Autor Wątek: Powiedz o sobie coś więcej  (Przeczytany 26283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Powiedz o sobie coś więcej
« dnia: Marca 10, 2013, 08:20:43 pm »
+1
Jako że w temacie http://gunsnroses.com.pl/forum/hyde-park/powiedz-cos-o-sobie-)/ nie komentujemy, zróbmy to tutaj. Niektóre odpowiedzi są ciekawe i warte szerszego omówienia. Czasami jest tak, że chcemy odpowiedzieć na jakieś pytanie ciekawie i z sensem, ale ktoś nas uprzedzi i szansa przepada - wtedy możesz napisać coś tutaj.

Jak uznacie że temat jest głupi - trudno, przeżyję :)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3774
  • Respect: +952
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 10, 2013, 08:31:44 pm »
0
Czasami jest tak, że chcemy odpowiedzieć na jakieś pytanie ciekawie i z sensem, ale ktoś nas uprzedzi i szansa przepada - wtedy możesz napisać coś tutaj.

Nie wydaje mi się, żeby temat był głupi. Na wstępie przepraszam Cię, że wysłałem odpowiedź mimo, że Ty zdążyłeś to wcześniej, zrobić. Później oczywiście na twoje pytanie też odpowiedziałem. Myślę, że nie raz zdarzy mi się coś napisać również tutaj.

A propo tych, kolorów, swojego czasu, trafiłem na stronę, dotycząca zależności kolorów jakie lubimy, a naszej osobowości http://mbrokers.pl/psychologia/mowa-kolorow
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2013, 08:33:26 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 10, 2013, 08:37:07 pm »
0
Nie wydaje mi się, żeby temat był głupi. Na wstępie przepraszam Cię, że wysłałem odpowiedź mimo, że Ty zdążyłeś to wcześniej, zrobić.

Spoko, to tylko internet :)

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 10, 2013, 08:42:09 pm »
0
czytając to o tych kolorach coraz bardziej zastanawiam się czy nie mam rozdwojenia jaźni... :wub: :wub:
kolor niebieski:
  • Ludzie Ci są optymistami -> co za ściema! jestem z pogranicza realizmu i pesymizmu!
  • Mają umysły typowo analityczne, - być może po części tak
  • Osoby te są zazwyczaj spokojne, nie wybuchające wrogą agresją - uśmiałam się jak nigdy! ja i spokój?
  • wierne, które bardzo często stają się dobrymi przyjaciółmi. - wierność oczywiście, hmmmm dobry przyjaciel? no to nie do mnie pytanie ale przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna


kolor czarny:
  • osoba zdecydowana, niezależna, która wie czego chce.  -> ulala no chyba niebardzo :D ja i niezależność?
  • którymi jest bardzo trudno manipulować. -> być może :P
  • zawsze podtrzymują własne zdanie na dany temat i naprawdę trudno jest wpłynąć na Ich decyzje - omnomnom Taaak
  • zdyscyplinowani, co pozwala na dobrą organizację czasu pracy, - no chyba ktoś ładne żarty tu urządza
  • podchodzą do innych ludzi z dystansem, a przede wszystkim do nowo zapoznanych osób - raczej tak

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3774
  • Respect: +952
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 10, 2013, 08:50:03 pm »
0
czytając to o tych kolorach coraz bardziej zastanawiam się czy nie mam rozdwojenia jaźni... :wub: :wub:
kolor niebieski:
  • Ludzie Ci są optymistami -> co za ściema! jestem z pogranicza realizmu i pesymizmu!
  • Mają umysły typowo analityczne, - być może po części tak
  • Osoby te są zazwyczaj spokojne, nie wybuchające wrogą agresją - uśmiałam się jak nigdy! ja i spokój?
  • wierne, które bardzo często stają się dobrymi przyjaciółmi. - wierność oczywiście, hmmmm dobry przyjaciel? no to nie do mnie pytanie ale przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna


Ja też niebieski, jestem ...i w sumie u mnie tylko, jeśli chodzi o osiąganie celów jest grubo przesadzone, a co do innych rzeczy cóż nie chce, zeby było to potraktowane, że się przechwalam, ale wydaje mi się, że w większym albo mniejszym stopniu się zgadzają pozostałe rzeczy ...a i w sumie jest jeszcze przesadzone w moim przypadku z tym, że nie ma rzeczy niemożliwych

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 10, 2013, 10:42:22 pm »
0
Co do kolorków nie potrafiłabym wybrać jednego lubię granat, czerń, zieleń ( i tu z cechami zgodzę się w max 50%)...
["osoby bardzo często liczą w głównej mierze wyłącznie na własne siły" (granat)
"zdyscyplinowani", "podchodzący z dystansem" (czarny) - nie zawsze, ale jednak...
"nie stawiają się na piedestale", "cenią spokój lubią sporadycznie samemu z sobą pobyć na osobności, aby poukładać wszystkie myśli" i trochę z reszty (zielony)]

... i szary, którego opis pokrywa się ze mną niemal w 100% :
"Przeważnie są to osoby zamknięte w sobie, którym jest zasadniczo bardzo trudno przełamać lody i nawiązać dialog z drugą osobą, ludzie o niskim poczuci własnej wartości, którzy są niezrealizowani.
Bywa i tak, że bardzo często osoby te zamykają się w czterech ścianach przed światem zewnętrznym. Niestety Ci ludzie w miarę pojawiania się trudnej sytuacji są zestresowani, przez co brakuj im siły do działania.
Jeśli tylko to możliwe starają się uciec od rzeczywistości i chcą żyć we własnym świecie. Bardzo często słyszy się o takich ludziach, iż mają swój świat"
Za to nie lubię czerwieni i rzeczywiści to całkowite moje przeciwieństwo :lol:
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 11, 2013, 08:14:48 am »
0
według moich ulubionych kolorów, jestem jednym wielkim chaosem  :wub:

