Autor Wątek: Zespoły, których nie lubicie.  (Przeczytany 41480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • i'm rock n'rollin' man
  • Respect: 0
    • http://
Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 24, 2007, 08:56:19 pm »
0
Wszystkie nastawione na zbijanie $$ ;)

szary

  • Gość
Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 24, 2007, 09:24:47 pm »
0
Cytuj
'Cradle Of Filth'. Wymalowane pajace. Zero muzyki. Brak melodii. Darcie mordy. To wszystko co sadze o tym zespole...
wymalowane pajace, bo takie sobie styl wybrali, zero muzyki? brak melodii??? :lol: jajca sobie robisz? :lol: ten straszny metal jaki grają az wylewa sie melodiami... za to wielu "tró metali" nie lubi Kredek :P  

Offline Anahita

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Respect: 0
Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 25, 2007, 01:49:03 am »
0
Cytuj
Cytuj
'Cradle Of Filth'. Wymalowane pajace. Zero muzyki. Brak melodii. Darcie mordy. To wszystko co sadze o tym zespole...
wymalowane pajace, bo takie sobie styl wybrali, zero muzyki? brak melodii??? :lol: jajca sobie robisz? :lol: ten straszny metal jaki grają az wylewa sie melodiami... za to wielu "tró metali" nie lubi Kredek :P
Mi ten styl nie odpowiada. Ale to tylko i wylcznie moje zdanie ;) Ja tam zadnych melodii jakos doslyczec nie moge... Moze nie chce? Nie wiem... Po prostu nie kreci mnie taka muzyka i tego typu zespoly :)
'When I find out all the reasons
Maybe I'll find another way
Find another day
With all the changing seasons of my life
Maybe I'll get it right next time '
[/font

szary

  • Gość
Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 25, 2007, 09:57:44 am »
0
i trzeba było takie stwierdzenie odrazu napisać, o wiele lepiej sie to czyta ;)  (fani Cradle Of Filth mogli poczuć sie urażeni :D )

Offline Anahita

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Respect: 0
Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 25, 2007, 04:47:50 pm »
0
Cytuj
i trzeba było takie stwierdzenie odrazu napisać, o wiele lepiej sie to czyta ;)  (fani Cradle Of Filth mogli poczuć sie urażeni :D )
Postaram sie poprawic na przyszlosc ;)

Pacyfik67: Jakis powod?
'When I find out all the reasons
Maybe I'll find another way
Find another day
With all the changing seasons of my life
Maybe I'll get it right next time '
[/font

Offline Constance

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 08, 2007, 10:40:35 pm »
0
Zespoły, które powinny zniknąć z tej planety:
-Metallica <jak ja dziadów nie lubię "-">
-GN"R w nowym składzie <to co Axl teraz wyrabia, to już żenada>
-Iron Maiden <patrz pkt."Metallica">
-Dody-Smrosy etc.
-Perfect <"A idź precz"!!!!!>, i innego pseudo-punku
-Coma <"pierwsze ( i miejmy nadzieję, że ostatnie) wyjście z mroku">
-Reggae <flaki z olejem>
-Zbysio Hołdys
...może jeszce mi się coś przypomni, kiedyś;P

Offline Bartek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • szyderca?
  • Respect: 0
    • BASH- biblia szyderców
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 09, 2007, 09:54:33 am »
0
Linkin Park, Limp Bizkit, Slipknot, KoRn- nu metal czy jak ta chujni* sie nazywa tragedia parodia rocka i wogole muzyki do pierdla powinni za to isc  :ph34r:

Behemot- lubie ciezkie granie ale ci ludzie sa pierdo**** w czerep rowno i taka sama jest ich muzyka -_-

Doda, Mandaryna, TH, Ramstein, Lordi, Kasie, Edyty, Basie, muza radia zet, radiostacji, rmf, siesta Kydryńskiego- no poprostu tego sie nie da sluchac
-idziesz na melanż?
-nie, muszę być w domu o ósmej

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 09, 2007, 10:14:28 am »
0
-Perfect <"A idź precz"!!!!!>, i innego pseudo-punku
  SZACUNECZEK  :)

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 19, 2007, 01:20:23 pm »
0
Cytuj
... nie przepadam za punkiem. W ogóle jakoś tak jak słyszę tę muzykę to mam ochotę iść i sobie coś zrobić, tracę przez nich sens życia, przestaje mi się chcieć cokolwiek robić. Taki środek usypiający - nie wiem, dlaczego tak jest, no ale jest i już.
 
Np. covery Misfits - Attitude, UK Subs - Down on the farm i inne ze SI. Gdyby nie punk to nie było by gunsów zresztą. Dlatego będę go bronił zaciekle  :ph34r:  :lol: 

Dla mnie teza z grubą przesadą :)
Co do Attitude - nigdy mi sie nie podobało , dobrze że krótkie i szybko mijało :D
I ogólnie cały punk tak na mnie działa... a co do Down on the farm - dla mnie świetne ale to nie punkt. Przynajmniej w wykonaniu GnR.
No ale są gusta i guściki ... i z reguły nikogo nie skreślam że lubi to czy owo

Czego ja nie lubie ?
90% rzeczy :)
Tzn nie lubie - kwestia względna...
Można powiedzieć że jedne zespoły mi po prostu nie podchodzą ,a ''nienawidze'' to już jakiś szczególne kaleczenie mych uszu ;)

The Beatles , Pink Floyd ( co do PF w domu posiadam ,a właściwie rodzina posiada ich dwie płyty - przesłuchałem i ja bym tego nawet do Rocka nie zaliczył mimo że wszem i wobec słysze że są legendą tego właśnie rodzaju muzyki .. )

Wogóle nie słucham zespołów potencjalnie rockowym przełomu 20 i 21 wieku typu Linkin Park (nie cierpie) , RHCP (toleruje) , Limp Bizkit , Offsrping i wielu wielu innych

Polskiej sceny muzycznej niestety również nie trawie - nie mówie o pop gwiazdkach ,mieczach szcześniakach itp ale o scenie potencjalnie rockowej. Comy nie lubie (wiem że ma wielu fanów więc peace ludzie :D ) , a od gigantów typu Perfect czy Lady Pank to już Doda gra ostrzejszą muzyke...Kazika szanuje jako człowieka ale również kompletnie mi nie podchodzi jego twórczość.

Nie lubie metalu ze wszystkimi odgałęziami (to nie dla mnie)

Nirvana mi nie podchodzi , nie podchodzą mi wymalowane cyrkowe kapele rockowe z lat 80' ( z tamtych klimatów jedynie polubiłem Bon Jovi  którzy mimo że we wczesnych latach prezentowali festyniarstwo dlatego mimo wszystko zaliczyłem ich do worka ''wypacykowanych'' to potrafili przykuć moją uwage i potem zyskać wielką sympatie za płyty lat 90' )

Oddzielna kategoria - techno i hh nigdy nie przypadną mi do gustu

Ogólnie rzecz biorąc mój problem z różnorodnością gustu polega na tym że odkrycie Guns n Roses maksymalnie scentralizowało mój gust w którym sie odnajduje. Dlatego np nie słucham żadnej muzyki z przed lat 80' gdyż jest ona dla mnie za słaba ( np bardzo lubie Ozzyego ale dopiero z jego solowej kariery ). Nie słucham również metalu gdyż jest dla mnie tak samo ''skomplikowany'' jak pożal sie boże hip hop.

To by było na tyle - mysle ze wszyscy wpisujemy sie tutaj w duchu ''gusta i guściki'' i ataków nie budiet  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2007, 01:25:59 pm wysłana przez Kempes »
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 22, 2007, 09:44:37 pm »
0
Nie lubię wynalazków typu Mandaryna, Doda, Ich Troje, New Guns N' Roses.

Offline Ace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 24, 2007, 06:08:01 pm »
0
Linkin Park, Limp Bizkit, Slipknot, KoRn- nu metal czy jak ta chujni* sie nazywa tragedia parodia rocka i wogole muzyki do pierdla powinni za to isc  :ph34r:

Behemot- lubie ciezkie granie ale ci ludzie sa pierdo**** w czerep rowno i taka sama jest ich muzyka -_-

Doda, Mandaryna, TH, Ramstein, Lordi, Kasie, Edyty, Basie, muza radia zet, radiostacji, rmf, siesta Kydryńskiego- no poprostu tego sie nie da sluchac

W pełni sie zgadzam.. Dodam jeszcze takie wynalazki jak My Chemical Romance i Fall out boys czy coś takiego... Wszystko to gówno i wypier... z tym :P

Najśmieszniejsze ze wiele panienek chce zaimponować ze słucahkja rocka, metalu a jak sie spytasz co to wymieniają np. takie MCR czy LP... ha ha ha ....
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2007, 06:21:58 pm wysłana przez Ace »
There are two kinds of people in this world - those that like me, and those that can go to hell.

FineFineWine

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 25, 2007, 06:40:19 pm »
0
nie wymienie nazw ale wiekszosc tego na co mozna obecnie natknac sie wlaczajac radio czy tv

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 03, 2007, 12:52:38 pm »
0
Strasznie nie lubie zespołów pokroju:Radiohead,Placebo,My Chemical Romance.Duzo jest zespolów podobnych do tych.
Na wyspach sa kapele takie jak Arctic Monkeys itp,nie lubie bardzo jak w Polsce sie próbuje ich podrabiać
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 03, 2007, 04:57:04 pm »
0
Elektryczne Gitary, M.Rodowicz, caly polski chlam...W sumie to slucham tylko kilku zespolow a reszta jest dla mnie, podkreslam dla mnie - beznadziejna 8)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 06, 2007, 06:29:11 pm »
0
już raz pisałem o beztalenciu, Cobainie, ale dorzucę jeszcze parę... sądzę, że wymienianie wiśniewskich, dod(nieprzypadkowo z małej litery) i innych gówien jest zbędne, bo tego każdy nienawidzi...
a więc, I HATE:
The Rolling Stones - mnóstwo gównianego grania na jedno kopyto, najgorszy "wokalista" wszech czasów
Iron Maiden - grają wciąż to samo, teksty Harrisa to wiocha nad wiochami... szkoda, Dickinsona, bo jego płyta "Balls to Picasso" była świetna, ale sam wybrał ten smutny kierunek...
Korn, Limp Bizkit i tym podobne odpady...
Metallica za prostytucję i prymitywizm... wracam czasem do płyt z lat 80-tych, mimo iż grali wciąż to samo, wedle tego samego schematu... ale grali wtedy szczerze, a to zawsze w muzyce mnie pociągało
The Offspring także za prostytucję, bo zaczynali od punka, a od Americany grają tak żałośnie, że płakać się chce
Creed, Nickelback i inne pseudo-rockowe kapelki
Within Temptation i Nightwish za żałosne pseudo-gotyckie granie (debile tak myślą i nie poszukują wtedy właściwych artystów) i robienie z symfonicznego metalu cyrku
well I jumped into the river too many times to make it home

 

(nie)Mamy Rock in Rio!

Zaczęty przez get_in_the_ring

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 17378
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2010, 10:37:28 am
wysłana przez Wojo