Autor Wątek: Magiczna noc RARHOF  (Przeczytany 47732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 15, 2012, 06:55:13 pm »
0
Nie mogę się napatrzeć na Adlera... Jak on się cieszył...  :)

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:16:46 pm »
0
Kompletnie nie znam pana Mylesa Kennedy'ego ale wg mnie wypadł bardzo fajnie. :) Nie stara się podrabiać głosu Axla i dobrze, bo to niełatwe zadanie. Cieszę się, że z nimi zagrał, bo bez wokalu to nie to samo, chociaż wiadomo, że brakuje mi skrzeku Rudzielca w tych piosenkach. I o wiele lepiej się tego słucha jak w wykonaniu starego składu - bez obrazy dla nowego ale oni to "tylko" grają i to od tak dawna, że nie ma tej radości co kiedyś jak się np. oglądało live WTTJ. Naprawdę duży plus, jak widać dało jakoś radę bez największego nieobecnego.

A jak się patrzy na kochanego Stevena to nie sposób się nie uśmiechnąć. :)

Offline Paula_97

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +18
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:19:11 pm »
0
Steven się za wszystkie czasy nacieszył.  :D

Mi się miło oglądało. Specjalnie całą noc przeczekałam dla nich, aż do chyba 5:30, nie pamiętam o której się dokładnie zaczęło.
Born to be wild.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:27:47 pm »
0
Nie rozumiem, jak można interesować się GN'R, członkami zespołu i nie znać Myles'a ze współpracy ze Slash'em;) Ktoś napisał, że nie jest na bieżąco z ostatnimi niusami, ale oni już od 2 lat razem działają:D
Wreszcie dobre video, super na nim Slasha słychać:) Tak się powinno grać SCOM. Dobrze, że nie kupiłem jeszcze biletu do Rybnika, bo chyba pojadę zamiast tego na Slasha do Berlina:) Ciężki wybór:D
Myles'owi bardzo dobrze poszło chociaż nie przepadam za nim w kawałkach GN'R.
Jak ktoś mówi o nim, że jest słabym wokalistą to jest głuchy jak pień, w sumie to by tłumaczyło zachwyt nad obecną formą Axla;P

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:36:46 pm »
0
Nie rozumiem, jak można interesować się GN'R, członkami zespołu i nie znać Myles'a ze współpracy ze Slash'em;)

Ja akurat solowej twórczości starych Gunsów nie śledzę (oczywiście nie dlatego, że wolę nowych). Jedyną osobą, o której szukam informacji, filmików, zdjęć i cholera wie czego jeszcze jest Szanowny Pan W. Axl Rose. :) A Mylesa ze współpracy znam tylko, że nigdy nie oglądałem żadnych występów.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:38:31 pm »
0
Super, że nagrania w końcu się pokazują. Chłopaki nieźle dają czadu. Cudownie słyszeć te wspólne brzmienia jeszcze raz, co więcej Mayels pasuje mi tam ... mimo wszystko wyszlo świetnie, choć z Rudym pewnie byłoby perfect. No ale cóż kierownik sam zdecydował.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:40:07 pm »
0
Jasne, że Myles wypadł tu bardzo dobrze. Narzekający zawsze znajdą powód do narzekania bo wiecznie im coś nie pasuje :D Myles`a szanuje i lubię jego wokal no i poradził sobie np ze SCOM więc jest dobrze

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 15, 2012, 07:48:42 pm »
0
Zauważcie że Steven nigdy nie grał w zespole z Gilbym więc jest to co najmniej ciekawy widok widzieć ich razem na scenie  :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5022
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1693
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 15, 2012, 08:09:32 pm »
+1
Muszę to napisać: SLASH wyhahmęcił ZAJEBISTE solo w SCOM  8)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 15, 2012, 08:12:42 pm »
-1
mr brownstone fajne, scom zawsze słabe  ;)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 15, 2012, 08:32:30 pm »
0
Muszę to napisać: SLASH wyhahmęcił ZAJEBISTE solo w SCOM  8)

Solo swoją drogą, ale interesująca jest część po solo, kiedy Slash do pewnego momentu zawsze improwizuje. Tutaj wyszło niesamowicie kozacko.

