Autor Wątek: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018  (Przeczytany 37694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 12, 2018, 09:09:48 am »
+2
No z okazji koncertu coś napiszę, koncert mega, chcę więcej. Nawet brak Izzy'ego mi nie przeszkadzał, bo 4tus bije go na głowę technicznie. No i świetne gra solówki. Jako kompletny ignorant w sprawie grania, to pojedynek na gitary - bomba. Slash przy 4tusie musi się postarać...  :D
Muzyka to całe moje życie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 12, 2018, 10:43:59 am »
0
18. Slash Guitar Solo (Johnny B. Good jam) (cover Chucka Berry'ego)
Cokolwiek to było to na pewno nie (Johnny B. Good jam). Nie tym razem :)
@cravenciak ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline klaudia28

  • Moderator
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 12, 2018, 11:44:51 am »
+1
Usunęłam Johnny'ego ;)

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 12, 2018, 12:58:55 pm »
0
Koncert miodzio! Setlista <3 Nie wiedziałam jak wyglądały poprzednie koncerty z tej trasy, więc nie miałam pojęcia czego się spodziewać. A tu co chwila jakieś muzyczne zaskoczenie dla mnie, oczywiście pozytywne, i to bardzo :D  Do pełni szczęścia brakowało mi tylko Izza i 14 years, ale nie ma co narzekać.  Tam gdzie stałam (GA2 po prawej stronie sceny) akustyka była dobra. Ścisku nie było, stałam dość blisko barierki.  Trochę żałowałam, że nie kupiłam biletu bliżej sceny, bo niestety nie widziałam tych drobnych interakcji między Gunsami, jak to ktoś napisał, że Axl założył Duffowi kapelusz itp. (nie wiem czy przez to że stałam za daleko, czy akurat w tych momentach nie patrzyłam na scenę).
Nie rozumiem tylko ludzi którzy stali tam jak za karę zamiast się bawić, wyglądali na znudzonych... Są też osoby narzekające że za długo (nie tak na forum co gdzie indziej w necie),  kurde nikt na siłę nie trzymał, mogli wyjść wcześniej.
Czekam na kolejny koncert, oby jak najszybciej!
Pozdrawiam całego NTSa :)  A i Wojo dzięki za browara. Zqyx dzięki za zacne towarzystwo na afterafterparty :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2018, 01:02:24 pm wysłana przez Veronika654 »
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 12, 2018, 02:06:18 pm »
+1
Nie rozumiem tylko ludzi którzy stali tam jak za karę zamiast się bawić
Publika była do dupy, przynajmniej tam gdzie ja stałem (początek GA1). Jak Gunsi zaczęli grać, to jak wiadomo na koncertach ludzie zaczęli skakać i tych z przodu trochę przycisnęło i jedna babeczka zaczęła się oburzać i krzyczeć do skaczących "wynocha!" :lol: Jak ktoś chce sobie stać i robić zdjęcia - trybuny są idealne, ewentualnie stanąć sobie na płycie gdzieś na końcu. Pod sceną ludzie mają się bawić :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 12, 2018, 02:07:12 pm »
0
Opinia z htgth : " The polish crowd seem to have a temperament of a mix between cold Russians and and strict Germans" :P  :lol:

Za jakiś czas pojawi się tu dłuższa opinia na temat koncertu, befora i aftera, ale na razie nie czuję się na siłach, żeby ją napisać :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2018, 02:14:44 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 12, 2018, 03:28:28 pm »
+6
Nie rozumiem tylko ludzi którzy stali tam jak za karę zamiast się bawić
Publika była do dupy, przynajmniej tam gdzie ja stałem (początek GA1). Jak Gunsi zaczęli grać, to jak wiadomo na koncertach ludzie zaczęli skakać i tych z przodu trochę przycisnęło i jedna babeczka zaczęła się oburzać i krzyczeć do skaczących "wynocha!" :lol: Jak ktoś chce sobie stać i robić zdjęcia - trybuny są idealne, ewentualnie stanąć sobie na płycie gdzieś na końcu. Pod sceną ludzie mają się bawić :)

Stałem pod sceną i mam inne zdanie. Nie ma czegoś takiego że wszyscy się mają bawić tak samo. Ja np nie akceptuje jak ktoś na mnie skacze i mi wbija lokcie pod zebra czy w plecy. Ktoś chce skakać, spoko, ale nie angażujecie w to kogoś kto ma inny sposób przeżywania koncertu. Bez względu na to jak daleko od sceny się znajduje.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2459
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 12, 2018, 03:50:34 pm »
0
Potwierdzam, po lewej stronie sceny na ga1 ja, moi towarzysze i ludzie wokoło potrafili okazać trochę "szaleństwa" nie robiąc krzywdy drugiej osobie.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline lilliebyrne

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 12, 2018, 07:20:43 pm »
0

- kojarzycie może to zdarzenie ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fc0dsV7Y7Sg

Czy tam naprawdę Axl zaprasza do auta taką Czeszką (nawet niezłą ;) ?

A skąd ty to wiesz, że to Czeszka? No i faktycznie, wygląda jakby ta fanka z nimi pojechała...ktoś coś więcej wie??

Offline Billy_Loomis

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 12, 2018, 07:24:29 pm »
0

- kojarzycie może to zdarzenie ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fc0dsV7Y7Sg

Czy tam naprawdę Axl zaprasza do auta taką Czeszką (nawet niezłą ;) ?

A skąd ty to wiesz, że to Czeszka? No i faktycznie, wygląda jakby ta fanka z nimi pojechała...ktoś coś więcej wie??

Bo z nią rozmawiałem wcześniej  8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 12, 2018, 07:33:14 pm »
0
Znalazłem pewien komentarz zamieszczony przez niejakiego Marcin Podraza pod poniższym filmikiem opublikowanym na YouTube.

Cytuj
0:12 -Duff podchodzi do rogu sceny i zauważa małą dziewczynkę na rękach u ojca. Stali obok mnie. Mogła mieć 7-8 lat. Duff rzucił jej piórko. Ale była radość. ;) Kilka utworów później Axl do niej pomachał, a na koniec dostała od Duffa jego frote. Ojciec myślałem, że zeświruje. ;)

Guns N' Roses - Estranged @ Stadion Śląski, Chorzów 9.07.2018

Widziałam ją jak pokazywali na telebimie ludzi w pierwszych rzędach. Jakaś dziewczyna z ekipy GNR poszła do niej później, dała jej kostkę i robiła zdjęcia telefonem.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 12, 2018, 07:39:14 pm »
+1
Nie rozumiem tylko ludzi którzy stali tam jak za karę zamiast się bawić
Publika była do dupy, przynajmniej tam gdzie ja stałem (początek GA1). Jak Gunsi zaczęli grać, to jak wiadomo na koncertach ludzie zaczęli skakać i tych z przodu trochę przycisnęło i jedna babeczka zaczęła się oburzać i krzyczeć do skaczących "wynocha!" :lol: Jak ktoś chce sobie stać i robić zdjęcia - trybuny są idealne, ewentualnie stanąć sobie na płycie gdzieś na końcu. Pod sceną ludzie mają się bawić :)

Stałem pod sceną i mam inne zdanie. Nie ma czegoś takiego że wszyscy się mają bawić tak samo. Ja np nie akceptuje jak ktoś na mnie skacze i mi wbija lokcie pod zebra czy w plecy. Ktoś chce skakać, spoko, ale nie angażujecie w to kogoś kto ma inny sposób przeżywania koncertu. Bez względu na to jak daleko od sceny się znajduje.
Nikt nie pisze o wbijaniu łokci w żebra,  ja i ci w zasięgu mojego wzroku, którzy się bawili, nie szturchaliśmy innych. I wiadomo że różni ludzie inaczej się bawią na koncertach, jedni skaczą, inni spiewają, a jeszcze inni jedno i drugie. Ale niektórzy po prostu stali znudzeni z takimi wyrazami twarzy jak w kolejce w biedrze, albo cały czas z telefonem i na fb. Wiadomo że fotka z koncertu zawsze spoko i może na fb od razu chcieli sobie wrzucić albo transmisję zrobić, ale żeby przez większość czasu wgapiać się w tel...
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2018, 07:41:49 pm wysłana przez Veronika654 »
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline lilliebyrne

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 12, 2018, 09:17:44 pm »
0

- kojarzycie może to zdarzenie ?
https://www.youtube.com/watch?v=Fc0dsV7Y7Sg

Czy tam naprawdę Axl zaprasza do auta taką Czeszką (nawet niezłą ;) ?

A skąd ty to wiesz, że to Czeszka? No i faktycznie, wygląda jakby ta fanka z nimi pojechała...ktoś coś więcej wie??

Bo z nią rozmawiałem wcześniej  8)

Aha, ok:) A myślałam że Axl woli wysokie dziewczyny, raczej typ modelki - a ona chyba była taka malutka, prawda? Ale mówisz, że ładna. Ile mogła mieć lat? I jak wygląda takie zaproszenie, była na backstage'u przez cały koncert ? Czy myślicie, że te laski zapraszane są na seks również?? Czy Axl tak robi w każdym mieście? Sorry za naiwne pytania, ale ciekawi mnie to no...:)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 12, 2018, 10:10:41 pm »
0
Nie rozumiem tylko ludzi którzy stali tam jak za karę zamiast się bawić
Publika była do dupy, przynajmniej tam gdzie ja stałem (początek GA1). Jak Gunsi zaczęli grać, to jak wiadomo na koncertach ludzie zaczęli skakać i tych z przodu trochę przycisnęło i jedna babeczka zaczęła się oburzać i krzyczeć do skaczących "wynocha!" :lol: Jak ktoś chce sobie stać i robić zdjęcia - trybuny są idealne, ewentualnie stanąć sobie na płycie gdzieś na końcu. Pod sceną ludzie mają się bawić :)

Stałem pod sceną i mam inne zdanie. Nie ma czegoś takiego że wszyscy się mają bawić tak samo. Ja np nie akceptuje jak ktoś na mnie skacze i mi wbija lokcie pod zebra czy w plecy. Ktoś chce skakać, spoko, ale nie angażujecie w to kogoś kto ma inny sposób przeżywania koncertu. Bez względu na to jak daleko od sceny się znajduje.
Nikt nie pisze o wbijaniu łokci w żebra,  ja i ci w zasięgu mojego wzroku, którzy się bawili, nie szturchaliśmy innych. I wiadomo że różni ludzie inaczej się bawią na koncertach, jedni skaczą, inni spiewają, a jeszcze inni jedno i drugie. Ale niektórzy po prostu stali znudzeni z takimi wyrazami twarzy jak w kolejce w biedrze, albo cały czas z telefonem i na fb. Wiadomo że fotka z koncertu zawsze spoko i może na fb od razu chcieli sobie wrzucić albo transmisję zrobić, ale żeby przez większość czasu wgapiać się w tel...

ja tez nie mowie o takich ludziach, sam widzialem laski ktore przyjechaly na koncert tylko po to zeby robic dziubki i samojebki, albo kolesia ktory wniosl kija do selfie, a przeciez wyraznie w regulaminie bylo napisane, ze nie mozna

takze we wszystkim jak zawsze, trzeba zachowac umiar i tyle - ja uwazam ze jak ktos komus nie przeszkadza, to moze nawet i stac jak kolek, zaplacil za bilet i skoro ma na to ochote, jego sprawa
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Gunsi w Polsce - Chorzów - 09.07.2018
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 12, 2018, 11:47:18 pm »
0
To i ja napiszę kilka zdań. :)

Generalnie jak dowiedziałem się, że w 2018 roku będzie miał miejsce koncert w Polsce w ramach tej samej trasy, to naszły mnie wątpliwości. Czy warto iść znowu, rok po roku? Przecież set będzie prawie identyczny, forma zespołu pewnie podobnie. Kolega, z którym byłem na koncercie w 2017 roku powiedział, że raz mu wystarczy. No więc, już dość tradycyjnie w moim przypadku, kupiłem bilet i pojechałem sam.

Udało mi się dostać bliżej sceny niż ostatnio. Nawet z moim kiepskim wzrokiem dokładnie widziałem, że zespół się bardzo dobrze bawi. Axl był w doskonałym humorze i to było widać. Cała akcja z bannerem i flagą przy WTTJ sprawiła, że kąciki ust same zaczęły unosić się ku górze. :)

Koncerty w Rybniku i Gdańsku były wspaniałe, to fakt. Ale były też mocno standardowe - nie dostaliśmy żadnych "rzadkich" piosenek, bisy były krótkie. A tutaj? Co to był za kosmos! Cholerne 3,5h, przecie to 2x więcej niż grają inne zespoły! :D Przyznam, że nie śledzę obecnej trasy, a to dlatego, żeby mieć choć odrobinę przyjemności przy zgadywaniu kolejnych piosenek. Ale coś tam jednak pamiętam i idę o zakład, że takie UTLH, Madagascar (<3) czy Whole Lotta Rosie nie wybrzmiewają na każdym koncercie. Jeszcze zanim zabrzmiały pierwsze dźwięki Madagascaru miałem ochotę wydrzeć się w tłum "MADAGASCAR!" z nadzieję, że gdzieś tam na scenie to usłyszą i zagrają, a tu proszę - 5 sekund później grany jest Madagascar. :)

Slash dalej psuje solówkę w TIL, Axl dalej ma lepsze i gorsze momenty, ale kurczę - kto by się tym przejmował? Już się przyzwyczaiłem i akceptuję to, a możliwość zobaczenia ukochanego zespołu niweluje wszystkie niedociągnięcia. Bilet był wart każdej wydanej złotówki. Jeśli przyjadą za rok, to nie będę się wahał i pojadę znowu. Nie chcę sobie potem pluć w brodę, że przepuściłem okazję jak w przypadku Soundgarden czy Aerosmith - nigdy nie wiadomo ile jeszcze będą grać. :)

Jeszcze słówko o supportach. Nie znałem Tylera Bryanta ale dał całkiem fajne show, chłopaki grali bardzo przyzwoicie. Volbeat znałem dokładnie z jednej piosenki, tj. Human Instrument, i liczyłem, że ją zagrają, ale się nie udało. Trochę szkoda, bo jest bardzo fajna. Jak na mój gust są troszkę za głośni, ale bardzo mi się podobało, że w wielu piosenkach były słyszalne spokojniejsze i bardziej melodyjne wstawki. Poza tym wyglądało na to, że to bardzo pozytywni ludzie. Widziałem po reakcji, że supporty się ludziom bardzo podobały. Z dotychczasowych koncertów Gunsów, w których uczestniczyłem, były zdecydowanie najlepsze.

No, to tyle. :)

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24961
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey