Autor Wątek: Akcja na koncercie  (Przeczytany 81733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 12, 2017, 06:08:32 pm »
0


I mailowo i telefonicznie. W planach mam jeszcze tam pojechać, ale muszę mieć coś do załatwienia w okolicy bo specjalnie dla nich to szkoda mojego czasu.
@mafioso dzialales coś?
@mafioso wpadłeś im już na chatę? ;)

Nie. I już nie będę próbował.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:53:26 pm »
0
akcja na koncercie? tylko pompowane delfiny

tak, pompowane delfiny albo nic
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 12, 2017, 10:26:12 pm »
0
Doda by nie mogla powiedzieć tłumowi o paru akcjach przy paru kawalkach? Typu odpalenia latarek w telefonach przy jakimś kawałku czy klaskania w dłonie przy innym etc. tak żeby kazdy wiedzial.
Jeśli będzie taki pomysł jak np. latarki, to magicznym sposobem ludzie się o tym dowiedzą bez próśb ze sceny ;) przykład: Slash w Łodzi i Starlight :)

@sunsetstrip wczoraj mi przeszło po głowie, że za mało czasu na coś większego i żeby jednak nie silić się na oryginalność, i właśnie o tych delfinach myślałem :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline pati1997

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 13, 2017, 07:45:56 pm »
0
W sumie delfiny to fajny pomysł. Pytanie tylko, czy uda się nam zorganizować wszystko w 2 miesiące

Offline piter_krakow

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Respect: +3
    • http://smokticket.pl
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 17, 2017, 12:56:19 am »
0
Z tymi delfinami to raczej się nie uda. A co do akcji koncertowych to należy pamiętać o trzech sprawach:
1/ Na koncert idzie kilkadziesiąt tysięcy osób więc osoby z forum będą stanowić garstkę względem całości - organizowanie jakichkolwiek akcji wymaga nagłośnienia sprawy (nie wiem czy jest na to szansa)
2/ Cokolwiek by to było to osoby stojące pod sceną będą w ogromnym ścisku (znając LN to GC będzie na 2/3 płyty i może być gorzej niż na Slashu w Spodku) więc jakiekolwiek akcje koncertowe muszą uwzględniać tą okoliczność.
3/ Taka akcja nie może utrudniać uczestnictwa w koncercie innym.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 16, 2017, 05:13:47 pm »
0
Wybaczcie, ale dla mnie to mega słabe że majac tyle czasu nie potrafilismy nic zorganizować... Ogladalem urywki z Linkin Park i tam cala arena zorganizowana, np. podczas jednej z piosenek kazdy świecił latarka z komórki - efekt i klimat ekstra.
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 16, 2017, 05:27:24 pm »
0
"Mega słabe" to było zachowanie Live Nation jako organizatora, który nie podjął tematu rozmów o zorganizowaniu akcji koncertowej.

Z drugiej strony tylko gadanie "będzie jakaś akcja?", "robimy coś?", a konkrety? Tak jakby tu była jakaś grupa odpowiedzialna za tego typu rzeczy. Ilość postów napisanych czy długość stażu na forum to tylko liczby, każdy mógł wyjść z inicjatywą - ale sensowną, a nie "robimy pociąg na weselu Nightrain".

To bardzo proszę, zróbmy na spontanie - oddajmy hołd razem z GNR Cornellowi i zapalmy latarki w telefonach i zapalniczki w czasie "Black Hole Sun". Kto za? I czy damy radę dotrzeć do choćby połowy osób idących na koncert, żeby to jakkolwiek wyglądało?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 16, 2017, 05:32:27 pm »
0
mowilem pompowac delfiny, to nie...

teraz za pozno
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline angelaa13

  • Patience
  • Wiadomości: 17
  • Respect: +1
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 16, 2017, 07:06:40 pm »
0
Myślę, że akcja z latarkami/zapalniczkami będzie całkiem spoko, jako że i tak nie uda się teraz zorganizować nic większego. Nie mam pojęcia jak się organizuje takie sprawy. Od siebie mogę poinformować tych, z którymi będę czekać na wejście na GCEE. Jak większość spod sceny zaświeci latarki to dalej powinno jakoś pójść. Może są jeszcze jakieś polskie strony internetowe/profile na portalach społecznościowych, które zrzeszają ciut większe grupy fanów i mogą ich poinformować? Na pewno widziałam na instagramie i tt jakieś polskie konta, więc mogę poszukać i dać im znać, a co zrobią to już ich wola. Zawsze to chociaż jakaś garstka byłaby poinformowana wcześniej.
Co o tym myślicie? Może ktoś ma jakieś pomysły? Jak się coś znajdzie to zawsze można się chociaż postarać, a wyjdzie co wyjdzie :)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 16, 2017, 07:27:51 pm »
+2
Wybaczcie, ale dla mnie to mega słabe że majac tyle czasu nie potrafilismy nic zorganizować... Ogladalem urywki z Linkin Park i tam cala arena zorganizowana, np. podczas jednej z piosenek kazdy świecił latarka z komórki - efekt i klimat ekstra.
Przepraszam wszystkich, ale dla mnie Gunsi nie zasluguja na to zeby przygotowac dla nich cos extra.. Sorry, ale to nie ten rodzaj zespolu, ktory komunikuje sie z fanami i daje do zrozumienia, ze mu na nich zalezy.
W Rybniku byla super akcja zorganizowana, a Gunsi co? Axl powiedzial thank you, zawolal Kat zeby cyknela pare fotek i tyle

