Autor Wątek: Powiedz coś o sobie :)  (Przeczytany 269647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lamai_Ferdinand

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Płeć: Kobieta
  • Other girls are just postmix lemonade
  • Respect: +390
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1500 dnia: Marca 11, 2013, 02:06:34 pm »
0
Damian G.? To jedyna osoba, która przychodzi mi do głowy?

Gdybyś mógłbyś/ mogła być instrumentem na jeden dzień to jaki m i dlaczego? ^^

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1501 dnia: Marca 11, 2013, 02:08:01 pm »
+2
Gitara basowa Duffa, a dlaczego to sami się domyślcie  :lol: :P

Rzecz bez której nie mogłabyś/nie mógłbyś się obejść?

"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1502 dnia: Marca 11, 2013, 02:11:31 pm »
0
czytając wypowiedz Kasi wybuchłam śmiechem  :wub: :wub: :wub: przepraszam i już spieszę z odpowiedzią...

mp3 bo bez muzyki nie da się żyć

a rzeczy ułatwiające życie ale w sumie nie są aż tak ważne żeby nie dało się bez nich egzystować?

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3752
  • Respect: +949
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1503 dnia: Marca 11, 2013, 04:30:03 pm »
0
k***a, weźcie wy dokładnie sprawdzajcie czy ktoś wcześniej przed wami czegoś nie napisał.
A Ty się naucz dokładnie odpowiadać, na zadane pytania. (chodziło o pytanie, dotyczące podania ulubionego środku transportu i uzasadnienia dlaczego - Ty podałeś ten środek transportu, ale nie uzasadniłeś)

Teraz pytanie Duffowej. Nie jestem pewien, czy to pytanie i ta moja odpowiedź może mówić coś o mnie ...może to zabrzmi banalnie, ale takim urządzeniem, może być odkurzacz, niewątpliwie ułatwia życie, ale bez niego też można by było się obejść, tyle, że częściej chodziło by się trzepać dywany, a z podłogi by się zmiatało za pomocą miotły i szufelki. Dlatego niewątpliwie odkurzacz jest wygodny.

Muzyk/zespół muzyczny, którego nie lubisz za całokształt, (albo masz do niego stosunek obojętny), mający w swoim repertuarze jeden utwór, który bardzo lubisz? Proszę podać wykonawcę i tytuł tego utworu  :P (może być kilka przykładów)

WindOfChange

  • Gość
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1504 dnia: Marca 11, 2013, 04:34:44 pm »
0
Europe - Stormwind, Janis Joplin - Summertime, Jimi Hendrix - All along the watchtower, Elton John - Tiny Dancer, Van Halen - Ain't talkin 'bout love, dużo takich mam :lol: (i nie tak, że nie lubię tych zespołów czy artystów, ale właśnie "mam stosunek obojętny" :P)

Odwrotnie - piosenka, której nie cierpisz, autorstwa zespołu/artysty, którego lubisz ;)

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1505 dnia: Marca 11, 2013, 04:37:49 pm »
0
hahahahahaha idealnie! My world STARYCH Gunsów :D

nie wiem czy to już byo czy coś podobnego ale... utwór który nigdy ci się nie znudzi, nawet po tysięcznym odsłuchaniu?

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1506 dnia: Marca 11, 2013, 04:58:19 pm »
+1
GNR- November Rain, Led Zeppelin- Stairway to heaven i wiele, wiele innych  ;)

Coś na co czekałeś z niecierpliwością, a ostatecznie Cię rozczarowało?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1507 dnia: Marca 11, 2013, 05:19:55 pm »
+2
k***a, weźcie wy dokładnie sprawdzajcie czy ktoś wcześniej przed wami czegoś nie napisał.

Wtrącę jako mod:
Powinno Wam się pojawiać przy wysyłaniu, że "w temacie pojawiła się już odpowiedź". Nie pojawia się Wam nic takiego, jak próbujecie wysłać, bo mnie wyskakuje? Jeśli Wam się pojawia to nie klikajcie bezmyślnie "wyślij" jeszcze raz tylko przeczytajcie posta, który już się pojawił i odpowiedzcie na nowe pytanie. Proste ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1508 dnia: Marca 11, 2013, 05:25:30 pm »
0
k***a, weźcie wy dokładnie sprawdzajcie czy ktoś wcześniej przed wami czegoś nie napisał.
A Ty się naucz dokładnie odpowiadać, na zadane pytania. (chodziło o pytanie, dotyczące podania ulubionego środku transportu i uzasadnienia dlaczego - Ty podałeś ten środek transportu, ale nie uzasadniłeś)

Dołączam się do prośby o rozpisywanie się i podawanie dokładnej, wyczerpującej odpowiedzi. Jeśli ktoś ma zamiar odpowiedzieć jednym słowem to już lepiej, żeby nie pisał w ogóle...  :)

Coś na co czekałeś z niecierpliwością, a ostatecznie Cię rozczarowało?

1. Np studniówka, na którą poszła kupa kasy i przygotowań a okazała się kompletną klapą + chłopak z którym byłam zachował się jak kompletny debil i zamiast zająć się mną zajął się telefonem
2. Przyjaciółka, która od czasu kiedy ma chłopaka ma też wszystko wokoło kompletnie w ...
3. Wyniki próbnego testu maturalnego z matematyki

Ale jak to się mówi co nas nie zabije to nas wzmocni  :D zatem nie zamierzam się tym przejmować tylko żyć dalej


Jeśli mogłabyś/mógłbyś być adresatem piosenki (lub piosenek) to jakich i dlaczego?
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2013, 05:43:03 pm wysłana przez nada.jonna »

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1509 dnia: Marca 11, 2013, 05:59:18 pm »
+2
pierwszym, co przychodzi mi do głowy, jest I'm gonna leave you - Led Zeppelin

piosenka jest tak do głębi poruszająca, tak smutna i pełna sprzeczności, które targają wykonawcę, że naprawdę chciałabym stać naprzeciw Planta, kiedy to śpiewa z poczuciem, że śpiewa do mnie... niemal za każdym razem mam łzy w oczach... chyba nie miałabym mu za złe, że musi mnie opuścić, kiedy nadejdzie lato, bo śpiewa to tak, że jestem mu w stanie wybaczyć wszystko... jedna z najbardziej poruszających piosenek, jakie słuchałam w życiu...

gdybyś mógł zostać członkiem zespołu/artystą solowym w jakim języku chciałbyś śpiewać/grać? dlaczego?

Offline Lamai_Ferdinand

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Płeć: Kobieta
  • Other girls are just postmix lemonade
  • Respect: +390
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1510 dnia: Marca 11, 2013, 06:05:45 pm »
0
Hiszpańskim. Pewnie grałabym merenque. Kocham wszystko co hiszpańskie, latynoskie itd. itp. Lubie te klimaty, odnajduje się w nich. Chociaż po angielsku też byłoby fajnie śpiewać. No ale w ojczystym tez napewno cos bym nagrała ;P

Jak myślisz, czemu artysci tak chętnie sięgaja po używki?


Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1511 dnia: Marca 11, 2013, 06:11:27 pm »
0
odpowiedzi może być wiele... bo wszyscy tak robią? bo jak część społeczeństwa uważają że to dobry sposób na wyluzowanie?
chociaż bardziej się skłaniam ku temu że wielu z nich to zagubieni ludzie, czasem jakoś dotknięci przez życie i mają większą podatność na tego typu rzeczy... trochę brutalne porównanie ale to tak samo jak z dzieckiem z normalnej rodziny i patologii... to drugie szybiej coś zmajstruje albo wpadnie wzłe towarzystwo albo przez brak odpowienich wzorcow albo przez zaniedbanie albo po prostu żeby zdobyć znajomych


czy masz większy szacunek do ludzi którzy hmm... osiągnęli sukces na przekór społeństwu? którzy walczyli od samego początku, bo mieli gorszy start? czy jest to zupełnie obojętne jakie się miało początki i wsparcie a sukces jest taki sam dla każdego i nie powinin być mierzony przez wysiłek i trud?

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1512 dnia: Marca 11, 2013, 06:31:18 pm »
0
Tak, zdecydowanie tak. Wiem wtedy, że ciężko walczyli o swoje,  a ich droga nie była usłana różami. Bardziej szanuję ludzi, którzy osiągnęli sukces dzięki swojemu wysiłkowi, pomimo iż np. mieli gorszy start, a nie pchała ich rodzina itp... Cenię takie osoby, które chodzą swoimi ścieżkami, sami decydują o swoim życiu, dążą do wyznaczonego sobie celu.

Czy zdarza Ci się oceniać kogoś ze względu na wygląd, czy zanim przystąpisz do oceny wolisz kogoś bliżej poznać?
o tempora, o mores!

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1513 dnia: Marca 11, 2013, 06:38:03 pm »
0
ach i tak i nie...
oczywiście jak kogoś widzę po raz pierwszy to nie ma szans na nie poświęcenie chwili na wygląd, ale raczej zachowuję dystans i daję człowiekowi możliwość wykazania się charakterem i jakimiś innymi cechami, zamiast z góry spisywać go na straty przez wygląd
jeśli najpierw z kimś rozmawiam hmmm... gg/forum czy inne sprawy to również wyławiam jakieś cechy charakteru łatwość pisania itp i tak naprawdę nie obchodzi mnie jak ten ktoś wygląda byle się dobrze komunikowało, ale oczywiście ta ocena "z pisania" musi podlegać korekcie gdy już się z tą osobą spotkam
ale... wygląd raczej drugorzędna sprawa

czy często mylisz się w ocenianiu ludzi? ktoś kto wydawał ci się kompletnie nieciekawy okazywał się wartościowym i fajnym człowiekiem? albo czy ludzie których oceniłeś jako "dobrych/fajnych" okazywali się zupełnie inni?

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1514 dnia: Marca 11, 2013, 06:51:27 pm »
0
Nie powiem, że mi się to nie zdarza. Wiele było takich sytuacji, kiedy ktoś mi się nie spodobał, a potem to właśnie ta osoba stała mi się bliska. Miały miejsce też przypadki, kiedy pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, a potem mocno się rozczarowałam i zawiodłam. Przeważnie jednak mam dobre przeczucia, co do ludzi. Nieraz bywało tak, że znajomi myśleli, że jestem z jakiegoś powodu uprzedzona, a dopiero po czasie przyznawali mi rację odnośnie danej osoby i dziwili się, skąd ja to wiedziałam już na początku.

Czy miałeś w życiu tak, że zapierałeś się kiedyś, że nigdy czegoś nie zrobisz albo nigdy nie będziesz taki czy owaki, a potem zmieniłeś się pod wpływem ludzi, pomimo wcześniejszego postanowienia i zapewnień?

 

Tak sobie pomyślałem,to napiszę.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9951
Ostatnia wiadomość Stycznia 21, 2012, 03:56:06 pm
wysłana przez Rose25