Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Borussia Dortmund
Real Madryt
sędziowie/UEFA
wszystko mi jedno

Głosowanie się kończy: Maja 30, 2024, 07:22:17 pm

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1013926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1620 dnia: Marca 28, 2011, 06:07:12 pm »
0
Wiesz jakie bunga-bunga jest męczace ?! :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1621 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:32:35 pm »
0
Zastanawia mnie przemilczenie ostatnich wydarzeń...mających miejsce w Warszawie ale i również w Kownie...oraz Egipcie... :>

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1622 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:37:00 pm »
0
Założ topic "TO JA KIBOL" to coś napiszę :P

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1623 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:40:56 pm »
0
O co chodzi z Egiptem? Bo ewidentnie nie w temacie jestem :P
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1624 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:42:40 pm »
0
Raczej ja bandyta :P bo z kibicowaniem żadne z tych trzech wydarzeń nic wspólnego nie miało...
Ja wiem Mafioso, po której Ty stronie stoisz ale chciałbym takiej merytorycznej dyskusji z udziałem również osób mniej fanatycznie podchodzących do piłki nożnej ;)

http://www.sport.pl/sport/1,65025,9370902,Pilka_nozna__Dantejskie_sceny_na_meczu_Afrykanskiej.html

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1625 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:43:00 pm »
0
O to :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UwB4HWwm4tM&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=UwB4HWwm4tM&amp;feature=player_embedded</a>

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1626 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:17:08 pm »
0
Do zobaczenia w Poznaniu Krelke :) . I zapamiętaj nasze kibolskie hasło

LEGIA ALBO ŚMIERĆ! :vampire:

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1627 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:18:46 pm »
0
:facepalm: nie ma jak dyskusja...

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1628 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:35:46 pm »
0
Ech, niedługo znowu "święta wojna"...ciekawe kto wygra NA BOISKU  ;]

a co do wydarzeń w Kownie - debilizm. Jechać tyle kilometrów żeby się lać - debilizm.
a o Warszawę to o co chodzi? Pewnie wiem ale nie potrafię faktów połączyc ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1629 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:38:47 pm »
0
Mój post miał na celu wywołanie właśnie takiej reakcji. Chcesz dyskutować? OK, chociaż nie wiem po co.

Wypowiem się tylko odnośnie zajścia w Warszawie. Szkoda, że do czegoś takiego musiało dojść. Sam nie wiem jak bym się zachował, gdyby nagle na przeciwko mnie stanął któryś pseudo-gwiazdor występujący w Legii. Wydajesz kupę kasy na mecze wyjazdowe (bilet do Poznania na najbliższy mecz kosztował mnie 120 zł), poświęcasz na to cały dzień kosztem rodziny i obowiązków, stoisz w kolejce do wejścia na sektor przez 3 godziny, a jakiś cieć w kamizelce ochroniarza dla zabawy psiknie ci gazem w oczy. Natomiast panowie piłkarze, kiedy przychodzą pod płot przybić piątkę po meczu obruszają się, jak powiesz im kilka słów na temat ich beznadziejnej gry. Tylko że to on jest w pracy i to on ma zapierdalać po boisku, a ja jestem w tym momencie klientem, który zapłacił za usługę i ma być zadowolony z otrzymanego towaru. A jeśli nie jest, ma prawo skrytykować.

Spójrz w tabelę. Więcej spotkań od nas przegrała tylko Cracovia. Rozumiem, gdyby Legia miała długi, klub walczył by o przetrwanie, a piłkarze nie dostawali wypłat od 4. miesięcy to nie miałbym do nikogo pretensji. Też nie chciałoby mi się pracować. Ale przecież my jesteśmy w tym momencie najbogatszym albo prawie najbogatszym klubem w Polsce, a tym pierdołom brakuje już tylko ptasiego sera. I zapomnieli, że w klubie najważniejsi jesteśmy my, kibice. Albo jak kto woli, kibole. I oni grają dla nas. Minimum zaangażowania na boisku i żyłoby nam się wszystkim o wiele lepiej.

Ja się nie dziwię, że niektórym puściły nerwy.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1630 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:47:38 pm »
0
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Po-meczu-Legia-Ruch-Jakub-Rzezniczak-zostal-napadniety,artykul,104189,1,721.html


Przez 5 lat na forum to po niektórych postach/postawach/dyskusjach to powinienem wytłuc już pół forum conajmniej :P
Dla mnie to jest podwójna moralność...jeśli w ogóle mamy do czynienia z jakąś moralnością...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1631 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:52:14 pm »
0
Mój post miał na celu wywołanie właśnie takiej reakcji. Chcesz dyskutować? OK, chociaż nie wiem po co.

