Autor Wątek: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013  (Przeczytany 73091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 15, 2013, 03:09:23 pm »
0
No tak, napisałem co myślę ale gest i tak mi się bardzo podoba :)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline G0LD3NB0Y

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -22
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 15, 2013, 03:17:02 pm »
+6
Nie pchałem się pod scenę Obserwowałem koncert z loży przez lornetkę Mam swoje lata i zdrowie nie te żeby dać się ubić podpitej ogłupiałej gówniarzerii Mam ponad 190cm wzrostu i prawie 100kg wagi i na niejednym koncercie z ochroną wymieniałem się uściskami, a tu a podobnych warunkach fizycznych (oprócz wagi i masy mięśniowej) facetów ochrona co chwila wynosiła z tłumu Zmęczenie podróżą, alkohol głupie zachowanie i omdlenia gotowe Inna bajka że teraz dzieciaki nie mają tyle siły co kiedyś Wychowane na chipsach i coli z zanikiem mięśni od ciągłego przesiadywania przed kompem i kłopot gotowy Pominę już dziewczyny które zdziwione że "tłum naciera" odpadały co chwilę spod sceny Po c... tam się pchasz jak masz 160 w kapeluszu i waga 50kg? BEZ SENSU Prędzej czy później na każdym dobrym koncercie jest parcie Chyba że koncert jest drętwy - wtedy wszyscy stoją jak słupy soli Skończcie pier... o tym problemie bo za nami ZA***STY koncert!

PS najlepiej to tak przytrzymać fanów z 2,5h - będą tak zmęczeni i zniechęceni że nie będą dali rady balować pod sceną :] pod tym względem spasiony wiewiór przebił spodek :]
Nie liżę nikomu tyłka na forum :] Nie potrzebuję słodkiej reputacji :] Liczy się tylko prawda: Axl jest spasiony, nie ma już głosu a i w bańce mu się poprzestawiało :/            Tylko Slash & Co. !!!

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 15, 2013, 03:20:39 pm »
0
Patrząc z góry - wyglądało to niebezpiecznie. Rozumiem, że każdy chce być na płycie, każdy chce widzieć jak najlepiej. Przed koncertem wkurzałem się, że ze względów zdrowotnych nie mogę być na płycie.
To Ty byłes między czerwonym sektorem G a H? :)

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #198 dnia: Lutego 15, 2013, 03:22:39 pm »
+1
Cytuj
tak jak pisalem, plyta to plyta i sa inne reguly

Bzdura, jak ludzie są normalni i szanują się nawzajem, to zawsze jest bezpiecznie i komfortowo, a w Spodku tak nie było. Byłem na dużo większych koncertach, a takiego naporu nigdy nie doświadczyłem i nie wpieraj mi (i innym), że tak wygląda koncert na płycie, bo tak nie jest. I powtarzam - na samym Slashu było świetnie, chodzi o zachowanie bydła przed supportem i w trakcie.

Dobrze mówi, polać mu.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #199 dnia: Lutego 15, 2013, 03:24:22 pm »
0
Było tam czterech wózkowiczów. Ja byłem tym tuż nad dźwiękowcami, obok ekipy filmującej.
Tłum wyglądał niebezpiecznie, za to flaga ... nie do opisania wspaniale! :) Pod flagą pewnie nie było Wam zbyt dobrze, ale patrząc z góry efekt był olśniewający. Dziękuję wszystkim, że mogłem to zobaczyć :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #200 dnia: Lutego 15, 2013, 03:24:52 pm »
+1
Przypomnę, że akcje ze ściskaniem zaczęły się od razu po wpuszczeniu ludzi na płytę.
Inny obiekt? Trzeba było wcześniej pomyśleć i zastąpić większym z lepszą klimatyzacją.
Większy obiekt, czy też lepsza klimatyzacja mało co pomaga, na takie falowanie, tym bardziej na tyle osób nie ma mocnych, byłem w takim kotle, tylko o wiele mniejszym na Sonisphere 12, Golden Circle, gdzie jak wiadomo falowanie było pod gołym niebem, i tak z trudnością łapaliśmy powietrze, kiedy pot zalewa ci oczy, nie wiesz gdzie postawić stopę, aby nie upaść i nie skończyć koncertu na medyku, nie ma w tym nic przyjemnego. Co prawda rzucali nam butelki wody i działała "armatka", która wysyłała świeże powietrze pod ciśnieniem w stronę kotła, to i tak wszyscy chcieli się wydostać, a jeśli jest się w środku to nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Głównym problemem byli ci, którzy podsycali to wszystko.
Myles musiał obserwować ten absurd, skoro na pierwszych dzwiękach ghost rzucił buteleczkę wody  :P

Offline gozdek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
    • http://www.gozdek.pl
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 15, 2013, 03:25:44 pm »
0
Pominę już dziewczyny które zdziwione że "tłum naciera" odpadały co chwilę spod sceny Po c... tam się pchasz jak masz 160 w kapeluszu i waga 50kg? BEZ SENSU Prędzej czy później na każdym dobrym koncercie jest parcie Chyba że koncert jest drętwy - wtedy wszyscy stoją jak słupy soli Skończcie pier... o tym problemie bo za nami ZA***STY koncert!


Brawo :)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 15, 2013, 03:34:19 pm »
+5
Slash potrzebował prawie 3 dni, żeby się zorientować, że należałoby podziękować. Nie no spoko, zawsze lepsze to, niż nic :P I tak mnie pod tym względem rozczarowali, że nie zareagowali od razu, ale dobrze, że ktoś mu powiedział lub jakimś cudem sam wpadł na to, żeby naprawić ten błąd ;)

Poza tym, kontynuujcie, ciekawie się czyta wywody opierające się na myśleniu "Idziesz na płytę, bo jesteś kamikadze, a jak chcesz posłuchać i zobaczyć swój ulubiony zespół, bez atrakcji w stylu <szkoła przetrwania> to idź na trybuny, bo to nie rock n' roll" ;)

Offline tjal

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: +1
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 15, 2013, 03:48:15 pm »
+1
A oto flaga trochę z innej strony

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hte-bn28_SY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=hte-bn28_SY</a>

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #204 dnia: Lutego 15, 2013, 03:57:10 pm »
0
Po c... tam się pchasz jak masz 160 w kapeluszu i waga 50kg? BEZ SENSU Prędzej czy później na każdym dobrym koncercie jest parcie Chyba że koncert jest drętwy - wtedy wszyscy stoją jak słupy soli Skończcie pier... o tym problemie bo za nami ZA***STY koncert!
np. dlatego, że miał/miała ochotę nie tylko posłuchać muzyki swoich idoli na żywo, ale również dlatego, że miała ochotę zobaczyć swoich idoli z bliska i z tego powodu czekała w kolejce od rana, a organizator tworząc taki regulamin zapewniał ją, że będzie mogła czuć się tam bezpiecznie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #205 dnia: Lutego 15, 2013, 04:02:59 pm »
+7
I tak mnie pod tym względem rozczarowali, że nie zareagowali od razu

Uśmiechy kudłatego, gdy rozwijamy flagę + gesty Myles'a, gdy skończyli grać. Dla mnie to jest bardziej wymowne, niż wpis na Twitterze ;)

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 15, 2013, 04:03:49 pm »
+2
Mnie tam nie było ale czytając wasze komentarze o ścisku  to wiem doskonale o czym mówicie .  Osobiście gdy ide na koncert nie wbijam w pogo itd. a ludzie ,którzy robią ścisk to 99% gimbusów ,którzy wydedukowali sobie iż może jakoś zwrócą uwagę wykonawcy na siebie  . Słyszałem już (serio nie leje wody) ,że może pogadam z nimi (chodziło o zespół) tylko dlatego ,ze stoi w pierwszym rzędzie  :facepalm: albo te dziewczynki z  napisałem by ich Slash zabrał na backstage no proszę was. W każdym razie chęć zobaczenia swojego idola , głupie wymysły i Bóg wie co jeszcze sprawiło to ,ze był taki ścisk po prostu gimbusiarnia musi dorosnąć do tego ,że na koncert idzie się słuchać muzyki i w drugiej kolejności patrzeć na wykonawce a nie na odwrót ; )

Offline gozdek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
    • http://www.gozdek.pl
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 15, 2013, 04:11:17 pm »
+1
@ Bluebird

wiesz, to tak jak ze mna i jazda na desce

costam umiem, ale nie pcham sie na stoku na trase dla ludzi ktorzy jezdza 100x lepieji i szybciej odemnie
wlasciciel stoku takze zapewnia mi bezpieczenstwo
oswietla stok, sa ratownicy itp
ale to Twoj/Moj wybor czy zjedziesz trasa latwa czy trudna

ja raz zjechalem trudna, a raczej zszedlem, bo nie dosc ze przeszkadzalem innym to przy okazji pewnie bym zabil kogos i siebie
i co mam psioczyc ze na trudnej trasie ludzie jezdza jak wariaci a ja nie dalem rady??? ze mnie potracil ktos?

kazdy ma rozum i musi go uzywac

podobnie jest wg mnie w sprawie wyboru miejsca na koncercie

trzeba uwazac i tyle

kolega wyzej napisal: nie czul sie na silach, zabral lornetke i zajal miejsce w lozy
i oto ochodzi

a koncert byl swietny to i lud wariowal :)

pozdr:)
gozdek

Offline R.Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • I am gypsy. I am wild. I am daughter of the night.
  • Respect: +4
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 15, 2013, 04:31:50 pm »
+1
ludzie ,którzy robią ścisk to 99% gimbusów
Może nie zawsze, to aż taki procent gimbusów, ale ogólnie na Slashu miałam czasami wrażenie, że tak było. Ogólnie tam straszna gimbusiarnia się zjechała :D Jako nastolatka inna od tych typowych, dzisiejszych nastolatek (wszyscy wiemy o jakie chodzi) jestem wyczulona na taki typ młodzieży. W ogóle. można było mieć wrażenie, że dużo małolat przyjechało tam, tylko żeby go zobaczyć i mieć +5 do lansu, bo w końcu swego czasu był wysyp Slash'owych zdjęć na kwejku itp. A co do sytuacji na płycie to było pewne, że będzie ścisk i pchanie się do przodu, ale niektórzy w sumie przesadzali. Ale tak jak pisałam, koncert był świetny i to jest najważniejsze. Nic innego się dla mnie za bardzo nie liczy. Mam świetne wspomnienia i przeogromną chęć na więcej  :radocha:
Rock N' Fuckin' Roll

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 15, 2013, 04:38:30 pm »
0
R.Rose rozumiem Cię doskonale bo mam tyle lat co ty :P

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5780
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax