Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #705 dnia: Września 01, 2010, 06:32:07 pm »
0
Zgadzam się z przedmówcą.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #706 dnia: Września 01, 2010, 08:31:11 pm »
0
Uważam Unię Europejską za państwo złe , niszczące wolność człowieka , ingerujące w jego życie osobiste - choćby to jakich żarówek ma używac i gdzie palić papierosy , za kontynuatorkę niektórych idei pana Hitlera , działającą w nieco bardziej wysublimowany sposób - propaganda w szkołach i przekaz podprogowy na każdym kroku . Nie lubię gdy ktoś próbuje mną manipulować - zwłaszcza gdy robi to nieudolnie.

A te Twoje ukochane tradycje potrafię sam pielęgnować. Więc wybacz Sprengsteen, ale te Twoje pokrzykiwania o sprzedaniu Polski do UE, albo, że UE to wróg Polski są dziecinne. Nie obraź się, ale czy nie uważasz, że każdy kto da się (załóżmy) na przykład zgermanizować, to jest po prostu mało myślącym człowiekiem. A może on sam chce się "pozbyć Polski", bo się wstydzi tego co się u Nas w Polsce dzieje?

Tradycja tradycją , mi wystarczy po prostu żeby obywatele państwa polskiego -( o ile takowe jeszcze jeszcze z punktu widzenia prawa istnieje) , decydowali o własnym losie sami - a nie poprzez ingerencję ze strony Komisji Europejskiej .  
Niemiecki koncern Axel Springer wydający kilka polskich gazet i niemieckie radio np. RMF Fm cały czas niszczą normalność  , choćby przedstawiając przeinaczone fakty i mówiąc o mniej istotnych sprawach. Ja się nie wstydzę tego co się w Polsce dzieje , bo nie odpowiadam za ludzi na których nie głosowałem , niech się wstydzą wyborcy PO , PiS , SLD itd.

Zgadzam się z owsikiem. Z tego co zauważyłem Springsteen, to uważasz, że wszyscy politycy są źli, wszyscy nas w jajo robią, nie lubisz żadnego polityka i przypisujesz im wszystko co najgorsze, a poglądy masz zbliżone do Korwina-Mikke.

1 Wszyscy którzy w Sejmie głosowali za uchwaleniem Traktatu Lizbońskiego to z punktu widzenia prawnego , a moim zdaniem także moralnego zdrajcy lub ignoranci . Wyjątkiem jest szantaż np.wobec członków ich rodzin , w co jednak wątpię. Takie są fakty .
2 Tak 80 % polityków "robi nas w jajo" , świadczy o tym wzrost popytu na specjalistów od Public Relations.
3 Nie , to Korwin-Mikke ma zbliżone poglądy do mnie , nie takie same . Jestem sceptyczny wobec prywatyzacji banku państwowego , oraz np. Orlenu.
A także wobec prywatyzacji lasów i udziału polskich wojsk w misjach destabilizacyjnych w Afganistanie i Iraku.

Cytuj
jak sami pozostawili cały majątek państwowy w ręce komunistów
Tyle, że majątek narodowy ciągle rośnie, 80% firm należy do Polaków, a 20% to spółki akcyjne, gdzie każdy Springsteen może wykupić tyle akcji ile mu się podoba.
Wycofuję słowo cały, oddali znaczną cześć ÓWCZESNEGO majątku państwa  w ręce komunistów którzy w sposó cudowny w ciągu kilku dni przeistoczyli się w oświeconych , europejskich  socjaldemokratów .

PS. Unia Europejska to wróg Polski .  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 08:46:09 pm wysłana przez Springsteen »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #707 dnia: Września 01, 2010, 08:52:38 pm »
0
PS. Unia Europejska to wróg Polski .  ;)
Wg Ciebie ;) Jasne, wszystko ma swoje plusy i minusy.

ingerujące w jego życie osobiste - choćby to jakich żarówek ma używac i gdzie palić papierosy
W 100% popieram zakaz palenia w miejscach publicznych. Żyjesz w społeczeństwie, więc nie bądź samolubny i weź pod uwagę, że nie każdy lubi czuć syf.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #708 dnia: Września 01, 2010, 09:01:45 pm »
0
A Unia ma jakieś plusy ????
Według mnie . Co nie oznacza,  że nie według faktów.