Cytuj
Wielkim plusem tych osób jest fakt, iż są oni zdyscyplinowani, co pozwala na dobrą organizację czasu pracy, a doskonale wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest selekcja czasu w dzisiejszych czasach.
ale ściema :P jestem najbardziej niezorganizowaną osobą, jaką znam :D


ale większość informacji się zgadza, np ta:
Cytuj
Osoby te są nad wymiar skromne, nie szukające poklasku i nie stawiające siebie na piedestale, ludzie naturalni, nie udający kogoś, kim tak naprawdę nie są. Jeśli tylko mogą i nic nie stoi na przeszkodzie pomogą drugiej osobie.
Kochają naturę, wszelakie rośliny i zwierzęta i nie dopuszczą, aby ktokolwiek ją skrzywdził.

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 11, 2013, 11:55:21 am »
0
Czytając o tych kolorach nie mam wątpliwości: szary jak nic! W sumie wszystko by się zgadzało co do mojej osoby, to aż dziwne.

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 11, 2013, 03:06:57 pm »
+1
Gdybyś mogła być/ móglbyś być jedna piosenka Gunsów, to którą?

strasznie mi się spodobało to pytanie :)

chyba "So fine" - jedna z pierwszych piosenek, której słuchałam. dobrze opisuje mnie jako osobę. nie jest zbyt znana, na początku jest bardzo spokojna [ach, te pianino...], później ostrzejsza i na końcu znów spokojna. też łączę [a raczej usilnie się staram, ale czasem sama siebie mam dosyć] dwie strony mojej osobowości. z jednej strony się nie wychylam, jestem samotniczką, a z drugiej aż mnie ciągnie do ludzi, do bycia w centrum zainteresowania i ciągłego sprawdzania się. ale na końcu i tak ląduje pod kocem ze słuchawkami na uszach i książką w ręku, ignorując smsy, maile i telefony :D

[ale ideologie dopisałam, nie? :P]

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3774
  • Respect: +952
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 11, 2013, 04:35:59 pm »
+4
Ciągnąc temat - wierzysz w powodzenie "miłości na odległość"?
Tak, bo jeżeli miłość na odległość by nie przetrwała to by znaczyło, że to tak naprawdę nigdy nie była miłość (przynajmniej z jednej strony)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 11, 2013, 04:46:23 pm »
+1
chodziło o pytanie, dotyczące podania ulubionego środku transportu i uzasadnienia dlaczego - Ty podałeś ten środek transportu, ale nie uzasadniłeś

Szacun za to, że znalazłeś na mnie haka w poście, który napisałem 4 strony wcześniej. Widać to co napisałem musiało Cię bardzo dotknąć ;)

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 11, 2013, 04:49:17 pm »
0
Ciągnąc temat - wierzysz w powodzenie "miłości na odległość"?
Tak, bo jeżeli miłość na odległość by nie przetrwała to by znaczyło, że to tak naprawdę nigdy nie była miłość (przynajmniej z jednej strony)

tak dokładnie... jeśli coś jest wystarczająco silne to powinno przetrwać i próbę czasu i odległości :)
i to samo tyczy się moim zdaniem przyjaźni... chociaż przyjaźń bardziej specyficzna rzecz, bo można się z różnych powodów nie widzieć kilka lat czy coś a przy ponownym spotkaniu człowiek czuje się jakby minął dzień a nie miesiąc, rok czy lata...

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3774
  • Respect: +952
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 11, 2013, 05:01:17 pm »
0
chodziło o pytanie, dotyczące podania ulubionego środku transportu i uzasadnienia dlaczego - Ty podałeś ten środek transportu, ale nie uzasadniłeś

Szacun za to, że znalazłeś na mnie haka w poście, który napisałem 4 strony wcześniej. Widać to co napisałem musiało Cię bardzo dotknąć ;)
Ożesz Ty jeden spryciulo rozszyfrowałeś mnie!!!  :/

Ciągnąc temat - wierzysz w powodzenie "miłości na odległość"?
Tak, bo jeżeli miłość na odległość by nie przetrwała to by znaczyło, że to tak naprawdę nigdy nie była miłość (przynajmniej z jednej strony)

tak dokładnie... jeśli coś jest wystarczająco silne to powinno przetrwać i próbę czasu i odległości :)
i to samo tyczy się moim zdaniem przyjaźni... chociaż przyjaźń bardziej specyficzna rzecz, bo można się z różnych powodów nie widzieć kilka lat czy coś a przy ponownym spotkaniu człowiek czuje się jakby minął dzień a nie miesiąc, rok czy lata...
Też racja, ale w kwestiach dotyczących przyjaźni nie ma aż takiej więzi jak w przypadku miłości, w końcu osoba, którą kochamy to taka, z którą pragniemy przebywać większość swojego czasu (a jedynie czasami od siebie odpocząć),  :P w przypadku przyjaźni nie koniecznie musi tak być.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 11, 2013, 05:17:32 pm »
0
Cytuj
którą kochamy to taka, z którą pragniemy przebywać większość swojego czasu
To ja jakaś dziwna jestem, bo najbardziej lubię dzielić czas z przyjaciółmi, ale to może dlatego, że cenię przyjaźń bardziej od miłości.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz o sobie coś więcej
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 11, 2013, 05:20:23 pm »
+1
może się po prostu nigdy jeszcze nie zakochałaś :) ?

 

Tak sobie pomyślałem,to napiszę.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9984
Ostatnia wiadomość Stycznia 21, 2012, 03:56:06 pm
wysłana przez Rose25