Autor Wątek: Magiczna noc RARHOF  (Przeczytany 47765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:21:30 pm »
+2
Cytuj
Podróba Axla

Axl jest podróbą Axla.

Cytuj
Nie ma wokalisty Guns N' Roses - nie ma wokalu - gramy instrumentalnie.

I wszystko kosztem fanów? Czemu mam cierpieć przez rudego?

They see them rollin', they hatin'.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:25:04 pm »
+3
Cytuj
axl jest axlem i robi dla fanów swoje: gra koncerty, wydał płyte.
proszę banować za takie herezje   ;)
Axl wydał płytę bo mu niestety wytwórnia kazała (po 15 latach czekania), inaczej nadal byśmy na Nią czekali.
Niestety ma fanów w poważaniu i się z Jego filozofią dawno pogodziłem. Gra dla kasy, tylko i wyłącznie.
Kocham go jako muzyka, ale faktycznie niektórzy tutaj powinni popatrzeć trochę z zewn. na całą sytuację
i na historię pana Rosea.

Zostawcie też Mylesa w spokoju. Nie pchał się tam, tylko został zaproszony i skorzystał z okazji.

Niektórzy z Was tak wielbią osobowość Axla, że nie mogą się pogodzić z tak prostymi sprawami.
Axl nie chciał.
Nikt GO nie zmuszał.
Zastąpili Go Mylesem
Przyjął zaproszenie.
Wystąpił.
Dla mnie bomba.

I jeszcze jedno.
Nieuchwytny wiem, że młody wiek rządzi się swoimi prawami, ale rada od starszego kolegi:
nie pisz drukowanymi, bo nie podkreślają się wtedy tak okrutne wtopy:
Cytuj
"HEJ PACZCIE PYTE WYDAJE Z MYLESEM - KÓPCIE
i to nie jest naprawdę uszczypliwość, tylko reakcja na ból w oczach po przeczytaniu takiego tekstu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 12:30:22 pm wysłana przez pompon »

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:30:45 pm »
-2
mimo tego dalej są jego fanami, mimo że płyte wydał bo wytwórnia mu kazała a na koncerty przyjeżdża tylko dla kasy. wnioskuje że slash gra dla 'fanów', wydaje płyty dla 'fanów' a za przyjście na koncert dopłaca, wtedy można powiedzieć ze prawdziwie dba o 'fanów'  :facepalm:

jeśli ktoś uważa że jest fanem axla a z drugiej strony że axl ma go w dupie to może czas najwyższy przestać nazywać się fanem axla, chodzć na koncerty axl n covers [przecież slash w garbatce letnisko co niedziele po kościele daje koncert dodając do tego dwa chleby, po co płacić 200zł za jakieś kowery starego dziadka PHI] i ignorowac kolesia  ;)

to Ó było celowe, tak jak caps, nie załapałes :\ :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 12:32:52 pm wysłana przez Nieuchwytny »

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:32:24 pm »
0
Axl jest podróbą Axla.

Stary, znajdź sobie dziewczynę, naprawdę.

Dla mnie - kolejny poziom żenady został osiągnięty. Nie mówię o jakości występu - nie oglądałem i nie obejrzę. Jeśli dla Slasha liczyłaby się muzyka, to by nie zagrał. Dziwi mnie Duff w tym wszystkim. To tyle. Long live Gn'R.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:39:58 pm »
0
Haha, a co to za personalny atak? Brakło argumentów?

Wyrachowanie i maniera na tym forum to jest jakaś beznadzieja, żałuję, że w ogóle je znalazłem. Zero jakiejkolwiek szansy na merytoryczną dyskusję, fanatyzm i jeszcze raz fanatyzm. Coraz to lepsze rodzynki porażają tutaj elokwencją, inteligencją i brakiem wychowania.

Cytuj
mimo tego dalej są jego fanami, mimo że płyte wydał bo wytwórnia mu kazała a na koncerty przyjeżdża tylko dla kasy. wnioskuje że slash gra dla 'fanów', wydaje płyty dla 'fanów' a za przyjście na koncert dopłaca, wtedy można powiedzieć ze prawdziwie dba o 'fanów' 

Wytwórnia Slasha wydaje tę płytę, więc chcąc nie chcąc płaci za wszystko ze swojej kieszeni. Występ pod tytułem Guns N' Roses FEATURING Myles Kennnedy BECAUSE OF AXL'S ABSENCE był dla fanów GNR z czasów AFD i UYI (co nie musi się wykluczać z nowymi), więc mi teraz do cholery nie próbujcie rościć praw do tego, kto powinien zagrać, a kto nie, skoro wasza ruda gwiazda się nie pojawiła. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 12:43:28 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:40:14 pm »
+2
Głupie sprzeczanie się kto jest czyją podróbą. Axl zapowiedział, że o reunionie nie ma mowy. Więc nie było prawdziwego reunionu, na scenie pojawił się zespół z przypadkowym wokalistą. Myles nie wcisnął się na miejsce Axla, Axl sam to miejsce zwolnił. Mam podobne zdanie co Pompon. Doceniam Axla za kawał dobrej muzyki, jaką tworzył i tworzy nadal, ale nie lubię popadania w skrajności. Slash jest zły, bo wszystko co robi to komercha. Steven zły bo jest fałszywy  tak samo jak jego miłość do starego GN'R. Tylko Axl dobry i jemu wszystko wybaczyć można. Jak dla mnie on robi takie same głupstwa co reszta, więc nie wiem dlaczego innych potępiać, a jego usprawiedliwiać za każdym razem. Czy Axl robi swoje dla fanów? Nie powiedziałabym. A przynajmniej nie zgodzę się w pełni.
Dla mnie sprawa jest prosta. Axl zrezygnował z "zaszczytu", obecności na ceremonii i występu - wspaniale, jeśli tylko czyni go to szczęśliwszym! Jego miejsce zajął kto inny. Skoro zespół wyraził taką chęć, to nie ma co teraz narzekać. Raczej nie pchaliby Mylesa na siłę, gdyby nikt go tam nie chciał. Zresztą wspominałam już: nie da się zaspokoić wszystkich. Daliby innego wokalistę, odezwała by się druga część, przeciwnicy tej osoby. Nie wystąpiłby nikt, byłoby gderanie, że czegoś zabrakło, że wersja instrumentalna bez głosu to szajs. Myles i tak nieźle się spisał.

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:42:04 pm »
+3
Taaaak, najlepiej napisać, że Slash jest tak wielce komercyjny. No wybaczcie, ale za czasów starego GN`R nie udzielali wywiadów i nie odbierali nagród? Coś mi się wydaje, że jednak tak. Oczywiście do większości pchano Slasha ale wtedy nie nazywano tego komerchą, tyle że zaślepieni fani bronią teraz Axla i jego obozu najeżdżając na wszystko co się da. Żaden z nich mógł się nie pojawić najlepiej? Jak zobaczyłam jaki Steven jest szczęśliwy to szklanki mi w oczach stanęły, a teraz najlepiej napisać że wszędzie się pcha, nie liczy się fakt, że może tęsknił za dawnymi przyjaciółmi i wspólnym graniem. Troche racjonalnego myślenia. Axl nie dawał wywiadów podczas promocji ChD? Promowanie płyty na trasie? Chyba wszystko schodzi do tego żeby nagłośnić temat i sprzedać jak najwięcej egzemplarzy, ale to nieważne bo Slash zajeżdża komercją na milion kilometrów. Niektórzy w komentarzach wyciągają takie żałosne wnioski, że aż szkoda tego czytać. Cholera, przecież oni zostali nagrodzeni za to co zrobili 25 lat temu, po to tam przyszli, to album AFD się liczył tego wieczoru, nie promocje swoich płyt czy książek. Tak to jest z ludzką mentalnością, co by to było za życie gdyby ludzi nie mieszało się z błotem lub wsadzało wszystkich do jednego worka. Absurdalne i bezsensowne argumenty, Axl odmówił więc lepiej było go prosić żeby przyszedł niż załatwić kogoś innego na wokal?  Wiadomo że Myles to nie Rudy, ale podjął się tego co dla niejednego byłoby zbyt trudne. Chłopacy pokazali, że nie są zależni od swojego byłego frontmana, potrafią sobie poradzić. Jak mniemam Rose myślał, że bez niego wszystko runie. Otóż nie, na scenie stanęło 3/5 starego składu, bez tej części dawne GN`R nie miałoby swojego niezaprzeczalnie niepowtarzalnego charakteru, wydaję się jakby większość o tym nie pamiętała i zamiast się cieszyć, że oni POTRAFILI razem zagrać, porozmawiać, przyjść, podziękować to zawsze musicie szukać dziury w całym. Moim zdaniem kiedyś axl będzie żałował, gdzieś tam w środku tak.

Offline 4Paradise8

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +72
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:42:55 pm »
+1
Zgadzam się z Myszowatą :)

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:47:56 pm »
+2
niezłe jest to, że wszyscy kochamy Gunsów.
Jedni mniej, drudzy więcej, jedni krócej, drudzy....
Niestety część z Was zapomniała, że tutaj chodzi o muzykę.
Nieuchwytny jeżeli myślisz, że w lipcu pojadę po raz trzeci dla Axla i dla jego stosunku do świata i ludzi go otaczających to jesteś w wielkim błędzie.
Jeżdżę od lat na koncerty dla muzyki, atmosfery i dla usłyszenia na żywo legendarnych utworów.
Gdyby ludzie jeździli dla frontmanów i ich charakterów stadion rybnicki należałoby zamienić na dom kultury w Rybniku.
Swoją wartość i szacunek do Axla znam i mam.

Cytuj
to Ó było celowe, tak jak caps, nie załapałes :\ :/
nie tylko ten wyraz Ci nie wyszedł w tym jednym zdaniu, ale wiem, to było celowe  :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 12:57:44 pm wysłana przez pompon »

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:49:17 pm »
0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




A tam w tle to nie jest jakieś zdjęcie klasycznego składu? Axl na nim jest czy go wycięli? :D

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:50:44 pm »
0
Nie mierz wszystkich jego miarą, oczywiście, że jest.

@down

Jestem bardzo spokojny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 12:55:04 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 15, 2012, 12:54:00 pm »
0
Jejku, spokojnie, to było żartobliwe pytanie...

Offline Paula_97

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +18
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:00:57 pm »
0
Jak myślicie, Axl oglądał transmisję czy sobie odpuścił? Może był ciekawy a może olał.

Steven taki szczęśliwy był  :)
Born to be wild.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:20:34 pm »
+1
skoro mam ci na pw nie pisac to tutaj ci napisze: cwaniak jestes, ciekawe ile ty masz lat. to ty jestes problemem dyskusji bo odrzucasz wszystko na wstępie. ja wychwalam axla, ty slasha z tym ze ja nie uciekam sie do twojego wieku ani stylu pisnaia. znam te metody i jak ci napisałem, jesli myslisz ze jestes taki pro elo elo to wracaj tam gdzie ci napisałem, tam bedziesz mial do czynienia z krytykami TOP10 polskiej sceny. oh wait przeciez tam jak bys napisal to co tutaj wyśmiali by cię z miejsca bo mierzą muzyke wartością a nie traktowaniem fanow i ilościa płyt.

ps wystarczy prześledzić twoją historie w internecie by zobaczyć kim jestes, zawsze wpadasz w dyskusje i stajesz sie ekspertem tematu. zabawne :)

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 15, 2012, 01:26:56 pm »
0
 Tylko spokój może Was uratować .Inaczej będziecie mogli sobie maile wysyłać.

 

Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 225
Wyświetleń: 55861
Ostatnia wiadomość Lutego 18, 2014, 06:19:49 pm
wysłana przez Hubik