Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:26:17 pm »
0
Ale jak dla mnie Jarosław nie reprezentuje zdrowego konserwatyzmu. Bo cóż ten jego konserwatyzm może mnie, jako mieszkańcowi Polski zaoferować? Czy dzięki niemu będę żył dostatniej , zdrowiej czy z czystszym sumieniem? Otóż nie. Jarosław miał dwa lata , by zaprezentować nam swoją prawdziwą twarz. I nie dziw mi się,że ta twarz wydaje mi się nadal dość przerażająca.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:36:06 pm »
0
Douger'-ale czy jesteś pewien,że to wszystko o czym piszesz da Ci-Nam B.Komorowski???!!!Co zaoferuje Tobie-Nam,ktoś kto wypowiedział kiedyś,"że polscy piloci polecą na wrotach od stodoły" , a i ma na swoim koncie taką perełkę,jak "jaki prezydent taki zamach"!!!Więc czy taki ktoś jest gwarantem Naszych sukcesów i co dla mnie bardzo ważne-powodu do dumy?! :>

I dla mnie na dziś naprawdę nie potrzeba Polsce liberalnych rządów,a jedynie umacniania ZDROWEGO ducha tego narodu!
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:39:33 pm »
0
Ten zdrowy duch to antyPOwskie transparenty na beatyfikacji Popiełuszki? Ja podziękuję.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:44:25 pm »
0
Ej ejjj-ale co wczoraj robił pierwszy skandalista Platformy O. w Lublinie-niejaki Palipies???!!!yyy nie nie sorry-Palikot!!! Co gość robił?!Co to było,jak nie prowokacja i robienie z siebie po raz kolejny nie dość,że chama,to jeszcze ukazania drugiej twarzy Platformy O.która to wieściła kiedyś wszedobylską miłość i pokój???!!! :> Czy to,to ZDROWY duch...???!!!

P.S...A nazwisko Palikota pomyliłem niechcąco-i też ze smutku,jaki ogarnia mnie,że te KOTY-jakże piękne i mądre zwierzęta,które de facto ubóstwiam,są narażone na takie przypadkowe kalumnie podczas każdorazowego wymieniania nazwiska tegoż jakże głupiego polityka... ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 12:48:42 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:48:51 pm »
0
Widzisz jak boli ukazywanie w krzywym zwierciadle oblicza Pisu? Palikot robi sobie jaja z retoryki i sposobu prowadzenie przez PiS. A jaka jest reakcja PiSu? Boli, prawda? Zresztą polityczne agitacje i kampania na Mszy Świętej do dno,które ciężko będzie pobić.

Zresztą to nie Platformowcy rzucali kamieniami
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 12:52:23 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 10, 2010, 12:53:00 pm »
0
Ale znów nie masz racji...Bo czyż kościół katolicki w Polsce nagabuje ludzi do głosowania na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ???!!!A co z niejakim ojcem Rydzykiem,który to jawnie i ewidentnie zrobił wręcz odwrotną przysługę PISowi???!!!Więc co-Kościół W Polsce w stu procentach popiera,wspiera i reklamuje PIS???!!! :> Chyba sobie żartujesz
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 10, 2010, 02:04:05 pm »
0
Chyba nie jesteś ostatnio na bieżąco. Zbieranie podpisów w kościołach, plakaty reklamujące twarz Kaczyńskiego, no i te transparenty podczas beatyfikacji Popiełuszki...
PISowi mówię stanowczo NIE!
I jeszcze jedno: Jeżeli ktoś nie lubi X, to znaczy, że trzeba obrażać Y? Nie masz innych argumentów? Jeżeli ktoś powie coś złego (ale prawdziwego) na Jarka, to od razu trzeba Komorowskiego również obrażać? Wiesz, wg Twoich postów, to zamierzasz wybrać "mniejsze zło" ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 06:18:06 pm wysłana przez Meximax »
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 10, 2010, 03:57:47 pm »
0
Pamiętajmy, że nie wybieramy partii politycznej tylko Prezydenta. I albo wybierzemy takiego, który będzie sie z rządem spierał i kłócił, albo takiego, który w końcu pozwoli rządowi realizować swoje plany, bo może wtedy coś się ruszy. W jakąkolwiek stronę, ale się ruszy i może coś zacznie działać jak należy. Wiem, że niektórym nie podobają się poczynania PO i dla mnie tez nie są ona w stu procentach zadowalające, ale nie mamy innego wyboru, jak "oddać" się w ręce obecnego rządu, który został wybrany droga demokratyczną.
Przypominam także, że poprzedni rząd podał się od dymisji, więc coś musiało być nie tak, skoro sam rząd stwierdził, że ot nie ma sensu. Ja bym chciał, żeby coś się zaczęło dziać. Jeżeli będzie partnerstwo w działaniu rządzących naszym państwem to coś się może wydarzy dobrego. Nie chce być świadkiem przepychanek politycznych, rozliczania ludzi, którzy za komuny byli niedobrzy, bo skarżyli na kolegów. CO MNIE TO k***a OBCHODZI ?!? Przecież moje dzieci i wnuki nic z tego nie będą miały, że za moje (miedzy innymi) pieniądze, ktoś przeprowadzi lustrację i będzie miał satysfakcję, że zamknął w więzieniu 70-letniego człowieka.
Pójdźmy wszyscy po rozum do głowy i przestańmy się kłócić. Kłótnie nic nie dadzą.
Martingun - lubisz Kaczyńskiego?? Szkoda, ale idź i zagłosuj według własnego sumienia. Douger i Mexi wolicie Komorowskiego?? Hmm, może i dobrze, ale czy na pewno??? nie wiem, ale idźcie i zagłosujcie według własnego zdania. Najważniejsze jest spokojne sumienie i prawda.
Ufff...ale się wypisałem...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 10, 2010, 05:36:18 pm »
0
To dlaczego wybieram Komorowskiego, sam dobrze wyjaśniłeś w pierwszej części swojego posta. Moim zdaniem każdy głos oddany na kogoś innego niż Bronisław, to jeden głos więcej na Kaczyńskiego. I to już jest niedobre.

No i druga kwestia,już dotycząca partii. Po kiego nam dwie tak silne partie prawicowe? PO udaje centrum, sympatyzuje z lewicą. Ale tak naprawdę jest to partia prawicowa i konserwatywna.  W dużej części przez to,że tego oczekuje społeczeństwo. Na dłuższą metę jest to jednak niezdrowe. Lepiej, żeby przeciwwagę do PO stanowiło lewicowe SLD. A tak mamy konserwatystów i trochę mniejszych konserwatystów , a dopiero gdzieś daleko liberalne SLD.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 10, 2010, 05:58:41 pm »
0
Bo czyż kościół katolicki w Polsce nagabuje ludzi do głosowania na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ???!!

Jeśli dawanie zgody aby na terenie Kościoła zbierać podpisy pod kandydaturą Jarosława K. i na rozdawanie jego ulotek wyborczych uważasz za nie nagabywanie, to tak - masz rację, Kościół tego nie czyni.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 06:02:20 pm wysłana przez Hubik »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 10, 2010, 06:19:56 pm »
0
A to kolejny powód, dla którego nie będę głosował na Kaczyńskiego. Ja nie chcę państwa kościelnego. Jeżeli ktoś jest chrześcijaninem i wierzy w Boga itd, to j anie mam nic przeciw temu, ale kurde nie pozwolę na to, żeby kościół dyktował decyzje politykom. To jest skurwysyństwo.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 10, 2010, 06:40:57 pm »
0
Trochę przeginają,kościół nie powinien mieszać się w ogóle w politykę. Czy ja będę zły dla kościoła jeżeli zagłosuję na Komorowskiego? Powinni traktować chociaż w kościele wszystkich jednakowo i nie zwracać uwagi kto na jaką partię głosuje,a już tym bardziej wpływać na czyjąś wolę. Wiecie jak jest ze starszymi ludźmi i słuchaczami radia Maryja? A w sumie to większość ludzi,którzy pójdą głosować,no może połowa. Młodzież w większości ma gdzieś wybory. Ostatnio taki temat w radiu był właśnie o kościele i polityce. Zadzwonił jakiś ksiądz i opowiadał,że on nigdy nie miesza się w sprawy polityczne i nigdy nikomu nie mówi na kogo głosować a zaraz potem dodał,że odda głos na Kaczyńskiego. To trochę niepoważne.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:39:20 pm »
0
Pytanko - jest jakiś kandydat, który to co sobą przedstawia nie opiera na krytyce innych? Albo nie bazuje na powodzi i katastrofie smoleńskiej?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 09:43:44 pm wysłana przez Meximax »
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:43:36 pm »
0
Nie nazwał bym Jarosław Kaczyńskiego konserwatystą - ponieważ nie uznaję takich zasad jak "prawo nie działa wstecz" czego przykładem jest obsadzenie stanowiska ministra sprawiedliwości przez Zbigniewa Ziobrę - który studiował chyba lewo , a nie prawo.
Po drugie działanie prewencyjne a nie represyjne - tj. zastraszanie polityków , prowokacje - to nie jest normalne - przestępstwo się udowadnia wtedy gdy miała miejsce a nie doprowadza do niego - służby powinny działać represyjnie - jak ktoś złamie prawo to go ukarać , a nie szukać haków poprzez doprowadzenie kogoś do popełnienia przestępstwa.
Mimo wszystko choć za nim nie przepadam - trochę wolę go od Komorowskiego - ponieważ moim zdaniem ktoś kto nie wie że Norwegia nie jest w UE nie powinien być najwyższym reprezentantem kraju na arenie międzynarodowej. A te gry Palikota - o ile wcześniej były w miarę przeze mnie akceptowalne (ponieważ uznaje pewien szeroki zakres wolności słowa , choć również wcześniej niektóre oskarżenia tego człowieka wobec Lecha Kaczyńskiego były niepotwierdzone - ale od tego jest sąd i poszkodowany/nieposzkodowany mógł wnieść pozew o obronę imienia)Ale to co zrobił teraz poseł PO jest nienormalne - jak można komuś zakłócać jego wiec - to jest zamach na wolność słowa i prawo jednostki (szczególnie kandydata na prezydenta ) do swobody głoszenia poglądów. Albo jątrzenie sprawy tego że jest kawalerem ?? JAK LIBERAŁA (za którego uważa się poseł Palikot ) może obchodzić życie intymne innych  :angry:  - chore....
Jako do człowieka  nie mam nic do Kaczyńskiego i Komorowskiego - nie znam osobiście , ale  jako do polityka mam uzasadnione pretensje i nie będe na nich głosował w pierwszej turze - bo mam swojego kandydata który może przejdzie do tury drugiej (nawet gdybym popierał Ziętka to bym zakładał taką opcję).

O.k 'Douger'-masz prawo do takowego zdania ;] ...Ale wspomnij swe słowa może,gdy jacyś dresiarze będą Cię kopać,albo gdy jakiś złodziej z nożem w ręku zapuka dom Twych drzwi z żądaniem,abyś..."oddał" mu swój portfel np... :P

Pozdrawiam podobnie myślących... :_:

To chyba nie wiesz co zakłada jako najważniejsze prawdziwy konserwatyzm - PRAWO DO POSIADANIA BRONI - a mając broń możesz hipotetycznie odstrzelić łeb potencjalnemu złodziejowi , agresorowi - gdyby ktoś napadł mnie i chciał uczynić krzywdę rodzinie/znajomym to zastrzeliłbym go - ale niestety w Polsce moga mieć tylko broń a)ci którzy dostali zezwolenie b) przestępcy , mafia - 300 000 nielegalnej broni - ale czego tu się bać...
Rozumiem , najpierw trzeba stworzyć odpowiednie prawo (kara śmierci za całkowicie udowodnione , bestialskie morderstwa także na tle rabunkowym (np.  w afekcie już mniejsza kara , zapis o obronie własnej )   a potem dać ludziom moc obrony do reki - zaczynając od właścicieli kantorów  , banków , stacji benzynowych ,  przedsiębiorstw  - na każdych posiadaczach nieruchomości kończąc -  w drodze ewolucji po 4 , 6,8 , 10 latach.

Pytanko - jest jakiś kandydat, który to co sobą przedstawia nie opiera na krytyce innych? Albo nie bazuje na powodzi i katastrofie smoleńskiej?
Nie ma , no może Andrzej Olechowski nie wypowiadał się o tym i nie krytykował ,przynajmniej ja nie słyszałem , ale nie śledzę jego wypowiedzi bo nie lubię spać w dzień.
A krytyka jest potrzebna. Konstruktywna krytyka.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2010, 09:51:58 pm wysłana przez Springsteen »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:50:38 pm »
0
Eee lepiej nie. Myślę, że na kamieniu by się wczoraj w Lublinie nie skończyło
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3048
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje