Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 54966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:14:32 pm »
0
Canis oni i tak go wprowadza do tego RRHOFu, a on im na to pozwem zazarzuci i tyle :D


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:15:00 pm »
0
Bez pozwu to nie byłby Axl  :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:18:42 pm »
0
W sumie bez Axla i Izzy'ego ta cała ceremonia będzie trochę biednie wyglądała, bo jakby nie patrzeć oni mieli największy wkład w początki Gunsów :P
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Mr. Hudson

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • GUNS N' ROSES RULES
  • Respect: +31
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:33:52 pm »
0
no tak... cały Axl. Z jednej strony go rozumiem, bo on zawsze taki był... odcięty od świata, Pan Axl. Ale z drugiej mógłby naprawdę zrobić coś cool  :lol:
i wystąpic lub chociaż pojawić się na jednej scenie ze starym składem, nie mówię już o graniu, ale podanie ręki, uśmiech może... :/ ale jeszcze do gali parę dni, może coś się zmieni jeszcze ;)
..:: SAUL 'SLASH' HUDSON TO PRAWDZIWY MAESTRO ::..

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:38:31 pm »
0
nie muzycznie?
Poza Chinese Democracy, którą tworzyło xxx muzyków i powstawała xxx lat, to poproszę o jeden
dowód na to, że pan Axl nie stanął w miejscu.

Co mnie obchodzi ilu muzyków tworzyło ChD? Co mnie obchodzi ile lat tworzona była ta płyta? Nie jestem adwokatem, pana Rose, żeby dawać Ci dowody na to, że Axl nie stanął w miejscu. Równie dobrze mógłbym się odwinąć dowodem na to, że pan Hudson nie stanął w miejscu. Mógłbym się zapytać, co pan Hudson zrobił innowacyjnego w swojej karierze po odejściu z Gn'R (można pod "coś innowacyjnego" podciągnąć "Ain't Life Grand", ale też przy dużym uporze)?

Cytuj
w kategorii muzyk- niezapomniane koncerty, przede wszystkim jednak dzięki dorobkowi poprzedniego składu

nie mogę się, niestety, zgodzić.

Cytuj
w kategorii człowiek- smutny, samotny, zgorzkniały egoista

trudno mi ocenić, gdyż nie znam człowieka osobiście. Drogi pomponie, myślę, że ocenianie człowieka po wizerunku medialnym, jaki kreuje, jest co najmniej niesprawiedliwe.

Cytuj
I jeszcze jedno- nie interesuje mnie jego artystyczne podejście do świata- jako fan zespołu rockowego oczekuje jedynie dobre świeżej muzyki,
której brakuje mi w jego wydaniu.

po tych, jak wspomniałeś, 20 latach, czas zdać sobie sprawę, że nie jesteś fanem jakiegokolwiek komercyjnego zespołu rockowego, tylko fanem zespołu, który nigdy nie będzie taki, jak oni, bo do tego nie dąży. myślę, że jest to istota tego zespołu, w jakim składzie by nie grał.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 12, 2012, 01:57:28 pm »
0
Czolem,

Przeciez to jego zycie, on nie musi nic udowadniac ani robic czegos aby ktos inny byl zadowolony.
te wszsytkie pretensje o jego nieobecnosc przypominaja mi pretensje fanow do Kubicy ze nie daje znaku zycia ..

Nie dziwie sie jego wkurwienai o reunion, jakbyscie wy reagowali gdyby przez X lat ktos wam ciagle wypominal ze rostales sie z dziewczyna i zachecal do zerwania z obecna aby wrocic do tamtej ...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:01:33 pm »
0
a jednak się zasadziłeś  :kwiatek:
czemu zszedłeś na temat Slasha? Ja chciałem jedynie o dowód na obalenie mojej tezy.
Od wielu lat codziennie obserwuje poczynania muzyków GnR i widzę co wyprawia Axl.
Stąd podaj mi jeden dowód na to, że chłopak się rozwija jako muzyk, jako artysta, jako ktokolwiek.
Nie chcę abyś był Jego adwokatem, ale sam stwierdziłeś, że nie stanął w miejscu muzycznie, więc
myślałem, że poza stwierdzeniem podasz mi przykład.
Cytuj
Co mnie obchodzi ile lat tworzona była ta płyta?
no ja trochę na nią czekałem i odbijałem się od lady sklepów muzycznych kiedy internet dopiero raczkował.
Cytuj
Drogi pomponie, myślę, że ocenianie człowieka po wizerunku medialnym, jaki kreuje, jest co najmniej niesprawiedliwe.
no przykro mi nie jest i nie będzie. Celebryci, gwiazdy zarabiają nie tylko na muzyce. Stają się częścią popkultury. Świata, w którym
ocena jest na porządku dziennym. Axl jest osobą medialną (powiedzmy) chcąc lub nie chcąc- nie odetnie się od opinii i ocen.
Znam go dosyć długo. Widziałem jak się zachowuje na scenie w stosunku do innych, czytałem o nim sporo, znam jego biografię, pamiętam walki z żonami, dziennikarzami, muzykami... mogę więc chyba na podstawie tego wszystkiego całkowicie osobiście się odnieść i wydać moją własną opinię?
Chyba po to jest idea forum?
Cytuj
nie jesteś fanem jakiegokolwiek komercyjnego zespołu rockowego
no tym mnie rozbawiłeś? Gunsi niekomercyjni?
Chyba nie pamiętasz milionów plakatów, znaczków w popcornie i bravo, koszulek, teledysków itd.
Cytuj
który nigdy nie będzie taki, jak oni, bo do tego nie dąży
i tutaj chciałbym bez najmniejszej złośliwości, aby ktoś mi powiedział, do czego w takim razie dąży zespół Axla?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:03:12 pm »
0
Cytuj
Chyba nie pamiętasz milionów plakatów, znaczków w popcornie i bravo, koszulek, teledysków itd.
Ja się wtrącę, ileś lat temu może tak ale teraz?

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:05:36 pm »
0
dalej komercha, w telekspressie byli i będą  :P

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:06:30 pm »
0
z Wiki: Sex Pistols:

Cytuj
W 2006 grupa została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame[3], mimo że odmówili swojego udziału w ceremonii


jeszcze raz wrzucam jakby ktos jeszcze nie widzial ;)

list chlopakow z Sex Pistols do RRHOF'u wygladal troszke inaczej niz Axla, ale generalnie chodzilo o to samo  :D

http://www.thefilthandthefury.co.uk/images/congrat1a.jpg

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:22:23 pm »
0
Cytuj
Ja się wtrącę, ileś lat temu może tak ale teraz?
teraz faktycznie underground, no i szkoda, bo w głębi kocham tamten wypełniony różami i delfinami i poezją zespół  :rolleyes:

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:28:10 pm »
0
Jeżeli tak bardzo chce się odciąć od starego składu jakby nigdy nie byli dużą częścią jego życia to dlaczego gra stare kawałki które tworzyli razem, każdy z Gunsów tworzył i siedzi w tych utworach, masa wspomnień, emocji, myśli, chwil. Rudy zawsze przyjmuje pozycje totalnej samoobrony, opowiadając wszystko tak jakby był kompletnie bez winy. Niby spojrzał w oczy np Duffowi ale moim zdaniem sytuacja nie miałaby miejsca gdyby nie przypadkowe spotkanie. Odmówienie obecności na RRHOF jest dla mnie co najmniej dziwne, boi się konfrontacji z nimi, a szczególnie ze Slashem? Nie powinien na to patrzeć, tylko jak zawsze pieprząc konsekwencję i wszystkich pójść tam i wytrwać do końca. Najwidoczniej do końca życia będzie żył tymi złymi, pieprzonymi wspomnieniami.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:31:38 pm »
0
po c**j sie tym tak podniecać?  :wub:

EWA FARNA kur.wa!!!!!!!!!!!!11111jedenjedenjeden  :sorcerer:

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 12, 2012, 02:34:54 pm »
0
Cytuj
a jednak się zasadziłeś  :kwiatek:

Pomponie, zasadziłem się już długi czas wstecz  :)

Cytuj
czemu zszedłeś na temat Slasha? Ja chciałem jedynie o dowód na obalenie mojej tezy.

Zszedłem na temat Slasha, bo prezentujemy dwa odmienne sposoby patrzenia na ten zespół (tak mi się przynajmniej wydaję). Dowodem jest niezliczona ilość świetnych koncertów z ostatnich 5 lat (Ty uważasz, że trasa UYI była lepsza i w porządku - ja tak nie uważam) i najlepsza płyta tego zespołu, czyli ChD (tak, wiem, Ty i 99% tego forum uznacie mnie za wariata, ale tak właśnie uważam  :) ).

Cytuj
no ja trochę na nią czekałem i odbijałem się od lady sklepów muzycznych kiedy internet dopiero raczkował.

to nie jest moja wina.

Cytuj
no przykro mi nie jest i nie będzie. Celebryci, gwiazdy zarabiają nie tylko na muzyce. Stają się częścią popkultury. Świata, w którym
ocena jest na porządku dziennym. Axl jest osobą medialną (powiedzmy) chcąc lub nie chcąc- nie odetnie się od opinii i ocen.
Znam go dosyć długo. Widziałem jak się zachowuje na scenie w stosunku do innych, czytałem o nim sporo, znam jego biografię, pamiętam walki z żonami, dziennikarzami, muzykami... mogę więc chyba na podstawie tego wszystkiego całkowicie osobiście się odnieść i wydać moją własną opinię?
Chyba po to jest idea forum?

Nigdy nie nazwałbym Axl'a gwiazdą lub celebrytą. Może to tylko moja opinia, ale te słowa mają gówno wspólnego z tym, jak Axl się zachowuje. Nie neguję wydawania opinii na jego temat - droga wolna. Neguję wydawania opinii na temat jakim jest człowiekiem - nie znasz go, ja go nie znam, nie wiemy tego. Wiemy na jakiego gościa pozuje, jak chce być postrzegany. Scena, biografie i walki to trochę mało, efektownie, ale mało.

Idea forum jest bardzo szlachetna  :)

Cytuj
Chyba nie pamiętasz milionów plakatów, znaczków w popcornie i bravo, koszulek, teledysków itd.

Pamiętam, choć załapałem się dopiero na końcówkę tego okresu. Aczkolwiek nie wiem co wspólnego z komercją mają teledyski i koszulki. Pink Floyd też robili teledyski i mieli koszulki. I byli zespołem komercyjnym? Po sukcesie The Wall wydali The Final Cut i to było komercyjne? Nie widzę logiki. Nie wiem jak wygląda sprawa z plakatami i znaczkami, ale wydaje mi się, że takimi pierdołami to oni się nie zajmowali - bardziej management etc.

Cytuj
i tutaj chciałbym bez najmniejszej złośliwości, aby ktoś mi powiedział, do czego w takim razie dąży zespół Axla?

do grania muzyki, która pod szyldem Gn'R w całej historii została wydana. później może do poszerzenia jeszcze tej wydanej muzyki. a do czego innego ma dążyć?


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 12, 2012, 03:04:35 pm »
0
Jeżeli tak bardzo chce się odciąć od starego składu jakby nigdy nie byli dużą częścią jego życia to dlaczego gra stare kawałki które tworzyli razem, każdy z Gunsów tworzył i siedzi w tych utworach, masa wspomnień, emocji, myśli, chwil. Rudy zawsze przyjmuje pozycje totalnej samoobrony, opowiadając wszystko tak jakby był kompletnie bez winy. Niby spojrzał w oczy np Duffowi ale moim zdaniem sytuacja nie miałaby miejsca gdyby nie przypadkowe spotkanie. Odmówienie obecności na RRHOF jest dla mnie co najmniej dziwne, boi się konfrontacji z nimi, a szczególnie ze Slashem? Nie powinien na to patrzeć, tylko jak zawsze pieprząc konsekwencję i wszystkich pójść tam i wytrwać do końca. Najwidoczniej do końca życia będzie żył tymi złymi, pieprzonymi wspomnieniami.
A gdzie się odcina  w swoim oświadczeniu od starej ekipy?Widze że już cała historia z oświadczeniem zaczyna żyć własnym życiem.Gra stare kawałki, bo je całe życie śpiewa( w końcu to jego teksty),robi to dla fanów którzy przychodzą na koncerty by je usłyszeć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 03:09:53 pm wysłana przez Artur78 »

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13300
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax