Autor Wątek: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów  (Przeczytany 132099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #270 dnia: Lutego 15, 2012, 11:09:24 pm »
0
jak już coś chcecie zorganizować to weźcie pod uwagę rzeczy, które pozwolą Wam wnieść pod scenę ;)

mieciutkie baloniki?

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #271 dnia: Lutego 15, 2012, 11:31:28 pm »
0
ej a jak sądzicie, jak pójdę w jasnoniebieskich jeansach to będzie ok, czy za mało tru? muszą być czarne? i w ogóle mam tylko koszulkę forumową NTS, liczy się jako koszulka Gunsów czy Axl się obrazi?

rence mnie opadywujom

Aż się zarejestrowałam, żeby napisać odpowiedź. Gloomy myślisz że jak założysz czarne gacie to będziesz większym fanem niż ktoś np. w zielonych spodniach? To śmieszne.
Jestem 50-letnią fanką Gunsów, towarzyszą mi przez całą "dorosłość". Czy jeśli na koncert przyjdę w sukience to będę mało tru?
Pozdrowienia i nie obrażaj się.
Tak przy okazji zamierzam być w koszulce Gunsów i bandanie.
teraz Krelke i Witek powinni wysłać mi list z podziękowaniami za +1 użytkownika  8)
Gipsylan - jeah, gdyby nie cała otoczka Twojej wypowiedzi, to już bym Cię lubił, a tak trochę jeszcze musisz się namęczyć. Śmieszne jest wypytywanie się niektórych osób o to czy coś tam będzie odpowiednie (koszulki starego składu, koszulka innego zespołu etc), a ja ostatnio jakoś lubię sobie spamować, użytkownicy którzy mnie znają lepiej na forum zrozumieli od razu intencję mojego wpisu, a po innych miało to spłynąć, przynajmniej tak myślałem. Nie spodziewałem się, że ktoś (w tym przypadku Ty) ruszy na mnie że mam się za nie wiadomo jak wielkiego fana...
Dopisałbym jeszcze jedno zdanie, w klimacie bardzo humorystycznym, ale z racji, że mogłabyś być moją mamą, więc szacunek się należy - powstrzymam się  :sorcerer:
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline WyluzujPoślady

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #272 dnia: Lutego 16, 2012, 12:05:56 am »
0
Witam tutejszych fanów  zespołu Guns n' Roses  :D
Prześledzone przeze mnie 19 stron tego tematu przeszło dość szybko, wahałam się co do zarejestrowania się na tej stronie, aczkolwiek zaryzykowałam i oto jestem.
Ale wracając do tematu to wydaje mi się, że te 19 stron nie mówią wprost co można zrobić. Bywały komentarze typu "czy mogę ubrać niebieskie spodnie?" Ludzie to nie samosia ani inne portale społecznościowe. Nie myście sobie o mnie  "O zarejestrowała się, szpanuje i nam już rozkazuje"
Do sprawy chcę dojść spokojnie, lecz mimo, że do lipca jeszcze masa czasu to jednak ten czas zleci bardzo szybko i lepiej już dokładnie się dogadywać kto co przynosi. Rozumiem, że przynosimy róże na 100% okay, okay ale coś jeszcze należy zrobić?
Uważam, że należy także ustalić kto robi jakieś plakaty czy kto przyniesie jakieś "prześcieradło" z logo ;)
Oglądałam wczoraj na yt koncert gnr w PL hmm byłam w maciupkim szoku gdy na koniec koncertu ludzie dziękowali i wykrzykiwali inne słowa no a w szoku byłam maciupkim bo wiem na co stać POLSKĄ PUBLICZNOŚĆ. Ehh znowu wyszłam z tematu. Ktoś wspominał, że można byłoby zaśpiewać jakąś piosenkę. Niezły pomysł, ale trudno wychwycić moment odpowiedni do śpiewania i jeszcze nie wiadomo czy każdy by śpiewał.
Mam nadzieję, że nie będzie dużo komarów w wakacje :P
                                                                Będę wdzięczna gdy mnie zbyt mocno nie zjedziecie, bo się szybko stresuję w takich sytuacjach  :)

