Autor Wątek: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.  (Przeczytany 3840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 14, 2014, 09:39:26 am »
0
W ogóle, jestem ciekaw, czy... znajdzie się na forum ktoś, kto nie kupił dzieła jednego z ulubionych artystów*, tylko dlatego, że artysta nie chciał wydać swojego dzieła/ miał ograniczony wpływ/ nie miał wpływu na formę wydania dzieła? :) Myślę, że jednak każdy, kto ma środki, kupi, niezależnie od tego, co sam artysta o tym sądzi, nawet jeśli artysta już nic sądzić nie jest w stanie.


*Nie dotyczy GH Gunsów, bo wiadomo, że dla jednego kawałka płyty się nie kupuje  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2014, 09:42:01 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 14, 2014, 09:42:49 am »
0
Ale dlaczego piszecie, ze w tym wypadku artystą jest tylko Axl? Ja uwazam, ze artystami sa wszyscy 4 chlopacy. Czy oni teraz imaja sie innych zawodow to juz inna sprawa. Fakt, ze material pisali i nagrywali wspolnie. Prawa do wszystkiego ma Kev. tak samo jak Axl w GNR no a tantiemy ze sprzedanej plyty splywaly by do kazdego, wiec nie wiem w czym problem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2014, 09:51:36 am »
0
No ja właśnie też nie wiem, dlaczego za jedynego artystę w tym gronie jest uznawany Axl. Prawa do materiału ma Kevin, który wszystko opłacił. W zespole były cztery osoby i każdy z nich dostałby swoją "dolę", gdyby materiał udało się udać. To, że Kevin jest najbardziej zainteresowany wydaniem tego materiału wcale mnie nie dziwi, bo skoro zainwestował, to chce, żeby kasa się zwróciła, choć dziwi mnie, że nie robił tego w czasach największej popularności Gn'R, ale może teraz łatwiej jest coś wydać niezależnie od wytwórni. Wydaje mi się, że fani patrzą na zasadzie - Axl nie chce, więc materiał nie powinien zostać wydany. Ale, kochani moi, jak często Axl chce, żeby jakiś materiał został wydany? :D Chcecie czekać do 80? :D
Inna sprawa, że wielu zwiastun tego materiału może się nie podobać, tak, jak wielu nie podobają się piosenki Hollywood Rose. To oczywiście kwestia gustu, ale rozumiem. Jeśli coś mi się nie podoba, to nie widzę sensu, żeby kupować, nawet, jeśli brał w tym udział jeden z moich ulubionych muzyków. Dla mnie płyta jest ciekawa ze względów "historycznych" i mam nadzieję, że mimo, przypuszczalnego, niepowodzenia na Kickstarterze Kevin nie odpuści i materiał zostanie w jakiejś formie opublikowany.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 14, 2014, 10:06:47 am »
0
ja tez uważam, ze prędzej czy później usłyszymy materiał Rapidfire, nawet jesli to bylby Itunes. A tak w ogóle to tak sobie myślę, ze materiału dopiero ujrzymy masę kiedy Axla kiedyś zabraknie. Tak sobie myślę, ze Team Brasil a przynajmniej Beta dostanie prawa do wszystkiego co Axl trzyma w zanadrzu i dopiero wtedy sie płyty posypia  ;)

Oczywiście wcale sobie tego nie życzę i nich Axl żyje jak najdluzej, nawet jak miałabym juz nic nowego nie usłyszeć  :)

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 14, 2014, 12:15:49 pm »
0
Coraz mniej mi się ten cały Kevin podoba.
Mam się dołożyć do wydania płyty, a potem jeszcze raz za nią zapłacić  :???:?
A jak wydawnictwo odniesie sukces to podzieli się z inwestorami zyskami?

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 14, 2014, 07:54:21 pm »
0
Dlatego powinien zaciągnąć jakiś kredyt, albo sprzedać samochód :P Moim zdaniem, nie trudno przewidzieć, że tak kasa mu się odrobi, bo o ile może ludzie "z zewnątrz" nie będą szczególnie zainteresowani, to jednak jest na świecie wystarczająca ilość fanów Gunsów i Axla, która chętnie wyłoży hajs na taką płytę.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pomóż wydać płyty i usłysz Axla z 1983r.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 07, 2014, 07:20:52 am »
0
Zbiórka funduszy została zatrzymana. Materiał prawdopodobnie ukaże się jedynie w formie cyfrowej.

"As far as digital I have a good aggregator who places it in about 30 online stores including iTunes Amazon and lots I never heard of. The price will also be cheap so hopefully people will buy and not pirate as much. Keep posted. It will come out and you will love it! Thanks again for your kind words and support. Its a steep learning curve.
Kev"

"At this time it doesnt look like anyone wants anything but digital downloads, but if there is demand Ill run CDs and Vinyl, but I dsoubt it.Sucks I know because I even wanted a CD."

https://www.kickstarter.com/projects/rapidfire/rapidfire-the-first-recordings-of-bill-bailey-aka/comments
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Fortus staje w obronie Axla [fortus] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1213
Ostatnia wiadomość Lipca 06, 2022, 02:39:47 pm
wysłana przez sunsetstrip