Offline bigjarored

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +5
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 15, 2012, 08:44:37 pm »
0
 Mam nadzieję,że emocje już nieco opadły, chciałem pokusić się o parę słów podsumowania zaistniałej sytuacji. Niestety obawiam się,że Axl pokazał nam przykład klasycznego strzału we własną stopę. Pragnę zaznaczyć,że przez bardzo długi czas byłem jego obrońcą, w wielu dyskusjach i polemikach (z osobami nie tak mocno związanymi emocjonalnie) na temat nowego GN'R ,stałem za nim murem starając się tłumaczyć dlaczego ten zespół wygląda tak a nie inaczej. Niestety górę ponownie wzięło przerośnięte ego pana Rose,wydaje mi się,że swoją nieobecnością przysporzył sobie nastepną armię wrogów i to nie tylko wśród zwykłych odbiorców muzyki ale i wśród całkiem pokaźnej grupy wiernych fanów. O.K. pojawią się ponownie głosy,ze on ma to wszystko w d...e,może on tak ,ale nie fani. Zbliża się europejska część trasy i o ile jestem w miarę spokojny o koncerty gdzie GN'R są headlinerem (choć i tu mogą pojawić się pewne obawy),to już występy na festiwalach mogą okazać się bardzo trudna przeprawą dla Axla i jego obecnych kolegów.
 Europa to nie Ameryka południowa, tu taka katastrofa jak na RIR 2011 nie przejdzie! Podziwiam brazylijskich fanów stojących tyle godzin w deszczu, tylko po to aby zobaczyć jak kierowniczek strzela fochami na prawo i lewo (tak,jasne,były wyjaśnienia,to nie jego wina,zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie). Śmiem przypuszczać ,że na wyspach to by nie przeszło (chyba Dublin był już tego przykładem w 2010r).
   Faktycznie oglądając filmiki z wczorajszej gali,zgodzę się,że była tam jakaś magia,niby już w podobnych zestawieniach wystepowali po rozpadzie,ale jednak coś tam było, jakaś chemia. Uważam,że obecny skład posiada bardzo uzdolnionych muzyków,ale brak im charyzmy,sam Axl za wszystkich nie nadrobi. Kiedyś ten kredyt zaufania do nazwy się wyczerpie, trasa promująca CH.D. trwa już ponad 10 lat!!!! Ile to jeszcze będzie trwać? Jedna płyta wydana w tym okresie to stanowczo za mało!
  Tak więc podsumowując, korona by  z głowy kierowniczka nie spadła jakby się tam wczoraj wszyscy spotkali, podali by sobie rękę na do widzenia,albo dali po ryju :) i rozeszli  każdy w swoją stronę. Nikt by na tym nie stracił, a raczej więcej by zyskał. Mówią,ze tylko krowa nie zmienia poglądów :)
   Mimo wszystko wybieram się do Rybnika (mam do pokonania 2000km!),ale wolę zobaczyć ich występ u nas niż w U.K.,a może znowu spotka mnie miła niespodzianka jak 2010 roku w Londynie, gdzie po zobaczeni Duffa do końca koncertu zbierałem szczęką z parkietu i tego samego wszystkim wam życzę.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 15, 2012, 09:45:01 pm »
0
"Hey AXL,check out these guys,there legends!"  :lol: - jeden z komentarzy

SCOM wyszło przepięknie a kudłaty gdyby nie koniec utworu mógłby tak dalej i dalej...
Wiem, że znowu się odezwą wielbiciele buntu i egocentryzmu, ale sami chyba przyznacie,
że brakuje w dzisiejszych Gunsach trochę tej prostoty rocka i dobrego surowego dźwięku,
który wybrzmiał wczoraj?

Axl ma swoją wizję, którą osobiście szanuje i przepięknie się tego słucha na żywo, ale gdyby wszedł z wokalem między
tych obcych mu panów, to magia starych Gunsów troszeczkę by zagościła w moim serduchu.

Offline xxbrtkxx

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +10
Odp: Magiczna noc RARHOF
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 15, 2012, 09:49:00 pm »
0
Teraz jak zobaczyłem ten występ, to zrobiło mi się jakoś żal, że nie było tam Axla. Ale cóż, to jego decyzja, którą szanuję.
Ciągle nie rozumiem, dlaczego Myles Kennedy jest tak znienawidzony na tym forum :P

 

Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 225
Wyświetleń: 55845
Ostatnia wiadomość Lutego 18, 2014, 06:19:49 pm
wysłana przez Hubik