Autor Wątek: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta  (Przeczytany 1242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« dnia: Listopada 22, 2020, 05:13:11 pm »
+1



Wygląda na to, że Ron „Bumblefoot” Thal zawsze wierzył w to, że w ostatecznym rozrachunku płyta „Chinese Democracy” doczeka się należnego jej uznania.

Tego rodzaju deklaracje padły w każdym razie w wywiadzie, który Tyler Larson z „Music Is Win’s” przeprowadził niedawno z byłym gitarzystą Guns N’ Roses.

Bumblefoot przypomniał, że na długo przed tym, jak „Chinese Democracy” ujrzała światło dzienne, zaczęły krążyć głosy, które nieuchronnie „skaziły” jej odbiór.
Co nie zmienia faktu, że sama zawarta na albumie muzyka jest naprawdę dobra.


„Ludzie rozwodzili się nad tym, jak długo trwały prace [nad „Chinese Democracy”], ile pieniędzy pochłonęła ta płyta… i nad innymi bzdurami tego kalibru”, powiedział Bumblefoot. „A ja zawsze mówiłem: Odczekaj z dwadzieścia lat, a zobaczysz, że ludzie zapomną o tych rzeczach, zapomną o całym balaście, którym próbuje się obciążać ten album, i zaczną wsłuchiwać się w to, czym on jest w istocie, w zawartą na nim muzykę”.


Ron, który grał w Guns N’ Roses od 2006 do 2014 roku, jest pewien, że popularność „Chinese Democracy” będzie wzrastać, do czego niewątpliwie przyczyni się fakt, że zespół w obecnym składzie chętnie sięga po piosenki z tej płyty.

„Fani usłyszą, jak wielowarstwowe są te utwory, jak wiele interesujących elementów się na nie składa, ile w nich zmian stylistycznych i technologicznych, które były oczywiście nieuniknione, skoro od momentu pierwszych nagrań do chwili, gdy płyta trafiła na sklepowe półki, minęła przeszło dekada”, dodał Ron.

„Nie sądzę, żeby jakakolwiek płyta w dziejach muzyki rockowej przeszła takie zmiany. To na wskroś wyjątkowy album, na którym każda piosenka jest wielowarstwowa i ma nietuzinkową historię.

Jestem wdzięczny za to, że mogłem na nim zagrać”.





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 22, 2020, 06:42:31 pm »
+1
Z perspektywy czasu całe szczęście że ta płyta jednak wyszła, mogło być różnie, a wiele wskazuje że to pożegnalny album
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 23, 2020, 10:28:52 am »
+2
Zgadzam się z @sunsetstrip, nie zgadzam się z RonThal. A dokładnie nie zgadzam się z RonThal we fragmencie "A ja zawsze mówiłem: Odczekaj z dwadzieścia lat, a zobaczysz, że ludzie zapomną o tych rzeczach, zapomną o całym balaście, którym próbuje się obciążać ten album, i zaczną wsłuchiwać się w to, czym on jest w istocie, w zawartą na nim muzykę”, bo mam wrażenie, że za 20 lat, jeśli w ogóle ktoś będzie pamiętał o Gunsach to ciągle za materiał nagrany przed CHD, a nie za samo CHD, choć nie da się ukryć, że powrót Slasha i Duffa do zespołu dał niektórym piosenkom z CHD nowych odbiorców, którzy nigdy nie sięgnęliby po ten materiał, gdyby nie przegrupowanie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 23, 2020, 11:01:12 am »
+2
„Chinese Democracy”... Przypominam sobie, że któregoś dnia zobaczyłam tę płytę w sklepie i postanowiłam ją kupić jako prezent dla męża, który zawsze mi powtarzał, że niedostatecznie cenię „Appetite”. Przyniosłam ją do domu, a jakiś czas później naszło mnie, żeby posłuchać. Pamiętam, że po Chinese Democracy pomyślałam: „Och, dobre to!”, a po Shackler’s: „Znakomite!”. Po Street of Dreams było już po mnie. To najważniejsza płyta w moim życiu.
Zdecydowanie dobrze, że się ukazała.
I zdecydowanie trudno uwierzyć, że od tamtej pory minęło już 12 lat.     
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 23, 2020, 11:56:57 am »
+1
O, witaj w gronie, chyba nielicznych, fanów Shacklera :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 26, 2020, 09:19:33 am »
+2
Dawno temu napisałem na forum, że Chinese wyprzedziło swoją epokę, co nie spotkało się za dobrym odzewem. Nadal to podtrzymuję.

@naileajordan @Zqyx Shackler jest super :)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron Thal: Czas pokaże, że Chinese Democracy to wyjątkowa płyta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2020, 10:12:50 am »
0
Shackler byl tak rozny od tego co grali GNR w latach 90 ze poczatkowo bylem w szoku, ale trzeba przyznac, ze to kawal dobrej muzy, tylko trzeba sie oswoic troche...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Premiera Appetite For Democracy w Ameryce Południowej!

Zaczęty przez Śpiochu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2466
Ostatnia wiadomość Września 16, 2014, 07:55:34 pm
wysłana przez Axlandia