Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 109407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3752
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #361 dnia: Października 29, 2018, 09:58:26 pm »
+1
Już miałem to rano napisać. Stawiać Biedronia na równi z tymi co się nie odnoszą ze swoją orientacją jest conajmniej śmieszne.
Biedroń najbardziej znany jest z tego, że jest gejem i nadal jest najbardziej znanym gejem III RP. Zanim nie został prezydentem to był największym krzykaczem w sprawach dotyczących równości. Przemawiał zarówno na paradach, jak i często udzielał wywiadów na temat praw gejów, gdyby nie odnosił się ze swoją seksualnością to podejrzewam, że nikt nie wiedziałby o jego istnieniu, nigdy nie zostałby posełm a później prezydentem Słupska.
Dla mnie takim dobrym przykładem mógłby być Jacyków, widać na odległość, że to gej (mimo, że ma syna), ale nie odnosi się z tym a znany jest przedewszystkim jako stylista, a nie gej.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #362 dnia: Października 30, 2018, 11:11:11 am »
0
Nie zgodzę się. Uważam, że postać Jacykowa została wypromowana na jego homoseksualizmie właśnie. Wcześniej być może też był stylistą, ale raczej go nie widywałam w telewizji. Z pisarzem Michałem Witkowskim jest dokładnie to samo. Dopóki nie zaczął się promować swoją seksualnością, wszystko było okej , był sobie pisarzem, miał swoich czytelników, ale szersze grono go nie kojarzyło. Zresztą Witkowski to doskonały przykład na to jak promowaniem własnej orientacji można się ośmieszyć. (Choć jeśli chodzi o Witkowskiego to ja bym się zastanowiła, czy on tym gejem jest faktycznie czy tylko dla szpanu ;) )

A co do nagłówków z Pudelka. Uważałabym z tymi artykułami. Niejednokrotnie są po prostu wyciągane z kontekstu. Zresztą odniosę się do tej wypowiedzi o króliczkach Duracella. Jak gej tak powie to źle, ale jak kolega chwali się, że on to "osiem razy po dwa razy, cztery razy raz po raz" to już jest normalne i absolutnie nie jest niesmaczne? Nie demonizujmy homoseksualizmu w sytuacjach, kiedy nawet i podobne heteroseksualne zachowania powinny być hamowane. Ja, choć heteroseksualna, niekoniecznie chcę słuchać o samczych podbojach. Nie tylko homoseksualnych.

To że każdemu zdarzy się coś palnąć to "normalne". Tak jak napisałam powyżej, nie łączmy wypowiedzi z orientacją seksualną, bo i "prawdziwi heteroseksualni mężczyźni" potrafią coś pieprznąć, (a skoro znam głownie takich to nawet czasem wiem jak bardzo gadają głupoty). Mnie Biedroń w każdym razie nie razi. Z piórami w d*pie go nie widziałam.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #363 dnia: Października 30, 2018, 11:44:23 am »
0
zauwazylem ostatnio interesujaca rzecz odnosnie znanych osob, tu akurat muzykow, otwarcie przyznajacych sie do homoseksualizmu. Zwroccie uwage jak ich pseudonimy sugeruja chec zdobycia akceptacji spoleczenstwa, przez brzmienie tej ksywy jak zwykly chlopak z sasiedztwa, jakis Grzesiek etc. (Boy - przeciez nawet znaczy chlopak)

Elton John (wlasciwie Reginald Dwight)
Boy George (wlasciwie George O'Dowd)
George Michael (wlasciwie Georgios Panayiotou)

to moze nie miec zadnego znaczenia w tej dyskusji, taka luzna sugestia z mojej strony
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2018, 11:46:35 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #364 dnia: Października 30, 2018, 01:17:20 pm »
0
Rob Halford miał szczęście i niczego nie musiał zmieniać :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #365 dnia: Października 30, 2018, 06:43:18 pm »
0
Jak gej tak powie to źle, ale jak kolega chwali się, że on to "osiem razy po dwa razy, cztery razy raz po raz" to już jest normalne i absolutnie nie jest niesmaczne?
Jedno i drugie jest żałosne, ale pamiętaj że odnoszę się do Twojego twierdzenia, że "wspiera środowiska LGBT w sposób nierażący".

To że każdemu zdarzy się coś palnąć to "normalne". Tak jak napisałam powyżej, nie łączmy wypowiedzi z orientacją seksualną, bo i "prawdziwi heteroseksualni mężczyźni" potrafią coś pieprznąć,
Tylko że zauważyłem, że homoseksualistom więcej wolno palnąć tych głupot. Za każdym razem słyszy się "on nie miał tego na myśli", "każdemu się zdarza coś palnąć" - usprawiedliwianie tylko ze względu na orientację seksualną. To jest dopiero dyskryminacja.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #366 dnia: Października 30, 2018, 06:45:03 pm »
+1
Sądzę, że pod tymi prawdziwymi nazwiskami, które Sunset przytoczył wyżej, ciężko było by im sprzedać jakąś muzykę. Dlatego osobiście nie uważam, że wybór ich nowych pseudonimów miał jakiś związek z faktem z ich homoseksualizmem.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2018, 06:47:16 pm wysłana przez Hubik »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #367 dnia: Października 30, 2018, 07:03:56 pm »
0
@Hubik ale mi nie chodzi o fakt samego przybrania pseudo, to w showbizie nic dziwnego, tylko jak on brzmi, i ze znalazlem kilka przypadkow bardzo podobnych
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #368 dnia: Października 30, 2018, 08:16:32 pm »
0
@Meximax ja wiem o co Ci chodzi i się z Tobą zgadzam. Zauważam nachalność promowania homoseksualizmu oraz to, że wybacza się im więcej ze strachu przed zarzutem o nietolerancję i homofobię. Co nie zmienia faktu, że mnie Biedroń nigdy nie zraził niczym, ale może po prostu za mało w tym siedzę.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 04, 2018, 02:50:41 pm »
0
@owsik każda grupa społeczna dzieli się na krzykaczy i tych niekrzyczących. Wśród homoseksualistów również są osoby, które nie manifestują, nie afiszują się ze swoją orientacją. I podejrzewam, że jest ich zdecydowanie więcej tylko o nich nie wiemy, bo nie krzyczą ;) Spójrz jaka jest różnica: można przecież być homoseksualistą pokroju Roberta Biedronia, o którego orientacji wiemy i który faktycznie wspiera środowiska LGBT, ale w sposób nierażący i jest homoseksualistą pokroju tych, którzy tak jak mówisz krzyczą i mają "pióra w d*pie" ;) to ci drugi robią zły PR tym pierwszym (o czym zresztą, pamiętam, @sylvik kiedyś pisała).
I właśnie o tym mówię. TurboGeje szkodzą homoseksualistom, którzy są porządnym obywatelami i nikomu nic do ich orientacji.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 05, 2018, 07:00:46 pm »
0
Elton John (wlasciwie Reginald Dwight)
Boy George (wlasciwie George O'Dowd)
George Michael (wlasciwie Georgios Panayiotou)

Axl Rose (właściwie William Bruce Bailey Jr.)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 05, 2018, 07:22:29 pm »
0
Nie trolluj Rose to jego prawdziwe nazwisko przeca, a to drugie skojarzenie, to jak mniemam, z immigrants and faggots 
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2018, 07:27:03 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 08, 2018, 06:55:48 pm »
0
zauwazylem ostatnio interesujaca rzecz odnosnie znanych osob, tu akurat muzykow, otwarcie przyznajacych sie do homoseksualizmu. Zwroccie uwage jak ich pseudonimy sugeruja chec zdobycia akceptacji spoleczenstwa, przez brzmienie tej ksywy jak zwykly chlopak z sasiedztwa, jakis Grzesiek etc. (Boy - przeciez nawet znaczy chlopak)

Elton John (wlasciwie Reginald Dwight)
Boy George (wlasciwie George O'Dowd)
George Michael (wlasciwie Georgios Panayiotou)

to moze nie miec zadnego znaczenia w tej dyskusji, taka luzna sugestia z mojej strony

Freddie Mercury  :D
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 09, 2018, 07:31:10 am »
0
Freddie był biseksualny, z tego, co kojarzę. Nie, żeby to miało jakieś większe znaczenie, ale jednak ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 09, 2018, 11:33:23 am »
0
Cała rozmowa powinna się jednak skupić na tym czy orientacja seksualna ma wpływ na to, czy jesteś dobrym albo złym człowiekiem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)