Autor Wątek: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów  (Przeczytany 132143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WyluzujPoślady

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #315 dnia: Marca 03, 2012, 02:10:29 pm »
0
Oj wiem. Dopiero się zorientowałam, wybaczcie moje roztargnienie :P A więc wracając do tematu, to rozumiem że róże i flaga to jest jak na razie postanowione? Wydaje mi się, że sprawa z różami wypali, ale z flagą będzie ciężej hmm ;)
Nie ma co dużo wymyślać, bo będzie wielki bełkot, flaga i róże powinny wystarczyć :P

Offline Groszek001

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #316 dnia: Marca 06, 2012, 03:24:26 pm »
0
Witam wszystkich!
Jest to mój 1. wpis w tym wątku. Co do akcji mam propozycję  :D Ale po kolei... Koncert w Rybniku będzie moim 1. koncertem Gunsów, na którym zamierzam się dobrze bawić, bez względu na wszystko. Nie znam Was, ale liczę na to, że wspólna podróż na koncert, sam koncert i powrót to zmieni. Co do Waszych pomysłów:
-zapalniczki-są całkiem niezłe, ale musimy na forum zgłaszać propozycje do jakiej piosenki je zapalimy i potem wybrać. Gunsi z pewnością to zobaczą, bo będą grać wieczorem/w nocy.
-wspólny śpiew-tylko przed koncertem, gdyż podczas niego pragnę słyszeć wrzaski Axla, nikogo więcej. I tak podczas refrenu "Knockin' on heaven's door" wszyscy będziemy się wydzierać-bez urazy.
-róże-chyba gdzieś niedaleko stadionu będzie kwiaciarnia (najlepiej kilka, bo jak wszyscy z nas rzucą się na róże, to może ich zabraknąć :'( ) Jeśli bus z Poznania, którym pojadę przyjedzie dostatecznie wcześnie (przed otwarciem bram), będzie czas na znalezienie kwiaciarni. Róże są obowiązkowe.
-baner-myślałam, żeby zrobić coś takiego:zeszyć kilka jasnych prześcieradeł i napisać spray'em dużymi literami  "Welcome to the paradise city". Takie połączenie dwóch tytułów. Bo Rybnik będzie rajskim miastem dzięki nam :rolleyes: W moim bloku jest pracownia krawiecka, moja mam też ma maszynę do szycia, więc służę pomocą ;)
-flaga-pomysł Pompona jest genialny! Podpisuję się pod nim. Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy, to może on się tym zajmie. Na pewno się dołożę.
Teraz moja propozycja:
jestem z Poznania i proponuję, żeby każde województwo zebrało się w jakimś określonym terminie i razem postanowiło jakie pomysły są dobre, wybrało, wzięło się do pracy, itp. Ostateczne ustalenia będą tu na forum omawiane. Chodzi mi o takie lokalne spotkania, bo jesteśmy rozsiani po całej Polsce i takim pisaniem niewiele zdziałamy. Lepiej rozmawiać face to face. Warto byłoby spotkać się chociażby w kwietniu i zacząć KONKRETNE działania. Bo jeśli coś ma się udać, nie można tego robić na ostatnią chwilę.
Marysia 

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 06, 2012, 05:00:24 pm »
0
groszek, jedziesz sama? Bo jeśli ja pojadę sama to możemy się skumać na pociąg ;)

Co do róż...mnie naszła wizja goździków albo tulipanów...Róże są takie oczywiste ;c
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #318 dnia: Marca 06, 2012, 05:14:46 pm »
0
oczywiste ale piekniejsze niz tulipany czy gozdziki które mi osobisie sie z pogrzebami kojaża :) poza tym rórze to taki jak gdyby symol gunsów wiec nie ma zamienników :D

Offline Nydidhe

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
    • Last.fm
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #319 dnia: Marca 06, 2012, 05:35:47 pm »
0
Białe i czerwone róże jako poniekąd symbole Polski, barwy flagi. Róże się bardziej kojarzą z zespołem ze względów oczywistych, i jak to wspomniano powyżej, są piękne.
Tulipanów nigdy nie lubiłam, a goździki mi tu nijak nie pasują. ;)

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #320 dnia: Marca 06, 2012, 05:53:37 pm »
0
tym bardziej raczej wszyscy chcemy zeby zespół zapamiętał ten koncert... wiec deszcz róż na scene powinien w tym pomóc :D

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #321 dnia: Marca 06, 2012, 06:34:09 pm »
0
ale że tak powiem z was....ehhh.

Axl oberwie z tulipana i później będzie wspominał "aaa Polska!!! Te gnoje co tulipanami świgali"  no ale cóż :( Jesteście przeciętni . bez urazy ;)

Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

guest4456

  • Gość
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #322 dnia: Marca 06, 2012, 06:47:28 pm »
0
Myślicie że prawdziwe róże wytrzymają choćby 3 piosenki w takim tłumie? Poza tym nikt z dalszej pozycji takim chwastem po przejściach nie dorzuci ;)

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #323 dnia: Marca 06, 2012, 06:48:29 pm »
0
poprawka nie tulipanami a rózami... poza tym od dłuzszego czasu jest o tym mowa..:)

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #324 dnia: Marca 06, 2012, 06:50:47 pm »
0
nie ma poprawek! bierzemy inne kwiaty, a nie róże :D bądźmy oryginalni.  :radocha: :radocha:

ale fakt, kwiatki długo nie pociągną...to może kaktusy? :D
ok już milczę
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

guest4456

  • Gość
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #325 dnia: Marca 06, 2012, 06:52:06 pm »
0
Popatrz na set z Miami :D Kiedy niby mieli byśmy je rzucić ?

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #326 dnia: Marca 06, 2012, 06:56:43 pm »
0
z drugiej strony...zaden kwiatek tego tłumu nie przetrwa a poza tym dostac kwiatkiem w twarz nie jest to przyjemne usczucie :) chociaz idea na prawde piękna:D

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #327 dnia: Marca 06, 2012, 07:29:41 pm »
0
tez mi  niezbyt podchodzi ...takie nieoryginalne juz. ZA pierwszym razem bylo fajnie i zapamietali akcje ale teraz se pomysla ze nam pomyslow brakuje bo sie powtarzamy :/

Offline Groszek001

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #328 dnia: Marca 06, 2012, 07:39:18 pm »
0
Soya-jadę busem razem z 22 osobami (chyba tyle jest na chwilę obecną). Pompon załatwia transport z Poznania. Przecież też możesz jechać  ;)  
Co w ogóle wyście się tak na te róże uwzięli?!  :D Napisałam o kilku rzeczach, a Wy nic, tylko róże i róże...Smoleńsk kur...!  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2012, 08:05:20 pm wysłana przez Groszek001 »

Offline Nydidhe

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
    • Last.fm
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #329 dnia: Marca 06, 2012, 08:10:18 pm »
0
Ja uważam, że to fajny pomysł. Zespół zapamięta, że "Polska zawsze wita nas różami". To takie złe? Czy w tym przypadku trzeba byc na siłę oryginalnym? Tu chodzi o zwykły gest, a chyba gest powtarzany wielokrotnie bardziej zapada w pamięć.
Ja bym nic nie zmieniała, bo czym chcecie rzucać? ;-) Żadne kwiaty nie będą tak pasować do tych okoliczności.

Możemy posypac ryżem, jak na ślubie... xD
Albo monetami, jak do fontanny z myślą "kiedyś tu wrócę"... Miejmy tylko nadzieję, że Axl przypadkiem, którejś monety nie połknie i się nie udławi ;-)


 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21669
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305