Autor Wątek: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów  (Przeczytany 130952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 09, 2012, 03:40:13 pm »
0
widziałam kiedyś na meczu grupę kibiców którzy na torsach namalowali sobie ''POLSKA'', każdy miał swoją litere. Generalnie chodzi mi o to, że potrzebuje 9  z sektora A, która w czasie koncertu dopchałaby się ze mną do przodu i ściągną koszulki razem tworząc żywy transparent z napisem GUNS N ROSES. kto chętny?
:facepalm:
Fani Was nie przepuszczą.
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #526 dnia: Lipca 05, 2012, 12:01:35 am »
0
widziałam kiedyś na meczu grupę kibiców którzy na torsach namalowali sobie ''POLSKA'', każdy miał swoją litere. Generalnie chodzi mi o to, że potrzebuje 9  z sektora A, która w czasie koncertu dopchałaby się ze mną do przodu i ściągną koszulki razem tworząc żywy transparent z napisem GUNS N ROSES. kto chętny?

litości..... rzeczywiście nie widzieli cycków i będą się cieszyć jak dzieci, jeśli grupka spoconych fanów im je pokaże....tym bardziej, że na koncercie w 2006 r. axl skomentował temat prostytucji w polsce....

Offline Ani

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #527 dnia: Lipca 05, 2012, 09:03:30 am »
0
prośba była skierowana głównie do panów, zakładałam, że dziewczyny z góry skarzą plan na porażkę. chodziło mi raczej o zrobienie oryginalnego transparentu, a nie pokazywanie biustu zespołowi.

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #528 dnia: Lipca 05, 2012, 07:36:37 pm »
0
A czy to tak ładnie się przepychać.....???? Uważajcie bo ja napewno jak ktoś będzie się pchać na mnie to nie pozostanę ślepa i głucha na to co się będzie działo obok mnie. Więc może nie pchajmy się i stójmy tak jak wejdziemy na sektor. Bo tylko niestety w Polsce potrafią się dziać "dziwne" akcje świadczące o braku kultury i egoizmie.

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21394
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305