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 16, 2017, 07:28:59 pm »
0
gloomy to wytlumacz mi jak to jest ze na Linkin Park wszyscy widza zeby odpalic latarki na danej piosence? czy ich forum liczy wiecej uzytkownikow?

Zauwazylem ze FB sa dwa pokaźne wydarzenia utworzone - w obu po 10 tys uzytkwonikow wezmie udzial, dlaczego nikt nie dotarl do zalozycieli tych wydarzen aby oni utworzyli akcje?


Post Merge: [time]Czerwiec 16, 2017, 07:31:44 pm[/time]
Grzon ale kto powiedział ze to ma byc dla Axla?
To ma być przede wszystkim dla nas! zeby były jakieś niezapomniane chwile ! Coś czego sie nie oglada na codzień.
Nigdy nie widziałem coś takiego żeby 40 tys ludzi w jednym momencie czymś migotalo, myslę że wygląda to po prostu niesamowicie.

Post Merge: Czerwca 16, 2017, 07:44:57 pm
Ogólnie podpinam się pod pomysł Gloomiego aby odpalić latarki na utworzenie Soundgarden! Teraz tylko to rozgłosnić.. do dziela!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2017, 07:44:57 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 16, 2017, 07:50:47 pm »
0
gloomy to wytlumacz mi jak to jest ze na Linkin Park wszyscy widza zeby odpalic latarki na danej piosence? czy ich forum liczy wiecej uzytkownikow?

Zauwazylem ze FB sa dwa pokaźne wydarzenia utworzone - w obu po 10 tys uzytkwonikow wezmie udzial, dlaczego nikt nie dotarl do zalozycieli tych wydarzen aby oni utworzyli akcje?

Zapytaj ludzi, którzy byli na koncercie Linkin Park. Ja brałem udział w takiej akcji na Slashu - były informacje tydzień wcześniej, myślę, że podobnie było z LP.

Mówisz o dwóch wydarzeniach na 10 tysi - w jednym jest organizatorem LIVE NATION - a do nich @mafioso próbował dotrzeć. O drugim, które założyła strona "Koncertoholicy" dopiero teraz się dowiedziałem, pośrednio od Ciebie. NTS, jako fanklub, miałby się prosić wyżej wymienionych o zorganizowanie akcji?

Jest jeszcze trzecie, z mniejszym zasięgiem, założone przez Nightrain Station - https://www.facebook.com/events/215692898840540/?ref=br_rs&acontext=%7B"action_history"%3A"null"%7D
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 16, 2017, 07:53:49 pm »
0
Może by też spróbować skontaktowac się z Dodą i podrzucić jej pomysł... przecież wystarczyłyby jej 3 słowa i wszysy na stadionie wiedzieliby co robić...
Może ktoś zna kogoś kto zna kogoś kto zna ją?
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 16, 2017, 08:01:32 pm »
0
Grzon ale kto powiedział ze to ma byc dla Axla?
To ma być przede wszystkim dla nas! zeby były jakieś niezapomniane chwile ! Coś czego sie nie oglada na codzień.

No chyba, ze dla nas. Jednakze po ostatnim koncercie w Polsce Axl mnie tak rozdraznil, ze mam niechec do takich akcji :p ale jak sobie cos tam ma migotac to niech sobie migocze chociaz nie wiem czy to teraz nie jest na wszystkich koncertach?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Akcja na koncercie
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 16, 2017, 08:02:10 pm »
+1
Może by też spróbować skontaktowac się z Dodą i podrzucić jej pomysł... przecież wystarczyłyby jej 3 słowa i wszysy na stadionie wiedzieliby co robić...
Może ktoś zna kogoś kto zna kogoś kto zna ją?
Radek Majdan :-)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka


 

Praca na koncercie

Zaczęty przez Eisen

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 23383
Ostatnia wiadomość Czerwca 28, 2017, 09:30:24 am
wysłana przez Strrzyga