Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 186049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parapet7

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:39:52 am »
0
Stałem pod seceną z taka miłą laską ze Śląska,pozdrowienia dla niej :D jak było  ciszej-krzyknąłem do Axla ''you know where you are Axl?!?!?!''usłyszał,ale nie wiedział od kogo to,bo zaczął się rozglądać.Teraz o muzyce.Wiec trzeba przyznać obiektywnie,Axl nie ma juz tego głosu co kiedyś,ale włożył w koncert całe serce,to było widać.setlista świetna.Najbardziej szalałem na ''You could be mine'',a jak zaczął grać ''November rain'' to wszyscy zaczęli piszczeć,jak dzicy!! hiihihhiihto było spełnienie WIELKIEGO marzenia :P ...i łezka zakręciła się w oku :) Cudownie było zobaczyć Izziego,nic się nie zminił,jak dla mnie no i ten wspaniały Sebastaian Bach!!!! A teraz coś dla niedowiarków-tych rozsiewających PLOTKI!!!! Axl owinął się rzuconą na scene flagą z napisem ''WELCOME TO POLAND AXL''ten gest pokazał B) DZI,że nas szanuje i to juz chyba na dobre zakończy sprawe tych śmiesznych pomówień. B) w podsumowaniu napisze krótko i na temat: TO BYŁ JEDEN WILEKI ROCKOWY ORGAZM!!!!!!!! :P  

Offline szatan

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:07:34 am »
0
Mocno mnie zaskoczyl ten koncert, czytajac komentarze innych koncertow gunsow nie spodziewalem sie czegos takiego. Bylo super extra bombastycznie :). Wedlug mnie bylo duzo ludu :D. W dodatku otaczaly mnie same piekne mlode dziewczyny :) jezeli ktoras zdeptalem i teraz to czyta to srki :) Nie bylo tez problemow z dotarciem pod sama barierke. Wystarczylo przyjsc o godz 16-17 zeby zajac najlepsze miejsca. Dopiero pozniej zeszly sie ludki i zaczol sie scisk ale bylo i tak za*******e
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 03:09:43 am wysłana przez szatan »

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:46:55 am »
0
Co tu dużo mówić...z*******e to mało powiedziane  B) Poprostu wymiot,jestem dalej pod wrażeniem i mam przed oczami wirujące gitary i latający mikrofon  :lol:

Popieram,popieram ... A te fajerwerki ... ehhh Coś pięknego  :rolleyes:
Wiem,że to z emocji,więc wybaczam,ale proszę nie pisać posta pod postem. Trochę lepszy mod
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 09:02:55 am wysłana przez zqyx »

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
WRAZENIA
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:03:45 am »
0
Mnie tam Sebastian i pogowanie nie zachwyciły - jedynie przy My Michelle dawał radę, ale i nie dla Skid Row tam pojechałem ;).

Nie zgadzam się co do głosu Axla - byłem zaskoczony, że śpiewał tak dobrze - powiem więcej - śpiewał świetnie! A gdy doszedł na scenę Izzy... to był dla mnie power jak za dawnych, dobrych lat...

Natomiast czy koncert był udany? Jako odpowiedź napiszę tylko tyle - gdy spotykasz Dizziego w bufecie i gdy dostajesz jego autograf na bilecie, to chyba sprawa jest jasna ;). Cóż, byłem w szoku, jeszcze jestem, na autograf MOIM DŁUGOPISEM (hłe, hłe,  :P) załapało się jeszcze kilku szczęśliwców - więc jeśli podpisał się komuś z forum białym długopisem, to pewnie mój :D. W życiu bym nie uwierzył, że będę miał autograf Dizziego, że zobaczę jeszcze kiedyś Izziego i Axla na scenie razem, ba, że w ogóle ich w Polsce zobaczę - dla mnie to był po prostu koncert życia! Oby szybko znów do nas zawitali - kurcze, mieliśmy przecież 3 Gunnersów na scenie - tzn. tych którzy byli w zespole od początku, lub dawien dawna (Dizzy). Do tego nowa ekipa też dała niezłego czadu - ja sobie tylko pluję w brodę że przed koncertem nie rozpoznałem Stinsona, bo też się przewinął koło mnie i to dwa razy - kurcze a mówiłem mojemu kuzynowi z którym byłem że to chyba jeden z kapeli :-/, no ale nie można mieć wszystkiego - było po prostu gites, jeszcze udało się pstryknąć conieco, ale to przejrzę dopiero jak wstanę, bo w tej chwili wszedłem do domu.

