Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 12, 2012, 03:14:01 pm »
0
przynajmniej Axl powiedzial jasno i na temat. Nie wazne co mysli. i tak nie mamy na to wplywu. Takie ma zdanie i to powiedzial. wole to jak szopki slasha - chcialbym zagrac ale nie zagram chyba ze costam....

Offline Eterek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody lies
  • Respect: 0
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 12, 2012, 03:21:00 pm »
0
Przyznam, że nie dziwię się postępowaniu Axla. Zachował się fair w stosunku do nas fanów informując o swojej nieobecności na RARHOF - równie dobrze mógł nic nie mówić. Nie należy zapominać, że zespół od samego początku przeżywał zmiany personalne, teraz Axl pracuje, tworzy z innymi muzykami. Nikt nie zabrania, ani jemu, ani nikomu ze starego składu grać piosenek z poprzednich płyt, bo jakby nie patrzeć każdy włożył wkład w nagranie tej płyty i dzięki temu brzmi tak jak brzmi, a nie inaczej. Ludzie się zmieniają - każdy artysta czerpie i szuka inspiracji, Axl czuł się spełniony z wydania ChD? Jeśli tak, to bardzo dobrze - również sądzę, że to najlepsza płyta wydana pod szyldem GN'R.

A wracając do kwestii Slash-Axl to dobrze wiemy, że ta ich kłótnia została już tyle razy przewałkowana przez media, tyle mitów, kłamstw. I chyba naprawdę ja nie widzę powodu, żeby wymagać reunionu, to normalne, że zespoły zmieniają składy. Slash wypromował się jako gitarzysta, posiada sygnowane gitary, wzmacniacze, efekty - wiadomo, jak było to napisane wszytko z jego nazwiskiem sprzedaje się znakomicie - w jednym zdaniu stał się ikoną, mitycznym Midasem i tworzy nadal muzykę, nie nawiązuje do "sprzedania się", bo jak dobrze wiemy każdy chce zarobić.

Axl, który spotkałby się ze starym składem na jednej scenie, stałby się ofiarą kolejnych plotek odnośnie reunionu i bohaterem artykułów o tytułach jak z pudelka -"Slash i Axl - znów na jednej scenie", dlatego nie dziwię się, że powiem to wprost, Axl nie chce się paprać w tym całym gównie.

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 12, 2012, 03:22:53 pm »
0
Jeżeli tak bardzo chce się odciąć od starego składu jakby nigdy nie byli dużą częścią jego życia to dlaczego gra stare kawałki które tworzyli razem, każdy z Gunsów tworzył i siedzi w tych utworach, masa wspomnień, emocji, myśli, chwil. Rudy zawsze przyjmuje pozycje totalnej samoobrony, opowiadając wszystko tak jakby był kompletnie bez winy. Niby spojrzał w oczy np Duffowi ale moim zdaniem sytuacja nie miałaby miejsca gdyby nie przypadkowe spotkanie. Odmówienie obecności na RRHOF jest dla mnie co najmniej dziwne, boi się konfrontacji z nimi, a szczególnie ze Slashem? Nie powinien na to patrzeć, tylko jak zawsze pieprząc konsekwencję i wszystkich pójść tam i wytrwać do końca. Najwidoczniej do końca życia będzie żył tymi złymi, pieprzonymi wspomnieniami.
A gdzie się odcina  w swoim oświadczeniu od starej ekipy?Widze że już cała historia z oświadczeniem zaczyna żyć własnym życiem.Gra stare kawałki, bo je całe życie śpiewa( w końcu to jego teksty),robi to dla fanów którzy przychodzą na koncerty by je usłyszeć.

Przynajmniej ja to tak zrozumiałam, choćby przy tym że nie uważa żeby starzy Gunsi byli potrzebni na tej gali, a nie wybiera się na nią z oczywistych powodów. Mylę się?

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 12, 2012, 03:28:35 pm »
0
cos mi sie wydaje, ze na gale wpadnie tylko adler :)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:01:57 pm »
0
A gdzie to pisze w tym oświadczeniu że są niepotrzebni? Gdzie ujmuje komukolwiek  z nich zasług? Obraża w nim Slasha,Duffa,Izziego lub Stevena ? Wydaje mi się że cały problem tych którzy krytykują Axla(najczęściej przeciwnicy obecnego Guns N' Roses) sprowadza się do tego że bez niego,jego udziału w tej ceremonii traci ona sens i nie zmieni tego faktu nawet jak pojawi się tam Slash,Steven,Duff i Izzy,jak on może coś takiego chłopakom zrobić.Nie picujcie tutaj że nie o to chodzi.Jestem ciekaw ile fucków poszło z ust np.Stevena.

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:05:50 pm »
0
A gdzie to pisze w tym oświadczeniu że są niepotrzebni? Gdzie ujmuje komukolwiek  z nich zasług? Obraża w nim Slasha,Duffa,Izziego lub Stevena ? Wydaje mi się że cały problem tych którzy krytykują Axla(najczęściej przeciwnicy obecnego Guns N' Roses) sprowadza się do tego że bez niego,jego udziału w tej ceremonii traci ona sens i nie zmieni tego faktu nawet jak pojawi się tam Slash,Steven,Duff i Izzy,jak on może coś takiego chłopakom zrobić.Nie picujcie tutaj że nie o to chodzi.Jestem ciekaw ile fucków poszło z ust np.Stevena.
calkowicie sie z tym zgadzam.

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:17:40 pm »
+1
Dla mnie to jest śmiech na sali ale nie będę się długo wypowiadał, bo nie ma po co. Wprowadzenie zespołu bez jego lidera to dla mnie kpina i o Axlu mogę powiedzieć tylko tyle, że jego, nazwijmy to z braku lepszego słowa, "argumenty" mnie nie przekonały w zupełności. Nikt mu nie kazał grać, robić reunionów, wystarczyło pojawić się jak człowiek. Jakby nie patrzeć, starym Gunsom zawdzięcza swoją obecną karierę. Mimo wielkiego głosu, sam by nic nie zdziałał.

Brednie na temat odcinania się od przeszłości może sobie gdzieś schować - dlaczego w takim razie gra stare utwory i to również takie, w których tworzeniu nie miał wielkiego bądź żadnego udziału?

A komentarze niektórych ludzi wywołują tylko litość, zresztą wystarczy poczytać oryginał na Facebooku. Większość wiesza na Rudym psy ale zdarzają się perełki, chociażby:

Cytuj
axl is too good for rock n roll hall of fame. he deserve somethin' bigger. somethin' like divine hall of fame. :D

oraz inne w stylu: "Your'e right", "Well said", "You're the best" etc.

Przypomniał mi się ciekawy komentarz z YouTube'a - ten gość mógłby na was srać, a i tak byście się przed nim płaszczyli. Jak widać pasuje.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:21:35 pm »
0
Wyy tu ciągle o Slashu i Axlu, ale patrzcie...

Cytuj
z obecnym składem ze mną, Dizzym Reedem, Tommym Stinsonem, Frankiem Ferrerem, Richardem Fortusem, Chrisem Pitmanem, Ronem "Bumblefoot" Thalem and DJ Ashba.

W KOŃCU WIADOMO KTO JEST W ZESPOLE!! :) :)


Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:24:13 pm »
0
Dla mnie to jest śmiech na sali ale nie będę się długo wypowiadał, bo nie ma po co. Wprowadzenie zespołu bez jego lidera to dla mnie kpina i o Axlu mogę powiedzieć tylko tyle, że jego, nazwijmy to z braku lepszego słowa, "argumenty" mnie nie przekonały w zupełności. Nikt mu nie kazał grać, robić reunionów, wystarczyło pojawić się jak człowiek. Jakby nie patrzeć, starym Gunsom zawdzięcza swoją obecną karierę. Mimo wielkiego głosu, sam by nic nie zdziałał.

Brednie na temat odcinania się od przeszłości może sobie gdzieś schować - dlaczego w takim razie gra stare utwory i to również takie, w których tworzeniu nie miał wielkiego bądź żadnego udziału?

A komentarze niektórych ludzi wywołują tylko litość, zresztą wystarczy poczytać oryginał na Facebooku. Większość wiesza na Rudym psy ale zdarzają się perełki, chociażby:

Cytuj
axl is too good for rock n roll hall of fame. he deserve somethin' bigger. somethin' like divine hall of fame. :D

oraz inne w stylu: "Your'e right", "Well said", "You're the best" etc.

Przypomniał mi się ciekawy komentarz z YouTube'a - ten gość mógłby na was srać, a i tak byście się przed nim płaszczyli. Jak widać pasuje.

Kolejny płaczący....w stylu ''on musi tam być bo chłopaki na to zasługują :D''Nikt im nie zabrania tam być,Axl życzył im dobrej zabawy :D.

Offline dragoon

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:26:24 pm »
0
` Biorąc pod uwagę historię Guns N’ Roses, tych którzy planują się pojawić wraz z tymi, których wybrała Hall Of Fame z przyczyn własnych, aby uczestniczyli w „naszym” wprowadzeniu (dla jasności są to decyzje z którymi się nie zgadzam, nie wspieram ani nie czuję, żeby Hall Of Fame miało jakiekolwiek prawo podjąć) ` Czyli twoim zdaniem ta wiadomość oświadcza że Axl mówi o tym iż czuje potrzebę pojawienia się Gunsów na gali? Ja wyciągam wnioski, wyrażam własne zdanie i opinie, a jak widać są one zróżnicowane. Nie bazuje tylko na tym liście,  tylko zbierając wszystko razem do kupy takie właśnie odnoszę wnioski. Nic nie bierze się z niczego i nie ma tu przeciwników obecnego składu tylko zachowania Axla. Oczywiście, bez jego udziału gali ujmuję się sens, bo od zawsze wielu ludzi na wypowiedzenie nazwy Guns N` Roses kojarzą Axla Rose, lidera grupy i fakt, że nie jest on tylko  przeszłością grupy jak Izzy, Slash, Duff i Steven też ma duże znaczenie. Z reakcją Stevena mogę się zgodzić, bo on ciągle chce reunionu. Dużo fanów już o tym nie myśli, a przynajmniej ja chciałabym żeby przestali ciągnąć tą beznadziejną już wojnę do czego w jakiś stopniu mogłaby przyczynić się gala dlatego nie popieram decyzji, oczywiście tak zadecydował Axl do czego ma prawo, co nie zmienia faktu, że ja mam prawo jej nie popierać i takie podjęłam stanowisko.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:29:49 pm »
0
zastanawiam się o czym 6 stron tematu, bo sprawa jest prosta: jacyś kolesie, po tym jak TAMTO gnr juz nie istnieje wprowadzają ich gdziestam, podczas gdy gnr ciągle istnieje ale w zupełnie innym składzie, przez co stary skład znów odchodzi w zapomnienie a wszyscy kojarzą ponownie slasha, duffa itd [chociaz i tak ciagle tak jest], wypowiedział się raz o tym że nie będzie reuniony 5 osobowego ale w pojedynke OK przez co steven kochamwszystkich adler znow  pie****i swoje. axl udziela konkretnych odpowiedzi zamiast dopowiadania niedopowiedzianego, więc mamy czarno na białym: nie podoba mu się cała imprezka, nie pojawi się na niej oraz reunionu nie będzie :)

więc fanom składu UYI ignorujących nowy (na zasadzie "no ok graja ale slash LOFFFFFFFCIAM >#33@# *" moge powiedziec tyle, ze axl raczej was nie lubi ;] )

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:39:58 pm »
0
A co sądzisz o nie przyjęciu nominacji?

To by było trochę niekonsekwentne skoro się chce odciąć od całej gali.

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:40:13 pm »
0
Kolejny płaczący....w stylu ''on musi tam być bo chłopaki na to zasługują :D''Nikt im nie zabrania tam być,Axl życzył im dobrej zabawy :D.

Wcale nie rozpaczam. To po prostu przykre i rozczarowujące, że się nie zjawi. Myślę, że swoją decyzję znał od początku więc po co zwlekać i 2 dni przed galą nagle coś mówić? Axl rozważał różne możliwości? Litości, tu są tylko dwie możliwości - pójść lub nie...

WindOfChange

  • Gość
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 12, 2012, 04:58:21 pm »
0
Całkiem zrozumiałe, że nie chce tam przychodzić, bo faktycznie - znooooowu masa ludzi zaczęłaby atakować go o reunion, ale nie przyjęcie nominacji? Jakby chciał powiedzieć "mnie tam nie było", jakby udawał, że to nie on śpiewał na wszystkich płytach wydanych pod szyldem Guns N' Roses, tak mi się wydaje...;)

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 12, 2012, 05:12:56 pm »
0
na pocieszenie mamy jeszcze inną odmowę uczestniczenia w tej gali  http://www.rockmagazyn.pl/aktualnosci/2029,gala-rock-and-roll-hall-of-fame-bez-johna-frusciante.htm
przypuszczam że Axl też "Nie czułby się komfortowo w tej sytuacji..." a poza tym jest przecież szalenie odpowiedzialny i lojalny wobec obecnych członków swojej grupy. Widocznie to jest typ faceta który "po rozwodzie" nie wraca do swoich ex-partnerów , nie uznaje "skoków w bok" za cos normalnego tylko skupia się na obecnych związkach........no - wierny jest ! Bravo Axl!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 05:24:34 pm wysłana przez dorota40 »

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13549
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax