Autor Wątek: NBA oraz koszykowka w Polsce  (Przeczytany 175177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #210 dnia: Września 07, 2009, 09:53:22 pm »
0
No jak dla mnie meczyk był świetny:) Ładnie pocisnęli z początku szczególnie, ale komentator miał rację.. Gdyby Bułgaria miała lepszych strzelców to w tych naszych przestojach by nas mocniej pocisnęli.. Także mam nadzieję, że będą grać jutro równiej:) Ignerski mnie pozytywnie zaskoczył tak dobrą skutecznością, trafił ważną trójeczkę w 2. kwarcie przerywając serię Bułgarów. Logan w obronie niestety słabiutko, dobrze że nadrabia atakiem, Polish Hammer faktycznie ładnie lideruje, szczególnie z początku dominował pod koszem w obronie, chociaż Lampe zagrał bardzo dobrze to jednak jakoś za mało mi go było. Pod koniec mogli Wójcika wpuścić żeby go przywitać:)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #211 dnia: Września 07, 2009, 11:42:55 pm »
0
Szkoda wielka, że Izrael przegrał ;(

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #212 dnia: Września 08, 2009, 09:09:25 pm »
0
Świetny mecz z Litwą, emocjonujący do samego końca. Przyznam się szczerze, że nigdy nie śledziłem rozgrywek koszykarskich, ale muszę przyznać, że jest to baardzo efektowny sport :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #213 dnia: Września 08, 2009, 09:32:38 pm »
0
a gra w NBA jest jeszcze efektowniejsza  ;)

brawo dla Polakow, co prawda widac ze brak im jeszcze doswiadczenia, ale rodzi sie fajna, mloda druzyna

Lampe (85), Gortat (84), Koszarek (84), Szubarga (84)

oby tak dalej !

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #214 dnia: Września 08, 2009, 11:43:31 pm »
0
... Logan (82) hehe;)

Ta drużyna mnie niesie w dobrym humorze:) Prawdziwy test będzie jutro... Jak wygrają z Azją to będzie dopiero czad, no i dopiero wtedy nadzieje wzbudzą się na maxa. Hedo vs. Polish Hummer:D
Dziwi mnie Hiszpania... Niemal przegrali drugi mecz a grają praktycznie pełnym składem.. No i w sumie co mnie najbardziej zastanawia, czy dziś Eva Longoria śpi w promieniu 20km ode mnie czy nie:D Coś nie słyszałem/czytałem, żeby dopingowała w Polsce swego boskiego Parkera.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #215 dnia: Września 08, 2009, 11:45:53 pm »
0
Co do meczu Polaków to się na razie nie wypowiadam, muszę obejrzeć jakąś powtórkę.

Natomiast wicemistrz olimpijski Hiszpania jeszcze na 3:40 min przed końcem przegrywała z Wielką Brytanią. Wyglądają jakby chcieli odpaść z tego turnieju jak najszybciej, chyba tylko Pau Gasolowi zależy chociaż ten też pudłuje większość wolnych.
Świetna gra Słowenii mają świetną ekipę, jak się nie spalą psychicznie w drugiej fazie turnieju to wróżę im medal. No i te słoweńskie fanki :P Mniam ;)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #217 dnia: Września 10, 2009, 05:42:45 pm »
0
W sumie to co miał Gortat powiedzieć ?! On zdaje sobie sprawę z tego, że Polskę stać co najwyżej na ćwierćfinał, oczywiście nie powie tego na głos, bo media by go zaraz zjadły. Co do gry Polaków po pierwszej rundzie to mogę stwierdzić tylko tyle, że bez punktów ławki nie wygramy z żadną ekipą w drugiej rundzie. Mamy też problem z grą w ataku pozycyjnym, bo o ile z kontrataku wszystko wygląda ładnie-pięknie to z ustawianiem zagrywek sobie nie radzimy. Nie sztuką było wygrać z Bułgarią, z Litwą było trochę szczęścia i brak kilku gwiazd u Litwinów (Macijauskas, Siskauskas, Jasikevicius). Dopiero Turcja pokazała naszą prawdziwą "siłę". Nie wierzę, że można daleko na euforii dojść w takim turnieju. Teraz wiele ekip (m.in. Hispzania) zacznie poważne granie i nie daje naszym wielu szans.
Co do faworytów na dalszą fazę turnieju obstawiam, że daleko zajdzie Turcja, Grecja, Hiszpania (rozkręcają się z meczu na mecz ich wczorajsze spotkanie ze Słowenią - miodzio :) ), może Francja z Parkerem i Słowenia (chociaż tu brakuje im cm pod koszem).

Poniżej krótkie podsumowanie pierwszej fazy turnieju:
http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,4967589,title,EUROBASKET-2009-PODSUMOWANIE-GRUPY-A-I-GRUPY-B,index.html
http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,4967705,title,EUROBASKET-2009-PODSUMOWANIE-GRUPY-C-I-GRUPY-D,index.html


PS. Iverson oficjalnie w Memphis Grizzlies
http://img183.imageshack.us/img183/3685/alleniversongrizzlies.jpg
http://www.nba.com/video/channels/nba_tv/2009/09/10/nba_090910_mem_wallace.nba/
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 09:35:15 pm wysłana przez mafioso »

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #218 dnia: Września 10, 2009, 10:20:30 pm »
0
chcialbym zeby to byl jego ostatni sezon w karierze... ale nie wierze
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #219 dnia: Września 10, 2009, 11:33:09 pm »
0
yyy dlaczego mu tak życzysz?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #220 dnia: Września 10, 2009, 11:41:17 pm »
0
jestem jego wielkim fanem.. ale niestety widze jak szybko sie skonczyl w zeszlym sezonie... nie chce zeby sie pozegnal
jak Scottie Pippen
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #221 dnia: Września 11, 2009, 12:39:39 am »
0
Zeszły sezon był dla całego Detroit katastrofalny więc i Iverson się tam nie odnalazł, zwłaszcza przy takim trenerze jak Curry. Poza tym tam był doświadczony i zgrany team, który nie potrzebował jeszcze jednej gwiazdy. W Memphis może odgrywać taką rolę jak w Denver czyli trochę usuwać się w cień i pozwolić na rozwijanie się talentu O.J. Mayo (tak jak w Denver wkomponował się w skład z Anthony'm). Mądry trener a takim jest Lionel Hollins umiejętnie go wkomponuje w drużynę. Skład mają ciekawy - Mayo, Gay, M.Gasol + nr 2 draftu Hasheem Thabeet.
Chociaż ja osobiście żałuję, że AI nie trafił ostatecznie do Bobcats i nie gra znów u Larry'ego Browna.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2009, 12:41:23 am wysłana przez mafioso »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #222 dnia: Września 11, 2009, 01:17:18 am »
0
Czas Detroit już przeminął,taka jest prawda.Pamiętam jeszcze wczesne lata 90 kiedy moje Portland z Dexlerem dzielnie walczyło o mistrzostwo.To były trzy lata świetnych występów(dwa razy finał NBA) ale to był ich szczyt możliwości i potem to się wszystko naturalnie rozsypało.Tak samo jest teraz z Detroit,nastał czas budowy nowej drużyny z ambicjami.Iverson przyszedł tam w nie odpowiednim czasie.To fenomenalny zawodnik który nigdy nie miał szczęścia do tego by mieć odpowiednich partnerów do osiągania sukcesów.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #223 dnia: Września 12, 2009, 10:36:19 am »
0
owszem Detroit gralo fatalnie ale AI mial tez najgorszy sezon w karierze, faktem jest ze gral najmniej minut w karierze,
oddawal najmniej rzutow, ale i inne statystyki mu spadly na leb na szyje. ogladalem troche meczow Detroit i az zal
bylo patrzec na Iversona gdy konczyl mecz z 1-8 z gry i 3 asystami... wiadomo ze nie pasowal on do tej taktyki
obronnej Pistons, nigdy nie byl wybitnym obronca, choc swietnie przechwytywal ale teraz juz mniej to robi ze
wzgledu na co raz mniejsza szybkosc. Dodatkowo dopadly go kontuzje, 34 lata, tyle co on oberwal przez te
kilkanascie lat w NBA to malo ktory dostal, te kontuzje musialy sie odezwac... wszystko sie zlozylo na najgorszy
sezon w karierze i szkoda ze w kazdym kolejnym sezonie (bo tak jak mowilem wyzej nie wierze ze zakonczy
kariere po tym nadchodzacym) bedzie dostawal mniej minut i bedzie odgrywal co raz mniejsza role. Moglby sie
pogodzic z role rezerwowego gdyby poszedl do druzyny ktora ma mistrzowskie aspiracje, a poszedl do slabiutkiego
Memphis ktore w ostatnich sezonach wygrywalo srednio po dwadziescia kilka meczow na sezon. Zycze mu jak
najlepiej bo to wielki gracz (mimo ze nie zdobyl mistrza) ale wiem ze to koniec AI. Taki zawodnik zasluguje zeby
pozegnac sie z liga z honorem, boje sie ze skonczy za pare lat ze statystykami na poziomie 10min na mecz, 5pkt
na mecz...
To fenomenalny zawodnik który nigdy nie miał szczęścia do tego by mieć odpowiednich partnerów do osiągania sukcesów.


nic dodac nic ujac  ;)


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=z2jMzudeX1E" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=z2jMzudeX1E</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c57Lp9ol6tQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=c57Lp9ol6tQ</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1WNE5u1Mf-w" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=1WNE5u1Mf-w</a>

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: NBA oraz EuroBasket 2009
« Odpowiedź #224 dnia: Września 13, 2009, 10:25:58 pm »
0
Dla mnie MJ to "greatest player of all-time".
No i bardzo ładnie pojechał w przemówieniu temu grubasowi Krause'mu :)

 

prasa w Polsce

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 17274
Ostatnia wiadomość Grudnia 12, 2012, 10:12:33 am
wysłana przez Bluebird