W sumię muszę dodać jeszcze jedno - Fortus jest z*******y - jeśli chodzi o całokształt - granie, to co robi na scenie, brzmienie, itp. - koleś ma klasę!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 05:07:15 am wysłana przez ural »

Offline Nadja De Mormynt

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:11:28 am »
0
Płakałam jak głupia prawie cały koncert, śiadomość że to już nie jest na szklanym ekranie rozwaliła mnie. Niesamowite po tylu latach spełnił się sen tylko co dalej....

Offline Majka

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:47:49 am »
0
Bylo przebosko, nie byl zly upal, ani deszcz ani supporty, ani tyle stania, koncert byl boski :D pod kazdym wzgledem ;) a jak sie mialo dobra miejscowke to juz w ogole;) Dziekuje wszyskim za wspaniala zabawe a Gunsom za to jaki koncert nam wczoraj dali ;)

A akcja z flaga na patience byla rewelacyjna ;) fakt ;)

Proszę nie pisać posta pod postem.Wiem,że to emocje :D  Trochę lepszy<tymczasowo:P> mod
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 09:05:19 am wysłana przez zqyx »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 16, 2006, 07:19:21 am »
0
No wiec wrocilem :)
Po pierwsze dziekuje wszystkim ludziom, ktorzy byli na koncercie za tak wspaniałą atmosferę jaką udało się stworzyć (Nawet Axl nas pochwalil :) )

Fajnie,ze wiekszosci z Nas udalo sie choc przez chwile spotkac, z niektormi sie to niestety nie udalo...
Rose i Fantasma -> dziekuje za dokarmianie i towarzystwo ;)

A co do koncertu, jakas szczegolowsza relacje z mojego punktu widzenia dam jak sie wyspie, jakos tak jutro ale uwazam,ze koncert byl niesamowity, dla mnie na pewno

Tak, pomponowi gratulujemy flagi

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
WRAZENIA
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 16, 2006, 07:23:25 am »
0
No a jak tam supporty? Dali rade(głownie o polskie mi chodzi)?Rozgrzali publikę?

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:09:17 am »
0
Cytuj
Wcale nie widac że nie było Slasha.
A mnie ciutke brakowało. Ale i tak było RE-WE-LA-CY-JNIE. Na takie rzeczy mowi sie chyba OLD SCHOOL :-)
W sumie dziwie sie że moge dzisiaj mowic - wyspiewalem chyba polowe kawalkow ;-)

PS. bumblefoot to ten co gral 'Don't Cry'?? :-)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 08:23:04 am wysłana przez andw »
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline Pinezka

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:39:39 am »
0
Czytam posty i chyba się zaraz porycze :( .
Jedyna nadzieja, że Axl tak pokocha Polskę, że zawita do nas znowu może za 3, 4 lata razem z Izzy'm i resztą ^^. Zazdroszę Wam BARDZO !!!
No dobra, czekam aż się wszyscy wyśpią i coś wrzucą :)

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:57:14 am »
0
Ałła Panna Nikt się zaraz da ponieść euforii!! Było cudownie, fantastycznie i w ogóle łaaa!, ja chcę jeszcze raz. Co do róż to był jeden z najlepszych pomysłów, jakie mogły powstać, bo...uwaga...uwaga...Axl włożył moją w zęby!Czy zachowuję się wystarczająco jak mała groupies? Rany co za przeżycia...w sumie to poza tym wszytskim, to koncert dał mi wiele do myślenia, a propos obecenj kariery Guns N' Roses, i chyba sobie trochę zmienie stosunek. A poza tym to jestem bardzo szczęśliwa, że poznałam tyle osób, jesteście wspaniali ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Jorri

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:59:45 am »
0
Najbardziej mi teraz żal tych wszystkich, którzy pisali (na różnych forach), że Axl nie da rady, że Gunsi to nie zespół, że bez Slasha nic nie bedzie dobre, że blablablaaaa... xD
Nadal nie mogę przyjąć do świadomości, że to nie był tylko piękny sen :)
Genialne były popisy solowe muzyków, a zwłaszcza ten Fortusa i Fincka (jak grali razem). A atmosfera podczas "November Rain"... po prostu nie moge znaleść odpowiednich słow aby opisać te emocje. Cud i miód.

Nie można ofkorz zapomnieć o supportach, chłopaki naprawdę świetnie rozgrzali widownię.
Thanks, but I'm not God. If I was God, 3/4 of you would be girls, and the rest would be pizza and beer.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:01:25 am »
0
REWELACJA-Axl czarował publiczność,publiczność czarowała jego :D
Zagrali stosunkowo długo i jedyne do czego mogę sie przyczepić to brak T.W.A.T<no i opcjonalnie Rocket Queen> Głos Axla wyśmienity bardzo mocny;ktoś pisał,że słaby,chyba byliśmy na innym koncercie,albo w młynie było słychać inaczej;jedynie przy I.R.S coś nie tam-nie wiem,czy ten kawałek jest taki trudny do zaśpiewania,czy jak. Kiedy Axl zapytał,kto jest jego drugim przyjacielem wydarłem się,że Izzy-może ktoś słyszał :D
Atmosfera była kapitalna-co ciekawe wg rozpiski Gunsi wyszli przed czasem :P,więc byłby to podwójnie historyczny show.Jak ktoś wspominał podczas Patience owinął sie polską flagą i to było niesamowite,dosyć długo tak chodził :)
Inni gitarzyści i reszta w zasadzie bledli przy Axlu,ciężko było nadążyć za nim wzrokiem:D Izzy oczywiście wystąpił.Zagrał w :Think about you,My Michelle,Nightrainie i Paradise City.Co ciekawe często podchodził do początku sceny,w sumie blisko fanów,czym mnie zaskoczył. Dobrze zaprezentowali sie gitarzyści,chociaż ich sola nie były jak dla mnie rewelacją,może zbyt wiele oczekiwałem.No,ale dodam,ze sola Slasha oprócz Godfathera też jak dla mnie rewelacją nie były nigdy :P Nagłośnienie w porządku,efekty specjalne ponad przeciętne.

Teraz kilka pytań do osób bardziej zorientowanych:
1) Jaka konkretnie była reakcja Axla na róże? Byłem spory kawałek od sceny,więc nie widziałem za bardzo jakie emocje rysują sie na twarzy Rose'a.
2) Czy któryś z transparentów pokazywanych ludziom przez Axla był transparentem
naszego forum?
3) Dlaczego nie było zaśpiewane Sto lat,co?:P Zaraz bany będą :D
4)I dla osób znających angielski i wsłuc**jących się w to,co mówił Axl.
Na heretoday przeczytałem,ze Axl w pewnym momencie powiedział bad joke about polish girls. Starałem się wsłuchiwać w każde jego słowo,ale nic takiego nie kojarzę,bądź nie zrozumiałem. Ktoś coś wie na ten temat?
Trochę to dziwne w kontekscie flagi podczas Patience.

 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:14:17 am »
0
Było sto lat :D jak to nie było :D sam spiewalem :D
Igor z Krakowa nagrywal sporo i ma dzisiaj wrzucić troche rzeczy :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 12:46:32 pm wysłana przez zqyx »

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:23:09 am »
0
Heh Zqyx za brak "sto lat" ban, znowu...a panóww przy brankach to nie chciałeś straszyć banem ;) Ja tam nie uważam, żeby to był bad joke, to była tak jak już wcześniej kolega wspomniał historia z wycieczki ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"