Autor Wątek: Wasza opinia na temat koncertu  (Przeczytany 24732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 17, 2013, 07:26:10 pm »
0
byłem w samym środku tego waszego jak to nazywacie skandalu - pomogłem wyciągnąć około 40 osób - i wierzcie mi - połowa była pijana a reszta dzieliła się na okutanych w swetry i skóry oraz takich o wzroście siedzącego psa.. i niech się cieszą owi.. widzowie że było tam jeszcze paru którzy wiedzieli o co chodzi (bo gościa o wadze na oko 100gk też wypchaliśmy) wszyscy bliżej 40

Tak dla rozluźnienia atmosfery pragnę zauważyć, że w powyższym cytacie pojawiła się trafna odpowiedź na pytanie zadane w innym wątku - "Czy osoby po 30-40 nadają się na koncert rockowy?"  ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 17, 2013, 07:36:52 pm »
0
a co do dzieci na płycie-za to odpowiadają rodzice, którzy  w czasie koncertu również są ich opiekunami prawnymi, a branie takich młodych osób na płytę jest dla mnie co najmniej dziwne .
W czasie koncertu za bezpieczeństwo dzieci jak i ludzi dorosłych odpowiada organizator, tak więc jeżeli nie chce ci się czytać Ustawy o Imprezach Masowych to chociaż takich głupot nie opowiadaj. To tak jakbyś powiedziała, że za to, że dziecko stało się ofiarą przestępstwa, które było wynikiem działania osób trzecich odpowiada rodzic.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2013, 07:42:44 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 17, 2013, 07:47:04 pm »
0
no zaraz mi powiesz że rodzice którzy dziecko wzięli byli zmuszeni zabrać je  koniecznie na ten koncert.  :sorcerer:
każdy ma prawo do swojego zdania, ja mam takie i go nie zmienię, więc to co tutaj piszecie do niczego nie prowadzi,naprawdę. :)
+zawsze możecie zatrudnić się jako ochrona, może zmienicie to co wam nie pasuje na koncertach.
D <3

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 17, 2013, 07:52:29 pm »
0
no zaraz mi powiesz że rodzice którzy dziecko wzięli byli zmuszeni zabrać je  koniecznie na ten koncert.  :sorcerer:
zaskakujące, że wiesz lepiej ode mnie co ja napiszę ...zmuszeni nie byli, ale to wcale nie oznacza, że w tej sytuacji to oni ponoszą odpowiedzialność.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 17, 2013, 07:57:25 pm »
0
fajnie byłoby gdyby moderator zrobił tu porządek, bo zamiast fajnej recenzji koncertu mamy kłótnię o akcję pod sceną.

Chłopaki wywarli na mnie taki wpływ, że nie mogę się otrząsnąć do teraz i ciągle słucham Mylesa! Przekonałam się do niego i uzależniłam się od takich kawałków jak Gotten, Starlight czy Back from Cali. Magiczna noc, mam nadzieję że kiedyś wrócą.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 17, 2013, 08:13:52 pm »
0
Od tego koncertu, moje zdanie o Mylesu wzrosło kilkakrotnie. Przedtem uważałam go tylko za dobrego wokalistę, który nagrywa razem ze Slashem. Nic więcej. Natomiast po zobaczeniu go na żywo w Spodku, wręcz się w nim zakochałam.  :wub: Te jego uśmiechy, świetny kontakt z publicznością, "dziękuję" wymówione w naszym ojczystym języku... Już nawet pominę kwestię, iż na scenie śpiewa lepiej niż w studiu nagraniowym. Po prostu gość jest fantastyczny i tyle.
And she's buying a stairway to heaven...

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 17, 2013, 08:15:45 pm »
0
oj tak tak gesty miodzio. Siedziałam w pierwszym rzędzie, a miałam wrażenie że są przeznaczone akurat dla mnie...

Fakt lepiej brzmi na żywo niż w studio. Z płyty wydawało mi sięl że jest po prostu ok, a teraz wiem że jestt genialny

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 17, 2013, 09:01:31 pm »
0
posłuchajcie mayfield four  :)

w innym wątku - "Czy osoby po 30-40 nadają się na koncert rockowy?"  ;)
i co piszą?  :)


Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 17, 2013, 09:17:17 pm »
0
po raz kolejny apeluję do tych miłośników siniaków i bólu... zapisujcie się na ustawki z pseudokibicami!
Rozróżnijcie też w końcu normę na płycie od nieodpowiedzialności Organizatora.
Czytam o posłach, ustawach, o tym, że trzeba było nie stać jak nie odpowiadało.
A ja dalej się upieram przy swoim i niech w końcu mi jakiś entuzjasta mocnych wrażeń odpowie na mój zarzut:

Czemu młoda dziewczyna, która czekała całe życie na koncert, walczyła cały dzień o miejsce w pierwszym rzędzie, musi się wycofać jeszcze przed rozpoczęciem koncertu z powodu bólu i nacisku?

MMP nie stanęło na wysokości zadania, nie wydzieliło GC, nie apelowało o zdrowy rozsądek, a ochrona nie reagowała.
Jedynym upominającym był Myles!
Widać za wysokie progi organizacyjne.
MJM Prestige, Livenation, wcześniej Odyssey pomimo niedoskonałości nie doprowadzali do takich sytuacji, a jak pojawiały się oznaki, to pozbywali się problemu w zalążku? Czy fani się mniej przez to bawili?

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 17, 2013, 09:29:54 pm »
0
no własnie o to chodzi, czemu ktoś fizycznie słabszy i drobniejszy ma być od razu wykluczony z możliwości bycia blisko sceny i gwiazdy? kto wymyślił, że płyta ma być miejscem dla samych mięśniaków itp którzy mogą się przepychać do woli bo nic nie robi na nich wrażenia? może ktoś by chciał wywalić z płyty właśnie te osoby i niech się przepychają na sektorach i dalszych miejscach, żeby płyta została dla ludzi którym naprawdę zależy na koncercie i oglądaniu występu bez względu na to czy mają na tyle siły żeby odeprzeć napierających na nich ludzi?
podpisuję się w pełni pod tym co mówił przedmówca

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 17, 2013, 09:38:17 pm »
0
jestem slabsza i drobniejsza przertwalam bez jakichkolwiek urazów... :) mam 157 cm wzrostu i waze naprawde nie wiele :)
D <3

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 17, 2013, 09:45:38 pm »
0
I jaki to wg. Ciebie argument? Ja mam 180cm, waże 85kg i jestem dość silny fizycznie. Bilans koncertu:
- wybity palec
- szrama na twarzy (pozdrawiam idiote wymachującego łańcuchem)
+ w pewnym momencie centralnie na głowe spadł mi gość niesiony przez tłum, szyja boli mnie do dzisiaj.

All in all, miałaś szczęście.

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 17, 2013, 09:53:24 pm »
0
no raczej to nie jest argument bo albo miałaś szczęście albo trafiłaś w jakieś luźniejsze i bardziej cywilizowane miejsce i jestem ciekawa czy dalej byś twierdziła to samo, gdybyś była w gronie poszkodowanych
jedna osoba pisała że oberwała z glana w głowę, co raczej nie powinno być koncertową normą
co do podnoszenia przewracających się osób (ktoś coś tam wcześniej pisał) i tego że każdy wie, co z nimi zrobić w takich sytuacjach, z relacji mojej znajomej wynika, że w pewnym momencie znalazła się na klęczkach, oberwała kilka razy glanami i ledwie się podniosła więc nie wiem gdzie tutaj zadziałało to że spieszymy z pomocą tym którzy się przewrócą i ich nie stratujemy

Offline bezia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +54
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 17, 2013, 10:29:57 pm »
0
Jestem trochę rozdarta czytając waszą dyskusje.  I jedni i drudzy mają trochę racji, a wynika to między innymi z tego, że każdy z nas stał w innym miejscu, obok innych osób, na innych koncertach bywał i na co innego liczył.

Jak dla mnie? Bydło było, ale widuje je wszędzie, z racji, że zawsze jestem na przodzie płyty. Ale akurat ja nie mogę narzekać, ba byłam zaskoczona, że nie ma walki o przeżycie ( czego na przykład doświadczyłam mocno na Kasabianie ) jedna tylko dziewczyna ciągała mnie za włosy i wbijała mi w palce w bok żeby mnie przesunąć ( buziaki Mała, nie dam się tak łatwo chamstwu) ale to niewiele w porównaniu z innymi koncertami na ktorych byłam. Ten dla mnie wył wyjątkowo lekki. Nie uważam jednak, że dla wszystkich musiał taki być. W innych częściach płyty na pewno było dużo, dużo gorzej.
Mi jedynie przykro się robiło jak widzialam, że ludzie zamiast skakać, bawić się, czy w jakikolwiek inny sposób odpowiadać na muzykę Slasha, pchali się na siebie jak bydło do koryta. Nie o to chyba chodzi muzykom.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 17, 2013, 10:48:48 pm »
0

w innym wątku - "Czy osoby po 30-40 nadają się na koncert rockowy?"  ;)
i co piszą?  :)
Kto co pisze, bo trochę się pogubiłam?  :lol: Z Twojej relacji wynika, że są wręcz niezbędne, a jeśli nie śledziłeś tego tematu, to polecam wątek: niezbędnik koncertowicza, chyba od str.3.

 

Relacja czyli nie opinia a więc mam prawo na nowy wątek!

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5265
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2013, 02:58:27 pm
wysłana przez Bender