Autor Wątek: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)  (Przeczytany 45991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Springsteen

  • Gość
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 05, 2010, 11:46:03 am »
0
Słyszałem 4 utwory , instrumentalny z Duffem i Grohlem jest bardzo doby , natomiast utwór z Ozzym , bardzo przeciętny , z całym szacunkiem dla dorobku Ozzy'ego , od 1995 roku (płyta Ozzmosis) nie stworzył niczego wielkiego , może poza pojedyńczymi utworami.
Cały czas śpiewa tą sama barwą , nie ma takiej kreatywności jak w latach 1970-1995.
Nie wiem czy nie byłoby lepiej gdyby Slash nagrał te płytę z jednym , dwoma wokalistami - wtedy byłoby to bardziej spójne.
Ale to dopiero 4 utwory , płytę kupię jak będę miał nadwyżkę pieniędzy , bo 60 zł (szczególnie za coś niekoniecznie wielkiego) to nie są małe jak dla mnie fundusze.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 05, 2010, 12:00:31 pm »
0
Nie wiem czy nie byłoby lepiej gdyby Slash nagrał te płytę z jednym , dwoma wokalistami - wtedy byłoby to bardziej spójne.
Wtedy by Jack White się zgodził zaśpiewać :)
Co do Ozzyego masz rację.
Pozytywnie zaskoczył mnie Alice Cooper, którego wokal stawiałem na równi z Ozzym. A tu niespodzianka, Ozzy się starzeje, Alice nie :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 05, 2010, 02:30:13 pm »
0
Ozzy się starzeje ? Jego nowy singiel kopie tyłek i Crucify the Dead brzmi jakby był jakimś odrzutem i nagrany wokal dla niechcenia

Springsteen

  • Gość
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 05, 2010, 05:11:13 pm »
0
Jeszcze nie słyszałem , choć tytuł płyty Scream , może świadczyć że będzie to bardziej ciekawy materiał niż Down To Earth czy Black Rain (nie sądzę że są to złe płyty , jednak w porównaniu do wcześniejszych mocno przeciętne) szczególnie że jest nowy gitarzysta ze świeżymi pomysłami .
Slasha i Ozzy'ego łączy to że po ograniczeniu spożywania pewnych środków wspomogających funkcję artystycznej sfery mózgu ich pomysły  nieco przyhamowały , dlatego starają się nadrobić bardziej promocją własnego wizerunku (nie żebym miał coś przeciwko)  bo muzyką mogą zainteresować tylko własnych fanów ze względu na brak ciekawych pomysłów.
Choćby takie zdjęcia jak to
http://i.rollingstone.com/assets/rs/1/1077/images/00300213_lg.jpg
to potwierdzają.



 

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 05, 2010, 06:30:34 pm »
0
etam. pierdzielisz głupoty.
Jutro 6.04.2010, czyli data ukazania się krążka Kudłatego na rynku. Ja już zamówiłem w sklepie. Także będę miał jak najszybciej się da. Mam nadzieję, że będzie to DigiPack.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 05, 2010, 06:42:08 pm »
0
Kto mówi, że Ozzy się starzeje i nic nowego nie robi ten bluźni :P Dla mnie Crucify the Dead jest jedną z lepszych pozycji na płycie. Poza tym jak na swój wiek Ozzy naprawdę daje rade ;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 06, 2010, 10:50:23 pm »
0
Przesłuchałem całą płytę , i najlepsze jest jak dla mnie By The Sword (siedzi mi w głowie ten utwór już kilka dni), Watch This ,  Doctor Alibi i Crucify  The Dead (mimo iż liczyłem na ciekawszy rezultat współpracy Slash and Ozzy to za każdym razem lepiej się słucha tego utworu) , reszta dobre rockowe granie choć wokalnie to jakoś specjalnie super nie jest  , cieszy różnorodność brzmienia Slasha.
Najgorsze Beautiful Dangerous i Gotten - Fergie jak dla mnie za dużo niepotrzebnych dźwięków wydaje a tego gościa z Maroon 5 nawet gdybym chciał to ścierpieć nie mogę.

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 09, 2010, 09:33:47 pm »
0
"...Przesłuchałam całą płytę , i najlepsze jest jak dla mnie By The Sword (siedzi mi w głowie ten utwór już kilka dni)..."yes,yes,yes...
http://www.spinner.com/2010/02/26/slash-by-the-sword-feat-andrew-stockdale-song-premiere/
a tu jest potwierdzenie na to, co jest dobre na tej płycie/hats off to you Aborygen/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2010, 10:25:25 pm wysłana przez dorota40 »

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:15:04 am »
0
Chwilę temu Romuald Jakubowski w radiowej Jedynce zaprezentował pierwszy singiel z płyty Slasha. Zapowiedział też, że będzie prezentował kolejne utwory, jak tylko dostanie płytę do rąk :)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 22, 2010, 06:11:20 pm »
0
Żal, w booklecie nie ma nic o "Doctor Alibi" i "Back from Cali" czli Slash zerżnął utwory od The Ramones i Rolling Stones odpowiednio i siedzi cicho hahah

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 22, 2010, 06:17:46 pm »
0
oj tam. przeciez to nic takiego... kazdy tak robi...

nie, wróć. generalnie tylko Slash. god damn it.

Offline K.O.P

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +33
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 22, 2010, 06:24:23 pm »
0
Sorry, ale back from cali to nie plagiat.
Przecież riff jest inny może troszeczkę podobny. Te riffy są inne na pewno Slave Rolling Stones to nie ten sam riff co Back From Cali. Gram bardzo dużo na gitarze i jestem w stanie stwierdzić, że te dwa riffy idą w różnej kolejności po dźwiękach i to nie zawsze po tych samych także nie przesadzajmy, bo za niedługo każde małe podobieństwo nazwiemy plagiatem.
Co do Dr. Alibi się zgadzam. Riffy są identyczne. Ten sam strój gitary, ta sama kolejność. Po prostu niema różnic.
"There's no logic here today
Do as you got to go your own way
I said that's right
Time's short your life's your own
And in the end
We are just DUST N' BONES"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 22, 2010, 06:51:49 pm »
0
Jak dla mnie Back from Cali jest aż nadto podobne. Szkoda, że Slash nie umieścił autorów w książeczce, tym bardziej, że obydwa kawałki słyszał na 100%. No i do tego to zaprzeczanie Perli jakoby riffy nie są zerżnięte....
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 22, 2010, 07:38:03 pm »
0
Jak dla mnie Back from Cali jest aż nadto podobne. Szkoda, że Slash nie umieścił autorów w książeczce, tym bardziej, że obydwa kawałki słyszał na 100%. No i do tego to zaprzeczanie Perli jakoby riffy nie są zerżnięte....
No nie ma co,Perla to wielki autorytet ;) w dziedzinie muzyki.Zwykła "była" groopies zabiera zdanie w tej sprawie.Przecież ona nic nie powie przeciw swojemu mężowi(żywicielowi :D).Swoją drogą,dziwna ta jej reakcja,skoro nie ma plagiatu....kłamią oboje i to w żywe oczy.Każdy kto ma zdrowy słuch(jest obiektywny) i tak wie że numery są plagiatami.
Z całą pewnością Slash nie słyszał oryginałów :D.To czysty zbieg okoliczności. :D.Słyszała tylko jego żona,stwierdziła że powinien wydać je na płycie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 22, 2010, 07:52:42 pm »
0
kłamią oboje i to w żywe oczy
Znajdź mi wywiad, że Slash zaprzeczył, że to są plagiaty.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Koncert Slasha "Live at the Roxy" na DVD

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3054
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2015, 11:58:25 am
wysłana przez daub