Autor Wątek: Wasza opinia na temat koncertu  (Przeczytany 24807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Wasza opinia na temat koncertu
« dnia: Lutego 14, 2013, 01:20:48 am »
0
Witajcie! :) Czas podzielić się wrażeniami :D Zacznę od swojej historii.
Pod spodkiem byłem już przed 15. Kolejki już powoli tworzyły się po kilka osób. Na początku żałowałem, że tak szybko już przyjechałem i muszę teraz czekać, skoro kolejek i tak nie ma. Lecz z czasem zacząłem czuć się coraz lepiej jak widziałem rosnące bardzo długie kolejki. O 18 nastąpiło otwarcie bram. Biegem wszedłem na teren spodka, po czym pobiegłem ustawić się w kolejkę do głównego wejścia na imprezę. W trakcie czekania odniosłem jeszcze kurtkę do szatni. Akurat nie było z nią żadnego problemu. Po otworzeniu bram na główną arenę, ja akurat miałem bilet na płytę, biegem pobiegłem zająć miejsce pod samą sceną. Udało się! Byłem praktycznie przy barierkach na samym środku! Dzieliły mnie tylko 2 osoby, ale całe szczęście były to dziewczyny niskiego wzrostu więc mi nie przeszkadzały. ;) Zaczęło się czekanie do 20 na koncert supportu - Anti Tanks Nun. Na początku było OK. Cieszyłem się, że jestem tak blisko sceny. Już pomijam to, że jednak akustyka była beznajdziejna i gitar wogóle nie słyszałem.. Solowy gitarzysta miał niecałe 16lat! świetnie grał.. Ale co z tego, jak go nie słyszałem.. Z czasem ludzie z dalszych zakątków płyty zaczęli się strasznie przepychać.. Było tak ciasno, że trzeba było się nieźle nasilić by wyjąć telefon.. Nie wspomnę już o tym, jak było gorąco i o tym, że co chwile prawie się wywracałem.. Brak świeżego powietrza i wody, dawały się coraz bardziej we znaki, a ja coraz bardziej traciłem chęć by tu stać.. Po koncercie zespołu supportu, minęło jakieś pół godziny, kiedy pojawił się slash! Fakt z tym, że przez to pieprzone pchanie się, niestety straciłem miejsce pod barierkami, i dzieliło mnie już do niej jakieś 6-7osób, które były dość wysokie i nie za bardzo widziałem scenę.. Zaczęło mi się robić dosyć niedobrze od tego ścisku, gorąca i pchania się.. Po pierwszej piosence zespołu, puściły mi nerwy i mimo tak długiego czekania opuściłem przód płyty udając się na sam koniec.. Nareszcie poczułem ulgę i nareszcie usłyszałem gitarę! o.O Siedząc na tylnich barierkach, myślałem, jak radzi sobie mój kolega z przodu sceny. Lecz po 3 piosence otrzymałem od niego sms'a, że również go zdjęli bo nie mógł wytrzymać.. To była paranoja co się działo na płycie.. -.- Ludzie są nieogarnięci strasznie.. Po 15minutach smsowania wkońcu udało się spotkać z kolegą, kupiliśmy picie, i po prostu stanęliśmy na trybunach oglądając z dala naszych idoli. Akustyka oczywiście była dużo lepsza niż pod sceną. Więc byłem już zadowolony i do końca koncertu świetnie się bawiłem! Setlista była świetna. Ogólnie bardzo mi się podobało :)

Podsumowując.. Ostatni raz pchałem się pod scenę.. Jeśli się nie jest pod samymi barierkami, nie ma co tam stać.. Poza tym nie ma nawet żadnych zalet, pomijając, że można się napatrzeć na idola z bliskiej odległości, i tak nie słysząc jego gitary.. Lecz ich granie, Slasha solówka, setlista i wszystko inne było zajebiste! Nigdy nie pożałuję, że pojechałem na ten koncert! Był świetny! Najlepszy w moim życiu! :)