No dobrze ale restauracja , sklep , bar , często trawnik koło chodnika , nie jest miejscem publicznym tylko prywatnym , nie mówiąc już o samochodzie czy mieszkaniu.  To właściciel powinien decydować , pozatym są szkodliwsze rzeczy , osoby i instytucje niż papieros , nie mówiąc już o bardzo dobrze wpływającej na zdrowie nikotynie.
A pozatym nie irytuje was ta propaganda musisz być zdrowy , nie pal , nie pij, uprawiaj sport !!! Szybko , czas to pieniądz , nie trać czasu , nie rób tego i tamtego ! , bo mnie tak , i chętnie sobie zapalę jeszcze dziś za upadek faszyzmu w Europie  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 09:07:50 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #709 dnia: Września 01, 2010, 09:04:15 pm »
0
Nikotyna dobrze działa na zdrowie? hmm... może tak, ale nie pozostałem substancje wydzielane przez papierosy... Ja sam palę, ale nie lubię przeszkadzać komuś swoim paleniem. Pamiętaj, że to "my palacze" szkodzimy czyjemuś zdrowiu. Sorry Sprengsteen, ale Twoja wizja Polski to utopia i walka z wiatrakami. Niestety Polska nie jest na tyle silna ekonomicznie/gospodarczo, aby przeciwstawić się lub działać samodzielnie obok UE. Lepiej dla nas wszystkich jeżeli będziemy współdziałać z UE i dbać o swoja polskość. Przecież możemy kupować tylko polskie produkty. ciekaw jestem kiedy ostatnio piłeś coca-colę, albo paliłeś malrboro.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 09:06:16 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #710 dnia: Września 01, 2010, 09:07:10 pm »
0
Do tego wystarczy członkostwo w EWG ,  a nie w Unii. Czy ja mówiłem coś o tym żeby nie kupować obcych produktów??
Norwegia , Szwajcaria , Ukraina czy Serbia  jakoś sobie radzą.
Coca-Cola kilka miesięcy temu , Marlboro kilka dni temu.
Rozumiem również ze gdy nie byliśmy w wszechpotężnej Unii nie było Coli i Marlboro :P ?
Jeżeli właściciel lokalu gastronomicznego uważa że w jego lokalu wolno palić bo to zwiększa jego zysk i zgadza się z jego wizją działalności / świata to dlaczego jakiś byle urzędnik o którego mamusia dbała aż zanadto , i zabraniała mu palić i chodzić po 19 na podwórko , ma mu w tym przeszkadzać - każdy wybiera lokal który go interesuje - palący dla palących , niepalący dla niepalących ,  przystanki autobusowe , autobusy , chodnik - tak , choć i tak jak dla mnie to kwestia kultury osobistej a nie przepisów.
I tak ten przepis będzie nierealny , to jest właśnie utopia , no chyba że monitoring na każdym przystanku , nie  zdziwiłbym się...

Pozostałe substancje w papierosach są szkodliwe , nikotyna jest zdrowa , dlatego zabraniają kupować tytoniu bez akcyzy.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 09:20:08 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #711 dnia: Września 01, 2010, 09:57:34 pm »
0
No spoko... rozumiem. Gadasz logicznie tylko musisz pamiętać o tym, że nic nie jest czarne albo białe. Lokal może mieć sale dla palących i niepalących. Bo właściciel na pewno będzie chciał przyciągnąć nie tylko palących do swojego lokalu.
A z obcymi produktami to chodziło mi o to, że jak będziemy kupowali tylko swoje produkty, to wtedy w Polsce zostaną nasze pieniądze i w Polsce będzie lepiej i wtedy Polska będzie mogła być jednym z tych, którzy narzucają warunki. Wiem, że to zbyt proste, ale w ten sposób nakreśliłem skrót myślowy. I nie traktuj mnie jak głupka, bo nie powiedziałem, ze jak nie byliśmy w UE, t o nie było coli i malbów.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #712 dnia: Września 02, 2010, 12:34:59 am »
0
Cytuj
Norwegia , Szwajcaria , Ukraina czy Serbia

Nie no Springsteen nie przesadzaj.

Norwegia- ropa i gaz

Szwajcaria- to w ogóle ewenement na światową skalę, ale to wyjątek, nie każde państwo może sobie pozwolić na neutralność (zresztą fałszywą) i oparcie gopodarki na dochodach z systemu bankowego

Ukraina- błagam, byłeś tam?

Serbia- to ten kraj od którego niedawno odłączyło się 13 tys. km2 ?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #713 dnia: Września 02, 2010, 04:44:29 pm »
0
A z obcymi produktami to chodziło mi o to, że jak będziemy kupowali tylko swoje produkty, to wtedy w Polsce zostaną nasze pieniądze i w Polsce będzie lepiej i wtedy Polska będzie mogła być jednym z tych, którzy narzucają warunki. Wiem, że to zbyt proste, ale w ten sposób nakreśliłem skrót myślowy. I nie traktuj mnie jak głupka, bo nie powiedziałem, ze jak nie byliśmy w UE, t o nie było coli i malbów.
No racja z tymi produktami , ale i tak  każdy będzie wybierał taki produkt jaki chce , akurat w dziedzinie Coli , polskie jej odpowiedniki w rodzaju Polo Cockty nie są zbyt konkurencyjnym produktem , ale np. w dziedzinie żywności Polska jest lepsza.
W Unii papierosy i alkohol będą droższe ponieważ zwiększy się akcyza - decyzją  Komisji Europejskiej lub Parlamentu Europejskiego.
Jak napisałem coś nie tak to przepraszam ale nie miałem zamiaru nikogo urazić , chciałem tylko zakpić z mocy tworzenia dobrobytu przez Unię  ;)

Doguer , od Serbii odłączyło się Kosowo bo było sponsorowane przez UE i Amerykanów , zresztą Federalni pierwsi gratulowali Kosowu "niepodległości" , to o czymś świadczy.
Z tego co czytałem na Ukrainie  żyję się na poziomie Polski drugiej połowy lat 90-tych , a niektóre produkty są tańsze niż w Polsce.



Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #714 dnia: Września 02, 2010, 07:31:50 pm »
0
No racja z tymi produktami , ale i tak  każdy będzie wybierał taki produkt jaki chce , akurat w dziedzinie Coli , polskie jej odpowiedniki w rodzaju Polo Cockty nie są zbyt konkurencyjnym produktem...

I tutaj kłania się konsekwencja lub jej brak. Albo chcemy kupować tylko Polskie produkty, albo chcemy żyć wygodnie i smacznie. Nie mówię, że krajowe produkty są niesmaczne - to tylko odnośnik do przykładu Coli, bo ona faktycznie jest bezkonkurencyjna. Konsekwencja!!! To w niej jest moc.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #715 dnia: Września 08, 2010, 11:22:29 am »
0
Jeszcze jest białoruska Cola z ziemniaków. Także wybór jest obrazowy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #716 dnia: Września 20, 2010, 06:48:45 pm »
0
Bardzo ciekawy tekst autorstwa Waldemara Jana Rajcy  obrazujący sytuację w naszym kraju , jak ktoś chce niech sobie poczyta... Szkoda że nie mówią tego w telewizyji .

"Spisz się dla przyszłości Polski...
Co jakiś czas słyszę w tzw. środkach masowego przekazu.. Rządzącym chodzi o to, żeby rolnicy ujawnili przed  spiskującym przeciw nim, pardon- spisującymi  ich własność, co u siebie mają w zagrodach, jaki majątek, jakie maszyny, czym dysponują.? A po co właściwie te informacje rządowi?
I jeszcze- jak odkreśla czołowy propagator obowiązku spisowego, pan Cezary  Żak, tak ten sam co obkleił się w całej Warszawie na bilbordach jako „ Europejczyk” przed Referendum Akcesyjnym- że spis jest obowiązkowy.(!!!) Taki dobry i właściwy, a obowiązkowy. Nie można odmówić spisującym informacji o tym co się u siebie  w zagrodzie ma. Spisujący gwarantują  tajność informacji. Taaaaak..? Obiecanki cacanki, a chłopom pańszczyźnianym socjalizmu- radość.
W manifestowaniu europejskości brały jeszcze wtedy  udział dwie panie: pani Edyta  Górniak i pani Ania Przybylska.. Dwie wielkie celebrytki, okraszające nam na co dzień pożytki płynące w statystowaniu demokracji. Bo wiadomo, że demokracja demokracją, ale tym wszystkim ktoś musi kierować.. Tak jak z wolnym rynkiem: może być , ale ktoś nim musi kierować.. Bo przecież nie może być żywiołu w ramach solidnego  i prostego prawa w przypadku wolnego rynku. A w przypadku demokracji- tym bardziej, Wszak chodzi o władzę i nadzór nad niewolnikami demokratycznego państwa prawnego
Demokracja wymaga celebrytów, którzy – tak się przypadkowo składa-  okupują okładki czasopism, robią karierę, są na widoku wszystkich zarabiając krociowe pieniądze.. Ale tylko od czasu do czasu popierają władzę w ich pomysłach.. Ot- tak ! Przypadkowo!
Czy te panie i pan Cezary Żak w ogóle wiedzą co to jest Unia Europejska i że  jest to innego niż jeżdżenie swobodnie po Europie, które to jeżdżenie reguluje Traktat z Schengen.?. I  że podpisanie go przez Polskę by wystarczyło żeby Polacy stali się „ Europejczykami” chociaż nimi są od zawsze? I nie musieliby  słuchać  wariackich  decyzji płynących z siedliska  socjalizmu europejskiego- Komisji Europejskiej.. Mielibyśmy socjalizm ciasny, ale własny.. A tak mamy europejski..
 I jeszcze to bałamutne hasło, że ujawnienie wszystkiego co się ma jest związane z przyszłością Polski.(????). A niby to w jaki sposób obnażenie się przed państwem miałoby mieć coś wspólnego z przyszłością Polski? Tak jak obnażający się przed spacerującymi paniami młodzieniec w parku.. Też ma coś wspólnego z przyszłością Polski.. ??
Grzebanie po zakamarkach cudzej własności, okradanie z własności przy pomocy przemyślnego systemu podatkowego, obowiązkowość ujawniania  tego co się ma- to symptomy chorego państwa zmuszającego człowieka zwanego dla niepoznaki obywatelem, do wywracania  swoich kieszeni – jak to się mówi-do góry nogami. Jeśli coraz większa pustka w kieszeni wywrócona do góry nogami miałaby o czymś świadczyć , to o  stanie zasobności „ obywateli” w demokratycznym państwie prawnym.
Jak już państwo biurokratyczno- demokratyczne dowie się co kto jeszcze  ma ,pomyśli, jakby tu jeszcze dobrać się do resztek tego co rolnicy mają.. Przy pomocy podatków.. Całość operacji sprawdzającej potrwa do 31 października bieżącego roku i będzie pomocne- jak twierdzi władza- do prowadzenia Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej(???)
A co ze Wspólną Polityką Obuwniczą Unii Europejskiej? Czy nie czas na prowadzenie wspólnych  polityk w każdej dziedzinie gospodarczej? Żeby socjalizm wspólnotowy zabłysnął jaśniej. Biurokratycznie – bardziej zdecydowanie..
I na ten wspólny rolniczy nonsens przeznaczają socjaliści europejscy połowę całego budżetu Unii Europejskiej.. Wiadomo- socjalizm kosztuje! I kończy się wtedy gdy  zabraknie  pieniędzy. Już powoli się kończy.. Ale jeszcze podniosą podatki, jeszcze napełnią, jeszcze przedłużą agonię.. Jeszcze ratują swoje socjalistyczne dzieło! Hałaśliwy koniec będzie wieńczył to wariackie dzieło..
Szefem Głównego Urzędu  Statystycznego jest pan prof .dr Józef Oleński, którego na to stanowisko powołał pan Jarosław Kaczyński  będąc premierem.. Właśnie dzisiaj  w Spale pan prezes  wraz z „ ekspertami” od statystki będą statystować w dożynkach tamtejszych chłopów pańszczyźnianych socjalizmu.. Wraz z pracownikami urzędu skarbowego z Łodzi będą pouczali chłopów- obywateli jak powinni  spowiadać się z tego co posiadają. Żeby sami byli zadowoleni i zadowolone  były urzędy.. Urzędy żeby zadowolone były bardziej.. W końcu to one  żyją z tego  co rolnik wpłaci do budżetu państwa demokratycznego a tym  bardziej  prawnego.. Rolnik wpłaca mało, a powinien więcej.. Powinien mieć na grzbiecie podatek dochodowy i zwiększony podatek ZUS- tak jak inni niewolnicy państwa demokratycznego  i prawnego.. Tak twierdzą niektórzy budowniczowie państwa prawnego i demokratycznego..
 Jak rolnikowi wprowadzą pełny ZUS i opodatkują go podatkiem dochodowym- to będzie koniec polskiego indywidualnego rolnictwa, którego komunie nie udało się zlikwidować, a uda się zlikwidować  III Rzeczpospolitej- demokratycznej  i biurokratycznej....
Pan prezes Józef Oleński, prof.dr habilitowany, uczestniczy w wielu seminariach  i konferencjach, ostatnio było takie seminarium pt” Mniejszości narodowe i etniczne w Polsce na tle europejskim”, gdzie pan profesor wygłosił referat pt” Doświadczenie metodologiczne w badaniach narodowości w spisach na świecie”. Ciekawe to sprawy, bardzo interesujące.. Trochę kosztowne, ale czego nie robi się dla nauki?
Pan Profesor Oleński był już przewodniczącym Komisji Statystycznej Organizacji Narodów Zjednoczonych, takiego naszego rządu, ale ponad Komisją Europejską i ponad naszym rodzimym rządem, jak to niektórzy mówią- marionetkowym..
Był też wiceprzewodniczącym Konferencji Statystyków Europejskich..(???) Był już na każdym szczeblu zarządzania nami, jeśli chodzi o statystykę.. A w latach 1992- 95 był również prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.. -za rządów Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.. Przypominam, że obecną kadencję sprawuje z nadania Jarosława Kaczyńskiego..
Nie pamiętam, czy to Lord Acton, czy Aleksy de Tocquewille powiedział:” Są trzy rodzaje kłamstwa: kłamstwo zwyczajne, krzywoprzysięstwo i statystyka”.. No właśnie! Czy statystyka przypadkiem nie jest kłamstwem zwyczajnym złożonym na ołtarzu państwa demokratycznego  no i oczywiście prawnego?
Bo jeśli na jednym piętrze mieszkają dwie kobiety z mężami, a nie partnerami- jak to narzucają nam środki masowej dezinformacji- i jedna z pań zdradza męża dwa razy w tygodniu, a druga  ani razu. To statystycznie rzecz biorąc każda zdradza męża w tygodniu raz.. A to przecież nieprawda?
To po co socjaliści utworzyli urząd statystyczny jeszcze przed II wojną podczas budowy socjalistycznej II Rzeczpospolitej? I ile kosztuje utrzymanie tego kolosa mędlącego papiery?
Nie cieszcie się państwo, że państwo dobiera się do „obywateli’ mieszkających na wsiach.. W dniach 1.04 do 30. 06 2011 odbędzie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań(????) Dobiorą się również do nas- mieszkający w miastach.. Po co będą chodzić po domach? Nie mają tych wszystkich mieszkań i mieszkańców już spisanych. I opisanych w różnych wydziałach architektury i urzędach skarbowych.(????). Muszą chodzić i przeglądać kąty?
Przy następnych organizowanych spisach będą spisywać wszystko co mamy w mieszkaniach.. Musi być pełna jawność. Już lewicowa młodzieżówka protestuje przeciwko odgradzaniu się co zamożniejszych mieszkańców od całości.. W Warszawie jest 400 takich osiedli!
. Które kłują w oczy lewicę.. Wszystko musi być obnażone i jawne publicznie.. Precz z prywatnością!
„Bo uczciwy człowiek nie ma nic do ukrycia”- powtarzają o jakiś czas.. A czy uczciwy człowiek musi wszystko wywalać na zewnątrz, ku ucieszcie urzędników spisowych?
Czemu to służy?- stawiam peerelowskie pytanie.
 I odpowiadam: władzy! "
Waldemar Jan Rajca
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 06:50:26 pm wysłana przez Springsteen »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #717 dnia: Września 20, 2010, 07:18:19 pm »
0
Odkąd weszliśmy do Unii to rolnicy żyją jak pączki w maśle, taka jest prawda...
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 08:10:33 pm wysłana przez eXtreme »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #718 dnia: Września 20, 2010, 07:37:49 pm »
0
oczywiście, że uczciwy człowiek nie powinien mieć obowiązku ujawniania wszystkiego o sobie, jednak z tego artykułu wynika, że ktoś tutaj ma lekką paranoję...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #719 dnia: Września 20, 2010, 08:02:20 pm »
0
Cóż jeżeli świadomość faktów i rzeczywistośći jest paranoją . Może jedno nie wyklucza drugiego . W takim razie jaki jest cel tego spisu i dlaczego angażuje się do tego np. aktorów serialu Plebania ?? Taka dobra bezcelowa zabawa urzędników  :radocha:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawlik_Morozow
Współczesne " wzory do naśladowania "już zacierają ręce.

Odkąd weszliśmy do Unii to rolnicy żyją jak pączki w maśle, atak jest prawda...


Na razie , ale po coś stworzono Monsanto i GMO.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2010, 08:04:32 pm wysłana przez Springsteen »

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3051
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje