Autor Wątek: AXL na koncertach  (Przeczytany 55027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #105 dnia: Października 26, 2007, 09:51:01 pm »
0
Ja dorzuce coś od siebie.

Widze że chyba jako jeden z nielicznych rozumiem i akceptuje tą stałą set liste , a przynajmniej trzon.

Zauważcie jedno , idąc na koncert Gunsów każdy chce usłyszeć największe hity , moim zdaniem nikomu sie nie marzy aby być niepewnym czy usłyszy sie Perfect Crime zamiast Sweet child o mine. Jest zestaw utworów bez którego nie wyobrazalibysmy sobie koncertu w Warszawie kiedy pierwszy raz w życiu moglismy zobaczyc Axla.

I tak jest w każdym kraju , na każdym koncercie ...

Z perspektywy zbieracza i kolekcjonera , oczywiscie mozna narzekac ze szkoda iz w kazdym koncercie po 2005 jest praktycznie to samo , ze nie mamy zadnego urozmaicenia. Ale spójżcie na to wszystko z perspektywy gościa który idzie na koncert...

Ja np jestem bardzo zadowolony z set listy jaką zagrali w Warszawie. I wiem że ludzie którzy szli na koncert pół roku po Warszawie , również chcieli takiej setlisty mimo że ja oglądając to sobie w domu moge gadać ''cholera TO już widziałem , zagrajcie coś nowego''.
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #106 dnia: Października 26, 2007, 10:36:46 pm »
0
noo dla mnie Axl zawsze będzie tym wzorcem rockmana na scenie pomijając epizod w dresach :P ale i tak nawet jak jest w dresie to wole jego niz ruch sceniczny Jagera czy Weilanda  ;)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #107 dnia: Października 28, 2007, 01:39:17 pm »
0
Teraz to nie ma żadnego ruchu scenicznego jak dla mnie.... kiedyś biegał , skakał, wykonywał różne dziwne ruchy, śpiewając przy tym.No ale wiek robi swoje.


Mam ochote na chińskie :P

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #108 dnia: Października 28, 2007, 04:46:52 pm »
0
Teraz to nie ma żadnego ruchu scenicznego jak dla mnie.... kiedyś biegał , skakał, wykonywał różne dziwne ruchy, śpiewając przy tym.No ale wiek robi swoje.

no nie wymagajmy tego od faceta dawno po 40-stce... przecież nie stoi jak słup na scenie, tylk osię rusza - i to wszystko wygląda naturalnie, przecież nie będzie biegał w samych bokserkach i skakał jak kiedyś.
Co do setlisty - to Kempes - masz rację, ja tylko żałuje, że nie zagrali Rocket Queen w Warszawie.. ale największe hity były, no i o tym większośc z nas marzyła - dzisiaj podobno mija 500 dni od koncertu [nie sprawdzałam :d] i wspomnienia powracaja :) Sam AXL w Warszawie mnie zaskoczył na + , nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie


nowy nr gg : 12071320

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #109 dnia: Października 28, 2007, 06:31:29 pm »
0
Czas nawet dla Axla się nie zatrzymał więc ;) można trochę mniej wigoru zrozumieć na scenie ;) Swoje już wybiegał, wyskakał etc ;)

tak dziś mija 500 dni od koncertu ;) (policzyłem i to odkryłem ;] )... co do tego co widziałem na koncercie to tak samo jak RocketQueen mnie Axl zaskoczył na DUŻY '+'

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #110 dnia: Października 29, 2007, 10:07:45 am »
0

jak  ktoś  chce  zobaczyć  jak  Axl  potrafi  jeszcze  'ruszać  się'  na  koncercie  niech  obejrzy  Gibson  lub  Budokan  ;)
Gn'Ration ! 

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #111 dnia: Października 29, 2007, 05:15:33 pm »
0
... co do tego co widziałem na koncercie to tak samo jak RocketQueen mnie Axl zaskoczył na DUŻY '+'

No ale ja nie napisałem, że jego występ w Wa-wie był kiepski przecież :P ode mnie też + ;]


Mam ochote na chińskie :P

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 16, 2007, 12:05:30 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Mo1_Bo5fAYQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Mo1_Bo5fAYQ</a>
  chciałbym zobaczyć go teraz z takim powerem ja w tym perfect crime :D moje ulubione wykonanie  :ph34r:
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 16, 2007, 08:37:40 pm »
0
Świety, nic prostrzego, cofnijmy sie 15 lat w tył i gotowe ;)

Axl na scenie juz nie ten sam co w przeszłosci, ale lata lecą. Jednak wg mnie nadal ma ta zajebista maniere na scenie, co sprawia, ze nadal z przyjemnoscia ogladam koncerty gunsow.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2007, 08:39:22 pm wysłana przez Brokuła »

Offline nightmar334

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój Les Paul i Mój Vox :)
  • Respect: 0
    • Blog
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 29, 2008, 10:15:08 pm »
0
Moim Zdanie Axl sie niczym nie wyróżnia :) lepsziej wypada Scott Ian na koncertach :) przecież on żeby przełączyć efekt skacze przez całą scene :P chociaż pierwszy komentarz po zakończeniu koncertu w Polsce to były wypowiedzi trzech fanek na temat Axla ,cytuje "a widziałyście jak biegał ?!" :)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 30, 2008, 01:42:23 am »
0
Moim Zdanie Axl sie niczym nie wyróżnia :) lepsziej wypada Scott Ian na koncertach :) przecież on żeby przełączyć efekt skacze przez całą scene :P chociaż pierwszy komentarz po zakończeniu koncertu w Polsce to były wypowiedzi trzech fanek na temat Axla ,cytuje "a widziałyście jak biegał ?!" :)
Czyli z tego wynika, że wyróżnia go tego typu bieganie :>

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 01, 2008, 02:04:55 am »
0
Wiek wiekiem - to jest argument..

Dlatego żałuje i dziwie sie troche że: Axl w młodości miał super giga powera a teraz nie dorównuje nim Jaggerowi czy Tylerowi którzy z większą ilością lat na karku robią wciąż bardzo ruchliwe i żywe show ...
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 01, 2008, 08:30:19 pm »
0
Wybiegał się przez 3 lata, to teraz nie ma siły...

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 03, 2008, 02:52:09 pm »
0
Świetnie się czyta kolesiów, którzy narzekają, że Axl nie popierdala już po scenie, nie przebiera się itd. :D Bardzo to męskie, a i szczerość należy doceniać ;]

Ja mam gdzieś, co on wyprawia na scenie, tylko gdyby się nauczył śpiewać, a nie od święta przetrwa jakoś 80 minut z mikrofonem, gdy gardło odpocznie od wypitego całego browca.
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Domina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: AXL na koncertach
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 03, 2008, 05:30:06 pm »
0
Młoda, nie szarżuj, bo znowu dostaniesz po kubku. :D Axl nigdy nie potrafił się posługiwać swoim głosem, tylko szept lub głośny ryk mu wychodził, ale robił kiedyś to naprawdę dobrze, a dziś ma już 46 lat, więc trudno by mu to wychodziło. Powinien zmienić manierę wokalną, bo kiedyś straci głos na amen.
No one's gonna bother me anymore
No one's gonna mess with my head no more
I can't understand what all the fightin's for
But it's so nice here down off the shore
I wish you could see this
'Cause there'

 

Polacy na innych koncertach Gn'R

Zaczęty przez Kempes

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14276
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2010, 07:37:17 pm
wysłana przez tomeczeg20