Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 10, 2010, 09:54:27 pm »
0
Skończyło by się - gdyż kara śmierci za masakrę kilkunastu przeciwników politycznych w ramach walki wyborczej jest jak najbardziej uzasadniona , więc ludzie nie reagowali by tak pochopnie   ;)
A nie wiem czy te kamienie były - nie ma dowodów chyba.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:40:58 pm »
0
Kara śmierci? Posiadanie broni?
Przecież (na przykład) wszyscy wiedzą, że za gwałty i zabijanie można pójść siedzieć na resztę życia. Więc nie wiem czy groźba kary śmierci jest wystarczającym argumentem ku temu, aby zapobiec morderstwom zwłaszcza, że większość morderstw popełnianych jest w porachunkach między gangsterami, czyli i tak muszą liczyć się ze śmiercią...czy w Polsce, czy gdzie indziej. A nie chciałbym mieć popierdolonego sąsiada z bronią w ręku. Nawet gdybym ja też miał broń, bo strzelanie do ludzi , to nie jest instynktowne działanie i na pewno bym się zawahał, a wtedy pewnie bym zginął, bo ten drugi by się nie zawahał. Rozumiesz?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwca 10, 2010, 10:52:59 pm »
0
kara śmierci?

niekoniecznie. Wolałbym np. dożywocie ale z BEZWZGLĘDNYM brakiem możliwości skrócenia wyroku. Bo mało kto do końca życia siedzi w kiciu. Dożywocie bywa często zamienione na 25lat, a 25 lat skrócone za dobre sprawowanie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:11:50 pm »
0
Ale znów nie masz racji...Bo czyż kościół katolicki w Polsce nagabuje ludzi do głosowania na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ???!!!A co z niejakim ojcem Rydzykiem,który to jawnie i ewidentnie zrobił wręcz odwrotną przysługę PISowi???!!!Więc co-Kościół W Polsce w stu procentach popiera,wspiera i reklamuje PIS???!!! :> Chyba sobie żartujesz

To ja dziś chyba słuchałem jakiejś stacji radiowej Radio Maryja "specjalnie dla krelke". Bo już dawno nie słyszałem tak stronniczego i propagandowego wydania "informacji" i komentarzy ;)
Btw. słuchałem ok. 21.15. Jeśli oni nie namawiali do głosowania na PiS to ja jestem ufoludkiem ;)

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:17:37 pm »
0
Może żyjecie w spokojnych okolicach, ale gdyby u nas była powszechnie dostępna broń to ja bym się bał wyjść z domu :D
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:26:04 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FI45DnhGLwg&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=FI45DnhGLwg&amp;feature=related</a>


Bardzo mądrze mówi o obecnej scenie politycznej.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:29:06 pm »
0
ja zamiast kary śmierci wolałbym publiczna chłostę. Ale by było fajnie. i każdy kto by przyszedł miałby prawo jednego bata. dla polityków były by podwójne baty, bo im zaufaliśmy a oni oszukują i kłamią i kradną.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwca 10, 2010, 11:37:28 pm »
0
Jestem ciekaw czy kobiety głosują na Korwina-Mikke?!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwca 11, 2010, 12:14:24 am »
0
Myślę, że nie. a to dlatego, że mówi o tym wszystkim w taki a nie inny sposób. Bo on mówi, że kobiety powinny siedzieć w domu itp, ale nie mówi, że nie zabrania im kandydowania i pracy w bankach itp. Powiedział tylko, żeby te kobity, które osiągnęły sukces na wysokich stanowiskach firm itp, żeby one nie wmawiały reszcie, że są nieszczęśliwe, bo jeżeli reszta kobiet jest nieszczęśliwa, to sobie zdaje sprawę z tego nieszczęścia.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwca 11, 2010, 08:03:28 am »
0
Hmmm, a on czasem nie chciał/chce pozbawić kobiety praw wyborczych?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwca 11, 2010, 08:18:13 am »
0
Chciał, bo stwierdził,że kobiety nie mają pojęcia o polityce.... Z czym czasem trudno się nie zgodzić...
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwca 11, 2010, 08:45:42 am »
0
A tego to nie wiedziałem, ale nawet gdyby został prezydentem, to nigdy w życiu nikt by na to nie pozwolił, żeby kobiety utraciły prawa wyborcze, więc możemy być spokojni.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwca 11, 2010, 12:25:03 pm »
0
Ale znów nie masz racji...Bo czyż kościół katolicki w Polsce nagabuje ludzi do głosowania na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ???!!!A co z niejakim ojcem Rydzykiem,który to jawnie i ewidentnie zrobił wręcz odwrotną przysługę PISowi???!!!Więc co-Kościół W Polsce w stu procentach popiera,wspiera i reklamuje PIS???!!! :> Chyba sobie żartujesz

To ja dziś chyba słuchałem jakiejś stacji radiowej Radio Maryja "specjalnie dla krelke". Bo już dawno nie słyszałem tak stronniczego i propagandowego wydania "informacji" i komentarzy ;)
Btw. słuchałem ok. 21.15. Jeśli oni nie namawiali do głosowania na PiS to ja jestem ufoludkiem ;)

'krelke'-i do wszystkich,którzy widzą w Kościele Katolickim ponoć mega wsparcie dla ugrupowania PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ...Powiedzcie mi-Jak mam odbierać słowa poparcia dla B.Komorowskiego od np.Karolaka,Wajdy,Pszoniaka,Grabowskiego...???!!!Czyli od polskiego nazwijmy to showbiznesu!!! Mało tego,jak mam pojmować i nazwać coś co stało się bodajże około 2 tygodnie temu,gdy w tv podano,że sztab F.Smudy-czyli selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej popiera B.Komorowskiego???!!!JAK MAM ODBIERAĆ TAKOWE ICH WSZYSTKICH GŁOSY-ICH CZYLI LUDZI Z PIERWSZYCH STRON GAZET MAJĄCYCH NIEWĄTPLIWIE DOŚĆ DUŻY WPŁYW NA POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO CO DO WYBORU KANDYDATA???!!!
I czy mając powyższe na uwadze śmiecie zarzucać PISowi,ze Kościół ich ponoć popiera???!!! A ja się pytam-A choćby nawet,to co?!Czy ksiądz,biskup i proboszcz,to nie zwykli i potencjalni wyborcy,tak jak wyżej wymienieni wspierający B.Komorowskiego???!!! :> To co?Aktorzy,muzycy mogą wykazywać jawnie i wprost,że są za tym,a ksiądz,to już nie może???!!! Bo co-bo ma sutanne???!!!Bo co-bo kościół ma sie nie mieszać???!!!A według mnie tak ten każdy ksiadz,jak i aktor czy muzyk ma takie samo prawo do jawnego bardziej lub mniej wykazania swego kandydata!

I wiem,że zapewne za niedługo mnie zagadacie,wiec ubolewam nad tym ponieważ niestety nie mogę tu być non stop(bo życie zawodowe,jak i moje prywatne wojny z krelke przede wszystkim)...więc nie dziwcie się,że nie będę na wszystko odpowiadał :???:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2010, 12:29:27 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwca 11, 2010, 05:46:12 pm »
0
A ja się pytam-A choćby nawet,to co?!Czy ksiądz,biskup i proboszcz,to nie zwykli i potencjalni wyborcy,tak jak wyżej wymienieni wspierający B.Komorowskiego???!!! :>

Oczywiście, że oni mają prawo mieć poglądy jakie im się żywnie podoba. Tylko niech to czynią jako osoba prywatna, a nie używają instytucji kościoła do tego. Niech nie nawołują z ambony na kogo głosować, ani niech nie prowadzą agitacji politycznej na terenach Kościoła. Ja tam się wybieram aby się pomodlić, a nie usłyszeć od księdza na kogo mam zagłosować.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwca 11, 2010, 06:48:40 pm »
0
Kościół to instytucja, która powinna stać ponad podziałami. Jeżeli ksiądz podczas mszy świętej mówi komuś co ma robić, to zaprzecza jednemu z głównych złożeń kościoła, religii : każdy ma wolny wybór i swoje sumienie i nie można niczego narzucać nikomu. Proste.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje