Autor Wątek: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018  (Przeczytany 37767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunta

  • Patience
  • Wiadomości: 17
  • Don't damn me
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 10, 2018, 10:51:31 pm »
0
Na 22D gdy już poprawili wpadkę po ISE było już słychać świetnie - a to prawy skraj trybun (do Gdańska porównania nie mam, bo tam stałem przy scenie, a przy niej wszystko brzmi świetnie)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 10, 2018, 11:00:49 pm »
0
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 10, 2018, 11:02:11 pm »
0
btw. tak z ciekawostek spod sceny

Przedłużone intro do WTTJ było wynikiem awarii mikrofonu. W momencie, w którym Axl miał wejśc z krzykiem, zorientował się, że mikrofon nie działa i wyszedł na backstage. Chlopaki przeciągali wtedy granie, dopóki nie wrócił.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 10, 2018, 11:02:14 pm »
+2
kilka rzeczy ode mnie
-mamy w PL to szczescie ze poza Rybnikiem gdzie opoznienie bylo kuriozalne, to pozostale 3 przypadki to praktycznie jak w zegarku (Wawa 20min przed czasem, Gdansk 20min po czasie, Chorzow co do minuty)
-supporty: pierwszy duzo raczej bezsensownego halasu, drugi duzo lepszy, kawalek melodyjnego grania, oba zdecydowanie lepsze od tych zanudzaczy z Killing Joke
-poczatek koncertu, pierwsza zauwazam Susan Holmes McKagan z boku sceny ktora siada na krzeselku, ktos krzyczy ze to Doda lol,ale przeciez wiemy ze nie tym razem
-wttj i numer z welcome to Poland, Axl dopytujacy publike gdzie byl ten transparent i w koncu ktos mu go rzuca, oho, kiero w humorze, co tylko potwierdzi przez caly koncert (np zakladajac kapelusz Duffowi a potem mowiac do niego: gimme that, fuck! :)
-slither ktory wyszedl naprawde poprawnie
-RQ i fenomenalny jak zwykle 4tus
-shadow na pelnej k...
-TIL oraz yesterdays i Slash grajacy zupelnie inne piosenki, tragiczne sola jak w Gdansku
-DC dobrze ze bylo
-NT i wreszcie sie doczekalem az Axl puscil Slasha na pelnowymiarowe solo i brawa dla Stanislawa
-Patience i ta gitara Duffa z odwroconymi kolorami Francji, czy ktos jak ja skojarzyl ja z ta widziana na MTV Unplugged Nirvany?
http://www.feelnumb.com/2013/12/12/the-buck-owens-acoustic-guitar-played-by-pat-smear-on-nirvana-mtv-unplugged-belongs-to-krist-novolselic/
-ZIKA !!!
-czy na GA2 lub na trybunach wyczuliscie mieliscie dzwiek z opoznieniem, bo za moimi plecami, czyli poza GA1 wyraznie bylo slychac ze dalej tak wlasnie jest, tylko nie wiem jakie sektory
-organizacja super, nie chce mi sie juz wchodzic w szczegoly
-aha. stalem z 15m od sceny wiec tak blisko jeszcze nie bylem i to bez zadnego przepychania, jeszcze w Rybniku bylem blisko no ale nie tak
-no i oczywiscie Meliska i jej chorki  :wub:

Nagralem 3 kawalki (UTLH, WLR, Maddy) oraz zejscie ze sceny, uklony zespolu, jutro chyba dorzuce reszte

Guns N' Roses - Used to love her live Chorzow Poland 2018
https://youtu.be/8lUJQfmCogo
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2018, 11:09:58 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline groszek647

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 10, 2018, 11:38:14 pm »
0
W zasadzie wszystko już zostało napisane, nie ma co powielać zachwytów :D
Mój trzeci koncert gunsów (gdansk i hannover), ciężko mi wybrać najlepszy, bo każdy był bombą (do tego w hannoverze ze wzgledu na ulewe i 1.5 godziny przerwy i ucieczke Niemców - dorwanie barierek, fart życia).
Akustycznie na początku sie trochę wystraszyłem, że cały koncert będzie jak ISE, ale na szczęście potem już było tylko lepiej  :D
Niech mi tylko ktoś powie, co to się stało na WLR? Intro w tonacji, potem zjazd o kilka dobrych półtonów (jakby w słuchawce Kierownikowi przestroili odsłuch instrumenty w dół  :D ), ale na zakończenie kawałka znowu w tonacji  :D I wraz z tym "wypadkiem" (cokolwiek było powodem) Axl trochę zdezorientowany "wyłączył" raspa, z kolei jak wrócił z tonacją do normy, znowu zaouścił chrypę, więc serio to wyglądało jakby coś mu między intrem a zakonczeniem wysiadło w odsłuchu (czy czymś) przez co zdezorientowany stracił te pewność i pałera w głosie, który wrócił potem, jak rozwiązano problem  :D
Ale to taka tylko ciekawostka jaką zauważyłem, taki w zasadzie jeden minus jaki miałbym wytknąć, cała reszta, organizacja, forma kierownika (jak na lata 2016-2018) w porządku, uplasowałbym ją gdzieś może słabiej niż 2016 Houston, ale na pewno wyżej niż "średnia" z poziomu formy performensów z 2017 ;) No i długośc koncertu - wyśniona.
Ogólnie koncert na mocną czwórę, jestem zadowolony :)
Ah no i Shadow petarda, całe bezbłędnie tajmingowo - pomimo, że poprzednio wyszło, a więc teraz wypadała wersja skopana  :lol:
Tylko ja byłem cosplayem Slasha? Czy może ktoś jeszcze?  :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2018, 11:41:06 pm wysłana przez groszek647 »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 10, 2018, 11:44:55 pm »
+2
Na trybunach dźwięk poprawnie, jak na tak wielki stadion. Miejsce miałem na prawo od sceny na trybunach górnych (niestety nie widziałem czegoś co w koncertach GNR uwielbiam najbardziej poza muzykami, czyli animacji na środkowym telebimie).

Jasna cholera, kolejny raz się przymierzam do podsumowania tego co wczoraj miało miejsce ale naprawdę się nie da!

Co cieszy, to właściwie wszędzie tylko słowa pochwały dla Axla i reszty, brak jakichkolwiek negatywnych komentarzy w wiodących mediach, wszystko w samych superlatywach, aż zbyt cukierkowato. NARESZCIE! NARESZCIE TYLE LUDZI MOGŁO ZOBACZYĆ JAKI TEN ZESPÓŁ JEST ZAJE, MIMO WSZYSTKIEGO CO SPIEPRZYLI JEŚLI CHODZI O OPINIĘ PUBLICZNĄ.

To był idealny koncert, żeby zabrać mamę, babcię, wujka, siostrę, sąsiada, kuzyna, księdza proboszcza, kogokolwiek kto nie zna/nie słucha/nie lubi GNR. Zaraz po koncercie ten przypadkowy widz by się rejestrował na NTS i w godzinę natrzaskał więcej postów niż @Zqyx i @sunsetstrip razem wzięci.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 11, 2018, 01:12:31 am »
0
A więc tak...
Na plus: prawie wszystko :D
-Rosie
-forma chłopaków
-najdłuższa setlista w Europie
-progres Slasha, w końcu przestaje zapie*dalać
Na minus:
-Axl w Better, YCBM, Comie
-Frank też się kilka razy nie popisał
-piwo bezalkoholowe (?!)
-drętwa publika

-mamy w PL to szczescie ze poza Rybnikiem gdzie opoznienie bylo kuriozalne, to pozostale 3 przypadki to praktycznie jak w zegarku (Wawa 20min przed czasem, Gdansk 20min po czasie, Chorzow co do minuty)
W Gdańsku akurat też byli punktualnie, może 3-5 minut opóźnienia.
-czy na GA2 lub na trybunach wyczuliscie mieliscie dzwiek z opoznieniem, bo za moimi plecami, czyli poza GA1 wyraznie bylo slychac ze dalej tak wlasnie jest, tylko nie wiem jakie sektory
Też zwróciłem na to uwagę, zwłaszcza było to odczuwalne przy bisach. Nawet na GA1 to przeszkadzało.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Sardi

  • Patience
  • Wiadomości: 23
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 11, 2018, 02:06:08 am »
0
Co niektórym nie pasuje w grze Franka? Bo jako perkusista z kilkunastoletnim stazem serio się zastanawiam.

Offline olecki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: +19
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 11, 2018, 02:26:49 am »
0
Z Frankiem chyba najbardziej chodzi o to że po prostu siedzi sztywno :P

Co do piwa bezalko, to chyba powinien być plus, bo rok temu w ogóle nie było - czy progres jest  :lol: z 5 lat i będą jakieś dwuprocentówki 0,3l
20.06.17 Gdańsk
04.07.17 Praha
03.06.18 Berlin
09.07.18 Chorzów
22.08.19 Duff Warszawa

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 11, 2018, 07:42:34 am »
0
Siedziałem na przeciwko sceny na trybunach tak w środku jeśli chodzi o wysokość 35G . Mega głośno : wytrzymałem Tylera Bryanta i Shakedownow na Volbeat wyszedłem bo myślałem ze mi głową peknie:/ zero słów tylko bebnienie i bas. Modlilem się żeby na Gór było inaczej - było . Ale jeśli chodzi o akustyke z perspektywy mojego miejsca siedzącego zdecydowanie lepszy Gdańsk . Koncert mega dluuuuuugi. Oddane w całości to ponad 3stowy . Axl w mega humorze ciągle się usmiechajacy nawet w trakcie spiewania :D Było moje kochane Dont Cry ♡ na minus dam tylko : nagłośnienie ( bass dudniacy i za glosno) ,brak piwa (tak brak piwa - znany browarnik powiedział mi ze nie ma czegoś takiego jak piwo bezalkoholowe - nie ma ) brak polskiego zespołu jako supporr, mega korek przy wyjeździe z parkingu i Chorzowa .   Z ciekawostek : na koncercie był Sebastian Riedel z Cree 😍

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 11, 2018, 08:47:43 am »
0
Jest info ile faktycznie było osób?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 11, 2018, 09:02:36 am »
0
Gdzieś pisali ze ok 50000 tys . Jak dla mnie wyglądało na więcej niż w Gda

Offline Camaro

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 11, 2018, 09:08:57 am »
0
Doda na Instagram chlapnęła, że w lutym znów nas odwiedzą. Ktoś coś wie?

Offline klaudia28

  • Moderator
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 11, 2018, 09:21:23 am »
+1
Może jej o Slasha chodziło. W lutym, to by musieli zrobić halową trasę. Jakoś wątpię, by tak szybko wrócili ;)

Wracając jednak do koncertu, to mnie tam się wszystko podobało (no może oprócz tych supportów, bez nich byłoby mniej czekania, a nic ciekawego nie pokazali i faktycznie było na nich jakoś strasznie głośno). Pod sceną nie było chyba z mojej strony nikogo powyżej 180 cm wzrostu, więc pierwszy raz chyba miałam tak świetny widok na scenę i żadna głowa mi nie zasłaniała  :P prawie nikt nie palił  :lol: nie było wściekłych chłopaczków, którzy w Gdańsku koniecznie chcieli wbić się pod scenę spod trybun (i chyba im się tam wtedy to udało). Na grze na perkusji i gitarze się nie znam i nie słyszę tych odwiecznych problemów, że coś tam było źle, a do Axla się przyzwyczaiłam  :rolleyes:

Było cudownie, czekam na kolejną trasę, promującą nową płytę  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2018, 09:32:14 am wysłana przez klaudia28 »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 11, 2018, 10:27:07 am »
0
U mnie akustycznie było podobnie jak w Gdańsku czyli super. Jeśli chodzi o widok to śląski lepszy, bo scena na boczną trybunę. W porównaniu ze stadionem narodowym w Warszawie to dużo lepiej, w wawie siedziałem, na górze, na dole i zawsze były jakieś dziwne jazdy momentami, a tutaj gładko wszystko poszło, nie mam co narzekać. Mogłem śpiewać równo z Axl'em, zero opóźnienia. :) Trybuna 33D, czyli tak trochę z lewej ale dalej na wprost. :P Suportów nie słyszałem, bo szedłem 3 km od parkingu. ;) A potem piciu, usiadłem i zaczęli grać, idealne wejść. :D

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24996
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey