Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 186178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ols

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:25:52 am »
0
Cytuj
Teraz kilka pytań do osób bardziej zorientowanych:
1) Jaka konkretnie była reakcja Axla na róże? Byłem spory kawałek od sceny,więc nie widziałem za bardzo jakie emocje rysują sie na twarzy Rose'a.
2) Czy któryś z transparentów pokazywanych ludziom przez Axla był transparentem
naszego forum?
3) Dlaczego nie było zaśpiewane Sto lat,co?:P Zaraz bany będą :D
4)I dla osób znających angielski i wsłuc**jących się w to,co mówił Axl.
Na heretoday przeczytałem,ze Axl w pewnym momencie powiedział bad joke about polish girls. Starałem się wsłuchiwać w każde jego słowo,ale nic takiego nie kojarzę,bądź nie zrozumiałem. Ktoś coś wie na ten temat?
Trochę to dziwne w kontekscie flagi podczas Patience.
To mój pierwszy post tutaj, witam ;-)
Stałem pod samiutką sceną, duży jestem i wystaję z tłumu - parę razy widzialem, że Axl i Finck patrzą wprost na mnie (może dlatego że strasznie darłem ryja i znałem teksty nowych kawałków - ludzie ich kompletnie nie czaili)
No dobra, odpowiem Ci na pytania

1) Na samym początku złapał taką małą różę i wsadził sobie w zęby, potem podniósł jeszcze jedną i gdzeiś ją odrzucił. W trakcie koncertu ktoś z prawej strony rzucił do niego bukiet biało-czerwonych - wziął go z uśmiechem i położył gdzieś z boku na sprzęcie
2) jeden transparent to była polska flaga z nowym logo GNR (gwiazda) i napisem welcome to poland czy coś w tym guście. Owinał się nią w trakcie Patience. Druga flaga wlecial na scenę podczas paradise city - był na niej napis "AxL TAKE US TO THE PARADISE CITY"
3) eeee
4) Powiedział, że wczoraj przsepal się z Polką. Dalej było niezbyt przetłumaczalne na polski, więc dam w oryginale (z pamięci) "I get down on her really hard and then asked if she ever had a check-up. She said "No, but I only had a few Hungarians" (po polsku nie działa żart słowny - "zapytałem  czy miała kiedykolwiek check-up (badanie na choroby przenoszone dr. płciową) a ona odpowiedziała: nie, miałam tylko kilku węgrów"). Ale potem się tak wyszczerzył, że wyglądalo to na (złośliwy) żarcik

Offline Tina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:27:41 am »
0
Ludzie nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze..ranyy julek..świetnie ,ze koncert się udałi,ze super się bawiliscie.:)
"oczy znajdują ciepło patrząc głeboko w niebo ... "

Offline reed

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:30:04 am »
0
Wrażenia niesamowite, wiadomo że do końca życia zostają wspomnienia zwłascza jeśli ktoś był pod samą sceną i wczuł się w atmosfere razem z tysiącami przepoconych fanów  :P bad joke? czemu bad nie jestem pewien ale chyba chodziło o to że jakaś dziewczyna z polski chciała się zabawić z Axlem ale była nieletnia za to miała przy sobie ileś tam kasy żeby go przekonać, jak dla mnie chyba mówi to w każdym kraju :P Ale gitaaary wymiatały nie ma bata  :D no i ten klimat  B)  

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:31:06 am »
0
Cytuj


4) Powiedział, że wczoraj przsepal się z Polką. Dalej było niezbyt przetłumaczalne na polski, więc dam w oryginale (z pamięci) "I get down on her really hard and then asked if she ever had a check-up. She said "No, but I only had a few Hungarians" (po polsku nie działa żart słowny - "zapytałem  czy miała kiedykolwiek check-up (badanie na choroby przenoszone dr. płciową) a ona odpowiedziała: nie, miałam tylko kilku węgrów"). Ale potem się tak wyszczerzył, że wyglądalo to na (złośliwy) żarcik
Człowieku jestem pod wrażeniem ja nie dałam rady dokładnie zapamietać co powiedział, tylko samą płętę :lol: wypowiedzi.  ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline ols

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:37:09 am »
0
Cytuj
Człowieku jestem pod wrażeniem ja nie dałam rady dokładnie zapamietać co powiedział, tylko samą płętę :lol: wypowiedzi.  ;)
 :P  ma się ten łeb
aha, ten facio co przebiegł przez calą scenę w Nightrain to był ktoś z obsługi technicznej, czy jakiś szczęśliwiec, któremu udało się tam wleźć???

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:39:57 am »
0
Stawiam na technike, bo chyba jednak nie dali by nikomu wejśc na scene, aż tak dobrze to nie ma :lol:  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:54:58 am »
0
Aha,czyli typowy wredny żart Axla :D
Jak dla mnie to,co zrobił z flagą świadczy dobitnie o jego stosunku do nas,więc żarty se może gadać:P Mam nadzieję,że żadna z Pań nie poczuła się urażona?
Next questions : D

1) Co to za ludzie przed koncertem Gn'R biegli w stronę sceny z plakietkami,wyszli znacznie później?Czyżby mieli spotkanie z zespołem...?

2) Można się załapać na ksero autografów ?:D

3) Po raz drugi pytam o to samo-czy któraś z flag,czy któryś z transparentów,trzymanych przez Axla była od nas z forum?

4) Czy to coś przed The Blues to była przygrywka Axlowa po prostu,czy fragment jakiegoś utworu?

5) Jak ubrany był Pittman?:D W ogóle powiedzcie o nim więcej,bo  kompletnie go nie widziałem,bo byłem z drugiej strony.

6) O czym gadał Thomas Eugene ?:D  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 09:59:33 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zira

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:00:04 am »
0
Powiem tylko tyle ze zazdroszcze Wam tego ze tam byliscie i widzieliscie to wszystko ,ja bardzo chcialam tam byc i pol dnia wczoraj przeplakalam przy slowach  gnr....zazdroszcze WAm.Moze keidys powtorzy sie taka okazja...
jesli macie jakies filmiki to dajcie i jakies fotki.prosze podzielcie sie
detox23@wp.pl

Offline Natalia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:01:29 am »
0
Było wspaniale!! nawet sie nie spodziewałam ze tak zagrają :) w koncu spełniło sie moje marzenie! Niech żałują ci którzy nie jechali! stałam strasznie blisko sceny i na dodatek w środku na podwyzszeniu :D więc Axla i innych miałam na wyciągniecie ręki :) Oh, taki czad:D
<<A ja jestem po prostu młoda i całe moje życie to dla mnie przygoda>>

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:02:31 am »
0
Cytuj
3) Po raz drugi pytam o to samo-czy któraś z flag,czy któryś z transparentów,trzymanych przez Axla była od nas z forum?
 

Flaga w której hasał na scenie była made by pompon - http://www.badongo.com/pic/211309 a ta druga nie wiem czyja.

Offline Majka

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:04:41 am »
0
Cytuj
No a jak tam supporty? Dali rade(głownie o polskie mi chodzi)?Rozgrzali publikę?
ja mysle ze Oddzial zagral z*******e a i Kobranocka sie starala ;) bylo OK ;)

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:12:11 am »
0
ja jestem pod TAKIM wrażeniem że brak mi słów momentami :)))) po Bachu  usiadłam sobie (troszkę zmęczona :P) jakieś bełkoty przede mnie wpełzły więc wstałam. MInuty dłużyły mi się jak lata (była 20:13..............minęło sto lat świetlnych a brat mówi, że 20:20 hehe) więc znowu usiadłam... siedzę w zwątpieniu i nagle słysze intro do WTTJ hehe oczywiście była euforia ale dopiero jak zobaczyłam Axl'a to... myslałam, że się poryczę ze szcęścia (powstrzymałam się bo tak to bym wyła cały koncert :P) tam gdzie stałam było wszystko ładnie widać, na samym środku ładnie widziałam, ale mniej więcej w połowie koncertu jakiś 2-mewtrowy gościu pojawił się przede mną i zaczął ekhem delikatnie mówiąc zasłaniać mi :P co ja się przesunęłam w prawą lub lewą stronę to on też... masakra ;) ale potem jakoś się udało go ominąć :P

na The Blues miałam najlepszy widok - z góry :)

poznałam Wickera i Witka, kogoś tam jeszcze (nie słyszałam tej dziewczyny obok Witka :P- sorry :)) ale tylko poznałam niestety-żadnej rozmowy praktycznie nie było. Ja nie chciałam się gnieźdźić pod sceną jak sardynka :) a poza tym trzymałam się się brata ;] jak poszłam pod OZ do nich pod scenę to jakiś idiota nie chciał mnie 10 metrów do Witka przepuścić no i dupa (dostał wiąchę heh :P)

super efekty podczas utwórów. a moment jak Axl wziął flagę......... czad poprostu CZAD :]


no to styka -mogłabym tak bez końca, no ale.. ;)

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:25:14 am »
0
Super set lista ( sporo kawałków ), SUPER GŁOS AXL'A, super zachowanie Axla, piękna gra muzyków, IZZY , Dizzy ( też fajnie :P ), Fortus... - zachowanie, charyzma, Bumblefoot... pierwszy raz podobała mi się jego solówka :D BACH też nieźle się spisał :P rzucałkudłąmi na lewo i prawo hehe...Ogólnie.. brak mi słów z podniecenia :D
!!! OBY WRÓCILI PRĘDKO !!! Jak ktoś ma coś - zdjęcia.. albo lepiej : audio/ video :P to nieh wrzuci na download ! Proszę....  :D  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 10:29:28 am wysłana przez Sulfernus »

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:32:46 am »
0
Teraz trzeba jakos dorwac filmy ktore byly krecone oficjalnie przez kamery na tym wzniesieniu. A tak w ogole to pod scena tez byly kamery? Bo ja nie widzialem.

Offline Don't Damn Me

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://www.drachenfels.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:35:26 am »
0
jakaś była przynajmniej na początku widziałem jakąś na kiju.