Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 11, 2010, 08:03:36 pm »
0
Moim zdaniem księża nawet jeżeli będą agitować na kazaniu - to nie powinni mówić wprost na kogo , tylko powiedzieć co podoba się Kościołowi a co nie . A nawet jeżeli już wymieni nazwisko - to nie może być tak "jak zagłosujesz na XX YY to jesteś zły i nie wracaj tu więcej"
A jak ktoś chce się dowiedzieć poglądów politycznych swojego proboszcza to może się go osobiście zapytać.
A co do  broni - rozumiem że obecnie nie ma wielkich podstaw do takiego rozwiązania , ale w przyszłości... kto wie . Mimo to uważam że dla zwyrodniałego mordercy czy wielokrotnego gwałciciela kara  (jeżeli wina jest pewna)  śmierci jest surowszą kara niż dożywocie i często jedynie sprawiedliwą , ale to kwestia osobistych zapatrywań.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 12, 2010, 04:17:35 pm »
0
http://www.sadistic.pl/babunia-zagina-napieralskiego-vt42978.htm

przedszkola za darmo, zdrowie za darmo, laptopy dla młodzieży za darmo czyli "Wałęsa oddaj mi moje 100mln" vol.2

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 13, 2010, 11:54:26 am »
0
Słuchajcie-przyznam się,że chadzam do kościoła sporadycznie,ale jeśli już tam bywam,to naprawdę ani razu nie słyszałem,aby ksiądz z ambony nagabywał tam obecnych do ewidentnego popierania PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI :P Więc dziwne,że ponoć w Waszych miastach,jest inaczej i ponoć tak często,że Wy-wybaczcie,ale daje sobie obciąć jednego krzywego palca,raczej rzadko chodzący do kościoła-ponoć słyszycie to często :>

I powtórzę-bo jeśli już,to cały Kościół Katolicki w swych naukach ma bliżej do takiej partii jaką jest PIS,a nie np.SLD,więc zastanówcie się,czy oby nie dlatego właśnie,księża jako również osoby prywatne,wręcz podświadomie ukazują swe polityczne preferencje ;) Więc jak wciąż broniłbym księży w tym aspekcie,BO TO NIE,ŻE KAŻDY KSIĄDZ WRĘCZ NAKAZUJE ODDAĆ GŁOS NA PIS,ALE PO PROSTU TEORETYCZNIE KSIĘŻĄ JEST BLIŻEJ DO TEORII PISu!

A wciąż będę bił w drugą stronę medalu,czyli w showbiznes,który jakże wręcz agresywnie narzuca swój pogląd i przez to kierunkuje ludzi na B.Komorowskiego!!!Bo jakże ma się zachować jakiś student,który widzi,jak jego bohater z dzieciństwa,czyli pan Kmicic-dziś jako D.Olbrychski,czy ostatnio jakże popularny bohater serialu 39ipół-jako T.Karolak,czy wielki reżyser wielu genialnych filmów-A.Wajda,wręcz plują swym poparciem w stronę tego jednego Komorowskiego???!!!Przecież to są wręcz ikony popkultury i co???Oni nie uprawiają jakże bezwzględnej polityki poprzez nagabywanie ludzi na jednego im pasującego z kandydatów???!!!To ja się znów pytam-ONI,JAKO NAJLEPSZE I NAJBARDZIEJ ZNANE TWARZE NASZEJ CODZIENNOŚCI MOGĄ TO ROBIĆ,A KSIĘŻA NIE???!!! :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 13, 2010, 12:39:52 pm »
0
Uważasz, że kościół i showbiznes to to samo? :)
I tak Komorowski wygra...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 13, 2010, 01:59:50 pm »
0
zgadzam się Komorowski wygra.

I obawiam się, że to może być początek końca PO, bo tak kiepskiego kandydata dawno nikt nie wystawił :/ Z mojego punktu widzenia. No... może poza Wałęsą w '95 i Napieralskim :P

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 13, 2010, 02:06:03 pm »
0
A co Ci się w Napieralskim nie podoba? :) Oprócz jego słynnej piosenki wyborczej :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 13, 2010, 02:18:50 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pvZk0F522Uk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=pvZk0F522Uk</a>


tyle o Grzesiu..  :D


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 13, 2010, 02:19:24 pm »
0
w Napieralskim rozbraja mnie jego image -> zawsze uśmiechnięty, miły - widać, że angażuje się w czasie wyborów :P Poza tym pooglądaj sobie jego spoty - tak patetycznych gadek dawno nie słyszałem. Chociaż i tak na plus jest to, że mówi w nich co chce zrobić, a nie skąd pochodzi i gdzie siedział w kiciu, ile ma dzieci, etc. (patrz PO)

Ale śmieszy mnie, że gdzie się nie pojawi obiecuje wszystko za darmochę, wszystko przy jak najmniejszych kosztach, żeby było jak najlepiej dla obywatela  (patrz: filmik wyżej) Darmowe zdrowie, darmowe przedszkola, darmowe laptopy dla uczniów, nie wiem co tam jeszcze naobiecywał.

I powtórzyłaby się sytuacja z Wałęsą, który miał dać każdemu po 100mln. Na youtubie jest jego komentarz dotyczący tego, dlaczego nie rozdał obiecanych pieniędzy:
 - "ja naprawdę chciałem dać te pieniądze, ale ja ich nie mogę dać, bo nie mam takiej władzy! Dlatego nie śpiewajcie 'Wałęsa oddaj moje 100mln', ale 'pomóżcie Wałęsie dać te 100mln!' Bo potrzebuję Waszej pomocy, pomocy sejmu."  

Więc po jakiego grzyba obiecujesz 100mln, skoro i tak wiesz, że nie masz takiego prawa, by je dać?!

Czysta hipokryzja, chamówa i zakłamanie :P Zgodzę się w tej kwestii z Korwinem-Mikke, który powtarza: "ja nikomu nie obiecuje, że coś dam. Bo gdy np. polityk mówi, że wszystkim rozda po 100zł, to jednocześnie oznacza to, że zabierze 140zł. Bo te 100zł trzeba skądś wziąć, trzeba opłacić urzędnika, który to zbierze i urzędnika, który to rozda - no i jeszcze opodatkować. Dlatego takich ludzi to najlepiej do Grecji wysłać albo jeszcze dalej."

Choć po dogłębnej analizie można by przypisać w tej sytuacji spoty Komorowskiego na plus? Bo w końcu nic nie obiecuje, nie ukazuje swoich poglądów, tylko przedstawia swoją historię? Może Platforma wyczerpała już limit na obietnice :P

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 13, 2010, 02:20:39 pm »
0
Te wybory to jeden wielkie g***o . Chyba nigdy nie było tak niemerytorycznej kampanii (oczywiście chodzi mi o kandydatów z największa liczbą poparcia w sondażach) , ludzie popierają ich tylko dlatego że media mówią o nich najwięcej , a głownymi tematami są
- metamorfoza Palikota
- konflikt Kaczyński - Komorowski
- powódź , tragedia smoleńska
 Telewizja Publiczna nie pokazała debaty 9 kandydatów na Uniwersytecie Warszawskim , nawet retransmisji - zgadnijcie więc kto wypadł na niej najlepiej.. , zapewniam że nie Komorowski
A najlepsze te sondaże - dzwonią i pytają się czy głosuje pani na Komorowskiego , Kaczyńskiego , Napieralskiego , Pawlaka , Olechowskiego a może na kogoś innego ?? Świetne postawione pytanie ... i bardzo profesjonalne.

A zresztą demokracja wygląda tak ,   ktoś dobrze zobrazował :
"Podsłuchana rozmowa 2 kobiet w wieku ok. 50 i 80 lat nt. wyborów.
- na kogo zagłosujesz? Komorowski piecioro dzieci miał, cięzkie zycie miał, ale bogaty...- ale nie można patrzeć tylko na tych co będą biednym pomagać...ale komuna nie wróci chyba, nawet w Rosji tero... - Tusk jak ładnie mówi, a on to lewica czy prawica? - najważniejsze, żeby na kaczora nie głosować, żony nie ma,dzieci nie ma,co on o zyciu wie? - taa, jak mówią, przyjdzie Kaczyński to wojna będzie... syn mówił - jeszcze najlepszy Lepper by był - ale on seks robił, a teraz kandyduje, nie wstydzi się pcha się - tak ja w telewizji komorowski mówił pięknie, że rodzina najważniejsza, ale on marszałek i startuje - to lewica jest? "
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2010, 02:29:07 pm wysłana przez Springsteen »

Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 13, 2010, 02:36:32 pm »
0
http://www.youtube.com/watch?v=pvZk0F522Uk

tyle o Grzesiu..&nbsp; :D


Tyle o Grzesiu, ale pozostali kandydaci zachowaliby się identycznie. Albo powiedzieliby coś w stylu - Spieprzaj babciu, bądź Przedszkola mają to do siebie, że się długo budują, a potem zostają otwarte.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 13, 2010, 03:18:09 pm »
0
Poza tym pooglądaj sobie jego spoty - tak patetycznych gadek dawno nie słyszałem.
Oj tak, mnie też to irytuje :P
Tak jak mówiłem - mam poglądy bardziej lewicowe, ale lewica to utopijny plan :) Mimo wszystko, oddałbym teraz głos prawdopodobnie na Napieralskiego
Może Platforma wyczerpała już limit na obietnice :P
Sikorski niedawno mówił, że Polska będzie drugą Norwegią.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 13, 2010, 03:39:57 pm »
0
to znaczy, że będziemy mieli dłużej zimę chyba. hehehe
Korwin - tylko on przedstawia swoje poglądy jasno i rzeczowo. Świr, ale mam zamiar głosować zgodnie z sumieniem, a nie z sondażem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 17, 2010, 02:37:19 pm »
0
http://www.facebook.com/#!/wtopyBronka?ref=mf

:) Z całym szacunkiem, ale prawda jest taka, że i śp. Prezydent i Jarek przy nim wymiękają!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 18, 2010, 08:26:07 am »
0
Słuchajcie-przyznam się,że chadzam do kościoła sporadycznie,ale jeśli już tam bywam,to naprawdę ani razu nie słyszałem,aby ksiądz z ambony nagabywał tam obecnych do ewidentnego popierania PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI :P Więc dziwne,że ponoć w Waszych miastach,jest inaczej i ponoć tak często,że.......... znów pytam-ONI,JAKO NAJLEPSZE I NAJBARDZIEJ ZNANE TWARZE NASZEJ CODZIENNOŚCI MOGĄ TO ROBIĆ,A KSIĘŻA NIE???!!! :_:

jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to już odpowiadam: kościół naucza religii, w której podstawą jest wolna wola. I to tutaj jest podstawowa różnica między świeckimi a duchownymi. Masz rację jednak z tym, że nie wszyscy księża próbują wpłynąć na decyzję swoich parafian. Z drugiej strony jednak PiS powinien się wstydzić i kajać za to, że próbują wpłynąć na swych wyborców poprzez tak delikatną i prywatna sferę życia jaką jest życie religijne i to co się dzieje w sercach wierzących podczas mszy świętej. Nie chodzę od kościoła, ale moja zona chodzi i od czasu do czasu pada tam delikatna sugestia, który wybór byłby słuszniejszy.
poza tym, to po ostatniej debacie z udziałem 4 kandydatów (obejrzałem całą i dokładnie słuchałem) stwierdzam: Poglądy kandydatów Kaczyńskiego i Komorowskiego nie różnią się w ogóle. A skoro tak jest to stwierdzam również, że to są psychopaci, bo obrzucają się błotem, wciskają sobie słowa, których nie wypowiedzieli, a przede wszystkim walczą o stołek i tyle. Zależy im na władzy a nie na naszym dobru. Pójdę zagłosować na Korwina, bo on przynajmniej wie czego chce i nie próbuje mi wcisnąć kitu o pięknej Polsce w kilka lat. Kurde czasami ma ochotę wziąć kij i pogonić tych ludzi z Polskiego podwórka.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:16:00 pm »
0
Owsik Ty na Korwina? Znając Twoje poglądy z innych wątków dziwie się.
Kiedyś broniłeś homoseksualistów, a JKM uważa:

"Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. " wypowiedź z TVN24

nie lubisz rasizmu, a JKM:
"Wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!" debata na żywo zorganizowana przez TVP3, w listopadzie 2006 roku, przed wyborami na prezydenta Warszawy.

"Murzyn jest głupi ... jednak dość szybko przekonał się, że znacznie lepiej żyje im się w krajach, którymi NIE rządzą Czarnuchy" blog JKM

Oprócz tego wg. niego kobiety są głupsze i ich miejsce jest w kuchni:

" ja chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom" wypowiedź dla radiowej trójki

"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy." Oficjalny blog Korwina-Mikke

"Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej." Oficjalny blog Korwina-Mikke

"Otóż po to kobieta sobie znajduje faceta, żeby był od niej mądrzejszy"  Oficjalny blog Korwina-Mikke

JKM uważa, że dzieci niepełnosprawne powinny być izolowane od zdrowych:
"w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych".  debata podczas prawyborów we Wrześni


 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3051
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje