Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bigjarored

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +5
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:33:40 pm »
+1
W 1994 to ciocia Halinka wprowadzała Eltona Johna do RRHOF i jeszcze u boku Bruce'a S. w kraciastej koszuli występowała  :D ,wtedy można się tam było pokazać. To były ostatnio 50, czy 13 urodziny rudzielca? Mam co do tego wątpliwości.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:37:24 pm »
0
Ludzie, jak to nie będzie reunionu? :D A kto powiedział, że musi być reunion ze Slashem i tak dalej? :D Byli jeszcze inni. Tacy, że połowa tego forum posikałaby się ze szczęścia, gdyby wrócili.

Rose mnie wkurzył i tyle. Wielka ujma dla niego, aby przyjąć nominację do tak zacnego grona? "A idź pan w ch...".
Artur78 - adwokat i heroiczny obrońca Axla Rose'a :D Napisz jeszcze parę postów jaki to Axelek jest cacy, niewinny i że to zawsze zły Slash kopał mu dupę i tak dalej. Fajnie się to czyta :D

EWA FARNA kur.wa!!!!!!!!!!!!11111jedenjedenjeden  :sorcerer:

Ewa Farna nigdy by nie odmówiła! :D
Slash cały czas klęczy.....on mnie już nie interesuje.Tekst ''A idż pan w ch...'' nominowali go a on nie chce :o,no faktycznie beszczelny typ,nerwy ci pusciły :D.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 12:04:31 am wysłana przez Artur78 »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:44:47 pm »
+2
Izzego też nie będzie. To nic , że wymyślił dla GNR więcej kawałków niż Slash. Jego nieobecność nikomu nie przeszkadza. Za to na Axlu można się do woli powyżywać.

P.S. Gratuluję decyzji. Pieprzyć tę żenującą imprezę. Dla fanów są koncerty, sooon.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:54:43 pm »
-1
Popieram przedmówcę,niech się pienią,ja mam to gdzieś,w dupie tak jak Axl,do zobaczenia w Rybniku :D. A reszta z klasycznego składu niech się tam na tej imprezie stuka ''główkami'' do woli,miłej zabawy,niech ich tam wprowadzą do tego ''zacnego'' grona zasłużonych,potem niech każdy weżmie na barana kolegę,wprowadza się nawzajem,dużo to w ich zyciu zmieni,doprawdy,dłużej będą żyć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 12:07:44 am wysłana przez Artur78 »

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 13, 2012, 12:26:40 am »
0
Pewnie i Axl by się pojawił, ale jak sępy z wytwórni wyczuły mięcho pt. reunion GNR i zaczęły psuć klimat. Dołączyła prasa z nagłówkami czy możliwy jest występ "oryginalnego GNR". Do tego doszło  pieprzenie Adlera na nowy skład.  Więc Axl nie chcąc psuć sobie zdrowia odpuścił galę.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 13, 2012, 12:33:27 am »
0
I tak nie wpłyniemy na jego decyzje, Axl zawsze robi to co chce  :P
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 13, 2012, 08:13:24 am »
0
Izzego też nie będzie. To nic , że wymyślił dla GNR więcej kawałków niż Slash. Jego nieobecność nikomu nie przeszkadza. Za to na Axlu można się do woli powyżywać.

P.S. Gratuluję decyzji. Pieprzyć tę żenującą imprezę. Dla fanów są koncerty, sooon.
Popieram:)

Popieram przedmówcę,niech się pienią,ja mam to gdzieś,w dupie tak jak Axl,do zobaczenia w Rybniku :D. A reszta z klasycznego składu niech się tam na tej imprezie stuka ''główkami'' do woli,miłej zabawy,niech ich tam wprowadzą do tego ''zacnego'' grona zasłużonych,potem niech każdy weżmie na barana kolegę,wprowadza się nawzajem,dużo to w ich zyciu zmieni,doprawdy,dłużej będą żyć.
Popieram :D Impreza komercyjna jak cholera.

Pewnie i Axl by się pojawił, ale jak sępy z wytwórni wyczuły mięcho pt. reunion GNR i zaczęły psuć klimat. Dołączyła prasa z nagłówkami czy możliwy jest występ "oryginalnego GNR". Do tego doszło  pieprzenie Adlera na nowy skład.  Więc Axl nie chcąc psuć sobie zdrowia odpuścił galę.
No i tu też się zgadzam;) Widzę, że nie jestem sam ze zdaniem, że Axl zrobił dobrze omijając cały ten bajzel jaki później z tego by wynikał. Pytania, prośby o reunion itp.

BTW, O co chodzi z tymi opłatami za przyjście? Żona Dizzy'ego mówiła coś o 3 tys. $, a za całą ich rodzinę wyszłoby 21 tys. $. To trzeba jeszcze za to płacić? :???:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 13, 2012, 08:33:11 am »
0
Pewnie i Axl by się pojawił, ale jak sępy z wytwórni wyczuły mięcho pt. reunion GNR i zaczęły psuć klimat. Dołączyła prasa z nagłówkami czy możliwy jest występ "oryginalnego GNR". Do tego doszło  pieprzenie Adlera na nowy skład.  Więc Axl nie chcąc psuć sobie zdrowia odpuścił galę.
Popieram,zgadzam się z tą opinią.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 13, 2012, 09:18:09 am »
0
Opinie:
http://www.mtv.com/news/articles/1682996/axl-rose-rock-n-roll-hall-of-fame-open-letter.jhtml
http://www.vh1.com/music/tuner/2012-04-12/eddie-trunk-on-axl-rose-rrhof-snub
http://tomlanesblog.blogspot.com/2012/04/axl-rose-declines.html
http://www.salon.com/2012/04/12/stop_teasing_axl_rose/
http://www.forbes.com/sites/rogerfriedman/2012/04/11/axl-rose-exclusive-hates-slash-wont-do-rock-hall-induction/

Cytuj
"O co chodzi z tymi opłatami za przyjście? Żona Dizzy'ego mówiła coś o 3 tys. $, a za całą ich rodzinę wyszłoby 21 tys. $. To trzeba jeszcze za to płacić?"

Goście osób włączonych do RRHOF są widzami, więc muszą płacić. Jak ktoś powiedział wcześniej RRHOF to impreza komercyjna.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 09:25:19 am wysłana przez Canis_Luna »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 13, 2012, 09:59:55 am »
0
tak mnie to zdenerwowalo, ze ja tez na gale nie ide. a co tam.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 13, 2012, 10:21:49 am »
0
No i forum podzielone.
Ja jednak nadal staram się uzyskać od ślepo zakochanych Axlomaniaków odpowiedzi na pytanie:
"jeżeli pan Rose nie zatrzymał się w miejscu, to co poza ChD i koncertami zrobił wraz z nazwą GnR w ostatnim okresie parunastu lat?"
Dziwne też, że niektórzy z Was tak go ślepo kochają, że nie widzą jakim faktycznie jest egoistą i jak traktuje innych udzi:
- fanów, przez nieustanne spóźnianie się a koncerty (sam doświadczyłem) i ciągłą możliwość odwołania bądź przerwania koncertu z powodu złego humoru
- pozostałych członków oryginalnego składu, którzy są najgorszym co go spotkało w życiu- tylko błagam nie piszcie, że tego nigdy nie powiedział,
 bo chodzi mi o jego nastawienie do tych ludzi, czyli niekończącą się wrogość
- członków aktualnego składu, których wymienia jak mu się znudzą i z którymi wspólne nagrywanie delikatnie mówiąc nie wychodzi.
 Z którymi chyba spotyka się tylko wtedy kiedy my to widzimy, czyli na scenie podczas koncertu.
- dziennikarzy, mediów itd, z którymi od lat prowadzi bezsensowną wojnę (a przypomnę dla fanów undergroundowego GnR, że kiedy był na szczycie, niestety sytuacja była o 180' inna i trzeba było zarabiać na życie nie tylko z tantiem)
- itd....

Po raz kolejny też chciałbym zaznaczyć, że jak mało kto szanuje go za wkład do muzyki, do kompozycji GnR, za koncerty i za to jakim jest muzykiem.
Nie rozumiem tylko czemu niektórzy z Was trzeźwo nie spojrzą na niego jako człowieka i cały czas klaszczą kiedy Axl się "buntuje" na wszystkich i wystawia palec?

