Autor Wątek: Pearl Jam  (Przeczytany 113421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 28, 2020, 10:24:26 am »
0
W mojej opinii nie-fana to barwa głosu Eddiego nie klei się z takim syntetycznym brzmieniem muzyki.
In Rock We Trust

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 28, 2020, 03:20:07 pm »
0
Takie Depeche mode trochę też :p

Jak dla mnie mega spoko, fajnie zaskoczyli, zobaczymy jak reszta albumu, ale nastawienie mam najbardziej pozytywne niż w przypadku Backspacerze (spoko album!) i Lightning Bolt (są tylko momenty) ;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #467 dnia: Kwietnia 10, 2020, 04:22:04 pm »
0
Europejska trasa Pearl Jam oficjalnie przełożona na 2021. Na razie nie ma szczegółów dotyczących nowych dat.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #468 dnia: Lipca 10, 2020, 06:14:55 pm »
0
Gdyby ktoś nie miał YouTube lub oficjalnego bootlegu - jak donosi profil Pearl Jam na Facebook'u:

Cytuj
Przeżyjmy to jeszcze raz!
Dzięki Antyradiu możesz przypomnieć sobie emocje sprzed dwóch lat i wysłuchać w całości koncertu Pearl Jam z Tauron Areny z roku 2018. Start 13 lipca o godzinie 22.00! Bądź z nami tego dnia! bit.ly/AntyradioPlayer

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #469 dnia: Lipca 11, 2020, 06:40:14 am »
0
Jak @Hubik  wrażenia po Gigatonie?

I w ogóle, ktoś słuchał? Jakie opinie? :)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #470 dnia: Lipca 11, 2020, 09:14:42 am »
0
Dla mnie to najlepsza płyta od "Riot Act". Aczkolwiek po "Seven O'Clock" (w którym się zakochałem od pierwszego odsłuchu) jest potem troszkę gorzej.

Strasznie mi podszedł "Dance Of The Clairvoyants" i troszkę żałuję, że nie spróbowali więcej pójść w tę stronę. Kiedy słyszałem kilkusekundowe zapowiedzi tego utworu, to byłem przekonany, że to jakiś jingiel radiowy. Po pierwszym przesłuchaniu była reakcja: WTF?! Ale teraz się nie mogę od niego uwolnić. No i świetny tekst. Generalnie teksty są świetne na tej płycie.

Cieszę się też, że nie przekombinowali "River Cross", które miałem szczęście usłyszeć bodajże w Dublinie na solowej trasie Eda. Wtedy większość myślała, że po prostu to jakaś improwizacja (chyba w Europie tylko raz to zagrał i raz w Stanach) i mi się strasznie to spodobało i chciałem aby było zbliżone na płycie do tamtej wersji.

Jakbym miał ocenić to bym dał 8/10 tej płycie.

A jaka jest Twoja opinia?

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #471 dnia: Lipca 11, 2020, 05:01:15 pm »
0
Opinia podobna do Twojej. Najlepiej od Riotu.
Dance to piosenka roku, Seven o'clock mega.

Pierwsza część płyty to istna petarda, druga połówka to już trochę flaki z olejem, ale na poziomie. Za dużo ballad, a ja lubię strzały ;p Ale takie Quick Escape to dla mnie istna petarda, ten numer też pokazuje, że w sumie mogliby dalej tworzyć rzeczy podobne to tych z początku swojej działalności, ale nie chcą i za to szacuneczek.

Moja ocena 7/10, jest różnorodnie, jest wszechstronnie, Ament ostro przykozaczył, Vedder w mega formie wokalnej, Mike znowu walnął kilka świetnych solówek.

Mam nadzieję, że w kolejnym albumie zatańczą bardziej w stylu jasnowidzów :)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #472 dnia: Lipca 24, 2020, 06:29:29 pm »
+1
Pearl Jam ogłosił dzisiaj nowe daty przełożonej na 2021 trasy europejskiej. Koncert w Krakowie odbędzie się 23 lipca i będzie to przedostatni koncert na trasie.

Post Merge: Lipca 25, 2020, 08:12:20 pm
Jakby ktoś miał ochotę to przygotowaliśmy swojskie post scriptum do krakowskiego koncertu z trasy 2018. Historie ludzi, którzy w jakiś sposób się przyczynili, że ten koncert i setlista wyglądała tak a nie inaczej:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i9nj775cY9A&amp;feature=youtu.be&amp;fbclid=IwAR3AHLce5ux4iL-RsJligE4RiEwR6htarHUqIhpmw3bS9zN3XZjNkXclR1w" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=i9nj775cY9A&amp;feature=youtu.be&amp;fbclid=IwAR3AHLce5ux4iL-RsJligE4RiEwR6htarHUqIhpmw3bS9zN3XZjNkXclR1w</a>
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2020, 08:12:20 pm wysłana przez Hubik »

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #473 dnia: Stycznia 12, 2023, 01:40:45 pm »
+1
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Pearl Jam
« Odpowiedź #474 dnia: Stycznia 12, 2023, 07:13:29 pm »
+3
Chciałbym, aby kiedyś włączyli do do repertuaru koncertowego Pearl Jam na którąś trasę. Kiedyś marzyłem, aby zagrali "Purple Rain" Prince'a, ale jak Ed zaczął to grać na solowych koncertach w Stanach, to sobie pomyślałem, że chyba już w takim razie nie usłyszę, a to się udało na ostatnim europejskim koncercie w Amsterdamie.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XKmWqs7M-LY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=XKmWqs7M-LY</a>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2023, 07:15:28 pm wysłana przez Hubik »