Pozdrawiam. :-P

Offline ashley

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • your Paradise City could be anywhere...
  • Respect: +8
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2013, 02:38:33 am »
0
No to teraz ja, póki wszystko pamiętam na bieżąco ;D
Zajechaliśmy samochodem pod spodek ok. 18.10. Niedaleko był strzeżony parking, więc tam się udaliśmy (dużo nas nie wyszło, a lepsze to niż szukanie miejsca cholera wie gdzie ;p)
Wpadłam do Spodka dopiero na otwarcie bram, ale mam na tyle szczęścia, że udało mi się od razu wbić na drugi rząd pod samą sceną :D i to zupełnie przez przypadek - poszłam za potrzebą, a wychodząc okazalo się, że łazienka jest przy wejściu na płytę, którą własnie otwierali - więc skorzystałam z okazji.
Well... Oglądać Slasha i całą resztę ekipy z odległości zaledwie 3-4 metrów - coś pięknego :D
 Urzekło mnie generalnie zachowanie Mylesa, Todda i Franka - cały czas się uśmiechali, mieli genialny kontakt z publicznością, machali nam, biegali po całej scenie, żeby każdy mógł ich dojrzeć... :D Slashem się trochę zawiodłam, bo stał z drugiej strony sceny, raz na jakiś czas podbił na środek - a w moje rejony z raz, dwa (tam gdzie stałam był głownie Frank i Todd;p)
Ukośnik zreflektował się trochę pod koniec, na jakieś ostatnie 3 kawałki - pozbył się koszulki i zaczął w końcu coś do nas mówić, uśmiechać się, generalnie w końcu zachowywać tak jak tego oczekiwałam :D Kostek do gitar poleciało tyle, że aż przestałam liczyć. Oczywiście w pierwszy rząd, ewentualnie gdzieś hen daleko za nas ;p no ale trudno.
 Muzycznie dali czadu i tu nie ma się czego czepiać - rewelacja. Z mojej perspektywy akurat świetnie było słychać gitary, gorzej z wokalistą ;p Piosenki dopracowane pod każdym względem :D Czysta przyjemność.
 Dobijali mnie tylko ludzie pod tą sceną... Pierwszy rząd - głownie dzieciaki, nastolatkowie... Czasem z kimś starszym do opieki. Dużo takich dziewuszek musiało wyjść potem, bo nie dawały rady, więc średnio widz sens, ale cóż... może ich pierwszy koncert, wyciągną wnioski ;) Jak stanęłam w tym drugim rzędzie, tak ni cholery dalej się nie posunęłam - szła ta "fala", ludzie na nas się pchali z prawej, ale odbić nam się już było ciężko. Zresztą co chwilę ktoś do kogoś wyskakiwał z ku*wami i innymi epitetami, których nawet nie chce mi się przytaczać ;/  Ludzie z tyłu też jakaś chamówa, większość koncertu musiałam stać na palcach, bo na stopy miejsca nie było i mocno ugięta bo napie*dalali od tyłu. Gorąc niesamowity, w połowie koncertu miałam ochotę iść gdzieś do tyłu, ale nie dało rady za bardzo, a nie chciałam wychodzić przez barierkę z ochroniarzami. Z tych względów też zrezygnowałam z biegania po autograf, bo byłam już doszczętnie wykończona :p ale ze swojego miejsca nie dałam się zepchnąć! Jak stanęłam w tym drugim rzędzie przy głośnikach, tak już nic mnie nie ruszyło (chociaż to rycie ludzi z tyłu było na tyle irytujące, że ciężko było się skupić na graniu - tak wszystko bolało)
no i jeszcze myślałam, że będą telebimy... ludzie z tyłu płyty potem strasznie narzekali, że nic nie widzieli ;/

Aleee... co by nie było - muzyka i klimat na scenie jest dla mnie najważniejszy, a tu większość rzeczy była wprost cudowna :D
to nadal zdecydowanie najlepszy koncert na jakim byłam - bądź co bądź marzenie spełnione ^^
Na pewno pojadę znowu, jeśli zawitają w Pl, ale następnym razem odpuszczę sobie płytę - widoki świetne już miałam, dostałam co chciałam, więc przy kolejnej okazji po prostu chcę się cieszyć muzyką ;)

« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 02:57:19 am wysłana przez ashley »

Offline smiti

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Respect: +4
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2013, 08:01:27 am »
0
dokladnie, moje odczucia sa takie same. to sie nadaje do telewizji co sie dzialo na płycie. pełno nawalonych ludzi, którzy nie potrafili ustac na nogach a do tego taki scisk jakiego jeszcze nie widzialem, chyba ktos chciał zarobić i sprzedał za dużo biletów i to o wiele. koncert super ale zepsuty przez ludzi i organizatorow, waze 100kg i mam 1.90m wzrostu a przez połowie koncertu zamiast słuchać i oglądać walczyłem o własne życie.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2013, 08:39:08 am »
0
Kochani co tu dużo mówić! Chłopaki się nie spóźnili, wyglądali, brzmieli i byli cudowni! A to ich "Dziękuję" notorycznie powtarzane to istna magia :)
Do momentu kiedy weszli na scenę nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje na prawdę:))) Wspaniale było ich zobaczyć, posłuchać i przeżyć to wszystko. Dopóki emocje nie opadną nie jestem w stanie na trzeźwo opisać koncertu:)

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2013, 10:11:40 am »
0
to fakt, na płycie było strasznie duszno, ale za to udana zabawa. Cieszę się ze byłam blisko sceny, mimo że jestem niska jakoś się wepchałam. Ponadto trafiłam na miłego chłopaka, który wziął mnie na barana i widziałam już wszystko. :) Jeśli kupuje się bilety na płyte, trzeba być przygotowanym na pełen ścisk, pogo itp. :) Ale nigdy w życiu nie zamieniłabym bilety z płyty na trybuny:) naprawdę bardzo udany koncert . Jestem pod wrażeniem.
D <3

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Tuhaj

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 14, 2013, 11:33:56 am »
0
Ogólnie było bardzo miło, ale ludzie na płycie nie potrafili się zachować. Stałem tam od momentu wpuszczenia na płytę, aż do początku pierwszej piosenki - dłużej się nie dało. Idiotyczne przepychanki zepsułyby mi całą przyjemność z koncertu. Musiałem uciec, żeby kupić sobie coś do picia, bo myślałem, że się uduszę. Potem udało mi się podejść pod scenę, gdzie znalazłem sobie fajne, w Miarę luźne miejsce. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy :(. Koncert uważam za bardzo udany, choć rozmawiałem z ludźmi, którzy mocno narzekali na Mylesa (z czym się oczywiście nie zgodzę - moim zdaniem dawał radę). Gdy już kończyła się ostatnia piosenka zbliżyłem się do wyjścia, żeby potem rzucić się biegiem do wyjazdu z parkingu (jak się się potem okazało było to niepotrzebne). Stałem w ogromnym tłumie przy szlabanach, gdy nagle dzwoni do mnie wujek i mówi, że przyszedł tutaj i stoi grupka ludzi. Powiedziałem, żeby podniósł rękę i wtedy zaczął się drzeć, że Slash idzie. Okazało się, że był on po drugiej stronie parkingu, wiec znów szalony bieg do okoła Spodka, podczas którego omało nie wyplułem płuc. Wychodzę zza budynku i jeeest! Stał otoczony małą grupką ludzi. Bardzo zależało mi na zdjęciu, na które niestety nie chciał się zgodzić. Pozostał mi uścisk dłoni i autograf. No i uśmiech Slasha, gdy nieśmiało rzuciłem coś w stylu "Can i shake your hand?". I teraz jak po każdym koncercie, na którym mi bardzo zleżało mam jakiegoś doła :(. Może dlatego że wiem, iż takie coś się szybko nie powtórzy? Dałbym wszystko, gdbym tylko mógł przez dziesięć minut porozmawiać ze Slashem. Marzenia się spełniają, więc kto wie? Może kiedyś...


