Autor Wątek: Magiczna noc RARHOF  (Przeczytany 47241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:10:56 pm »
0
Cytuj
Myles i Gilby zostali poproszeni przez gunnerów

Raczej przez ex-gunnerów :D Nie sądzicie, że to trochę dziwne? Chłopaki odbierają nagrodę (w podpisach Guns N' Roses). A Guns N' Roses na czele z Axlem robi Bóg wie co. :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34698
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:47:02 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6O0_EPg18V4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=6O0_EPg18V4</a>
Było?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:54:03 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yWZm0z5SiYI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=yWZm0z5SiYI</a>


w podobnych jest fajny filmik, a najfajniejszy tytuł - "guns n roses - sweet child o mine"  :D

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:18:40 pm »
0
Cytuj
Myles i Gilby zostali poproszeni przez gunnerów

Raczej przez ex-gunnerów :D Nie sądzicie, że to trochę dziwne? Chłopaki odbierają nagrodę (w podpisach Guns N' Roses). A Guns N' Roses na czele z Axlem robi Bóg wie co. :D

Do HOF zostało wprowadzone stare GNR czy nowe? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.  Na gali przez te kilka godzin to było Guns N' Roses, jak słusznie ktoś zauważył, po ceremonii każdy wrócił do swoich spraw.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:29:06 pm »
0
To: Cleveland, Ohio, Guns N' Roses Fans and everyone who's shown support for my decision regarding the Rock And Roll Hall Of Fame.

I seriously didn't plan on or expect the overwhelmingly positive response and public support for my decision regarding the Rock And Roll Hall Of Fame. With such a generous outpouring of solidarity from fans, media outlets, writers and other artists, I'm truly humbled, blown away and unbelievably relieved! To be honest, I thought it would go the other way and was just hoping to weather the storm. As I said, I sincerely didn't want to disappoint anyone. It gets old being the outlaw even if "it's only rock and roll".

It took a lot of focus and soul searching to be sincere and informative while making a genuine effort to be somewhat diplomatic. We made, what I feel, are real efforts to learn about the Hall and the Board, spoke as I said with the president and various members, and though I inducted Elton John and Bernie Taupin in '94 saying something to the effect of "I'm learning what the Hall's about..."

I still don't exactly know or understand what the Hall is or how or why it makes money, where the money goes, who chooses the voters and why anyone or this board decides who, out of all the artists in the world that have contributed to this genre, officially "rock" enough to be in the Hall?

This isn't an attack. These are genuine issues I don't have enough verified information on to have more than rough ideas. Certainly not enough information to make any judgments about.

I would like to apologize to Cleveland, Ohio for not apologizing to them beforehand for not attending [the ceremony] in their city. I think they know how much I genuinely love performing there. Cleveland does in fact Rock!!

Now that the smoke's cleared a little, any desperate, misguided attacks have been just that, a pathetic stab at gossip, some lame vindictiveness, the usual entitlement crap, he's obsessed, crazy, volatile, a hater. I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup. We got her the soup. You can get your own.

Again: HUGE thanks to the fans and to everyone for the incredible public support. My congratulations to the other artists inducted. And my apologies to the city and people of Cleveland, Ohio. I hope you'll forgive me and we hope to see you again soon!

Keep Rockin',

Axl


Unlike my open letter to the Rock And Roll Hall Of Fame, Guns N' Roses Fans and Whom It May Concern this was written for GNR's official website, Facebook account and my personal twitter account and not intended as a press release. If anyone does choose to pick this up as has been done previously I'd appreciate if you'd run in full including this paragraph so as not to give a partial picture, have things taken out of context or to imply or inadvertently give the impression this was intended for other outlets.

Thanks in advance. Peace-


Od gitr: ten fragment od "Now that the smoke's cleared a little,(...)" do "You can get your own." jest cudowny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 11:32:22 pm wysłana przez get_in_the_ring »


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #275 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:33:32 pm »
0
Jest to w newsach.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #276 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:36:33 pm »
0
Sorry, nie widzę tego. Ostatni mam DJ'a Ashbę o dzieciństwie, a ta wstawka Axl'a jest chyba sprzed 40 minut.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34698
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:38:31 pm »
0
Jest w temacie zbiorczym Newsy przyklejonym w dziale Guns n' Roses http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/newsy-7495/msg288274/#new
Będzie z tego osobny news, jak ktoś przetłumaczy. Do tego tematu zawsze można coś wrzucić, jak się znajdzie newsa. Warto zerkać.

Od magicznej nocy w Cleveland tak szybko nie odejdziemy jednak na forum :) Może i dobrze, bo jest to wydarzenie jedne na 25 lat :) Mam nadzieję, że dane nam będzie zobaczyć to na HBO w Polsce, będę wreszcie wiedział, za co płacę ;) Emocje już trochę opadają, myślę, że niedługo spojrzymy na te wydarzenia z większym dystansem i uznamy włączenie Gunsów do RRHOF za honor, pomimo wszystkich kontrowersji z tym związanych :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 11:43:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rock76

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: +3
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 19, 2012, 08:19:22 pm »
0
nie wchodziłem tu parę miechów.w kraju gdzie mieszkam dużo się ostatni mówiło o gali,więc postanowiłem zajrzeć do Was a tu co?jeszcze więcej się dowiedziałem niż ze wszystkich audycji poświęconych temu wydarzeniu.co ja człowiek w średnim wieku mogę dodać:)zadzwoniłem wczoraj do kolegi z którym byliśmy na kilku koncertach GNR,jeszcze wczesne UYI,i  tak stwierdziliśmy jednoznacznie,że _przepraszam jeśli Was urażę_Axel to niezła szmata.żeby nie pojawić się choć tylko po to aby się pojawić?nie musiał tego robić dla zespołu.powinien to zrobić dla fanów.śpiewać już nie musiał,ponieważ on już nie śpiewa tylko wyje.dla mnie jako wokalista jest skończony.widziałem go na scenie w tamtym roku i wyszliśmy w czasie koncertu bo nie dało się tego słuchać.po za nim cały zespół bomba.
pozdrawiam
Axl powinien zrobić to dla fanów? A ilu fanów widziało tą ceremonię?Widziałeś ją?
niestety nie widzialem,ale ludzie ktorzy tego wieczoru przybyli chcieli go zobaczyc.
a tak na marginesie to tyle razy widzialem GNR w akcji,ze jak widze teraz Rose`a na zywo to przez tydzien zapominam,ze taki zespol istnieje.
pozdrawiam

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 19, 2012, 09:14:40 pm »
0
No i co miał wnieść twój komentarz do tematu?

  Założę się, że ci od RRHOF będą chcieli zaprosić Axla drugi raz. :D Za kilka lat.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #280 dnia: Kwietnia 19, 2012, 09:34:35 pm »
0
No i co miał wnieść twój komentarz do tematu?

  Założę się, że ci od RRHOF będą chcieli zaprosić Axla drugi raz. :D Za kilka lat.

Tyle samo wniósł co kolejne 15 stron,  a że zgrabnie podsumował sytuację - GNR nie gra jak GNR, cóż... Trudno się nie zgodzić.

ps
Nie zaproszą, bo nie ma po co.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #281 dnia: Kwietnia 23, 2012, 06:49:41 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yTt7jETOnGs" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=yTt7jETOnGs</a>

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #282 dnia: Kwietnia 23, 2012, 10:38:56 pm »
0
mr brownstone fajne jak mówiłem, scom ogólnie cienki kawałek ale nic nie przebije bucket+finck duo [tj to z 2002 roku lepsze, zeby znó nie było niedomówień] 8)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #283 dnia: Kwietnia 23, 2012, 10:45:28 pm »
0
widzisz i nie grzmisz.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #284 dnia: Kwietnia 24, 2012, 12:40:01 pm »
0
Dla mnie faktycznie nie był to zaden magiczny występ,przecież to niczym nie różni się od np.występu Velvet Revolver,których oglądałem już tyle razy i nigdy nie padłem na kolana.Dobry występ i tyle.Aha,jescze dodam,nie było nikogo z założycieli Guns N' Roses.

 

Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 225
Wyświetleń: 55548
Ostatnia wiadomość Lutego 18, 2014, 06:19:49 pm
wysłana przez Hubik