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:09:29 am »
0
a).spóżnia się na koncerty,tak to prawda,alez drógiej strony daje 3 godzinne koncerty ,co przy tym repertuarze jest dla  nie lada wyzwaniem,większość fanów jest zadowolona po koncertach.
b).Ile koncertów przerwał bądż odwołał od 2001 roku? Dwa,trzy?
c).wrogość?Jakoś poza tym że wykluczył reunion(chłopaki tez się nie palą do tego pomysłu) i nie chce znać Slasha,relacje są raczej obojętne.
d).Kogo zmienił z nudów w składzie od 1997 roku?Każdy z nich odchodził z własnej woli (np.Huge,Buckethead,Finck).Na jakiej podstawie twierdzisz że nic nie nagali?Nie wydali-tak,nie nagrali-nie wiem,Ty nie wiesz..
e).gdy ktoś pisze że jesteś homofobem,rasistą ,inne bzdury wyssane z palca,bo ma zawsze rację ponieważ '' nazywa się'' dziennikarzem to wcale mu się nie dziwie .

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:10:40 am »
0
Opinie:
http://www.mtv.com/news/articles/1682996/axl-rose-rock-n-roll-hall-of-fame-open-letter.jhtml
http://www.vh1.com/music/tuner/2012-04-12/eddie-trunk-on-axl-rose-rrhof-snub


Ciekawy wywiad Eddiego Trunka  i  nie dziwie się Axlowi że odmówił uczestnictwa chociaż głównym powodem był  na pewno Slash .Co do bronienia Axla przez niektórych fanów to czy to dziwne, jak wszyscy atakują twojego idola to ty go bronisz ? To jego decyzja ma do niej prawo nie jest niczyim niewolnikiem.Jasne ,że dla fanów to przykre ale cieszmy się z tego co mamy Axla nie zmienimy taki jego urok  ;) Kochajmy się :wub: :wub:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 11:16:14 am wysłana przez Zqyx »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:31:46 am »
0
czyli mamy jednak faktycznie o 180' inne spojrzenie na Axla
a) z drugiej strony co mają super koncerty?
  I ja jestem zadowolony po koncercie i wkurzony, że się spóźnił olewając moje czekanie na koncert.
b) trochę więcej- i nie wspominaj 2001, bo tam przerwał trasę
c) nie widziałeś filmiku na którym ze sceny mówi żeby Slash się pier.. bo go nie potrzebuje? Nie czytasz o tym jak byli członkowie byli rakiem zespołu? Poważnie nie widzisz w nim tej złości i negatywnego nastawienia?
d) nie chodziło mi o to czemu zmienił, tylko o sam fakt ciągłego odchodzenia i wstawiania nowych muzyków. Nie nagrali, bo nie mają kiedy. Nie słyszałem o Axlu w studiu, a przy ChD cały czas tam siedział i było o tym głośno.
e) i znowu mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi raczej o stosunek do promocji, która była dla niego kiedyś na porządku dziennym z pomocą dziennikarzy i mediów, z tych czasów kiedy jeszcze kogoś szanował i nie musiał się zamykać w sobie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 13, 2012, 01:32:42 pm »
0
a).spóżnia się na koncerty,tak to prawda,alez drógiej strony daje 3 godzinne koncerty ,co przy tym repertuarze jest dla  nie lada wyzwaniem,większość fanów jest zadowolona po koncertach.
b).Ile koncertów przerwał bądż odwołał od 2001 roku? Dwa,trzy?
c).wrogość?Jakoś poza tym że wykluczył reunion(chłopaki tez się nie palą do tego pomysłu) i nie chce znać Slasha,relacje są raczej obojętne.
d).Kogo zmienił z nudów w składzie od 1997 roku?Każdy z nich odchodził z własnej woli (np.Huge,Buckethead,Finck).Na jakiej podstawie twierdzisz że nic nie nagali?Nie wydali-tak,nie nagrali-nie wiem,Ty nie wiesz..
e).gdy ktoś pisze że jesteś homofobem,rasistą ,inne bzdury wyssane z palca,bo ma zawsze rację ponieważ '' nazywa się'' dziennikarzem to wcale mu się nie dziwie .

Zacznij pisać po polsku, to po pierwsze.

a) Tak czy siak płaci się za 3 godzinny koncert, żaden argument dla mnie.
b) Chyba jednak więcej.
c) Nie chodzi o reunion w stricte tego słowa znaczeniu, tylko wspólny występ na RRHOF. Jest egoistą? Jest. Spalił wszystkie mosty? Spalił. List to tylko potwierdza.
d) Nie wypowiadam się, fakt jest natomiast taki, że ta orkiestra miała w sobie za dużo muzyków, żeby tworzyć kolektyw.
e) Polemizowałbym, czy to są bzdury.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13340
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax