Autor Wątek: NBA oraz koszykowka w Polsce  (Przeczytany 175187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #315 dnia: Listopada 11, 2013, 11:54:13 am »
0
No rzut afaktycznie robi wrażenie :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #316 dnia: Listopada 12, 2013, 09:44:42 am »
0
Takie rzuty to się na podwórku trafiało od niechcenia :P

W NBA też trafiają:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mdPjNQ1HtIQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=mdPjNQ1HtIQ</a>

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #317 dnia: Listopada 22, 2013, 04:15:27 pm »
0
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #318 dnia: Grudnia 17, 2014, 04:58:49 pm »
0
Troszkę prywaty. Tekst mojego autorstwa poświęcony Pawłowi Storożyńskiemu, byłemu reprezentantowi Polski, którego teraz wielką pasją jest muzyka, szczególnie rockowa. Występował jako Storo w Must Be The Music, bardzo ciekawa postać, warto się zapoznać.
http://ofens.co/super-ofens/storo-czyli-jak-urodzic-sie-z-pilka-i-gitara/

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #319 dnia: Kwietnia 15, 2016, 05:06:55 pm »
0


Rekord GSW 73-9
Ostatni sezon Kobiego Bryanta
Działo się trochę w tym sezonie. Moi Knicks oczywiście już na rybach. Komu kibicujecie w tegorocznych
Play-off's ?
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3753
  • Respect: +949
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #320 dnia: Kwietnia 15, 2016, 06:32:42 pm »
0
Nie interesuję się praktycznie w ogóle NBA. 4 lata temu była olimpiada i oczywiście nadal najatrakcyjniejszą częścią olimpiady była koszykówka w wykonaniu Dream Team-u, ale tak naprawdę z moich czasów pamiętałem jedynie Kobiego, ba nawet pamiętałem jego pierwsze kroki, pamiętam jak niespełna 18 letni chłopak wygrał konkurs wsadów, w sezonie gdy NBA stuknęła 50-tka (była wtedy prezentacja największych gwiazd w historii NBA). W kolejnym sezonie już był jedną z największych gwiazd NBA a mimo to nadal nie wychodził w pierwszej piątce, dopiero jak sprzedali Eddie Jonesa, wszedł do pierwszej piątki. Ja tak naprawdę cały czas pamiętam go jako młodziaka, więc aż trudno mi teraz uwierzyć, że to jest weteran, który właśnie zakończył karierę ...tak se myślę, że przecież już minęło 20 lat od tamtego czasu, a w 1997 roku w jednym z numerów Magic Basketball (ktoś jeszcze pamięta tą gazetę?) czytałem artykuł, że około 20 lat grają tylko nieliczni i raczej to dotyczyło centrów. W tym roku Olimpiada, ciekawe czy Kobe jeszcze zagra.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #321 dnia: Kwietnia 15, 2016, 06:53:01 pm »
0
GSW musza zdobyc tytul zeby ten rekord byl czyms wiecej niz tylko statystyczna ciekawostka
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #322 dnia: Kwietnia 16, 2016, 03:53:17 pm »
0




Rekord GSW 73-9
Ostatni sezon Kobiego Bryanta
Działo się trochę w tym sezonie. Moi Knicks oczywiście już na rybach. Komu kibicujecie w tegorocznych
Play-off's ?


O fan Knicks, dobrze wiedzieć, że poza mną jeszcze tacy istnieją :-) W Nowym Jorku jeszcze cierpią po latach niegospodarności Dolana z I.Thomasem. Ten sezon to taki malutki kroczek naprzód z perełką wybraną w Drafcie - Porzingisem. Jestem ciekawy następnego sezonu Lotysza, bo koleś 220 cm rzucający swobodnie za 3 to ewenement nawet w skali NBA. Poza tym koniecznie nowy trener (Thibodeau najchętniej) po nieudanym eksperymencie z Fisherem. Ale boję się, że Phil Jackson z tylnego fotela będzie obstawał przy swoich wychowankach i na siłę próbował tłuc trójkąty. A niestety Melo może nie chcieć czekać parę lat aż trójkąty zaczną działać.

Co do Playoffs stawiam na powtórkę finału sprzed roku Warriors-Cavs. W pierwszej rundzie liczę na niespodziankę w postaci awansu Celtics, którzy mają fajną ekipę walczaków. I moje typy:
CLE-DET 4:1
TOR-IND 4:2
MIA-CHA 4:3
ATL-BOS 2:4

GSW-HOU 4:0
SAS-MEM 4:0
OKC-DAL 4:2
LAC-POR 4:2

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #323 dnia: Kwietnia 17, 2016, 11:11:53 am »
0
najwiekszym zagrozeniem dla GSW jest zdrowie Curry'ego - a juz w pierwszym meczu PO podkrecil kostke...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #324 dnia: Kwietnia 18, 2016, 03:25:35 pm »
0
Thibodeau to by było coś wspaniałego. Po Rambo i Fishu to w sumie każdego można spróbować . Porzingis ma potencjał ale ja nie widzę w nim gościa wokół którego można by było budawac team ( obym się mylił ) @mafioso KD jest wolnym w tym roku , nadzieja jest wiesz- Neeeew Yoooork  itd :) Ja liczę na Hornets ale już Miami się w pierwszym spotkaniu po nich przebiegło niestety. Co do finału to mam po prostu nadzieję że GSW nie wygra :)

Kawhi Leonard - Defensive Player of the Year
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2016, 03:36:37 pm wysłana przez Vince_Carter »
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #325 dnia: Kwietnia 18, 2016, 09:32:39 pm »
0
Vince: a czy prawdziwy Vince bedzie gral w przyszlym sezonie i dalej sie rozmienial na drobne ? lubie goscia i dlatego pytam
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #326 dnia: Kwietnia 19, 2016, 01:38:20 pm »
0
Coraz mniej tych wyjadaczy z przełomu XX i XXI już zostało. Po zakończeniu kariery przez Kobe'yego pozostali już tylko Nowitzki, Pierce, Garnett i Carter - wszyscy w okolicach 40, a Kevin za miesiąc skończy 40. Niebawem pewna epoka w NBA definitywnie się zakończy - Epoka czynnych zawodników którzy grali w czasach legendarnych Chicago Bulls.
GSW jest faworytem rozgrywek ale uzależnione jest w dużej mierze od Curry'ego.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #327 dnia: Kwietnia 19, 2016, 02:43:13 pm »
0
Coraz mniej tych wyjadaczy z przełomu XX i XXI już zostało. Po zakończeniu kariery przez Kobe'yego pozostali już tylko Nowitzki, Pierce, Garnett i Carter - wszyscy w okolicach 40, a Kevin za miesiąc skończy 40. Niebawem pewna epoka w NBA definitywnie się zakończy - Epoka czynnych zawodników którzy grali w czasach legendarnych Chicago Bulls.
GSW jest faworytem rozgrywek ale uzależnione jest w dużej mierze od Curry'ego.

Kiedyś musiało to nastąpić. W sumie w wymienionej przez Ciebie czwórki tylko Garnett grał w czasach Jordana w Bulls, reszta zaczynała tuż po lokaucie w 1998. Oczywiście trzeba koniecznie pamiętać też o Duncanie! Szacun, że tak długo się trzymają. W piłce na światowym poziomie przed 40-stką nie ma już praktycznie nikogo poza Buffonem.

Co do samych play-off, kibicuję Spurs i uważam, że wcale nie są bez szans w ewentualnym finale konferencji z GSW mimo 1-3 w sezonie regularnym.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #328 dnia: Kwietnia 19, 2016, 03:20:28 pm »
0
Masz racje, jest jeszcze przecież niezniszczalny Tim Duncan. Mój błąd.
Kiedyś dużo bardziej interesowało mnie NBA ale od jakiegoś czasu - paru lat, to zainteresowanie zaczęło spadać i chyba jest to trochę spowodowane tym że legendy na których się wychowało zawiesiły już buty na kołkach, a nowi znakomici zawodnicy nie przykuwają do telewizora mimo że są przekozakami jak Curry, James, Harden czy Griffin.
Hornets zapewne nie mają zbytnio szans w Playoff ale życze klubowi Jordana jak najlepiej.

Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8590
  • 17000 postów
  • Respect: +4343
Odp: NBA oraz koszykowka w Polsce
« Odpowiedź #329 dnia: Kwietnia 19, 2016, 06:40:45 pm »
0
jest ich wiecej

Andre Miller   G   March 19, 1976
Manu Ginóbili   F/G   July 28, 1977
Jason Terry   G   September 15, 1977

a 36-letni Crawford wlasnie ustanowil rekord NBA i zostal 3 raz wybrany najlepszym rezerwowym

co do GSW-HOU - GSW zostalo pozbawione dzis 30pkt na mecz (Curry) a i tak ogralo ich z palcem w dupie, jezu ale ci Rockets sa daremni
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

prasa w Polsce

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 17275
Ostatnia wiadomość Grudnia 12, 2012, 10:12:33 am
wysłana przez Bluebird