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #273 dnia: Lutego 16, 2012, 01:18:30 am »
0
Niebieskie spodnie czy inne bardziej tru spodnie to była ironia, bez przesady <facepalm>
Moim zdaniem robienie plakatów to średni pomysł, bo jednak nie każdy dopcha się pod samą scenę, a poza pierwszymi rzędami nie ma to sensu - trzeba by cały czas trzymać w górze, bo inaczej w takim tłumie papier szybko ulegnie zniszczeniu. No i nie wspominając o tym, że może to innym nieco przeszkadzać, bo mimo wszystko na koncert idzie się też coś pooglądać, a nie podziwiać zasłaniający wszystko brystol. A i śpiewanie ciemno widzę. O ile do pewnych akcji nie potrzeba 'aż tylu ludzi' to żeby piosenka jako tako wyszła, potrzeba zgrania wieeeeluuu osób. Już widzę, jak uda się z wszystkimi uzgodnić kiedy i co, a do tego zgrać żeby jakoś to brzmiało. Jak będzie miało, to wyjdzie spontanicznie moim zdaniem. Ale jeśli już mamy coś śpiewać, to błagam, jedną piosenkę, a nie jak tam niektórzy w fantazjach się zapędzali i chcieli robić drugi koncert. Bez urazy dla nikogo, ale osobiście pójdę tam Axla posłuchać, a nie tysięcy zawodzących fanów ;) Ha, teraz ja marudzę. W sumie z tych wszystkich pomysłów najlepsze są chyba róże. Proste, klasyczne, łatwe do wykonania. Z jednej trony już były, ale jest to na tyle miłe (a może i charakterystyczne dla polskich fanów), że warto do tego powrócić.
P.S Komary? Kto w trakcie koncerty Gunsów będzie zwracał uwagę na komary!

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #274 dnia: Lutego 16, 2012, 01:37:46 am »
0
ja  8) będę zapierdalał z OFF-em po Golden Circle i uratuję ludzkość przed komarzycami
obiecuję więcej nie nabijac sobie postów w tym temacie
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline WyluzujPoślady

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #275 dnia: Lutego 16, 2012, 01:57:46 am »
0
A właśnie zapomniałam wtrącić, że na koncercie w Warszawie (na filmiku przynajmniej) było słychać widownie tylko chwilami Axla. A przecież po to się idzie na koncert by posłuchać w realu artysty. Rozumiem, że emocje biorą górę, ale trzeba się hamować troszkę a jak ktoś chce powydzierać mordę może sobie w domu ;)

Gloomy będziesz naszym bohaterem ! Dziękuje z całego zimnego, mego serduszka   :kwiatek:

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #276 dnia: Lutego 16, 2012, 07:43:40 am »
0
Raczej jak ktoś chce sobie posłuchać Axla to może w domu. Nikt Ci nie karze być pod scena. Możesz isc na trybuny i bedziesz mogla sobie Axla posluchac.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #277 dnia: Lutego 16, 2012, 10:23:32 am »
0
prawdziwy fan bedzie śpiewać kazda piosenke, czy to madagascar czy to patience!

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #278 dnia: Lutego 16, 2012, 10:38:04 am »
0
Raczej jak ktoś chce sobie posłuchać Axla to może w domu. Nikt Ci nie karze być pod scena. Możesz isc na trybuny i bedziesz mogla sobie Axla posluchac.

Wszystko OK, tylko koncert to nie karaoke. (k....a , nie wkurza was to japońskie darcie mordy z Tokyo 92?)
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #279 dnia: Lutego 16, 2012, 10:42:00 am »
0
Raczej jak ktoś chce sobie posłuchać Axla to może w domu. Nikt Ci nie karze być pod scena. Możesz isc na trybuny i bedziesz mogla sobie Axla posluchac.

Wszystko OK, tylko koncert to nie karaoke. (k....a , nie wkurza was to japońskie darcie mordy z Tokyo 92?)
Nie, i sam drę trochę mordę więc nie mogę się czepiać takich rzeczy :D

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #280 dnia: Lutego 16, 2012, 10:42:42 am »
0
Nie.
Ale niech każdy śpiewa czy nie śpiewa jak chce. Czy to powód do dyskusji w tym temacie?

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #281 dnia: Lutego 16, 2012, 10:53:30 am »
0
No na siłę można by to podciągnąć pod akcję fanów. Milczeć jak zaklęci przez cały koncert :D

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #282 dnia: Lutego 16, 2012, 11:03:05 am »
0
To by się zdziwili wszyscy :)

Offline WyluzujPoślady

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #283 dnia: Lutego 16, 2012, 11:31:58 am »
0
No tak i nie mówię, że ja będę siedzieć cicho przez cały koncert, ale wydaje mi się, że jednak trochę brak szacunku nie wiem :D Nieważne zresztą ;)
Wybaczcie jeśli wyraziłam się niestosownie, nie chciałam źle :(

Offline filipkaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #284 dnia: Lutego 16, 2012, 11:39:46 am »
0
robcie co chcecie, ale ja na pewno nie dam rady byc cicho na koncercie mojego ulubionego zespolu ;p

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21664
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305