Autor Wątek: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów  (Przeczytany 131815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #285 dnia: Lutego 16, 2012, 11:49:03 am »
0
Śpiewać pod nosem sobie można. Jednak jak ktoś drze ryj, jak to robił pewien Czech tuż obok mnie podczas koncertu w Pradze trochę irytuje, bo głośniej słyszałem jego niż zespół, a podczas November Rain to w ogóle go poniosło i za nic w świecie nie słyszałem Axla i ucho mnie bolało, więc niby nie mam nic do śpiewania na koncercie, ale faktycznie wkurzają fani, którzy chcą przekrzyczeć zespół.
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #286 dnia: Lutego 16, 2012, 12:00:58 pm »
+1
Bo on śpiewa tak żeby Axl usłyszał :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #287 dnia: Lutego 16, 2012, 02:12:59 pm »
0
Ta, i namaścił jako swojego następcę :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline pygoter

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Respect: -1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #288 dnia: Lutego 16, 2012, 04:58:22 pm »
0
Co wy na to, żeby założyć nowy temat i przenieść tam najciekawsze propozycje ?
Tutaj zrobił się lekki śmietnik.

Offline Aoskkiar

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #289 dnia: Lutego 17, 2012, 07:55:35 pm »
0
Mi sie nie wiedziec czemu zawsze zalacza tryb karaoke (jak to ktos wczesniej ladnie ujal), takze zadna sila mnie nie powstrzyma ;) Tak sobie teraz pomyslalem, ze moze po prostu, jako ze przyblizona setlista bedzie znana, wybrac ktoras piosenke i namowic przed nia otoczenie aby glosno spiewac w trakcie. Takie akcje zawsze fajnie buduja klimat koncertu, Axl moze nawet jak zauwazy sile naszych polskich gardel doceni inicjatywe i da pospiewac nam samym przez chwile.  Jak sobie przypominam Knockin on Heaven's Door z fanami z live'a, to zawsze mnie ciary przechodzily w tym momencie...."let's make it to reach the heaven" czy jak to tam bylo....i ryk tysiecy gardel :D Do tego dodac roze, moze watek z flaga bylby kontynuowany, bowiem po przemysleniu, kartony sa utopijne organizacyjnie...szansa na zgranie wszystkiego jest rownie duza jak reunion ;) Zreszta tak zbaczajac z tematu, chyba nie chcialbym, aby GnR grali znow w starym skladzie. Pewien etap sie skonczyl, pogodzilem sie z tym, a poza tym doceniam nowa ekipe

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 17, 2012, 10:08:51 pm »
0
Zalozmy wszyscy krotkie obcisle gatki a´la Axl.  :radocha:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 18, 2012, 10:38:06 pm »
0
Mi sie nie wiedziec czemu zawsze zalacza tryb karaoke (jak to ktos wczesniej ladnie ujal), takze zadna sila mnie nie powstrzyma ;) Tak sobie teraz pomyslalem, ze moze po prostu, jako ze przyblizona setlista bedzie znana, wybrac ktoras piosenke i namowic przed nia otoczenie aby glosno spiewac w trakcie. Takie akcje zawsze fajnie buduja klimat koncertu, Axl moze nawet jak zauwazy sile naszych polskich gardel doceni inicjatywe i da pospiewac nam samym przez chwile.
Jak staniesz przy mnie i będziesz zagłuszał Axla to nasza rozmowa do przyjemnych może nie należeć :P
a tak bardziej serio, chociaż ciągle w klimatach żartu (muszę teraz podkreślać dokładnie, żeby potem inni się nie musieli specjalnie rejestrować żeby mi coś wytykać) - jeśli już ten dziwny pomysł ze śpiewaniem przejdzie, to zaśpiewać coś czego NIE GRAJĄ a GRALI na ostatniej trasie, czyli np "Broken glass and cigaretes..." - mmm, teraz mi się spodobało wspólnie śpiewanie, ale tylko TWAT, wykorzystać chwilę ciszy i zacząć...ale niewykonalne bo tekst tej piosenki będzie znało dobrze kilkadziesiąt osób :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gipsylan

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 18, 2012, 11:47:32 pm »
0
Gloomy, gdybyś dał choć jednego emotikona to załapałabym. Przepraszam, cóż jeszcze mogę powiedzieć? Zarejestrowałabym się i tak.
A propos akcji, pomyslałam o balonach z przyczepionymi różami lecących do nieba. Wiem, wiem to nieekologiczne.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 19, 2012, 01:00:35 am »
0
róże przeważą powietrze w balonie  ;] balony musiałyby być napełnione helem, choć nie wiem czy i wtedy dałyby radę uciągnąć róże. Poza tym ze sceny zobaczą jedynie balony, róże zostaną niewidoczne.



speszialy for Gipsylan -  ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 19, 2012, 01:17:20 am »
0
Jak hel nie uciągnie, to spokojnie wodór da radę. A żeby nie zanieczyszczać przestrzeni powietrznej wypuszczając je podpalimy sznurki i będą ładne efekty pirotechniczne :D
Patafiaństwo się szerzy...

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 19, 2012, 12:24:34 pm »
0
Ogłoszenie parafialne:

Cieszymy się, że podłapujecie powstające tutaj pomysły itd. ale mielibyśmy prośbę aby nie zakładać pierdyliarda czy też gazyliona wydarzeń na facebooku opierających się na nich. Wiem, że to Wasze dobre chęci i zapał. Doceniamy to.
Jednakże aby "Akcje Fanów" miały jak największe szanse na powodzenie i odpowiedni zasięg potrzebne sa skoordynowane działania, logistyka projektu oraz kontakt z mediami na zasadzie "one-to-one".
Z tychże tych powodów we właściwym czasie, gdy pomysły okrzepną i pozostanie odpowiedni czas do koncertu (tak aby akcje największej dynamiki nabrały tuż przed koncertem) utworzymy wydarzenia w serwisach społecznościowych, forach etc. Równocześnie działania te będą obecne w mediach ("3mać kciuki" aby wszystko się udało) :)

Offline w.a.r.85

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 19, 2012, 02:02:43 pm »
0
Witam wszystkich !  :)
Wczoraj przeczytam wszystkie 19 stron (nawet nie sądziłam, że tak sprawnie pójdzie)  i po dłuższym wahaniu się co do zalogowania wreszcie to zrobiłam  :D
Chciałabym być na bierząco w tej sprawie i brać w niej udział jak coś się konkretnego już ustali bo przez fb i inne portale społecznościowe się nie da bo nie mam tam konta ;) no ale wracając do rzeczy to myślę że powtórzenie akcji z różami nie jest takie złe, a co do flagi to nie wiem czy uzbiera się wystarczająca grupę, która by się tego podjęła i wpłaciła $ ( znaczy nie byłam na koncercie w Wawie wiec nie wiem jak to by miało być  :P). Ja jestem za  wszelką akcją i już się nie  mogę doczekać koncertu  :radocha:
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2012, 02:07:37 pm wysłana przez w.a.r.85 »
Strach jest wtedy, gdy nie ma miłości. Miłość jest wtedy, gdy nie ma strachu.   A.Rose

Offline mi$nik

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 19, 2012, 02:59:51 pm »
0
... co do flagi to nie wiem czy uzbiera się wystarczająca grupę, która by się tego podjęła i wpłaciła $...

Jeśli znajdą się osoby zorientowane w temacie organizacji takowej flagi, a co za tym idzie padną konkretne kwoty, jakie będą potrzebne, to myślę że znajdą się i osoby chętne do dołożenia swojej cegiełki do tego przedsięwzięcia.

Ja osobiście jestem za.

BTW, siema wszystkim po dłuuuższej nieobecności...

Offline WyluzujPoślady

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 19, 2012, 04:06:04 pm »
0
Jest możliwość, że zespół mógłby się spóźnić, bo  ktoś z członków zespołu na przykład dostanie biegunki. Można byłoby wtedy śpiewać ich piosenki. I jak taka sytuacja by się trafiła (chociaż nie chciałabym tego) to KONIECZNIE trzeba zaśpiewać You ain't the First! o i można byłoby też One in a Million przecież to taka niedoceniona piosenka! ale też zależy od czasu i chęci ludzi.
I wszystko jest wykonalne a jak ktoś nie umie tekstu piosenki to tekst w dłoń i niech uczy się na pamięć bo będzie wstyd, jak ktoś nie będzie znał tekstu.. || Musi być duże zgranie publiczności, ale nas polskich  ludzi na to stać, a co! :D Gorzej z Czechami i innymi, bo oni nie znają chyba naszych zamiarów na koncert, chociaż kto wie..  ;)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 19, 2012, 04:42:14 pm »
0
ciekawi mnie twoje zainteresowanie tylnymi częsciami ciała oraz procesami z nimi związanymi....

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21589
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305