Autor Wątek: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013  (Przeczytany 74245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 14, 2013, 10:31:56 am »
0
Też mam kilka zdjęć, ale mój telefon nie podołał warunkom i ciężko się czegokolwiek dopatrzeć...

 
 
 

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 14, 2013, 10:36:29 am »
+2
A swoją drogą jak support ?
Support nadawał się na rozgrzewkę przed występem Slayera, czy czegoś podobnego, nie przed Slashem. Poniekąd może występ tego właśnie zespołu spowodował zwiększoną "energię" na płycie, niekoniecznie dobrze tam widzianą później.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 14, 2013, 10:39:33 am »
0
Koncert po prostu niesamowity, dali czadu, i to jak! No i nie sądziłam,że po wszystkim uda mi się z nim pogadać, zdobyć autograf a jednak. Marzenia się spełniają  :radocha:
Jedyną rzeczą która mi się nie podobała to straszne przepychanki na płycie, nie dało się wytrzymać ,więc musiałam zmienić miejsce. Ale na szczeście i tak było dobrze widać. Miło,że Myles zareagował i kazał się odsunąć. Przynajmniej on, skoro ochrona nie miała zamiaru się tym zająć  :facepalm: . Co do supportu ,szału nie ma.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 14, 2013, 10:40:15 am »
+2
ZA***STY koncert. Setlista MEGA !!! Slash'u jest w zajebistej formie. Kozak-luzak. Todd jest zajebistym wokalistą. Myles też jest ZA***STY (nie wierzę, że to napisałem), ale Todd łamie klatę i tak jak ktoś już tu napisał: doskonale oddaje dzikość z AFD. No jak zagrali You're Crazy, to mnie prawie w kosmos *******. No i publika dała radę jak nigdy. Myślę, że ludzie z koncertu w Stoke... mogą nam skoczyć. Było zajebiście...
No i poznałem ludzi z forum: zajebiście miło było Was poznać, a teraz wybaczcie, ale wróciłem godzinę temu do domu, więc pójdę spać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 10:44:39 am wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 14, 2013, 11:24:20 am »
0
MAGIA!!!!!!!!!!!
To był mój pierwszy duży koncert i dopóki nie wszedł na scenę Slash ja rozpaczałam, że mam miejsca w sektorze niebieskim, i jeszcze w części N, a nie na płycie...  Ale jak zobaczyłam to, co się tam działo, to dziękowałam Bogu, że mama mnie nie puściła na płytę ;D To byłby w moim przypadku najglupszy pomysł, biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu, że mam 157 cm wzrostu i pewnie od razu bym odpadła. O dziwo, z mojego miejsca wszystko świetnie widziałam. BTW - jak oceniacie nagłośnienie?

Jeśli chodzi o sam sektor - muszę podziękować wszystkim dookoła mnie - ludzie przede mną zanim wstali, to sprawdzali, czy nikomu nie zasłaniają, podobnie było z ludźmi za mną, którym nie przeszkadzało, gdy ja skakałam.

Tak długo czekałam na ten koncert, że niemal się popłakałam ze wzruszenia, gdy pojawił się Slash;D
To, co się działo na "Sweet Child o'mine", a potem na "Welcome.." i "Paradise city" jest nie do opisania - gdy po prostu katharsis, gdy patrzy się na kilka tysięcy ludzi grzmiących "Ooooo, sweet love o'mine", a do tego się w tym uczestniczy.

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 14, 2013, 11:30:41 am »
0
ja mam 157 cm przetrwalam na płycie i w życiu nie poszłabym na trybuny. najlepsza zabawa na płycie. ;)
D <3

Offline Bzyk

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Respect: +51
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 14, 2013, 11:46:28 am »
0
Świetnie się bawiłem, mam nadzieję że jeszcze wrócą :D

Offline Ashbka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +24
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 14, 2013, 11:54:31 am »
0
muszą wrócić!
D <3

Offline Synu

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • This I Love
  • Respect: 0
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 14, 2013, 11:56:09 am »
0
witam Forumowiczów,
ja byłam w śmiesznej sytuacji jako że z kolegą na koncert zdecydowaliśmy się pójść przedwczoraj wieczorem. więc wczoraj koczowaliśmy pod kasą biletową, aż ją otworzą, ponieważ jak może ktoś czytał o 15 mieli wydać ostatnią małą pulę biletów. stanie na mrozie od 10:30,  kursowanie od spodka pod kasę i  z powrotem (może ktoś z Was nas widział ? :] ). ale opłacało się, o 14 przyszedł pan z biletami i dostaliśmy kolekcjonerskie na płytę za 170zł!
nie żałuję, byłam z chłopakiem zdecydowana jechać w marcu na Abbę, ale zmieniliśmy zdanie dwa dni temu, no i nam się udało. jestem tak strasznie zadowolona. koncert przedni, nie wiedziałam, że Slash jest w aż tak dobrej formie, te wszystkie jego skoki, wygibasy  :lol:  rzeczywiście, na płycie była miazga, z chłopakiem wycofaliśmy się po supporcie. myślałam, że tam umrę. ale na tyłach też był niezły widok   :)  największe wrażenie wywarła na mnie solówka Rocket Queen,  całe Gotten  oraz finalne Paradise City, które było chyba najpiękniej zaaranżowane.  oby więcej takich koncertów. Ukośniczek zadowolony, mam nadzieję, że jeszcze do nas zawita   :radocha:

Pozdrawiam, Weronika !
Bad Obsession !

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 14, 2013, 12:12:14 pm »
0
Jeden z najlepszych koncertów jakie widziałem w życiu, stawiam go w jednym rzędzie z Gunsami w Wawie i AC/DC (też w stolicy). W setliście nie ma, praktycznie rzecz biorąc, słabego numeru. Kudłaty w formie, Myles pokazuje że jest świetnym frontmanem i znakomicie łapie kontakt z publiką, reszta zespołu też dała ognia. Największe pozytywne zaskoczenie to Todd, tak jak ktoś już pisal, facet jest po prostu dziki w "AFD style":D
Jeżeli mialbym marudzić to tylko na brak "Bad Rain", ale przy tym co zaprezentowali po prostu nie wypada:D
NIeprzyjemna sytuacja tylko z tą przepychającą się wszędzie dzieciarnią, co chwile przy barierkach ktoś odpadał i był wyciągany przez ochrone. Sam podniosiłem do przodu trójke małolatów, którzy odpadli po 4-5 kawałkach ze ścisku i gorąca. Nauczka na przyszłość:P

Offline raven_ns

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie piwo
  • Respect: 0
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 14, 2013, 12:18:37 pm »
0
Był git :) W dniu dzisiejszym, wieczorem wrzucę parę filmów w HD na YT:

-Intro/Ghost
-Anastasia
-Doctor Alibi
-Welcome to the Jungle 
Czasami najlepsze wyjście to wyjście na piwo !

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3776
  • Respect: +952
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 14, 2013, 12:25:12 pm »
0
Pomijając te przepychanki do połowy, to koncert był naprawdę super, pomimo braku wielu utworów, które chciałem usłyszeć ...i Slash po raz kolejny udowodnił, że się nie spóźnia bo zaczął przed czasem, jakieś 5-10 minut przed  21.00  :P  Największym zaskoczeniem dla mnie było You're Crazy, wydawało się, że po przerwie Slash ograniczył Todda do śpiewania tylko dwóch piosenek, nawet trochę się bałem, że nie zagrają Welcome To Th Jungle. 
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2013, 12:42:11 pm wysłana przez Bluebird »

Offline NielubieLukrecji

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 14, 2013, 12:37:18 pm »
0
Absolutnie fantastyczny koncert! Wart każdej kropli potu, w tym wariackim tłumie. Mnie też, podobnie jak wszystkich na płycie zresztą, nieźle skotłowało, bo stałam może ze dwa metry od barierek. Konspiratorzy pełna profeska, Slash zniewalający, wokal Mylesa perfekcyjny i jego mina i uśmiech na widok lecącego w jego kierunku białego stanika - bezcenna. I te wszystkie "dziękuję" po polsku... Ale reakcja publiki chyba zdecydowanie bardziej żywiołowa niż w Rybniku, pewnie przez punktualność. Ja chcę jeszcze raz!  :radocha:

Offline Ganzes

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Respect: +10
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 14, 2013, 12:40:35 pm »
0
A swoją drogą jak support ?

Moim zdaniem źle nagłośniony jedynie w kawałku "Devil Walks" mozna było lepiej usłyszeć fajne solo Igora
Take me down to the paradise city
Where the grass is green and the girls are pretty

Offline drzewak

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash w Polsce - Spodek (Katowice), 13.02.2013
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 14, 2013, 12:41:09 pm »
0
Najlepszy koncert na którym byłam. Było po prostu zaje*****e. Chociaż na początku akustyka wydawał mi się nie za dobra ale z czasem przestałam zwracać na to uwagę. A tak naprawdę to dalej nie mogę uwierzyć że tam byłam.

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3742
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR