Autor Wątek: Wasza opinia na temat koncertu  (Przeczytany 24800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 14, 2013, 02:02:04 pm »
0
Oj.. Ścisk to najmniejszy problem był. :P Inne czynniki, które wymieniłem były gorsze. :D Teraz już wiem, że bez butelki wody, zjedzenia czegoś przed koncertem, oraz bez luźnego ubrania, na płytę nie ma co się pchać. :)

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 14, 2013, 02:06:39 pm »
+1
ludziom nigdy się nie dogodzi... zawsze znajdą powód do narzekań. to co działo się na płycie było do przewidzenia ;) zawsze można było kupić bilet na trybuny :)
D <3

Offline Tuhaj

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 14, 2013, 02:11:04 pm »
0
Śmiać mi się chciało z ludzi, którzy ubrali się w skóry i poszli na płytę  ;] Ja w cienkiej bluzie się dusiłem, a co dopiero tamci?

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 14, 2013, 02:14:29 pm »
0
nie chodzi o dogodzenie, tylko brak zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa.
Wczoraj było o krok od tragedii, panowie ochroniarze wyciągnęli parędziesiąt omdlałych bądź nie wytrzymujących nacisku fanów, a ja po raz pierwszy wróciłem z tak posiniaczonym ciałem, a mam na koncie sporo koncertów, w tym dużo ostrzejszych zespołów.
Niestety jak ktoś się zabiera za organizację takiego przedsięwzięcia, to powinien o wszystkim pomyśleć, np. o dodatkowym rozładowaniu nacisku, poprzez wydzielenie tzw. stery golden circle.
Mam tylko nadzieję, że nikt nie wylądował w szpitalu, a ja mam zamiar wieczorkiem napisać w tej sprawie list do organizatora, który pomimo ogromnej pomocy w akcji z flagą, nie powinien dopuścić do scen jakie działy się wczoraj na płycie.

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 14, 2013, 02:22:17 pm »
0
No bo pomponie (miło było w końcu poznać osobiście ;) ) Polskie gimbusy powinny mieć zakaz uczestniczenia w takich wydarzeniach. Połowa tych wszystkich którzy się przeciskali czy tam pchali to były dzieci których średnia wieków nie przekroczyła 17 lat. Ewentualnie dla nich powinno się wyznaczyć oddzielny sektor, najlepiej klatkę i tam ich wpuścić i niech się nawet dep tają pełna swoboda. Ja z Wlo i jego kumplem po prostu spierdoliliśmy z środa sceny, bardziej na lewą stronę i nie żałujemy decyzji, bo nie dość, że lepszy widok był to i jeszcze dochodziło świeże powietrze.


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 14, 2013, 02:25:42 pm »
0
voyteq też byłam po lewej stronie! i dało się tam wytrzymać. :) fajnie powietrze wialo :D ja akurat na szczęście żadnych urazów nie doznałam :)
D <3

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 14, 2013, 02:32:23 pm »
0
to jest płyta-tu można spodziewać się wszystkiego.
Spodziewać to się mogę nawet tego, że idąc ulicą ktoś mi wbije nóż w plecy ...czy jest to możliwe? Oczywiście, że tak, ale to wcale nie usprawiedliwia  nożownika. Tak więc następnym razem jak coś napiszesz to pomyśl.

Offline Doreen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +5
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 14, 2013, 02:35:19 pm »
+1
Niesamowita energia i rock & roll w czystej postaci. Dla takich koncertów warto męczyć się w znienawidzonej pracy i zarabiać na bilety. Warto jechać kilka godzin i pokonać niezliczone trudności. Wszystko warto, byle by tam być. Nic nie dzieje się w takim miejscu z intencji jednego człowieka, dlatego podziękowania należą się przede wszystkim, tym którzy przyjechali, zdzierali swoje gardła i na płycie nie oszczędzali swoich nóg.

Z mojego punktu widzenie wszystko było jak najbardziej idealne. No może z jednym małym wyjątkiem. Nagłośnienie jak na warunki spodkowe było raczej tych niższych lotów. Na zeszłorocznych Odjazdach było głośniej i nieco wyraźniej, więc oczekiwałam czegoś więcej. Nie sprawiło mi to jednak żadnego zawodu, bo nie jechałam tam porównywać poziomu nagłośnień na poszczególnych imprezach.

Co do ścisku na płycie. Nie było to jakimś większym zaskoczeniem. Idąc na koncert tego formatu logiczne jest (szczególnie w Polsce), że z przodu lekko nie będzie. Ten niemiłosierny ścisk (najgorszy to on jeszcze nie był) nie był tylko i wyłącznie winą tyłów. Gdyby z przodu była większa rotacja każdy miały tą upragnioną chwilę i łatwiej rezygnowałby z roli sardynki w puszce. Szacunek, jeżeli ktoś wbił się wcześniej na płytę i zajął swoje miejsce, ale z drugiej strony rozumiem też, ze każdy chciał być choć chwile bliżej. To są dwie strony medalu i każda ma swoje racje. Gdyby była większa rotacja, byłoby więcej miejsca i każdy byłyby zadowolony. Niestety to tylko marzenia i moje subiektywne podejście do tematu. W każdym razie cieszmy się, że przeżyliśmy, zobaczyliśmy i usłyszeliśmy.

Anyway...Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, ze po prostu tam byliście :)

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 14, 2013, 02:43:29 pm »
+1
jeśli ktoś wie że nie wytrzyma bo zrobi mu się słabo lub nie chce być poobijany mógł iść na tył gdzie było spokojniej. A skoro decyduje się na bycie bliżej to z tym wiążą się różnego rodzaju konsekwencje :) mi w pewnym momencie zrobiło się duszno i na chwilke wycofalam się dalej ale potem znowu wrociłam bliżej. Każdy jest w stanie odpowiadać sam za siebie :)
D <3

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 14, 2013, 02:48:32 pm »
0
Szacunek, jeżeli ktoś wbił się wcześniej na płytę i zajął swoje miejsce, ale z drugiej strony rozumiem też, ze każdy chciał być choć chwile bliżej. To są dwie strony medalu i każda ma swoje racje.
W pociągu albo autobusie liczba miejsce jest ograniczona, każdy z pasażerów chciałby siedzieć, czy gdyby w tej sytuacji ludzie, którzy później wsiedli zaczęli wypychać z miejsc siedzących tych ludzi, którzy zajęli swoje miejsca to też byś ich trochę rozumiała i też uważała, że ci ludzie też mają swoje racje???
sorry, że komentuje tak tego typu wypowiedzi, ale pop prostu nie mogę  :facepalm:

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 14, 2013, 02:57:54 pm »
0
Ja z Wlo i jego kumplem po prostu spierdoliliśmy z środa sceny, bardziej na lewą stronę i nie żałujemy decyzji, bo nie dość, że lepszy widok był to i jeszcze dochodziło świeże powietrze.

I na koniec i tak wylądowaliśmy pod sceną :D Ścisk był nienormalny, a zachowanie ludzi pod sceną jeszcze przed koncertem to też jakieś nieporozumienie. Decyzja o wyjściu stamtąd była dobra.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 03:00:23 pm wysłana przez TheWlo »

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 14, 2013, 02:59:21 pm »
0
A skoro decyduje się na bycie bliżej to z tym wiążą się różnego rodzaju konsekwencje :)
Czyli chuligaństwo jest usprawiedliwione, no gratuluję

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 14, 2013, 03:08:25 pm »
+1
nie jest usprawiedliwione ale tak jak mówię każdy dba o siebie, jesteśmy dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi ;) Nikogo nie zmuszano by byc pod scena, takie moje zdanie ;)
D <3

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2013, 03:09:40 pm »
0
No ale do pewnych rzeczy nie powinno się dopuszczać i tyle, skoro na innych dużych koncertach nie ma takiego problemu to tutaj też go nie powinno być :)

A swoją dłuższą opinię napiszę później, na ten moment - koncert rewelacja :)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Wasza opinia na temat koncertu
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2013, 03:17:35 pm »
+1
nie chodzi o dogodzenie, tylko brak zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa.
Wczoraj było o krok od tragedii, panowie ochroniarze wyciągnęli parędziesiąt omdlałych bądź nie wytrzymujących nacisku fanów, a ja po raz pierwszy wróciłem z tak posiniaczonym ciałem, a mam na koncie sporo koncertów, w tym dużo ostrzejszych zespołów.
Niestety jak ktoś się zabiera za organizację takiego przedsięwzięcia, to powinien o wszystkim pomyśleć, np. o dodatkowym rozładowaniu nacisku, poprzez wydzielenie tzw. stery golden circle.
Mam tylko nadzieję, że nikt nie wylądował w szpitalu, a ja mam zamiar wieczorkiem napisać w tej sprawie list do organizatora, który pomimo ogromnej pomocy w akcji z flagą, nie powinien dopuścić do scen jakie działy się wczoraj na płycie.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Był żywioł, pare gamoniów pogowało, ale bez przesady. Jak się idzie pod barierki to czego się spodziewać? Co to był koncet Bibera, czy rock n' roll celebration?!:D Mogłeś się wycofać, jak tak Ci się nie podobało.

 

Relacja czyli nie opinia a więc mam prawo na nowy wątek!

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5273
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2013, 02:58:27 pm
wysłana przez Bender