Mógłby napisać ktoś, kto dalej stał w tym dzikim tłumie czy Slash do Was podszedł?
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 11:48:50 am wysłana przez Tuhaj »

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 14, 2013, 12:25:06 pm »
0
Koncert był po prostu doskonały. Wszyscy w genialnej formie setlista niesamowita. Wywarli na mnie ogromne ogromne wrażenie. Ogromne. ;) To co widać na youtubie to po prostu nic. W ogóle bez porównania z tym jak odbiera się to tam. Jestem typem człowieka, który bardzo mało emocjonalnie odbieram koncerty i tego typu rzeczy choćbym stał w pierwszym rzędzie na wymarzonym wykonawcy i dlatego mogę z pełną świadomością ocenić ten koncert jako niesamowity. Dałem się na chwilę porwać temu szaleństwu. :) Support fajny, ale bez rewelacji - kazda piosenka taka sama i gdyby nie Titus i moja ogromna sympatia do niego to raczej na minus.
Niestety był pewien szkopuł, a właściwie pewna góra lodowa, która jakimś cudem nie zatopiła statku, a było jak sadzę bardzo blisko - organizacja. Mam porównanie z koncertem Guns N' Roses w Pradze i to będzie mój punkt odniesienia. Po 1 idiotyczny pomysł z podwójnym czekaniem w kolejce na płytę. W Pradze przepuszczali Cię przez bramki i biegłeś na płytę. W Spodku niezrozumiała druga kolejka - może ze względu na ilość schodów, żeby ludzie się na nich nie pozabijali, ale fakt faktem idiotyczne, a już ustawianie ludzi w jedną wielką jednorzędową kolejkę, co z góry skazane było na niepowodzenie, woła o pomstę do nieba. Druga sprawa to co się działo na płycie pod samą sceną i ochrona. Byliśmy pod sceną - mniej więcej 4 rzędy ludzi były przed nami. Ochrony przed barierkami oczywiście brak, co jest nie do pomyślenia na takim koncercie. Wszystko było super, mimo, że bardzo ciasno, ale wiadomo - pierwszy występ Slash'a w naszym kraju, więc nie można narzekać. Niestety pijani, głupi, tępi i żałośni "ludzie" z boków i tyłu pomyśleli, że jak się popchają do może będą bliżej, albo utrudnią życie osobom jak ja, które stały 5 godzin pod Spodkiem, żeby być bliżej. I zaczęły się przepychanki w wersji "EXTREME". 2 razy prawie się przewróciłem, zostałem podeptany i generalnie poczułem się gorzej niż źle. Łokcie i buty w każdym miejscu mojego ciała. I to było niestety naprawdę niebezpieczne. Ochrony brak - na supporcie dopiero pojawił się, uwaga!, jeden ochroniarz! Dopiero przed Slash'em przyszła spora gromadka i pewnie było lepiej. Nie wiem. Niestety moja Martusia nie wytrzymała, zresztą ja też, i wyszliśmy. W Pradze była kultura, ludzie skakali, bawili się, ale każdy szanował innych. Tu niestety totalne dno. Aż nie chce mi się myśleć co tam mogło się stać. Zresztą ludzi co chwilę wyciągali nieprzytomnych. Śmiech albo raczej płacz na sali... A ci, którzy się tak pchali robiąc efekt domino powinni się zastanowić nad swoją egzystencją, bo naprawdę spowodowali duuuuże niebezpieczeństwo. Znaleźliśmy miejsce trochę dalej na płycie i tu już było naprawdę fajnie i pełna kultura.
Podsumowując zespół był niesamowity, ale organizacja mogła wszystko popsuć. Na szczęście obyło się bez tego, ale sam nie wiem jak to się stało. Jakaś opatrzność, nie wiem...
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 12:34:49 pm wysłana przez arkadiusss »

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 14, 2013, 12:41:28 pm »
0
Jeśli kupuje się bilety na płyte, trzeba być przygotowanym na pełen ścisk, pogo itp. :)

Wiadomo.. Ale aż tak mocnego ścisku, braku powietrza i ciągłego napierania i pchania się tych j***nych kretynów nikt się nie spodziewał.. Zepsuli mi oni dużą część koncertu.. -_-

Offline wyborowa

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +12
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 14, 2013, 12:42:59 pm »
0
Mogę umierać, my life is complete. Nie będę się dużo rozpisywać, bo emocje jeszcze są we mnie, więc słów trochę brak powiem tylko, że podjechaliśmy pod Spodek ok. 17 i niesamowitym było zobaczyć setki ludzi czekających na wejście :) i ten dziki krzyk, gdy bramki otworzyli... coś cudownego :) Byłam w sektorze niebieskim, dźwięk był rewelacyjny, widoczność też i powiem, że z góry ta wędrująca flaga robiła MAGICZNE wrażenie. Jak dla mnie setlista wymarzona, atmosfera nieziemska. Reasumując: chyba najlepszy dzień mojego życia, poziom endorfin 200%.

Offline freliszka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +38
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2013, 12:53:11 pm »
0
Dla mnie był to pierwszy wiekszy koncert. Było magicznie. Choć byłam na trybunach wszystko dobrze słyszałam i widziałam.  Myles spisał się świetnie. Chłopaki mieli dużo energii. Skakali i skakali. Setlista też wspaniala. Najbardziej na koncercie podobało jak mówili 'dziekuje'  :wub:

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 14, 2013, 12:59:33 pm »
0
Koncert wspaniały! Mimo koszmarnego ścisku na płycie i łysych panów 190 wzrostu i 120 cm  szerokości, których pozdrawiam i bardzo dziękuję za zasłanianie części koncertu jak i sukcesywnego gruchotania mych małych kosteczek.  Jako dziewczynie drobnej było mi dość ciężko na początku, jednak gdzieś w połowie udało mi się znaleźć troszkę miejsca na środku płyty i już nie było tak źle.
Publiczność mogłaby bardziej myśleć.. Bo walka o przetrwanie na koncercie wcale nie jest fajna. Ale to i tak nie zmieniło faktu że ten koncert będę wspominać do końca życia! Poznałam wielu sympatycznych ludzi, którym dziękuję za umilenie czasu oczekiwania na Slasha.
Support osobiście mi się podobał, gdyż jestem trochę "wszechstronna" takie klimaty nie są mi obce, młody dawał radę, a z Titusem nie pierwszy raz miałam kontakt.
Setlisa idealnie trafiła w moje upodobania, chociaż brakowało mi Nothing To Say.
Slash jak zawsze w formie.
Myles świetny gość! "Dziękuje" aż mnie wzruszyło, widać, że podobała mu się publika.. Nie ważne że sam prosił o to żeby był spokój.  
Todd na scenie jeszcze bardziej seksowny i ten jego uśmiech ahhh...  :wub: Cieszę się że śpiewał aż 3 piosenki na których nieziemsko zdarłam sobie gardło.. Gdy Myles przedstawiał zespół i padło imię Todd'a to przyznam, darłam się jak opętana.
Brent - na żywo 1000% Severus Snape!
A Frank zarażał pozytywną energią :D
Dziękuję jeszcze raz wszystkim miłym ludziom którzy myśleli  :kwiatek:

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 14, 2013, 01:04:43 pm »
0
to jest płyta-tu można spodziewać się wszystkiego, tym bardziej ze to pierwszy koncert Slasha w Polsce. ;)
D <3

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 14, 2013, 01:25:46 pm »
0
Uwierz mi, że nawet gdyby to był 10 koncert Slasha w Polsce, byłoby to samo.. Polacy to po prostu niechlujny naród, który nie potrafi zachowywać się i bawić normalnie na koncertach i innych większych imprezach..
Pozdrawiam tych ludzi, których poznałem, i którzy pomogli mi w trudnych sytuacjach wydostać się z opresji :P Pozdrawiam również koleżankę, którą zapoznałem praktycznie na samym środku pod sceną. :P Może gdzieś tu jest na forum ; )

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 14, 2013, 01:57:51 pm »
+1
mi się podobała zabawa. :) kwestia przyzwyczajenia się do ścisku :) ja też dziękuje kilu osobom ;)
D <3

 

Relacja czyli nie opinia a więc mam prawo na nowy wątek!

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5273
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2013, 02:58:27 pm
wysłana przez Bender