Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #585 dnia: Lipca 05, 2010, 01:07:37 am »
0
Czytałem i widziałem w TV takie przypadki agitacji. zarówno w wiadomościach w TVP jaki TVN i polsacie.
Podciągnąłeś kablowanie do morderstwa?? Nie mówiłem ogólnie tylko konkretnie. O kablowaniu w PRL'u. nie podciągaj sobie moich wypowiedzi pod wygodne dla Ciebie teorie, okej??
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #586 dnia: Lipca 05, 2010, 01:12:45 am »
0
Być może takowe bywają,ale powtarzam...BO WEDŁUG MNIE RÓWNOZNACZNE Z CZYMŚ NIEODPOWIEDNIM,SĄ WYSTĄPIENIA W TV LUDZI SHOWBIZNESU,KTÓRZY AGITOWALI NA KORZYŚĆ B.KOMOROWSKIEGO!!!Dla mnie to samo,bo ksiądz,to powtarzam-także potencjalny wyborca!

Nie"kablowanie"do morderstwa,bo...morderstwa to morderstwa,a tych było mnóstwo w PRLu-i to z rąk tamtejszej ówczesnej władzy! :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #587 dnia: Lipca 05, 2010, 01:44:54 am »
0
bla, bla, bla
Pół godziny temu wróciła nadzieja. No normalnie Agatha Christie. Czekam do drugiej ileś ;-)
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #588 dnia: Lipca 05, 2010, 05:52:36 am »
0
Już dawno nie czytałem takiego zagęszczenia bzdur.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #589 dnia: Lipca 05, 2010, 08:14:54 am »
0
Co masz na myśli?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #590 dnia: Lipca 05, 2010, 09:16:41 am »
0
Bronek powiększył nieco przewagę, czyli jest już jasne - koniec z IV RP :radocha: W każdym razie, gorzej niż za poprzedniego prezydenta już być nie może :D

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #591 dnia: Lipca 05, 2010, 10:47:15 am »
0
Masz rację 'Gothix'-PIS nie jest po prostu modny!...Ale jak ma byc modny skoro dzisiejsza młodziez widzi w tv,jak np.pan T.Karolak,czy A.Grabowski(czyli dzisiejsi idole młodzieży :/ ),jak i bardziej znani,ale nie mniej agresywni w artykułowaniu swych poglądów np.A.Wajda,czy D.Olbrychski wręcz plują na PIS...? :/ Pytam nie Ciebie,ale chyba sam siebie,gdyż za cholerę nie mogę zrozumieć tego,jak bardzo polskie społeczeństwo nie widzi komu daje swe poparcie i na jakiej zasadzie postanowiło oddać je na któregoś z kandydatów :???: Bo już niedługo,to zapewne chodzic do toalety,albo zjadać posiłki będziemy przy wtórze jakiejś znanej persony :_:

a może pomyślcie w ten sposób: kurczę skoro tak dużo ludzi  wiesza psy na PiS, to może coś w tym jest. skoro nikt znany nie chce PiS'u wśród rządzących , to może coś w tym jest?
To może wy nie widzicie kogo popieracie?

skoro Jarek ma ok 47 % poparcia to tez coś w tym jest no nie?

Jeżeli chodzi o kościół to i tak się z Tobą nie zgadzam. Kościół w Polsce ma wpływ na władze i już. Za każdym razem kościół jest mieszany w moralne aspekty ustaw itp. Ksiądz nie jest osobą znaną w taki sam sposób jak Wajda czy Olbrychski, Ksiądz, to osoba pełna wiary i wiedząca, że Bóg dał wszystkim wolna wolę. Nie miesza się do polityki będąc na ambonie. Każdy katolik, czy wierzący mający swoje radykalne poglądy nie zważa na ustawę zakazującą in vitro i po prostu nie korzysta z metody in vitro tylko na przykład adoptuję dzieci. Jednak nie powinno się zakazywać innym np. nie wierzącym korzystać z in vitro. To jest narzucanie swojej woli narodowi przez religie-kościół. Jeżeli chodzi o Rydzyka, to jest to ewidentny przykład na to jak Kaczyńscy srali ze strachu przed Rydzykiem. On ich wyzywał. wyzwał żonę Lecha K. od czarownic, a on nawet nie chciał tego skomentować. J ana jego miejscu poszedłbym do niego i bym mu (za przeproszeniem) najebał.
 
Mam dziwne uczucie, że zarówno zwolennicy PiS'u jak i jego członkowie kochają nienawidzić. To jest jakaś choroba. Tak samo jak rozdrapywanie starych ran. dlaczego w Polsce Pis (zwłaszcza) chce kogoś rozliczać z PRL'u gdzie wszyscy byli zaszczuci  i prawie każdy donosić musiał. k***a krzyczą na zdrajców, ale krzyczą za moje pieniądze. Lustracja?? Ja ******ę, ale mi było wstyd, kiedy mój niemiecki kolega mnie zapytał czemu oni o tym nie zapomną jak w Niemczech pozapominali o hitlerowcach? Zrobili im rozprawy i koniec. Zapadły wyroki i było po sprawie. A w Polsce?? Za 100 lat beda pamiętać i się rozliczać.

Znaczy sie prezydent Polski miał się wdać w jakis chory dialog z tym idotą Rydzykiem? Wtedy byscie jeszcze bardziej na nim wieszali psy...

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #592 dnia: Lipca 05, 2010, 12:20:32 pm »
0
Bronek powiększył nieco przewagę, czyli jest już jasne - koniec z IV RP :radocha: W każdym razie, gorzej niż za poprzedniego prezydenta już być nie może :D

'eXtreme'- wcześniej czy później,ale jeszcze,być może nawet zapłaczesz na obecnie monowładczych liberalnych polityków :_:

'Gothix' trudno-społeczeństwo wybrało B.Komorowskiego,a My teraz mamy inną rolę...Mianowicie codzienne oglądanie rąk Platformersów,aby oceniać spełnianie przez nich obietnic przedwyborcze! ;) Pozdrawiam Cię kolego :)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #593 dnia: Lipca 05, 2010, 12:38:23 pm »
0
Martingun - a nie lepiej oprócz oglądania rąk "platformersów" bo prostu pomóc w jakikolwiek możliwy sposób? Chodzi tutaj Tobie o dobro PiSu czy o dobro Polski?

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #594 dnia: Lipca 05, 2010, 12:42:30 pm »
0
'POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA"-więc w ramach tego jakże pięknego PISowskiego hasła odpowiadam :megafon: POLSKA I JEJ DOBRO JEST NAJWAZNIEJSZE!A to,że należy się przyglądać ze zdwojoną uwagą na czyny liberałów,to nie mam żadnej wątpliwości,ponieważ...WŁĄŚNIE DLA DOBRA POLSKI NALEŻY TO ROBIĆ! :P
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #595 dnia: Lipca 05, 2010, 04:26:15 pm »
0
czyli twoje dobro nie jest dla Ciebie najwazniejsze? bedziesz mogl wcinas suchary byle cala reszta mogla wcinac schabowe?

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #596 dnia: Lipca 05, 2010, 05:33:54 pm »
0
Znaczy się prezydent Polski miał się wdać w jakiś chory dialog z tym idiotą Rydzykiem? Wtedy byście jeszcze bardziej na nim wieszali psy...

Nie wieszał bym psów na kimś kto broni honoru swojej żony, rodziny. W tej sytuacji oczywiście. Prezydent jest człowiekiem i może skierować chociażby sprawę do sądu za zniewagę i obrazę publiczną. I jeżeli by tego dopilnował, to Rydzyk przepraszałby publicznie za te słowa, ale prezydent schował ogon pod siebie i nic nie mówił. Twardziel ;)

Martingun - Ja tez będę patrzył im na ręce i to z potrójną czujnością, bo jeżeli mnie, Nas oszukali, to nie puszcze tego mimochodem. Ale chciałbym im dać szansę. Mówili o pięciuset dniach, więc do roboty.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Solidus

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #597 dnia: Lipca 05, 2010, 07:10:16 pm »
0
k***ać co jest męczeńskiego w śmierci w katastrofie lotniczej? Bo coś się kaczce popierdoliło chyba

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #598 dnia: Lipca 05, 2010, 07:18:01 pm »
0
Teraz męczeństwo? Heh, wcześniej mówiono o śmierci "bohaterskiej" :lol: Jacy to ludzie są żałośni, zamiast w sobie przeżywać żałobę i stratę tak wielu ludzi, oni wykorzystują (wykorzystywali) tą tragedię w kampaniach wyborczych i płaczą do gazet za kilka tysięcy złotych.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #599 dnia: Lipca 05, 2010, 07:36:18 pm »
0
Jeszcze przez baaaaardzo długo PiS będzie grał tą katastrofą i wychwalał poległych jako bohaterów-męczenników...Kolejnym plusem tego, że Jarek nie został prezydentem to to, że zapewne zamiast podziwiać ks. Józefa Poniatowskiego na koniu niedługo w tamtym miejscu podziwialibyśmy Lecha jako największego bohatera...Na szczęście jeszcze długo do tego nie dojdzie, najlepiej nigdy :radocha:

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3048
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje