Autor Wątek: Pearl Jam  (Przeczytany 114405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12055
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2210
    • As Koncertowy

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 12, 2010, 05:50:20 pm »
0
A tu filmik z Bilbao, kiedy Eddie wybrał jakiegoś fana i wspólnie zaśpiewali "Daughter". Mina Eda na początku, jak koleś mówi, że nie pije - bezcenna.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=satuuBwh8dA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=satuuBwh8dA</a>

SweetChildOfMine

  • Gość
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 12, 2010, 07:27:33 pm »
0
Kurde, Eddie :wub:
Nieźle im to wyszło.  :D  Hubik jakbyś miał jeszcze jakieś takie ciekawe linki z youtube Pearl Jam-u to wrzucaj.
Ja jak coś znajdę to też wrzucę.

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 14, 2010, 11:38:35 am »
0
Byłam na Open'er Festiwal  :) . Przeżycia cudowne .  Interesował mnie tylko Pearl Jam , a więc na miejscu byliśmy ok. 20:30. Staliśmy w ogromnym tłumie ludzi żeby zeskanowali nam bilet i nałożyli nam opaskę na rękę. Kolejka w ogóle nie posuwała się do przodu. Ktoś rzucił - "może opasek zabrakło?". Faktycznie . Staliśmy tak ,nie wiedząc co dalej  ;] . Ludziska zaczęli skandować ZŁ-DZIE-JE.Niektórzy przeskakiwali przez plot. W końcu zaczęli wszystkich wpuszczać na bilety o 21:45 Nie było mowy o wymianie gotówki , tylko pędem do głównej sceny ... Świetny koncert  :D ! Od podskakiwania bolały mnie mięśnie na drugi dzień  :rolleyes: , taka jestem wysportowana  :D .

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 21, 2010, 06:59:25 pm »
0
Podczas koncertu w Berlinie, na początku drugiego bisu, na scenie pojawił się jakiś koleś (techniczny czy jakiś członek ekipy), który miał ze sobą laptopa i zaczął kręcić jego kamerką. Wczoraj zespół udostępnił efekt tego eksperymentu:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JFRQIEv6mC0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=JFRQIEv6mC0</a>

Offline sianokos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 05, 2010, 04:41:34 pm »
0
Kilka moich brzydactw z Hainekena
Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij drzwiami obrotowymi!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 05, 2010, 04:51:15 pm »
0
kurde chciałbym Was zrozumieć, ale nie jestem w stanie pojąć za co lubicie Pearl Jam.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12055
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2210
    • As Koncertowy
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 05, 2010, 04:53:44 pm »
0
Przekonasz się owsik z czasem. Mi też to zajęło parę ładnych lat. A sympatia do zespołu zaczęła się od obejrzenia "MTV Unplugged" i potem jakoś poszło.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 05, 2010, 05:40:04 pm »
0
kurde chciałbym Was zrozumieć, ale nie jestem w stanie pojąć za co lubicie Pearl Jam.

Chociażby za szczerość, teksty, muzykę, to w jaki sposób podchodzą do fanów i że nigdy nie zagrali takiego samego koncertu.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 05, 2010, 07:50:54 pm »
0
ale mi nie chodzi o podejście do fanów, ani takie tam. Chodzi mi o muzykę... no nie podchodzi mi. Nie mam pojęcia co można lubić w tej muzyce.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:09:52 pm »
0
Ja lubię Pearl Jam  (z wyjątkiem ostatniej płyty mp. The Fixer strasznie drążniący utwór a promowany wszędzie) , trochę zrazili mnie jednak swoim politycznym zaangażowaniem dla Baracka Obamy  :/

guest2646

  • Gość
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpnia 06, 2010, 11:38:45 am »
0
Ja też lubię Pearl Jam. Mam ich dwie płyty i muszę powiedzieć, że są MEGA(szczególnie ta pierwsza "Ten" - mistrzostwo świata). Rozumiem, że każdy ma inny gust muzyczny, ale Pearl Jam wydaje mi się zespołem, który każdemu miłośnikowi ostrzejszego grania się spodoba. Tak btw. Opłaca się kupować tą najnowszą płytę? :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpnia 06, 2010, 05:46:10 pm »
0
Według mnie tak. Dla mnie jest to jedna z ulubionych ich płyt. Jest niestety krótka, ale jest bardzo optymistyczna, co w przypadku Pearl Jam jest akurat wyjątkiem. Jeśli nie będziesz jej porównywać z "Ten", nie będziesz patrzyć przez pryzmat szaty graficznej (tu przyznaję, że wyjątkowo się nie popisali przy tej płycie) i podejdziesz do niej z nastawieniem, że zespół chciał nagrać coś innego, bardziej radosnego - to myślę, że Ci się spodoba.
Proponuję generalnie abyś się zapoznał z dyskografią, bo naprawdę warto. Polecam szczególnie moją ukochaną "No Code" i "Binaural", która mi nie podeszła po wydaniu, ale po czasie jest to dla mnie jedna z najlepszych ich płyt.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12055
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2210
    • As Koncertowy

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpnia 24, 2010, 07:35:44 pm »
0
Super, że wracają po przerwie na Bridge School Benefit, bo to są zajebiste akustyczne koncerty.