Autor Wątek: Slash w wywiadzie dla Sirius XM  (Przeczytany 5497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash w wywiadzie dla Sirius XM
« dnia: Sierpnia 05, 2018, 05:27:18 pm »
+2

Slash był niedawno gościem audycji radiowej w SiriusXM. W rozmowie z Eddie'em Trunkiem wypowiedział się między innymi na temat reunionu, Konspiratorów oraz przyszłych planów Guns N' Roses.


- Reunion

"Początkowo planowaliśmy zagrać jedynie kilka koncertów - w Las Vegas, Meksyku i na Coachelli. Odkryliśmy jednak, że dobrze się dogadujemy, a koncerty okazały się wielkim sukcesem. Toteż trasa Not In This Lifetime stopniowo zaczęła się rozrastać, żeby w końcu osiągnąć takie rozmiary, jakie osiągnęła".


- Kiedy pojawił się pomysł na to, żeby znowu grać z Guns N' Roses?

"Wszystko zaczęło się, kiedy trasa z Mylesem i Konspiratorami dobiegła końca. Podczas całego NITL pozostałem w kontakcie z Mylesem, Toddem, Brentem i Frankiem".


- Obecność "Slithera" Velvet Revolver w setliście GNR

"Pomysł na to, żeby grać 'Slithera', pojawił się dawno temu, ale dopiero podczas ostatniej części trasy został wprowadzony w życie".


- Najlepszy moment z Guns N' Roses

"Najbardziej niesamowity moment miał miejsce podczas pierwszego koncertu w Troubadourze. Granie w niezwykłym dla nas, jedynym w w swoim rodzaju miejscu, a także świadomość, że obok mnie stoją Axl i Duff, to coś zupełnie niesamowitego. Na wskroś nowego. Znów byłem z ludźmi, z którymi grałem przez wiele lat. Znałem klimat naszych koncertów i oczywiście piosenki, ale czułem się zupełnie inaczej niż podczas trasy UYI. To było nowe i bardzo inspirujące".


- Inni członkowie zespołu

"Frank to fantastyczny gość. Richard jest wielki. Jesteśmy ze sobą zżyci i budzimy w ludziach emocje. Dzięki temu tysiące osób, dla których gramy, z takim entuzjazmem podchodzi do tego, co robimy".


- Najlepsza publiczność NITL?

"Jedną z najlepszych publiczności, jakie przydarzyły nam się w trakcie trasy Not In This Lifetime, jest publiczność z Florencji we Włoszech. Wydawało się, że lada moment eksploduje. Poza tym fani na trasie są niesamowici, gramy na stadionach mogących pomieścić od 30 do 80 tysięcy ludzi, a między nami i fanami tworzy się taka więź, jakbyśmy grali w małym klubie".


- Axl Rose

"Nasze koncerty trwały po trzy i pół godziny, a Axl zawsze świetnie wywiązywał się ze swojego zadania. Cudownie było widzieć, że jest w takiej formie".


- Kuferek AFD

"Dzięki niemu mogliśmy opublikować materiał, którego dotąd nie udało się wydać. Zresztą granie 'Shadow Of Your Love' po tylu latach jest zaje***ste".


- Piosenki z "Chinese Democracy"

"Granie piosenek z 'Chinese Democracy' to była świetna zabawa. Są na tym albumie naprawdę rewelacyjne kawałki. Dostosowałem je do własnego stylu. To wspaniałe numery".


- Przyszłość Guns N' Roses i Konspiratorów

"W listopadzie gram z Guns N' Roses w Azji i Afryce. Z tego, co wiem, to będzie ostatni etap trasy Not In This Lifetime. We wrześniu i październiku, a potem styczniu i lutym gram z Mylesem i Konspiratorami. W marcu Myles wraca do Alter Bridge, w kwietniu wyruszamy do Ameryki Południowej. Mamy też plany na lato, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów".


Przypomnijmy, że Sirius XM to radio, które transmitowało rok temu koncert z Apollo Theatre, a w listopadzie ma transmitować koncert Slasha i Konspiratorów


Źródło:
https://m.facebook.com/notes/sexdrugs-and-guns-n-roses-gnr-italia/slash-definisce-firenze-come-il-pubblico-migliore-del-tourfuturo-dei-gnr-e-myles/1917733664915131/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2018, 07:55:47 pm wysłana przez gloomy »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Slash w wywiadzie dla Sirius XM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 05, 2018, 08:59:13 pm »
+1
Oczywiście o nowym materiale ani słowa, bo go nie ma... :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash w wywiadzie dla Sirius XM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 08, 2018, 05:33:55 pm »
+1
Nie wiesz tegbo, więc nie pleć i nie wywołuj wilka z lasu. Ja cały czas wierzę...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax