Autor Wątek: Magiczna noc RARHOF  (Przeczytany 47709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 16, 2012, 04:28:50 pm »
0
Za parę tygodni będziesz miał całą galę do obejrzenia, ja tam problemu nie widzę. Montowanie koncertów to nie jest taka łatwa sztuka, szczególnie jeżeli występuje tak wielu wykonawców.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 16, 2012, 06:14:56 pm »
0
 To nie jest  argument.O jaki montaż koncertu ci chodzi to ja nie wiem.Była relacja na żywo,tylko nikt z nas jej nie widział :D,poza ludzmi z ''branży''.

Offline rock76

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: +3
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 16, 2012, 07:56:43 pm »
0
nie wchodziłem tu parę miechów.w kraju gdzie mieszkam dużo się ostatni mówiło o gali,więc postanowiłem zajrzeć do Was a tu co?jeszcze więcej się dowiedziałem niż ze wszystkich audycji poświęconych temu wydarzeniu.co ja człowiek w średnim wieku mogę dodać:)zadzwoniłem wczoraj do kolegi z którym byliśmy na kilku koncertach GNR,jeszcze wczesne UYI,i  tak stwierdziliśmy jednoznacznie,że _przepraszam jeśli Was urażę_Axel to niezła szmata.żeby nie pojawić się choć tylko po to aby się pojawić?nie musiał tego robić dla zespołu.powinien to zrobić dla fanów.śpiewać już nie musiał,ponieważ on już nie śpiewa tylko wyje.dla mnie jako wokalista jest skończony.widziałem go na scenie w tamtym roku i wyszliśmy w czasie koncertu bo nie dało się tego słuchać.po za nim cały zespół bomba.
pozdrawiam

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.
/ po tylu interwencjach na ten temat już nawet "przepraszam" przed danym słowem mnie nie przekonuje. Błagam, dajcie odetchnąć
Canis
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 11:55:43 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:49:08 pm »
0
Widze duzo osob zabralo sie za krytykowanie Mylesa nawet nie ogladajac filmikow :) Ogolnie ladnie wyszlo. Nie czaje o co wam kaman z tym promowaniem. Burde se zrobiliscie niezla w tym temacie :D  Fajne to ostatnie nagranie Mr.Brownstone bylo. Widac Slash se podskoczyl kilka razy :) bo na tych innych wygladalo jakby stal jak kolek. Wersja Steven/MAtt,Slash,Duff, Gilby/ Izzy pod nazwa GNR bardziej mi pasuje niz sam Axl. Mogli by cos razem zrobic. Ewentualnie zamiast Mylesa Weilda by wzieli...fajny gosc i fajnie tanczy ^^ A Adler to cud,miod :D I jakie zabki biale :) usmiech z konca sali widac

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 16, 2012, 10:38:09 pm »
0
nie wchodziłem tu parę miechów.w kraju gdzie mieszkam dużo się ostatni mówiło o gali,więc postanowiłem zajrzeć do Was a tu co?jeszcze więcej się dowiedziałem niż ze wszystkich audycji poświęconych temu wydarzeniu.co ja człowiek w średnim wieku mogę dodać:)zadzwoniłem wczoraj do kolegi z którym byliśmy na kilku koncertach GNR,jeszcze wczesne UYI,i  tak stwierdziliśmy jednoznacznie,że _przepraszam jeśli Was urażę_Axel to niezła szmata.żeby nie pojawić się choć tylko po to aby się pojawić?nie musiał tego robić dla zespołu.powinien to zrobić dla fanów.śpiewać już nie musiał,ponieważ on już nie śpiewa tylko wyje.dla mnie jako wokalista jest skończony.widziałem go na scenie w tamtym roku i wyszliśmy w czasie koncertu bo nie dało się tego słuchać.po za nim cały zespół bomba.
pozdrawiam
Axl powinien zrobić to dla fanów? A ilu fanów widziało tą ceremonię?Widziałeś ją?

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 16, 2012, 10:44:05 pm »
0
@ up

Wystarczy, że słyszałem. Widzieć, też dużo widziałem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ooj3mzL2__Q" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Ooj3mzL2__Q</a>


Tak blisko jeszcze nie było, choć średnia jakość audio/video.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:13:31 pm »
0
Fakty są jednak takie, widział ktoś kiedyś Axl'a gadającego z fanami i dającego autografy po koncercie? Nie czytałem i nie słyszałem o tym nigdzie. Slash za to robi to niemal po każdym występie, a i nawet przed. Mnie to coś mówi o podejściu do ludzi.

http://www.flickr.com/photos/29908262@N05/6931692739/
He was very gracious and signed my copy of "Live ?!*@ Like a Suicide". He was in no rush and was even concerned with what color marker to use on the record so it turned out as sharp as possible.

Akurat wpadłem, nie chce mi się więcej szukać

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:20:11 am »
+1
Dobra, minęło troszkę czasu i mogę pokusić się o małe podsumowanie wszystkiego, co się działo... Po pierwsze fajnie było zobaczyć część chłopaków razem, ładnie się prezentują na scenie (trochę statyczniej niż kiedyś tam, ale wiek robi swoje, to nie zarzut, tak po prostu jest)

W zasadzie skład, który się pokazał to VR z pewnymi modyfikacjami, osobiście bardziej odpowiada mi Adler niż Sorrum i miło Gilbyego znów było zobaczyć, ciekawa konfiguracja składu, o której nigdy nie myślałem.

Same występy zmontowanego zespołu, jak dla mnie świetne. Chciałbym nie porównywać tego do nowego zespołu ale chyba muszę. Bardzo lubię GN'R w nowych konfiguracjach, słucham ich z chęcią ale muzyka, która została zagrana na tej gali ma w sobie coś specyficznego, nie wiem nawet jak to nazwać, ale czułem jakąś większą płynność w tych kilku piosenkach, wszystko płynęło, w nowym zespole to brzmienie jest inne (może specjaliście od muzyki niech się wypowiedzą). Brakowało mi tam jednak Axla :) Myles to świetny wokalista, rozumiem powody Axla, dla których nie chciał się tam pojawić, ale no chciałbym go usłyszeć w tej konfiguracji :) dobrze, że GN'R otrzymało nagrodę, w każdej konfiguracji chłopaki grają porządną muzykę, której warto posłuchać, obyśmy mieli jak najwięcej przygód związanych z zespołem, jego byłymi i aktualnymi członkami, fajnie by było zobaczyć kiedyś konfigurację Bąbel + Slash np w jakimś występie, jak już troszkę wspomniał Duff - kibicujmy muzyce, nie składom :)

EDIT:
Jeszcze jedna rzecz - chyba już wiem, czemu nie przepadam za UYI Tour - brak Stevena, w tych klipach od razu słyszać różnicę w brzmieniu zespołu ze Stevenem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 08:25:34 am wysłana przez Witek »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:44:18 am »
0
Są takie sytuacje, gdy najłatwiej byłoby napisać - zgadzam się z przedmówcą i to jest właśnie jedna z nich. Od siebie dodam tylko, że prócz Axla zabrakło mi tam także Dizzy'ego i Izzy'ego. A już ekstrawagancją byłoby gdyby zjawili się Traci i Rob. :)
Fajnie, że Steven mógł " zakończyć " to, co zaczęli razem. Widać było, że bardzo sie z tego cieszył. Mam nadzieję, że polskie HBO wyemituje kiedyś choćby fragmenty tego wydarzenia.

Mieliśmy przemówienie Armstronga, występ byłych Gunsów z Mylesem, wreszcie, bodajże na finał Slasha z innymi cenionymi muzykami. Było dobrze. Szkoda, że cały klasyczny skład + skład z UYI nie mógł/ nie chciał być tam razem, ale to już ich wybór. Wierzę, że kiedyś podobnego zaszczytu doczeka obecny skład :)

Witku, widzisz, tyle się mówi o tym, że Steven to przeciętny pałker, ale jednak jego gra ma w sobie coś charakterystycznego :) Zresztą już Izzy po odejściu z zespołu o tym mówił. Dlatego cieszę się, że Matt i Steven podzielili się obowiązkami.  :)

Gilby i Steven grali razem w grupie Freaks in the room. Niezbyt długo, ale jednak.
Śmieszą mnie komentarze prasowe, że Axl został wybuczany przez fanów. Owszem został wybuczany, ale nadużyciem jest powiedzenie, że został wybuczany przez fanów, bo publiczność zgromadzona tego wieczoru nie była wyłącznie, a może nawet nie przede wszystkim fanami Gn'R.
RRHOF jest niewątpliwie imprezą komercyjną, kontrowersyjną, ale znaczącą.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 08:51:02 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:46:41 am »
0
No jest dużo fajniejsza niż Matta w moim odczuciu :) a co do prasy, po przeczytaniu artykułu na cgm (http://www.cgm.pl/aktualnosci,22448,axl_rose_wygwizdany,news.html) stwierdzam, że niektóre gazety mają problem z tym, żeby sprawdzić kilka źródeł:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 08:58:45 am wysłana przez Witek »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #265 dnia: Kwietnia 17, 2012, 09:23:25 am »
0
Cytuj
Axl powinien zrobić to dla fanów? A ilu fanów widziało tą ceremonię?Widziałeś ją?
a nie mógłbym sobie zobaczyć później? To już straciłoby na wartości?
Twoje argumenty się rozlatują wraz ze złością ciskaną w skład, który odebrał w przepiękny, dojrzały,
a przede wszystkim na wysokim poziomie artystycznym zasługi za tamten okres.
Czemu cały czas krytykujesz albo podważasz cel ceremonii i ex-Gunsów?
Przyszli, to źle bo dla kasy i snobów. Nie przyszliby, to też byłoby źle, bo nie potrafiliby się zachować...
Daj się ludziom nacieszyć tak ważnym wydarzeniem (przynajmniej dla mnie) i nie podważaj każdej pozytywnej opinii na temat ceremonii.

Witek- bardzo trafnie ująłeś całą sprawę- faktycznie sam się pozytywnie zdziwiłem na surowy dźwięk perkusji Stevena, na którego
troszeczkę wcześniej narzekałem.Tutaj się obronił w 100%.

A wracając do Mylesa, to nawet jakby udawał Axla i wyleciał w leginsach  ;) miałby u mnie duże uznanie. Dziwi mnie też fakt, że wszyscy chłopcy
potrafili się spotkać po latach (nie wspominam Izzyego, który już dawno temu odciął się od "popularności" Gunsów) i nie mieli z tym żadnego problemu- dla mnie normalne dojrzałe zachowanie.
Publiczność widać potrafiła to docenić.
A wybuczenie Axla? Gdybym wcześniej posiadał bilet, a potem dowiedział się, że Axl zasadzi się i zachowa w ten sposób parę dni przed ceremonią i nawet nie przyjdzie (nie wspominając o występie), to sam bym go wygwizdał  ;)

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 11:00:58 am wysłana przez pompon »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #266 dnia: Kwietnia 17, 2012, 09:32:19 am »
0
Dziwią mnie argumenty odnośnie promowania się, jeśli chodzi o imprezę, której zasadniczo "nikt" nie widział na żywo. Ale jeśli komuś wydaje się to logiczne to niech i tak będzie. Dla mnie logiki w tym nie ma. No w sumie jakby nie spojrzeć Slash, czy Duff są na tyle anonimowymi postaciami na scenie rocka, że bez promocji, gdzie popadnie absolutnie sobie nie radzą, bo ich rozpoznawalność jest zerowa ;)

Noc rzeczywiście była magiczna  :) Mam nadzieję, że dane mi będzie zobaczyć całość występu w dobrej jakości obrazu i dźwieku, włacznie z przemówieniami. :) Fajnie, że udało im się dogadać. Ciekawe, kiedy zaczęły się rozmowy i jak to przebiegało, bo jednak mimo wszystko dość niespodziewane to było :) Mam nadzieję, że przy okazji chłopcy odnowili kontakty i jeszcze zobaczymy ich gdzieś razem. Kto wie, może na jakimś koncercie Cam Freddy np. MIło by było.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 09:51:18 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #267 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:34:36 pm »
0
Eddie Trunk na Twitterze pisał, że Myles i Gilby zostali poproszeni przez gunnerów naprawdę (podkreślam to słowo) na ostatnią chwilę.

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #268 dnia: Kwietnia 17, 2012, 05:49:24 pm »
0
gral Slash na koncu jeszcze z innymi muzykami???

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #269 dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:03:17 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u4fC9R5ANTs" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=u4fC9R5ANTs</a>

 

Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 225
Wyświetleń: 55830
Ostatnia wiadomość Lutego 18, 2014, 06:19:49 pm
wysłana przez Hubik