Autor Wątek: Narkotyki legalne w Polsce  (Przeczytany 69468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 26, 2009, 12:38:38 pm »
0
Kluczem jest słowo "raczej" ;) Ty wiesz,jak coś na Ciebie działa,ale to nie znaczy,że tak samo będzie działać na innych,bo przecież gdyby tak było,to nikt nie byłby zagrożony nałogiem. Jesteś w 100 % pewny,że nigdy nie skusisz się na nic mocniejszego,że nikt z forum pod wpływem Twoich postów nie skusi się na nic mocniejszego,że nikt,komu opowiadasz,jak to jest fajnie z roślinkami nie uzależni się ? ;)
Niby odpowiada się tylko za siebie,ale czy zawsze?
Nie wydaje mi się,żeby wszyscy,którzy się uzależnili zaczynali od heroiny ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 12:42:20 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 26, 2009, 12:52:08 pm »
0
Ja zwykle palę marihuanę średnio raz na dwa miesiące, kiedyś to było częściej, i jakoś nie przerzuciłem się na heroine czy fete, ponieważ wiem że robię to tylko dla rozrywki a nie żeby spalić swoje smutki, poza tym trzeba mieć też silną wolę.
Zwykle to bardziej agresywni i większe szkody robią ludzie którzy piją alkohol, a nie Ci co w spokoju sobie gdzieś na boku przypalą.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 26, 2009, 12:55:12 pm »
0
Wam się może uda,wielu z Was nie pójdzie tą drogą,jaką poszli ci,którzy spróbowali raz i nie mogli przestać. Ale jeśli jest zagrożenie,że choć jednemu się to nie uda i zmarnuje sobie życie przez narkotyki,to czy nie warto o tym powiedzieć?
Jasne,pewnie ktoś napisze,że trza wiedzieć,co się robi i.t.d. Wielu ludziom wydawało się,że "wie".
Życie jest w Waszych rękach,ale ryzykując uzależnienie sprawiacie,że to nie tylko Wasza sprawa.

to stara spiewka, przerabiana wiele razy, rowniez w tym temacie... ten cytat rownie dobrze moze dotyczyc alkoholu. uwazaj jak zaczynasz pic, bo
najpierw wypijesz jedno piwo, poczym skonczysz jako menel w bramie pijacy denaturat... czy nie warto o tym powiedziec?
tylko tu chodzi o to zeby nie siac paniki i nie generalizowac. wkurza mnie to ze ktos tu mnie umieszcza w tym samym zdaniu co narkomani jak Adler.
ostatnio zapalilem blanta z marihuana po raz pierwszy od 3 lat. dawno temu raz sprobowalem haszu. i co mozna mnie porownywac z narkomanem?
nie zycze sobie takich porownan i sugerowania ze wydaje mi sie ze wiem co robie, a tak naprawde to nie mam o tym pojecia i narazam innych na
utrate zdrowia czy zycia. to ze zapalilem u kumpla w domu, przeszlo mi nie wiem po godzinie i wyszedlem na ulice tzn ze zaraz kogos zabije, albo
wsiade do samochodu? ale rozumiem ze po ilus tych razach, mam juz gabke zamiast mozgu, gdyz palilem wczesniej raz na pare miesiecy...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 26, 2009, 12:59:33 pm »
0
Nie znam statystyk i chyba nie chcę znać. Generalnie niby też palacze są "mniej szkodliwi" niż ci,co piją alkohol,tylko co z tego? Na leczenie jednych i drugich idzie masa kasy z podatków,które płacimy wszyscy. A to,że dziś jedno,czy drugie nie szkodzi,to nie znaczy,że tak będzie zawsze. O wpływie pewnych rzeczy na zdrowie czasem dowiadujemy się po latach,ba,czasem dowiadujemy się zbyt późno.
Ty wiesz,że robisz to dla rozrywki,ale robiąc to i mówiąc o tym/pisząc wpływasz na innych,którzy może nie będą mieli tyle siły,żeby przestać,którzy może zapalą dla towarzystwa,dla hecy,a potem nie będą umieli się z tego wyrwać i będzie sięgał po coś mocniejszego.

Zagwarantuje każdy z Was,że tak się na pewno nie stanie?

P.S. Adler też kiedyś nie sięgał po narkotyki,a z tego,co czytam obecnie jest czysty. A przywołuję jego postać jako przestrogę,bo wielu nim tu gardzi z racji nałogu,ale gwarancji,że się nie uzależni nie ma nikt.

http://www.szkodliwosc.osa.pl/wplyw-marihuany-na-mozg.html - warto
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 01:18:53 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 26, 2009, 01:19:01 pm »
0
Ty wiesz,że robisz to dla rozrywki,ale robiąc to i mówiąc o tym/pisząc wpływasz na innych,którzy może nie będą mieli tyle siły,żeby przestać,którzy może zapalą dla towarzystwa,dla hecy,a potem nie będą umieli się z tego wyrwać i będzie sięgał po coś mocniejszego.

Zagwarantuje każdy z Was,że tak się na pewno nie stanie?

aha czyli mam przestac palic co jakis czas, bo ktos dzieki mnie moze stac sie narkomanem. dobre. takich przykladow moge wiecej podac:
przestan jezdzic szybko samochodem, bo dajesz zly przyklad komus, kto tez zacznie jezdzic szybko i sie zabije. przestan chodzic na solarium
bo dajesz zly przyklad komus, kto tez zacznie chodzic i nabawi sie raka skory.

wyjdzie na to ze trzebaby sie zamknac w domu, bez kontaktu ze swiatem, bo mozesz komus dawac zly przyklad...i ktos przez to zginie, albo
podupadnie na zdrowiu
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 26, 2009, 01:19:27 pm »
0
    Marihuana nie powoduje uzależnienia fizycznego :D Czyli nie da się wyniszczyć organizmu za jej "pomocą", to samo tyczy się szałwii.  Można uzależnić się tylko psychicznie, tak samo jak od herbaty, czy leżenia na lewym boku. Więc serdecznie wszystkich zachęcam do próbowania (z całą odpowiedzialnością do której i tak nikt mnie nie pociągnie :D ), aby wypowiadając się na ten temat, mieli ku temu jakieś merytoryczne podstawy, a nie powtarzali slogany usłyszane  od pani pedagog ze szkoły podstawowej.

Cytuj
Na leczenie jednych i drugich idzie masa kasy z podatków,które płacimy wszyscy.

Oj Zqyx, siejesz propagandę dla ciemnego ludu. Zajrzyj sobie do budżetu państwa i zobacz ile pieniędzy dostaje skarb z akcyzy. Zapewniem Cię, że wystarczyło by na kilka Polsk.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 01:22:00 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 26, 2009, 01:23:25 pm »
0
DrDrei: Nie,po prostu miej świadomość konsekwencji i wpływu na innych ludzi. Chcesz mieć dziury w mózgu - proszę bardzo,ale nie udawaj,że pewne rzeczy nie szkodzą.

Douger: Czy uzależnienie psychiczne od czegoś nie jest w stanie zniszczyć Ci życia? Odpowiedz sobie sam.

W sumie co chciałem to napisałem,z mojej strony to tyle.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 26, 2009, 01:27:05 pm »
0
Cytuj
[...]długotrwałe i intensywne używanie marihuany powoduje znaczące zmiany mózgu

Zqyx - ktoś kto tak używa takich rzeczy jak marihuana jest po prostu idiotą. Kogoś kto pali średnio raz na miesiąc (np. ja) chyba nie nazwiesz długotrwałym i intensywnym palaczem? więc z tym tragicznym wpływem na mózg troche wyluzujmy.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 26, 2009, 01:28:50 pm »
0
   Wszystko byłoby ok, tylko tacy ludzie jak ty chcą na siłę "uszczęśliwiać" innych i zabraniają im tego i owego. Ogólnie tacy ludzie mogą się aktualnie pocałować w dupę, bo proceder kwitnie i tak, tzn. że ludzie tego potrzebują, a pieniądze zamiast do skarbu państwa trafiają do tych, którzy nie rozstają się ze spluwą. Dzięki takie hipokryzji mamy surowsze prawo za posiadanie osmolonej lufki, niż za zabicie psa. Dzięki takiej hipokryzji dostęp do narkotyków mają osoby nieletnie. O nich się martw, a nie o dorosłych ludzi, którzy sami odpowiadają za swoje życie

P.S. Ciekawe, że w ciągu półtorej godziny mogę się znaleźć w miejscu, gdzie palę sobie całkiem legalnie, a zasrany Polski system może tylko tupać nóżką.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 01:42:47 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 26, 2009, 01:30:39 pm »
0
Jak palisz codziennie to może coś tam wpływa na mózg, alkohol chyba jeszcze bardziej wpływa na mózg i kondycje fizyczną niż marysia. Może i dobrym przykładem nie świece dla innych, ale to mój wybór, a inni też chyba mają mózg, przecież ja za nich nie odpowiadam, poza tym też trzeba mieć odpowiednie towarzystwo do tego, wtedy nikt sie ciebie nie czepia że palisz i źle na niego wpływasz

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 26, 2009, 01:32:29 pm »
0
DrDrei: Nie,po prostu miej świadomość konsekwencji i wpływu na innych ludzi. Chcesz mieć dziury w mózgu - proszę bardzo,ale nie udawaj,że pewne rzeczy nie szkodzą.

Mam swiadomosc konsekwencji dlatego m.in. kiedys palilem raz na pare miesiecy, a ostatnio mialem przerwe 3letnia. Dziury w mozgu, to mozna miec
jak sie codziennie jara. Pewnie ze marihuana szkodzi, ale wez pod uwage czestotliwosc palenia, ilosci palenia i nie porownuj tego do wszystkich
innych narkotykow (w tym twardych). I nie pisz glodnych kawalkow ze jak ja czasem zapale, tzn ze wpedzam w nalog innych i stanowie zagrozenie dla innych, bo to robienie z igly widly.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 26, 2009, 01:33:31 pm »
0
Douger ( i inni): Nie przeinaczaj moich słów. Nie kojarzę,żebym powiedział : nie pal i.t.d Jestem przeciwny narkotykom oraz środkom uzależniającym fizycznie i psychicznie,ale to nie znaczy,że ich "zakazuję",zresztą nawet gdybym chciał to i tak nie jestem w stanie tego zrobić.A nie chcę.

Pal,wciągaj,wstrzykuj,jak wolisz,na zdrowie. Ale miej świadomość konsekwencji nie tylko dotyczących Ciebie,ale i innych,których do tego zachęcasz. Mam nadzieję,że wszyscy ją macie i nikt się nie uzależni od niczego.

Tyle z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 01:36:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline EroticJesus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • All Pigs Must Die/Brain Dead
  • Respect: -2
    • http://img147.imageshack.us/img147/3038/ownedwa2mq8qj0.png
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 26, 2009, 01:52:49 pm »
0
Jeśli ktoś pali MJ tylko po to by zaszumić myśli w głowie to szybko przerzuci sie na cos mocniejszego. Ja pale ładnych kilka lat, mam zawiasy za 0,3 grama suszu, oprocz tego nasza cudowna policja za posiadanie spuściła mi wpier**l. Tak po prostu. Spróbowałem twardszych(koks,feta), nie wróciłem do nich nigdy, nigdy nie miałem ochoty. Trzeba palić z rozumem.
Elvis Presley And The Soul Monster!!!
Chinese Democracy Rocks! Don't You Try To Stop Us Now!


Sometimes I feel like
There's nothing that's stopping me  All things are possible  I am unstoppable

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 26, 2009, 04:28:45 pm »
0
napisałem wcześniej każda używka to jedno g...

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Narkotyki legalne w Polsce
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 26, 2009, 11:49:59 pm »
0
A ja z innej beczki podzielę się swoją życiową przygodą,która  miała miejsce zaraz po przyjeżdzie do Holandii więc ok. 5 lat temu, pewnego razu znajomy zaproponował mi  dobrze  płatną fuchę  ,płatną 8 euro , w tym czasie miałam na godz. 5 wiec szybko 'zachorowałam"i  następnego dnia stawiłam się w umówionym miejscu  .Praca miała być przy obcinaniu  trawy , a znajomy się nie stawił bo po prostu zaspał.Przyjechało po nas auto ,taka mała ciężarówka chłodnia i kazali nam wsiąść na pakę ,byłam w szoku bo  domyśliłam się ,że to nie do końca legalny interes a o tym mój znajomy nie wspominał,ale poznałam inne dziewczyny i mowiły ,że one jeżdzą już jakiś czas i nic złego się nie dzieje i chociaż miałam stracha to pojechałam ,po drodze zabrali jeszcze ludzi i jechaliśmy sobie komfortowo jak śledzie.po ok godz. jazdy auto dojechało do celu , stanęło słyszałam ,że otwiera się brama i wjechaliśmy do   środka drzwi się zamknęly i nas wypuszczono ,byliśmy w hali oświetlonej kilkoma halogenami  pośrodku stały krzesła w okręgu dali nam wiadra ,nożyczki   przynieśli ogromne wory i wysypali trawę  na środek i dzieła.Pracowaliśmy 10 godzin oprócz przerwy a najbardziej byłam w szoku ,że pracowało tam kilka starszych babci Polek a dosłownie  szły jak kuny.Panowie zamówili nam żarcie , a jakże pełna kultura co do ich zachowania wobec nas i byłabym nie poszla więcej ,bo się bałam co jakby policja przyjechała ale powiedzieli że kasa będzie jutro więc mowię sobie jeszcze tylko jutro przecież za darmo tu nie orałam cały dzionek,no i tak się stalo następnego dnia pracowaliśmy już w innym miejscu po skończonej pracy zgarnęłam swoje 200 euro i nie pojawiłam  się więcej,szczęsliwa ,że wszystko dobrze się skończyło .A i tak jeden Polak spalił cały interes bo chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie komórką :P i faceci więcej się nie pojawili.Teraz jak o tym myślę to się sobie dziwię,że to zrobiłam i zdaję sobie sprawę ,że lekkomyślne to za mało powiedziane ale wtedy byłam o 5 lat  młodsza i głupsza też o 5 lat życia teraz kiedy mam dziecko nigdy bym nie naraziła siebie na coś takiego ,ale będzie to chyba moja życiowa przygoda no i będzie na starość co wspominać :P
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

 

prasa w Polsce

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 17236
Ostatnia wiadomość Grudnia 12, 2012, 10:12:33 am
wysłana przez Bluebird