Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:30:51 pm »
0
bla bla bla bla

po chvj cytujesz całe posty?
 
wieżę, że sprawa mocno nabrała tempa w tym miejsce, do tego stopnia,że wzajemny szacunek znik
a :(

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:39:00 pm »
0
wieżę, że sprawa mocno nabrała tempa

mylisz się:
po c**j sie tym tak podniecać?  :wub:


Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:43:02 pm »
0
Dla mnie wprowadzenie do RARHOF to pewien zaszczyt dla Axla i zespołu, w sumie to jego zespół i wspólna płyta i powinno się szanować swoje korzenie,przeszłość i fanów. Dla mnie Axl byłby szczery jakby napisał,że ma w dupie to całe RARHOF(jeżeli mu nie zależy) albo jak nie chce przyjść to niech napiszę, że to ze względu na napiętą i niezdrową sytuację z byłymi członkami, wypowiedzi niektórych "dawnych kolegów", albo że nie chce po prostu stanąć  razem na scenie ze Slashem itp. bo nie będzie się dobrze z tym czuł i jest ok. Ale ten cały list i ble ble, jakieś głupoty, żeby nie wymieniać jego nazwiska itp :facepalm:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 07:52:24 pm wysłana przez lewyism »

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:04:36 pm »
0
Otóż to, jak to Axl lubi mieć wszystko po swojemu i oczywiście pod kontrolą. Nigdy nie lubił jak coś szło nie po jego myśli, a tak mogłoby być na gali. List to nic konkretnego, długi, przeciągnięty, miejscami pogmatwany, a mógłby napisać że nie stanie nigdy więcej ze Slashem na jednej scenie i dlatego nie przyjdzie. Znając upartego Rudego `nigdy więcej` to chyba na prawdę nigdy. Minęło 25 lat od AFD, więc zostaną wprowadzeni do RRHOF, olewając to ja czuje tak jakby olał to co stworzyli tyle lat temu, wkład całego zespołu i to co osiągnęli, a powinien być wdzięczny, no ale jest cholera Axlem Rose więc to go nie obowiązuje? Jak dla mnie choćby dlatego powinien tam pójść, schować dumę i honor na chwilę do kieszeni, powiedzieć coś i spojrzeć chłopakom w oczy bo to ich wspólny sukces.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:12:57 pm »
0
bla bla bla bla

po chvj cytujesz całe posty?
Po to żeby kazdy je czytał dwa razy.
w związku z tym, że to fani wybrali gnr do rrhof - jest to kolejny sygnał pt 'mam ich w dupie'  ;)
No z całą pewnością w twojej,skoro ich wybierałeś,co za dziecinada :facepalm:.Ludzie ,nie chce być na tej pieprzonej gali i tyle.Podziękował za to zaproszenie,życzył dobrej zabawy.Mnie osobiście nie zależy na tej gali,niech bedą tam sobie starzy członkowie nie interesuje mnie to zupełnie.Będe na koncercie Gunsów w Rybniku,zobacze na żywo Axla i spółkę a wy bijcie pianę w nieskończoność o reunionie i o złym Axlu,moze kiedys się zoorientujecie się że Slash,Izzy,Duff,Axl dawno zamkneli ten rozdział w swoim życiu(ta gala jest takim przykładem),poza wami.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 08:22:33 pm wysłana przez Artur78 »

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:21:37 pm »
0
bla bla bla bla

po chvj cytujesz całe posty?
Po to żeby kazdy je czytał dwa razy.
w związku z tym, że to fani wybrali gnr do rrhof - jest to kolejny sygnał pt 'mam ich w dupie'  ;)
No z całą pewnością w twojej,skoro ich wybierałeś,co za dziecinada :facepalm:.Ludzie ,nie chce być na tej pieprzonej gali i tyle.Podziękował za to zaproszenie,życzył dobrej zabawy.Mnie osobiście nie zależy na tej gali,niech bedą tam sobie starzy członkowie nie interesuje mnie to zupełnie.Będe na koncercie Gunsów w Rybniku,zobacze na żywo Axla i spółkę a wy bijcie pianę w nieskończoność o reunionie i o złym Axlu,moze kiedys się zoorientujecie się że nikt Slash,Izzy,Duff,Axl dawno zamkneli ten rozdział w swoim życiu,poza wami.

w ogóle nie starasz się zrozumieć tego jak widzą to inni. wieczny najazd i obrona niczemu winnego  axla. prosze cię

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:28:12 pm »
0
bla bla bla bla

po chvj cytujesz całe posty?

Wojo, spokojnie, bez takich emocji i słów. Da się to przecież inaczej przekazać.

W ogóle robi się tu zbyt burzliwie. Weźcie parę oddechów zanim coś napiszecie, wszystkim nam się to przysłuży.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:45:05 pm »
0
nie interesuje mnie to zupełnie
to po co w każdym wątku na ten temat najgłośniej krzyczysz?  :rolleyes:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:54:54 pm »
0
nie interesuje mnie to zupełnie
to po co w każdym wątku na ten temat najgłośniej krzyczysz?  :rolleyes:
Biorę z ciebie przykład.
''Zły Axl nie pojawi się na gali, a powinien ze względu na byłych kolegów,oni tam będą a on nie,jak tak mógł zrobić,świnia jedna,kur....mać :D....Robi sobie na złość,wariat,psychicznie chory.Po latach ciągłej krytyki ci sami ludzie organizują galę z nadzieją że Axl się tam pojawi,wejdzie na scenie,zjawia się wszyscy od Slasha po V.Hamilton,niektórzy mają okazje znowu o sobie przypomnieć.....a tu klops,Axl jedzie w trasę i cały cyrk zostawia samym zainteresowanym,zostaja w ciemnej dupie z reunionem(nawet na piec minut) na czele.Tak to widze,odegrał się na nich serdecznie,ma ich gale gdzieś,niech się bawią sami.''Życzę wszystkim miłej zabawy,bawcie się dobrze'' dyktator,chory psychicznie, wasz AXL ROSE :D.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 09:19:22 pm wysłana przez Artur78 »

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 12, 2012, 08:56:12 pm »
0
Axl olał przeszłość...piszecie tu o reunionie i kasie...pojawienie sie na gali nie oznacza kasy i robienia czegos dla niej. to uhonorowanie zasług jego i Guns N Roses...od samego poczatku mogl powiedziec ze ze wzgledu na slasha sie nie pojawi...a nie mowi o tym ze nie chce zwiesc fanów..tych którzy pamietają głownie zespoł z lat 90. Przykre ze odcina sie od tego co sam stworzył i z kim stworzył. ale to jego decyzja

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 12, 2012, 09:16:40 pm »
0
Dobra nie pojawienie się na gali to jedno, ale odmowa wprowadzenia go do RNRHOF :facepalm:, nie rozumiem po co ten cyrk..rozumiem, że ma nowych kolegów i teraz to z nimi bawi się w zespół, ale w latach 80 i 90 to właśnie z Duffem, Slashem, Izzim i Stevenem stworzyli coś pięknego i za to zostają wprowadzeni.., a nie za dzisiejsze "osiągnięcia".
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 12, 2012, 09:24:21 pm »
0
nie interesuje mnie to zupełnie
to po co w każdym wątku na ten temat najgłośniej krzyczysz?  :rolleyes:
Biorę z ciebie przykład.
''Zły Axl nie pojawi się na gali, a powinien ze względu na byłych kolegów,oni tam będą a on nie,jak tak mógł zrobić,świnia jedna,kur....mać :D....Robi sobie na złość,wariat,psychicznie chory.Po latach ciągłej krytyki ci sami ludzie organizują galę z nadzieją że Axl się tam pojawi,wejdzie na scenie,zjawia się wszyscy od Slasha po V.Hamilton,niektórzy mają okazje znowu o sobie przypomnieć.....a tu klops,Axl jedzie w trasę i cały cyrk zostawia samym zainteresowanym,zostaja w ciemnej dupie z reunionem na czele.Tak to widze,odegrał się na nich serdecznie,ma ich gale gdzieś,niech się bawią sami.
A czy pomyślałeś,że ci wszyscy ludzie o których piszesz może mają gdzieś czy Axl się zjawi? To nie Axla będą będą wprowadzać do RARHOF ale zespół i skład który już w sumie nie istnieje od 20 lat. Wystarczy, żeby zjawił się ktokolwiek i powiedział kilka słów,powspominał itp. Chociaż trochę głupio,że Axla nie będzie bo jako jedyny z pozostałych posługuję się nazwą gnr.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:36:30 pm »
-1
Tak pomyślałem i szanuje jego decyzje,macie z tym problem że nie chce tam być?Kurcze ,co by nie zrobił wiecznie jest krytykowany.Wielkie halo że NIE CHCE :rolleyes:. To już jest jakaś zbiorowa paranoja,wiem że są tacy że posraliby się w gacie na jego miejscu,teksty:próbujeee gooo zrozzuumieććć(ojojoj),i nie mogę,przecież nalezy teraz wszystkim robić laskę,bo tak należy robić,przecież to Rock of fuck ALL STAR GAME !!!!Taki Bono jest normalny,bo pewnie pierwszy by pod mikrofonem stał(raczej klęczał przy otwartym rozporku) Należy paść na kolana,JESTEM PIERDOLO......(dokończ sam) GWIAZDĄ,MAM ZASŁUGI....FANI SĄ ZAWIEDZENI ŻE NIE CHCESZ BYĆ TAKI JAKBY ONI CHCIELIBY BYŚ BYŁ !!!!

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:25:12 pm »
+1
Ludzie, jak to nie będzie reunionu? :D A kto powiedział, że musi być reunion ze Slashem i tak dalej? :D Byli jeszcze inni. Tacy, że połowa tego forum posikałaby się ze szczęścia, gdyby wrócili.

Rose mnie wkurzył i tyle. Wielka ujma dla niego, aby przyjąć nominację do tak zacnego grona? "A idź pan w ch...".
Artur78 - adwokat i heroiczny obrońca Axla Rose'a :D Napisz jeszcze parę postów jaki to Axelek jest cacy, niewinny i że to zawsze zły Slash kopał mu dupę i tak dalej. Fajnie się to czyta :D

EWA FARNA kur.wa!!!!!!!!!!!!11111jedenjedenjeden  :sorcerer:

Ewa Farna nigdy by nie odmówiła! :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 12, 2012, 11:27:05 pm »
-1

Artur78 - adwokat i heroiczny obrońca Axla Rose'a :D Napisz jeszcze parę postów jaki to Axelek jest cacy, niewinny i że to zawsze zły Slash kopał mu dupę i tak dalej. Fajnie się to czyta :D



Może w końcu przestaniecie prowokować?  :rolleyes:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13347
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax