Autor Wątek: Slash dla GearFest: Nagrywam materiał dla GNR  (Przeczytany 2048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash dla GearFest: Nagrywam materiał dla GNR
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 04, 2020, 01:56:00 pm »
0
Mam mieszane odczucia jak ktoś mówi, że chce porządnego rocka, kojarzy mi się to z czymś średniej jakości. Nie mam nic do tego kto to napisał, tak po prostu sobie myślę. Ja bym sobie życzył, żeby to było coś więcej niż porządny rock, bez względu na gatunek czy podgatunek, żeby chociaż był tam jeden hit co przetrwa lata jak te z lat 90-tych ale to pewnie za duże oczekiwania. ;)

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash dla GearFest: Nagrywam materiał dla GNR
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 04, 2020, 02:07:57 pm »
0
Potrafią? Tego nie wiemy. Wiemy, że potrafili. Czy potrafią - czas pokaże.
A ja wiem, że talentu się nie traci. To nie sport wyczynowy typu boks gdzie dochodząc do pewnej granicy trzeba zawiesić rękawice na kołku (oczywiście zdarzały się różne niespodzianki-George Foreman jest tu świetnym przykładem). Artyści to zupełnie inna para kaloszy i jeśli Axl i spółka potrafili w przeszłości tworzyć świetne piosenki, to nadal są w stanie to robić. Pozostaje kwestia o której napisał sunsetstrip. Oczywiście to jest nieco bardziej złożone. Czy Slash tworzy materiał dla Gn'R taki jak dla Konspiratorów  czy podchodzi do tego inaczej. I przede wszystkim czego chce Axl. Uważam, że to on ma najwięcej do powiedzenia i ewentualna muzyka będzie w dużej mierze taką jaką on chce wydać. To tylko dwa z zapewne wielu zagadnień jakie wchodzą w grę.
Wiem jedno, bez nowej płyty, ruszając w trasę kolejny raz dadzą nam jasny przekaz co do intencji jakimi kierują się dowodzący tym cyrkiem.

Mam mieszane odczucia jak ktoś mówi, że chce porządnego rocka, kojarzy mi się to z czymś średniej jakości. Nie mam nic do tego kto to napisał, tak po prostu sobie myślę. Ja bym sobie życzył, żeby to było coś więcej niż porządny rock, bez względu na gatunek czy podgatunek, żeby chociaż był tam jeden hit co przetrwa lata jak te z lat 90-tych ale to pewnie za duże oczekiwania. ;)
Rzeczywiście...może gdybym napisał  np. "czegoś na mierę UYI" wyszłoby lepiej. Określenie jakiego użyłem wielu kojarzy się z czymś średnim, wtórnym. Raczej nie chciałbym żeby wydali "porządnego rocka" w stylu AC/DC( z całym szacunkiem do tego zespołu!). Z drugiej strony wiem, że są ludzie którzy chcieliby po prostu dostać kawałki w tym surowym, prostym rockowym stylu. Zależy kto czego oczekuje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2020, 02:24:14 pm wysłana przez Connor »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash dla GearFest: Nagrywam materiał dla GNR
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 04, 2020, 07:22:20 pm »
0
Lubię prosty rock typu Nightrain, PC czy WTTJ ale też lubię NR i Locomotive, Estranged i Madagascar, z tym, że te wszystkie piosenki to chyba ich przeżycia przelane na papier, a czy je mieli w tym okresie po największej sławie. Ciężko powiedzieć. Może to będzie coś co przypomni o nich tym co ich nie znają, a może płyta dla fanów. O ile będzie. ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash dla GearFest: Nagrywam materiał dla GNR
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 05, 2020, 09:49:51 am »
0
"Czy Slash tworzy materiał dla Gn'R taki jak dla Konspiratorów  czy podchodzi do tego inaczej."

Jeśli mnie pamięć nie myli, to wspominał kiedyś, że jak tworzy dla GN'R to tworzy dla GN'R, a jak dla Konspiratorów to dla Konspiratorów.
I tak, zgodzę się, że najwięcej do powiedzenia w temacie nowej muzyki płyty Gunsów ma Axl. Smutne, że trzeba było covid19, żeby na poważniej przysiedli nad płytą. O ile faktycznie przysiedli, a nie jest to kolejny etap mydlenia oczu. Po epidemii się zobaczy.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5693
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax