Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1650 dnia: Kwietnia 05, 2011, 11:43:12 pm »
0
Miałem się już w na ten temat nie wypowiadać ale niestety nie mogę przestać. Chłopie, przeczytaj jeszcze raz uważnie to, co tam zostało napisane i zastanów się kto rzeczywiście był kretynem.

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1651 dnia: Kwietnia 06, 2011, 12:03:00 am »
0
Przecież napisałem wyraźnie kogo i za co uważam za kretyna. To, że takie są realia nie oznacza, że mam to popierać bo to debilizm w czystym wydaniu  :facepalm:

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1652 dnia: Kwietnia 06, 2011, 08:04:14 am »
0
Kirzen niestety ma w 100 % racje. Trzeba być ostatnim debilem zeby lać kogoś za to jaki klub lubi, jakiej muzyki słucha itd.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1653 dnia: Kwietnia 06, 2011, 08:45:54 am »
0
Dokładnie, nawet jeżeli takie są realia to one są złe :]

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1654 dnia: Kwietnia 06, 2011, 09:43:46 am »
0
Ale takich realiów nie zmienicie choćbyście nie wiem ile postów napisali i ile by specustaw powstało. Jak ktoś chodzi w koszulce innego klubu po obcym mieście musi się liczyć z tym, że koszulka albo szalik zmieni właściciela.

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1655 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:32:45 am »
0
Sytuacja jest jaka jest ale to jest tylko wycinek naszych polskich realiów, gdzie w pysk możesz dostać chociażby za to, że nie masz fajki, źle się popatrzyłeś, masz złą fryzurę i tak dalej, a chodzenie w barwach innego klubu po obcym mieście to jest wystawianie się na pobicie i raczej szybko się to nie zmieni.
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1656 dnia: Kwietnia 06, 2011, 03:24:40 pm »
0
Polonista na osiedlu Legii prowokuje,to fakt,ale czy to znaczy,że trzeba mu zaraz przywalić? ;)
To trochę tak,jakby np. na koncert Gunsów nie można było przyjść w koszulce Metallicy np ;)

Jestem kibicem,identyfikuję się ze swoją drużyną,choć ze względów odległościowych raczej nigdy na meczu nie będę,ale śledzę wyniki,interesuje mnie,co dzieje się w zespole,a jeśli ktoś z drużyny,której jestem kibicem gra w reprezentacji,to nie widzę powodów,żeby mu nie kibicować.  Obchodzą mnie ludzie,którzy grają w drużynie,której kibicuję,choć naturalne,że bardziej będą obchodzić mnie ci,którzy grają dłużej,a nie ci,którzy zmieniają co sezon drużynę dla kasy. Identyfikuję się z drużyną,klubem,barwami i oczywiście innymi kibicami tej samej drużyny,ma się tych samych "wrogów" ;),ale bez przesady... I owszem,drużyna czasem zagra jak ostatni frajerzy,ale do głowy by mi nie przyszło,że można kogoś np. za to skopać.To dla mnie czysty bandytyzm,którego nie rozumiem i nie wspieram.

A skoro już mowa o piłkarzach,którzy są w stanie przejść z klubu A do znienawidzonego klubu B,to co powiedzieć o trenerach? ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1657 dnia: Kwietnia 06, 2011, 03:31:58 pm »
0
Nikt nie pisze o wczorajszych meczach LM ?
Ktoś musiał przecież jakieś oglądać...

Real - Tottenham 4:0

Inter - Schalke 2:5

Gdzieś w necie przeczytałem,że wyniki jak z okręgówki,coś w tym jest ;)
Liczyłem na Real,choć takiego wyniku się nie spodziewałem,nie da się jednak ukryć,że sędzia pomógł/przeszkodził dając czerwoną kartkę Crouchowi. Kartka słuszna w sumie,ale zastanawiam się,czy na tym poziomie nie była zbyt pochopna. I mówię to przy całej sympatii dla Realu :)

Drugiego meczu nie oglądałem,wynik mnie zaskoczył. Myślałem,że mecz będzie bardziej wyrównany,a tu niespodzianka.
Czyżbyśmy przed rewanżami znali już półfinalistów? Niby póki piłka w grze wszystko jest możliwe,ale...

Dziś

Barcelona - Szachtar
Chelsea - Manchester United

Nie wiem,które ze spotkań będę oglądał,w sumie nie mam dziś do drużyn tak emocjonalnego stosunku,jak wczoraj.
Co myślicie o wczorajszych i dzisiejszych ćwierćfinałach?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1658 dnia: Kwietnia 06, 2011, 04:31:59 pm »
0
We wczorajszych parach już pozamiatane. Dzisiaj do stawki dołączy Barcelona, a jedyne emocje będą w parze angielskiej. Nie lubię ani Chelsea, ani Manchesteru, ale będę trzymał kciuki za londyńczyków.

