Autor Wątek: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...  (Przeczytany 219448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ramone

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Where do we go? Where do we go now?"
  • Respect: +1
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1155 dnia: Maja 22, 2010, 06:39:19 pm »
0
Wczoraj wieczorem z nudów zrobiłem sobie maturę podstawową z historii. Na 100 punktów miałem...76 :P Jak na III rok dziennej historii to normalnie żenada hehe :D A na serio to nie była taka trudna ;)
Ja też chce iść na studia historyczne :) ja zdawałem rozszerzona historię. Dzisiaj zdałem ustny polski na 100% :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1156 dnia: Maja 22, 2010, 06:44:21 pm »
0
A komuś z powodu powodzi odwołano matury? Bo słyszałem o takich przypadkach.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1157 dnia: Maja 22, 2010, 07:13:55 pm »
0
Wczoraj wieczorem z nudów zrobiłem sobie maturę podstawową z historii. Na 100 punktów miałem...76 :P Jak na III rok dziennej historii to normalnie żenada hehe :D A na serio to nie była taka trudna ;)
Ja też chce iść na studia historyczne :) ja zdawałem rozszerzona historię. Dzisiaj zdałem ustny polski na 100% :D

Widzę, że Ty też przeżyłeś jakiś szok osobowościowy i odbiło Ci się to na mózgu bo idziesz na histe hehehe :D Nie martw się miejsca wśród bezrobotnych jest dużo :P Cieszę się, że będzie następny kolega po fachu ;) Historia Magistra Vitae Est :D

Offline Ramone

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Where do we go? Where do we go now?"
  • Respect: +1
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1158 dnia: Maja 23, 2010, 11:57:13 am »
0
Wczoraj wieczorem z nudów zrobiłem sobie maturę podstawową z historii. Na 100 punktów miałem...76 :P Jak na III rok dziennej historii to normalnie żenada hehe :D A na serio to nie była taka trudna ;)
Ja też chce iść na studia historyczne :) ja zdawałem rozszerzona historię. Dzisiaj zdałem ustny polski na 100% :D

Widzę, że Ty też przeżyłeś jakiś szok osobowościowy i odbiło Ci się to na mózgu bo idziesz na histe hehehe :D Nie martw się miejsca wśród bezrobotnych jest dużo :P Cieszę się, że będzie następny kolega po fachu ;) Historia Magistra Vitae Est :D
Hehe :) Aż tak źle jest z historykami w tym kraju?

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1159 dnia: Maja 23, 2010, 12:18:12 pm »
0
Ramone: ogólnie z kierunkami humanistycznymi jest słabo, niestety
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1160 dnia: Maja 23, 2010, 12:36:19 pm »
0
Wczoraj wieczorem z nudów zrobiłem sobie maturę podstawową z historii. Na 100 punktów miałem...76 :P Jak na III rok dziennej historii to normalnie żenada hehe :D A na serio to nie była taka trudna ;)
Ja też chce iść na studia historyczne :) ja zdawałem rozszerzona historię. Dzisiaj zdałem ustny polski na 100% :D

Widzę, że Ty też przeżyłeś jakiś szok osobowościowy i odbiło Ci się to na mózgu bo idziesz na histe hehehe :D Nie martw się miejsca wśród bezrobotnych jest dużo :P Cieszę się, że będzie następny kolega po fachu ;) Historia Magistra Vitae Est :D
Hehe :) Aż tak źle jest z historykami w tym kraju?

Czy źle z historykami? Nie aż tak, na początku jak będzie dobrze to dostaniesz 1200 na rękę z czego połowa od razu idzie na wszystkie opłaty itp. :'( Ale rzeczy materialne się nie liczą, zawsze postanie Ci wiedza którą zdobyłeś :D

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1161 dnia: Maja 23, 2010, 12:38:13 pm »
0
Zawsze możesz błysnąć w dyskusji wiedzą zdobytą na studiach historycznych  :lol:
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Springsteen

  • Gość
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1162 dnia: Maja 23, 2010, 12:40:04 pm »
0
Też zdawałem historię rozszerzoną , rozważam tez studia historyczne , ale jak na razie nie mam funduszy.
A z drugiej strony nie wiem czy chce uczyć się po raz drugi takich bzdur że np. w 2001 roklu zamachy terroystyczne w USA dokonała Al-kaida albo że Unia Europejska jest świetnym, wspaniałym państwem.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 01:38:33 pm wysłana przez Springsteen »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1163 dnia: Maja 23, 2010, 02:51:58 pm »
0
Też zdawałem historię rozszerzoną , rozważam tez studia historyczne , ale jak na razie nie mam funduszy.
A z drugiej strony nie wiem czy chce uczyć się po raz drugi takich bzdur że np. w 2001 roklu zamachy terroystyczne w USA dokonała Al-kaida albo że Unia Europejska jest świetnym, wspaniałym państwem.

Tego się uczysz (a właściwie powinienem powiedzieć studiujesz :D ) na stosunkach międzynarodowych, a nie na historii...

Springsteen

  • Gość
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1164 dnia: Maja 23, 2010, 11:09:14 pm »
0

W takim razie jeszcze bardziej rozważam studia historyczne , aczkolwiek nauczycielem chyba nie chciałbym być , mam już dość szkoły - najchętniej zostałbym kierowcą taksówki albo autobusu i indoktrynował ludzkość dobrą muzyką. 

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1165 dnia: Maja 23, 2010, 11:26:04 pm »
0
sorry, ale uważam że studia historyczne to jest jakaś porażka, chodzi mi o to że nie ma po tym żadnych możliwości pracy, od razu bezrobocie, ten kierunek jest na równo z filozofią, chociaż na historii możecie się starać pracować w IPN póki go nie zlikwidowali albo zrobić doktorat i zostać na uczelni.

Springsteen

  • Gość
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1166 dnia: Maja 24, 2010, 01:00:55 am »
0
Niestety mam tego świadomość . IPN jest od zawsze za bardzo upolityczniony, choć w pewnych aspektach działa świetnie.



Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1167 dnia: Maja 24, 2010, 11:21:27 am »
0
hmmm... a ja mam 30 maja egzamin z handlu międzynarodowego...a zupełnie odwykłam od systematycznej nauki :/ wrrrr.... :rolleyes:

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1168 dnia: Maja 24, 2010, 08:11:24 pm »
0
sorry, ale uważam że studia historyczne to jest jakaś porażka, chodzi mi o to że nie ma po tym żadnych możliwości pracy, od razu bezrobocie, ten kierunek jest na równo z filozofią, chociaż na historii możecie się starać pracować w IPN póki go nie zlikwidowali albo zrobić doktorat i zostać na uczelni.

Przepraszam bardzo, a szkoła, archiwa wszelkiego rodzaju, muzea, organizacje samorządowe, a nawet polityka i dziennikarstwo  :sorcerer:

Ja mam pojutrze egzamin z historii architektury i nauka mi idzie jak krew z nosa...
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #1169 dnia: Maja 25, 2010, 05:36:01 pm »
0
Angol rozszerzony 85%
teraz wakaaaaaaaaaaaaaaacje  :radocha: :radocha: :radocha: :vampire:

 

PRZENIESIONY: Takie pytanie takie

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2896
Ostatnia wiadomość Grudnia 05, 2010, 07:12:27 pm
wysłana przez krelke