Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 108805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #375 dnia: Listopada 09, 2018, 11:47:15 am »
+1
Nie ma wpływu, bo niby czemu miałoby mieć?

Jeśli dwie dorosłe osoby idą ze sobą do łóżka, to nikomu nic do tego.
To, co kto robi w łóżku i z kim to jego, jej sprawa.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1390
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #376 dnia: Listopada 09, 2018, 12:26:04 pm »
0
Jeśli dwie dorosłe osoby idą ze sobą do łóżka, to nikomu nic do tego.
To, co kto robi w łóżku i z kim to jego, jej sprawa.

Dobrze mówi! Piwko dla Dobrodzieja!  ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #377 dnia: Listopada 09, 2018, 03:32:06 pm »
0
Też tak uważam.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline flynn

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +5
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #378 dnia: Listopada 09, 2018, 05:58:25 pm »
+1
Mnie najbardziej śmieszą heteroseksualni faceci, którzy homoseksualizm u innych facetów uważają za zagrożenie dla świata. Przecież to nielogiczne.
heteroseksualny facet nie ma nic do heteroseksualnych facetów
heteroseksualny facet nie ma nic do homoseksualnych kobiet (ba! nawet ich to kręci)
heteroseksualny facet nienawidzi homoseksualnych facetów. Gdzie tu sens? W końcu im więcej gejów tym mniejsza konkurencja dla heteroseksualistów, więc wychodzi na to, że gej wyświadcza heteroseksualiście przysługę.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #379 dnia: Listopada 09, 2018, 08:33:27 pm »
0
Mnie najbardziej śmieszą heteroseksualni faceci, którzy homoseksualizm u innych facetów uważają za zagrożenie dla świata. Przecież to nielogiczne.

Zagrożeniem nie są homoseksualiści tylko środowiska LGTB, które próbują narzucać społeczeństwu pewien styl życia co jest oczywiście zagrożeniem dla tradycyjnego modelu rodziny. Bo tak jak ja nie chce narzucać tego kto z kim ma chodzić do łóżka, tak oni chcą narzucać w jaki sposób rodzice mają wychować swoje dzieci.

W końcu im więcej gejów tym mniejsza konkurencja dla heteroseksualistów, więc wychodzi na to, że gej wyświadcza heteroseksualiście przysługę.
Homoseksualistów w społeczeństwie jest tak mały procent, że w ogóle postrzeganie sprawy w taki sposób jest bez sensu, ale nawet jeśli to takie myślenie jest bardzo złe bo nie dostrzega się tego, że dzieci może się rodzić coraz mniej i to jest złe dla całego społeczeństwa.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #380 dnia: Listopada 09, 2018, 08:46:16 pm »
0
Freddie był biseksualny, z tego, co kojarzę. Nie, żeby to miało jakieś większe znaczenie, ale jednak ;)

prawda, mial jedna przyjaciolke przez cale zycie, Mary Austen, ktorej zapisal potem nawet czesc swojej fortuny, ale jednak wiekszosc jego kontaktow bylo z facetami, ktorych mial duzo, zreszta to jeden z takowych zarazil go HIV
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #381 dnia: Listopada 13, 2018, 08:05:50 pm »
0
Mnie najbardziej śmieszą heteroseksualni faceci, którzy homoseksualizm u innych facetów uważają za zagrożenie dla świata.
Mnie śmieszą heteroseksualni mężczyźni, którzy zachowują się jakby homoseksualizm był zaraźliwy.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #382 dnia: Listopada 13, 2018, 11:45:24 pm »
0
Nie mogą uważać, że zaraźliwe jest coś co wywołuje u nich sprzężenie zwrotne, tak więc chyba źle interpretujesz.
To tak jakby powiedzieć, że ktoś kto nie je pewnych rzeczy, które wywołują u niego sprzężenie zwrotne to zachowuje się jakby się bał, że się od tego uzależni.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 01, 2019, 04:57:29 pm »
0
Ostatnio na naszym forum pojawiła się opinia, że homoseksualizm to choroba i że można ją wyleczyć. Co o tym myślicie? Osobiście uważam, że to bzdura.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 01, 2019, 07:23:09 pm »
+4
Oczywiście że bzdura. Orientacja seksualna nie ma nic wspólnego ze zdrowiem czy choroba. I nie ma czegoś takiego jak jedyna słuszna orientacja, kolor skóry czy religia, czyli to co próbują narzucać pewne środowiska
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2019, 07:25:13 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 01, 2019, 10:05:45 pm »
0
Nie wiem czy homoseksualizm jest chorobą,
Nawet jeśli to nie wiem czy da się leczyć

Powiedzcie mi skąd mam to wiedzieć skoro nie jestem lekarzem?
Wiem natomiast w jaki sposób wykreślono homoseksualizm z listy chorób i to mnie nie przekonuje, żeby definytywnie traktować jako coś co nie jest chorobą.
W głosowaniu wśród amerykańskich psychiatrów trochę ponad 50% uznało, że nie jest chorobą - kim ja jestem, żeby być bardziej kompetentnym niż ci psychiatrzy? Natomiast trochę mniej niż 50% uznało, że jest chorobą - kim ja jestem, żeby być bardziej kompetentnym niż ci psychiatrzy?
Jeżeli jednak jest chorobą i da się leczyć to wielką krzywdę w ten sposób zrobiono osobom, które czują popęd fizyczny do osobników tej samej płci, bo w ten sposób odebrano im prawo leczenia. Oczywiście nie mam na myśli tych osób, które dumnie chodzą na manifestacjach, tylko ludzi, którzy się z tym źle czują.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 02, 2019, 09:42:59 am »
0
Trochę offtop, ale dość świeża informacja dotycząca płciowości człowieka, więc wrzucam. W artykule jest też parę słów na temat homoseksualizmu. https://www.rp.pl/Rzecz-o-zdrowiu/308019912-Transseksualizm-wykreslony-ze-spisu-chorob.html
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2019, 09:45:56 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 02, 2019, 09:16:00 pm »
0
Cytuj
choć transseksualizm łączy się z cierpieniem, to wynika ono przede wszystkim z braku społecznej akceptacji, a nie z wewnętrznego rozdarcia człowieka
a co ci naukowcy mają do powiedzenia ludziom u których poddawanie się operacji zmiany płci jest sprzeczne z ich wiarą?

To potwierdza, że żyjemy w złych czasach, że coraz bardziej odrzuca się Boga. Do niczego dobrego to nie prowadzi. 

Cytuj
to nie transseksualizm jest problemem, problemem jest raczej „transfobia"

Ustalmy co to jest ta transfobia. Jeżeli bym się chciał umówić z jakąś nowo poznaną kobietą na randkę, ale wcześniej bym się dowiedział, że urodziła się jako facet i tylko (podkreślam tylko) z tego nie chciałbym pujść z nią na randkę czy tzn. że jestem transfobem?? No bo przecież w końcu tą osobą należy traktować jak każdą normalną kobietę.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 02, 2019, 11:40:52 pm »
+2
To potwierdza, że żyjemy w złych czasach, że coraz bardziej odrzuca się Boga. Do niczego dobrego to nie prowadzi. 

Za to ostracyzm i zaglądanie ludziom do łóżek prowadzą do samych dobrych rzeczy :facepalm:. Stopniowe zmiany w WHO to efekt liberalizacji i uświadamiania społeczeństwa, nie odwracania się od Boga.

Wiele osób (z pewnością w internecie) podsuwa statystyki twierdząc, że "tym" można się zarazić albo ulec wpływom jako argument podając dane sprzed lat, gdzie mniej osób deklarowało orientację różną od hetero. Pomijają jeden dość istotny fakt, że dawniej ludzie bali się konsekwencji przyznania się do tego kim naprawdę są. Zakładali rodziny, żyli jak "zwyczajni" ludzie, chociaż w środku grało im zupełnie coś innego i nierzadko odreagowywali to w różny sposób vide "Tajemnica Brokeback Mountain".

Mamy XXI wiek, ludzie.
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 04, 2019, 04:07:20 pm »
0
To potwierdza, że żyjemy w złych czasach, że coraz bardziej odrzuca się Boga. Do niczego dobrego to nie prowadzi. 
Za to ostracyzm i zaglądanie ludziom do łóżek prowadzą do samych dobrych rzeczy :facepalm:.
Tego typu argumenty można podciągnąć pod kategorię "A u was Murzynów biją", gratuluję.

Stopniowe zmiany w WHO to efekt liberalizacji i uświadamiania społeczeństwa, nie odwracania się od Boga.
Nawet nie jesteś w stanie zauważyć, że ta tzw. liberalizacja, nie wyklucza w swojej istocie odwracanie się od Boga - po raz kolejny gratuluję.

Mamy XXI wiek, ludzie.
ano, tak faktycznie mamy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2019, 04:09:56 pm wysłana przez Bluebird »