Autor Wątek: 10-ta muza  (Przeczytany 263499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 26, 2007, 07:32:30 pm »
0
proste. Puszczali mu ją na zajęciach z odchamiania. Dlatego źle mu się zaczęła w pewnym momencie kojarzyc, bo wczesniej był koneserem Ludviczka.
no dobra, odswieze sobie film to przypome sobie te odchamianie, ale zeby tak skakac z okna na beton?!  :ph34r:

Offline Stupid Princess

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 26, 2007, 08:25:43 pm »
0
no dobra, odswieze sobie film to przypome sobie te odchamianie, ale zeby tak skakac z okna na beton?!  :ph34r:

presja grupy otaczającej Alexa;P. Stąd tytuł filmu, bo narrator był podatny na wpływy. Odświerz sobie, Ivoneczko, odświerz...
a niech was piekło i szlag trafi, a jezeli wy wszyscy jestescie po stronie dobra, to ja cieszę się, że po tej drugiej.

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 26, 2007, 08:58:19 pm »
0
Nie presja a zemsta dziadka ;P
Zrobię jak kazesz. A przyszła polonistka niech odświeży sobie pisownie wyrazu ‘’odświeŻ’’
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2007, 09:18:35 pm wysłana przez Natalie »

Offline Stupid Princess

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 26, 2007, 09:22:49 pm »
0
Zapędziłam się;PP Dwie nalewy wypiłam niedawno,  mała, wredna istotko. Są skutki!

A pozatym nie chodziło dosłownie o presję tego starego pisarza. On był tylko symbolem wyższej władzy  nad jednostką, maleńka! Jak oglądasz filmy??!!
a niech was piekło i szlag trafi, a jezeli wy wszyscy jestescie po stronie dobra, to ja cieszę się, że po tej drugiej.

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 26, 2007, 09:50:56 pm »
0
dwie nalewki?!
A pozatym nie chodziło dosłownie o presję tego starego pisarza. On był tylko symbolem wyższej władzy  nad jednostką, maleńka! Jak oglądasz filmy??!!
I dlatego Axel wyskoczył z okna?! Dobra, jakoś się z tobą dzisiaj nie mogę dogadać.

Cytuj
Jak oglądasz filmy??!!
w oryginale, bez dubbingu na zajęciach, wybacz ale nie zrozumiałam bądź nie pamiętam wszystkiego z mechanicznej..

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 29, 2007, 07:16:26 pm »
0
hollywoodland - kolejny wtym roku film naniby faktach ( tzn dalia u nas ma roczneopoznienie ;f) o morderstwie.Tzn,domniemanym bo typ sobiew leb strzelil i zrobiono wielkie halo. Generalnie idzie sie wciagnac,chociaz wydanej kasy film niewarty.

Mr.& Mrs.Smith- no, komedia z Angeliną Jolie, widzialem to kiedysw kinie, ostatnio kupilem na umd - ot jest rozpierdol, fajna panienka + pitt ktory zajebistym aktorem jest, takie pocieszne kino na kaca ;]

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 29, 2007, 10:56:14 pm »
0
heh, wreszcie obejrzałam Death Proof, zaj*bisty film!!!! Dawno nie obejrzałam tak dobrego movie. Zdziwiłam się jak Kurt Russell dostał wp****** na końcu, ale draniowi należało się! Ta dziewczyna w różowej bluzce to jest moją idolską od dzisiaj, nie dlatego że fruwała na masce samochodu, a dlatego że podniosła jakąś metalową rurę i pojechała dokopać Russellowi.
 I miło tez było popatrzeć na wykrzywiony ryj Tarantina;P

Offline Stupid Princess

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 30, 2007, 12:33:18 am »
0
Zdziwiłam się jak Kurt Russell dostał wp****** na końcu, ale draniowi należało się!

yhy, dzięki mała. Dobrze wiedziec, cu się dzieje na końcu, zwłazcza, że jeszcze nie miałam okazji obejrzec;/
a niech was piekło i szlag trafi, a jezeli wy wszyscy jestescie po stronie dobra, to ja cieszę się, że po tej drugiej.

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 30, 2007, 09:53:48 am »
0
heh, wreszcie obejrzałam Death Proof, zaj*bisty film!!!! Dawno nie obejrzałam tak dobrego movie. Zdziwiłam się jak Kurt Russell dostał wp****** na końcu, ale draniowi należało się! Ta dziewczyna w różowej bluzce to jest moją idolską od dzisiaj, nie dlatego że fruwała na masce samochodu, a dlatego że podniosła jakąś metalową rurę i pojechała dokopać Russellowi.
 I miło tez było popatrzeć na wykrzywiony ryj Tarantina;P


i tak lepsze były te z pierwszej polowy, dupeczka z csi + ta mulatka byly sliczne, przynajmniej fajnie zginely

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:29:30 am »
0
i tak lepsze były te z pierwszej polowy, dupeczka z csi + ta mulatka byly sliczne, przynajmniej fajnie zginely
no tak, miały wyjątkowo spektakularną śmierć...

Eeee tam jakieś dupeczki z csi. Kurt Russell był fajny, choc stary!!!

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2007, 10:31:05 am wysłana przez Natalie »

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:40:14 am »
0
i tak lepsze były te z pierwszej polowy, dupeczka z csi + ta mulatka byly sliczne, przynajmniej fajnie zginely
no tak, miały wyjątkowo spektakularną śmierć...

Eeee tam jakieś dupeczki z csi. Kurt Russell był fajny, choc stary!!!



nie znasz sie,fajne byly



a,i zaczałem ogladacBlack Dahlia.Niby wszystko ok daje rade ale... nie wiem, Zodiak duuuzo lepszy

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:55:01 am »
0
nie znasz sie,fajne byly
heh, to chyba dobrze ze się nie znam!

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpnia 30, 2007, 10:56:48 am »
0
Pfff,dziewczynko





























xd

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpnia 31, 2007, 08:50:27 pm »
0
Randki na priv!

niedoszły mod


Zodiaca to nie skumałem ni w ząb, bo monopolowy był w tym samym budynku co kino.

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #254 dnia: Września 03, 2007, 08:59:56 pm »
0
Ty no ale Zodiak to byla prosta historia na faktach c'nie?
xd

Kupilem dzisiaj za 60 zika 6-pak Godzilli xd. Wlasnie obejrzalem Godzilla vs. Biollante. Fabulanie ten film po prostu niszczy, tajny agent z Sarabii, poscig samochodowy, Godzilla walcząca z ewoluującym chwastem który ma w sobie dusze jakiejs typiary i inna to slyszy bo potrafi rozmawiac z roslinami, komorki atomowe potrafiace zjesc efekty ybuchu bomby atomowej, muzyka niczym z supermena i kartonowe miasto - do tych filmow trzeba albo sie ujarac albo nawalic, ale teraz czas na czesc kolejna xd



Kolejna poleciala Godzilla vs King Ghedora ( czhy jakos tak). Tym razem mamy spisek ludzi z przyszlosci ktorzy chca zlikwidowac Godzille jak byla jeszcze Dinozaurem coby podrzucic swojego potwora i zniszczyc japonie. Po pieknej i wzruszajacej walce Godzilla ( a tak, nasi zrobili sobie nową bo byla jakas lodz podwodna + jedną Godzilla chyba zjadła ) pokoała Ghedore ale tu saprajs, bo okazało sie ze nei jest juz milym dinozaurem tylko kaalem ***** i niszczy japonie. To dobrzy polecieli w przyszlosc, ozywili potwora zlych i wrocili. Ale uwaga - potwor mial 3 glowy ale jedna ujebala mu Godzilla. I co? I nasi w przyszlosci dospawali jej nową ze stali. Ba, dojebali jej butki i gustowny sweterek z aluminium z ktorego tez zrobili jej nowe skrzydla. Nie uwierzycie, Godzilla znowu skonczyla na dnie by w ostatniej sekundzie... OTWORZYC OCZY! Film dostarczyl mi niezapomnianych wrazen, musze isc sie napic