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1659 dnia: Kwietnia 06, 2011, 05:33:27 pm »
0
Wer ist der Sieger?! Schaalke nuuul vier!
Żebyście tylko widzieli jak mi się wczoraj japa cieszyła :D
Widać było, że Ragnick preferuje zupełnie inny styl od Magatha. Nasza gra w ofensywie diametralnie się zmieniła, na in plus oczywiście. Tak jak wczoraj zagrali i wyprowadzali akcje, to niekiedy ciężko było to zauważyć z najsłabszymi drużynami z Bundesligi za czasów Magatha w tym sezonie. Mimo, że Ragnick krótko z nimi pracuje, to już widać efekty. Szkoda tylko, że Farfan przyrobił wczoraj kartkę, bo nie zagra w rewanżu. Ale i bez niego sobie damy radę, bo raczej nie sądzę żeby Inter zdołał odrobić straty.
Więc obstawiam, że Schalke i Real mają już w 99% zapewniony awans ( jeden procent zostawiam, bo pierun wie co się może zdarzyć :P )

Dzisiaj zasiadam przed tv i "przenoszę się" na Stamford Bridge. Ciężko wskazać w sumie faworyta, powiedziałbym nawet, że obie drużyny mają u mnie po 50 procent szans na awans.
W Barcelonie też zapewne będzie ciekawie. Bilans Katalończyków z drużynami ukraińskimi to pięć porażek na 10 spotkań jeśli dobrze usłyszałem w radio.
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1660 dnia: Kwietnia 06, 2011, 05:54:57 pm »
0
Ale takich realiów nie zmienicie choćbyście nie wiem ile postów napisali i ile by specustaw powstało. Jak ktoś chodzi w koszulce innego klubu po obcym mieście musi się liczyć z tym, że koszulka albo szalik zmieni właściciela.
będąc w Warszawie w wakacje miałem na sobie koszulkę Lecha i rozpinaną bluzę, było mi gorąco to rozpiąłem bluzę zapominając co mam pod nią, wchodziłem wtedy na stację metra pod Pałacem Kultury...no miałem chyba duże szczęście że w metrze nie dostałem w ryło.

sytuacja we Wrocławiu, gdzie teoretycznie rodzice czy tam ktoś prowokowali kibiców Śląska - debilami można nazwac i rodzicow i Wrocławian, Wrocławianie widząc że tamci są pod wpływem mogli sobie odpuścic, rodzice z kolei niepotrzebnie prowokowali
jednak jeszcze odnosząc się do sytuacji z Wawy, był to obóz i było pełno dzieciaków z podstawówki, wiadomo radocha że oni z Lecha jadą  do Legii, dziecięcy tryb nieśmiertelności się załączył, specjalnie nosili czapki z herbem Lecha, koszulki eksponowali. Pytam teraz kibiców tych bardziej zagorzalych - takiemu dzieciakowi tez dalibyscie (dorośli ludzie) w ryja za to że jest z tej złej druzyny?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1661 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:16:00 pm »
0
Wynik Realu mnie cieszy, podobnie jak i jego rozmiary. W rewanżu, przy skromnym 1:0, czy 2:0, mogłoby być różnie, a tak chyba jest "pozamiatane"... No choć to piłka, więc wykluczyć niczego nie można...

Jeśli chodzi o wynik meczu Inter - Schalke, to nie dziwni mnie samo zwycięstwo Schalke, ale sam rozmiar tej wygranej. Po ostatnich derbach Mediolanu, można było zakładać przegraną Interu również i w Lidze Mistrzów, ale, że stracą w meczu u siebie aż 5 bramek, to chyba nikt nie obstawiał.

W dzisiejszych meczach oczywiście najbardziej mnie interesuje "angielska para", w której to jestem za Chelsea. Ostatnio "The Blues" jest w słabej formie, więc troszkę się obawiam tego dwumeczu, ale wierzę, że uda się jakimś cudem przejść Man U i awansować potem do finału.

W drugim meczu jestem za Szachtarem, ale ewentualny awans Ukraińców do półfinału chyba jest mało realny...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1662 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:24:36 pm »
0
Jeśli chodzi o to kibicowanie któremuś klubowi i fakt, że często to trzeba ukrywać (nie obnosząc się w koszulce czy szaliku przeciwnej lub znienawidzonej drużyny) jeśli nie chce się dostać po mordzie, to podejrzewam, że tak jest nie tylko u nas. Choć pewnie u nas jest to bardziej nasilone niż w innych krajach. Oczywiście uważam to za debilizm, bo chciałbym spokojnie pojechać sobie na mecz Widzewa w koszulce klubowej (mieszkam na osiedlu na którym wszyscy/większość jest za ŁKS-em. W sumie to mam do stadionu ŁKS-u 15 min) i nie martwić się, że albo nie dojadę na mecz/nie wrócę do domu w ogóle, albo (w najlepszym wypadku) wyląduję w szpitalu. Sytuacji podobnej z angielskich stadionów, gdzie często zwaśnione grupy kibiców oddziela od siebie rząd porządkowych i chyba jeden rząd krzesełek bez żadnych siatek, klatek, itp., chyba nie doczekamy się w Polsce nigdy.

Za debilizm uważam również bicie piłkarzy (jak w przypadku Rzeźniczaka) lub ich zastraszanie (jak w przypadku Górnika Zabrze). Dla mnie osobiście nie ma to nic wspólnego z kibicowaniem, tylko jest to zwyczajny bandytyzm, który powinien być karany jak normalne przestępstwo. I nie ma znaczenia czy drużyna gra piękny futbol dla oka, czy "padlinę".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2011, 06:26:38 pm wysłana przez Hubik »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1663 dnia: Kwietnia 06, 2011, 06:47:53 pm »
0
Dzisiaj do stawki dołączy Barcelona

ale ta z Doniecka  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1664 dnia: Kwietnia 06, 2011, 11:28:11 pm »
0
5:1 :P

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip