Autor Wątek: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)  (Przeczytany 161749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 01, 2007, 06:36:56 pm »
0
A pamiętacie buty Relax? Wtedy były jeszcze problemy z kupnem obuwia takiego, jakie by się chciało. Pamiętam, że mama kupiła mi takie białe Relaxy. Jak ja wtedy płakałam, bo nie chciałam w nich chodzić. Od dziecka nie lubiłam białego koloru i to mi zostało do dziś.  A później nastała moda na buty tzw. plastiki. Były ładne, kolorowe i wcale nie przeszkadzało nam, że niemiłosiernie odparzały stopy w lecie. Chodziło się w takich butach, w spódnicy lambadówce i w koszulce z zaprasowaną naklejką, ja akurat miałam taką ze smerfem :)

SSolid

  • Gość
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 01, 2007, 06:38:07 pm »
0



Miałam taką samą oraz 10 innych, które dopiero niedawno przy okazji jakichś porządków powędrowały na śmietnik  ;).


ostatnio schodzą nawet po 100 zł bo panuje moda na retro  :sorcerer:

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 01, 2007, 06:50:40 pm »
0



Miałam taką samą oraz 10 innych, które dopiero niedawno przy okazji jakichś porządków powędrowały na śmietnik  ;).


ostatnio schodzą nawet po 100 zł bo panuje moda na retro  :sorcerer:

ja pierniczę !!! ja to nigdy nie miałam żyłki do interesów... :( :( :( szkoda, że nie opyliłam ich na Allegro, miałabym bilet na LZ za free  ;) :D

a pamiętacie może tarcze "wzorowy uczeń" i film o Jance, która miała taki pierścień  ? :D jak nazywał się aktor, który w tym filmie zawsze jeździł konno..?.to była jedna z moich miłości  :ph34r: :wub: :lol: może go jakoś odszukam!

Butów Relax nie kojarzę, ale wiem, że był okres, kiedy bardzo modne były lakierki. Pamiętam natomiast te kolorowe, plastikowe obuwie...okropność.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 01, 2007, 06:52:00 pm »
0

a pamiętacie może tarcze "wzorowy uczeń"


ja mialem w 1 , 2 i 3 klasie :)


SSolid

  • Gość
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 01, 2007, 06:53:47 pm »
0
za mojej kadencji takowych nie bylo ;f

pamieta ktos Piszczałke? Tego wlochatego potwora? Zawsze przez ***** spac ie moglem

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 01, 2007, 06:56:04 pm »
0
Oprócz butów Relax były jeszcze dresy (wtedy dresy nie kojarzyły się z tym co dzisiaj) w kolorach, np. jasno - zielony, bądź różowy. Z tyłu miały jakiś obrazeg na całe plecy i napis Passanger.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 01, 2007, 07:03:13 pm »
0
za mojej kadencji takowych nie bylo ;f

pamieta ktos Piszczałke? Tego wlochatego potwora? Zawsze przez c**ja spac ie moglem

Piszczałka latałka :D " Ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem,co to taty" - chyba pamiętam :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 01, 2007, 07:05:12 pm »
0
za mojej kadencji takowych nie bylo ;f

pamieta ktos Piszczałke? Tego wlochatego potwora? Zawsze przez c**ja spac ie moglem

Piszczałka latałka :D " Ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem,co to taty" - chyba pamiętam :D

no i nastała jasność !!!  ;D ;D
pamiętam, że panicznie się go bałam...miałam koszmary przez tego włochatego stwora... :( :D

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 01, 2007, 07:22:12 pm »
0
film o Jance, która miała taki pierścień  ? :D jak nazywał się aktor, który w tym filmie zawsze jeździł konno..?.to była jedna z moich miłości  :ph34r: :wub: :lol: może go jakoś odszukam!
To ten, co  w filmie miał na imię Julek? Też mi się podobał ;) A nazywa się Tadeusz Horvath.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 01, 2007, 07:24:47 pm »
0
Odnośnie Piszczałki:
http://www.filmpolski.pl/z1/60i/2960_1.jpg - rose84 nie ogląda ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest211

  • Gość
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 01, 2007, 07:24:52 pm »
0
i film o Jance, która miała taki pierścień  ? :D jak nazywał się aktor, który w tym filmie zawsze jeździł konno..?.to była jedna z moich miłości  :ph34r: :wub: :lol: może go jakoś odszukam!


Weź, ale to była miłość... Janka i Julek  :wub: :wub: :wub:  :lol: Młoda Krukówna tam grała.  :P Tu można poczytać kto był kim - http://pl.wikipedia.org/wiki/Janka_%28serial_telewizyjny%29



SSolid

  • Gość
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 01, 2007, 07:27:48 pm »
0
pamietam ze jeszcze twin peaks lecialo, ale ze bylow  srodku tygodnia z rana to nie ogladalem

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 01, 2007, 07:28:01 pm »
0
i film o Jance, która miała taki pierścień  ? :D jak nazywał się aktor, który w tym filmie zawsze jeździł konno..?.to była jedna z moich miłości  :ph34r: :wub: :lol: może go jakoś odszukam!


Weź, ale to była miłość... Janka i Julek  :wub: :wub: :wub:  :lol: Młoda Krukówna tam grała.  :P Tu można poczytać kto był kim - http://pl.wikipedia.org/wiki/Janka_%28serial_telewizyjny%29





szkoda, że na Wikipedii nie ma o nim artykułu...nawet nie wiem ile może mieć lat...jak ktoś znajdzie fotkę, wklejcie proszę  :D

Roxy, też Ci się podobał ? a może masz jakieś bliższe informacje o nim ?  ;)

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 01, 2007, 07:39:32 pm »
0
A propos gier, może ktoś pamięta gry, które można nazwać prototypem dzisiejszego Playstation ? Podłączało się je do telewizora, grafika była okropna, ale pamiętam, że uwielbiałam wyścigi samochodów, w które potrafiłam grać godzinami  :D. W zestawie był prowizoryczny joystick, a wszystko wyglądało dość śmiechowo. Mimo wszystko, tzw. gry telewizyjne to był czad :D.
pamietacie?pamietamy.Ja najbardziej lubiłam cos co sie chyba nazywało 'super tank" i "Robocopa"
taaaaaaaaaaaaak!!!!  Super Tank :D to było świetne  ;D Zapomniałam jak sie to nazywało, dzięki za przypomnienie :D !!!
Ooooo! Też w to "pykałam" razem z tatą :D Chociaż jak on się dorwał to potem ciężko było pograć :D

Skakanie w gumę też pamiętam... kosteczki, kolana, uda, biodra, pas, coś tam jeszcze po drodze i na koniec wysokie ręce :lol: lubiłam skakać bo wówczas byłam wyrośnięta jak na swój wiek więc bez problemu mi szło ;) Oprócz skakania w gumę była jeszcze kręconka :D

Mundurek nosiłam... bleh taki granatowy z białym kołnierzykiem i przypiętą tarczą (jeszcze gdzieś w domu ją mam :)) na szczęście ten koszmar był tylko przez pierwszą klasę :D
A tego kudłatego to nie pamiętam... tzn. nie znam po prostu, ale moi rówieśnicy oglądali :)

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: o pokoleniu słów kilka, czyli wątek jak najbardziej wspomnieniowy :)
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 01, 2007, 07:41:34 pm »
0
Nie, nic nie mogę o nim znaleźć poza tym, że później grał jeszcze w Mów mi rockeffeler. W sumie szkoda, bo ładny był z niego chłopak i moim zdaniem miał pojęcie o aktorstwie, chociaż z drugiej strony jakby miało mu się tak ułożyć życie jak Krukównie, to lepiej że nie jest znaną osobą.
Jak jesteśmy przy temacie ładnych chłopaków, to mi kilkanaście lat temu podobał sie Robert Janowski. To było w tym czasie, jak grał w Metrze. Ach no i Kordek w Labiryncie i jeszcze taki czeski aktor ze Szpitala na peryferiach.

 

Auto-Music, czyli czego słuchamy za kółkiem

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10317
Ostatnia wiadomość Stycznia 16, 2013, 09:04:23 am
wysłana przez Śpiochu