Wypowiem się tylko odnośnie zajścia w Warszawie. Szkoda, że do czegoś takiego musiało dojść. Sam nie wiem jak bym się zachował, gdyby nagle na przeciwko mnie stanął któryś pseudo-gwiazdor występujący w Legii. Wydajesz kupę kasy na mecze wyjazdowe (bilet do Poznania na najbliższy mecz kosztował mnie 120 zł), poświęcasz na to cały dzień kosztem rodziny i obowiązków, stoisz w kolejce do wejścia na sektor przez 3 godziny, a jakiś cieć w kamizelce ochroniarza dla zabawy psiknie ci gazem w oczy. Natomiast panowie piłkarze, kiedy przychodzą pod płot przybić piątkę po meczu obruszają się, jak powiesz im kilka słów na temat ich beznadziejnej gry. Tylko że to on jest w pracy i to on ma zapierdalać po boisku, a ja jestem w tym momencie klientem, który zapłacił za usługę i ma być zadowolony z otrzymanego towaru. A jeśli nie jest, ma prawo skrytykować.

Spójrz w tabelę. Więcej spotkań od nas przegrała tylko Cracovia. Rozumiem, gdyby Legia miała długi, klub walczył by o przetrwanie, a piłkarze nie dostawali wypłat od 4. miesięcy to nie miałbym do nikogo pretensji. Też nie chciałoby mi się pracować. Ale przecież my jesteśmy w tym momencie najbogatszym albo prawie najbogatszym klubem w Polsce, a tym pierdołom brakuje już tylko ptasiego sera. I zapomnieli, że w klubie najważniejsi jesteśmy my, kibice. Albo jak kto woli, kibole. I oni grają dla nas. Minimum zaangażowania na boisku i żyłoby nam się wszystkim o wiele lepiej.

Ja się nie dziwię, że niektórym puściły nerwy.

Jak Ci ktos sprzeda nieświezy jogurt to też dajesz sprzedawcy w pysk?

Nie podoba Ci sie jak graja to nie chodz na mecze i tyle. Paranoja jest to, że powoli fani zaczynaja 'rzadzic' w klubach. To chyba tylko u nas moze dochodzic do takiej sytuacji...

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1632 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:55:01 pm »
0
A, o to chodzilo z Wawą, nie skojarzylem od razu ;)

popieram Loko, jak się coś nie podoba to nie chodź - nie lubisz jeździć na łyżwach to nie idziesz na łyżwy, nie lubisz patrzeć jak przegrywają nie robiąc nic aby nie przegrac - nie chodz na mecze, tylko przed telewizorem w domu/knajpie oglądaj.
Od razu uprzedzam że w Poznaniu też przegracie ;)

jeszcze co do rządzenia kiboli w klubach - niech klubem rządzi osoba która klub ma w sercu, a nie jakiś biznesmen dla którego klub to maszynka robiąca pieniądze. Tylko niech ta osoba ma równo pod sufitem i jakieś predyspozycje do pełnienia takiej funkcji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2011, 10:57:30 pm wysłana przez gloomy »
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1633 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:58:40 pm »
0
el_loko, we Włoszech bywało (czy nadal nie jestem pewien) też tak...

Na tej zasadzie to trzeba Axlowi dać w ryja za spóźnianie się na koncerty...Finckowi bo nie był Slashem...a Ashbie bo lubi Barcelone :P

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1634 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:02:15 pm »
0
Jak Ci ktos sprzeda nieświezy jogurt to też dajesz sprzedawcy w pysk?

Nie podoba Ci sie jak graja to nie chodz na mecze i tyle. Paranoja jest to, że powoli fani zaczynaja 'rzadzic' w klubach. To chyba tylko u nas moze dochodzic do takiej sytuacji...

Gdyby ktoś mi sprzedał nieświeży jogurt raz to ok. Nic się nie stało, sprzedawco nic się nie stało. Drugi raz - jestem w stanie wybaczyć. Ale gdyby zrobił to kilka razy pod rząd z premedytacją i jeszcze miał do mnie pretensje o to, że zwracam mu uwagę to mógłby w końcu dostać w cymbał.

Poza tym uwielbiam jak ktoś mówi, że takie sytuacje tylko w Polsce. Chłopie, nie wdawaj się w dyskusje nie przygotowany. Poszukaj w internecie, jak to kilka lat temu fani stawianej wszystkim na świecie za wzór Barcelony grozili prezesowi swojego klubu albo jak we Włoszech kibice Juventusu niezadowoleni z gry piłkarzy zaczęli niszczyć stadion.

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81809
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip