Autor Wątek: 10-ta muza  (Przeczytany 264288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #255 dnia: Września 03, 2007, 10:58:11 pm »
0
buhahaha, musze sobie to załatwić :D

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #256 dnia: Września 07, 2007, 09:35:55 pm »
0
wez se jakies palenie do tego skoluj xd


Maglownica:Odrodzenie - film ma tak ZA***STY tytuł ze musiałem go mieć. Jak nazwa wskazuje jest to sequel pierwszej części ktora byla na podstawie Kinga. W czolowce sa jakies uryki gazet ktore mowia troche o fabule jedynki. A wiec byla maglownica sratatata i ją popsuli. W dwojce typ kupil czesci do niej i zaczyna ja skladac. Niestety maglownica jest zla i opetala naszego nowego przyjaciela. wiec na pierwszy ogien poszla zona. Potem pjechal do typiary ( bo byl hydraulikiem c'nie?) ktora poswiecila troche cyckami po czym dostala w leb mlotkiem. No i ktos sie wlamuje do bohatera - pierw ojciec ktory konczy  w maglownicy a potem syn ktory o dziwo konczy w maglownicy w miedzyczasie jednak zdazyl poderwac panienke od cyckow i corke (tak, bo przyjechala w odwiedziny i na dzien dobry dostala mlotkiem od papy ). Ktos tam zranil naszego bohatera ktory krwawi ale...z rany wystaje juz metal! On...ZAMIENNIA SIE W MAGLOWNICE!!!!!!! to przeciez w tym filmie pada kultowy tekst-p******e twoją maszyne-To ja jestem maszyną! A co do samej maglownicy - noł ofens ale do czegoś takiego to ja bym majtasów nie włożył. Oczywiscie cycatka walczy z naszym złym kolegą i...przegrywa. Film niestety nie ma hepi endu chyba ze ktos kibicował panum aszynie. Ogólnie 6/10 xd



wlasnie obejrzalem JFK - generalnie filmm dobry, nawet bardzo, trzyma poziom, wiadomo - powstal na podstawie knigi w ktorej pisarz robi z siebie glownego bohatera wiec mi mo ze zarzuty o narkotyki i naduzywanie wladzy w filmie padaja to sa zaledwie wspomniane w TV,  Stone nic z tego nie pokazal. No i zakonczenie - dpoki jest o domniemanym sposobie popelnienia zbrodni jest ok, tylko jak Costner wylecial z patriotyczna gadka to - noł ofens - ale prawie zasnalem ;lf

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #257 dnia: Września 08, 2007, 11:47:53 am »
0
Z sympatii dla pana R.Zombie’go zaczęłam oglądać The House Of 1000 Corpses, k***a co to jest za film!!!! Tandetą wieje z kilometra!!!! 
Zombie sam w tym filmie wszystko robi, scenariusz, reżyseria, muzyka, k***a nawet żonka dostała rólkę. Nie dotrwałam do końca ale nie zdziwiłabym się gdyby na napisach końcowych Zombie okazał się również dostawcą kawy;] 
Ten film nawet nie był straszny, a Dr. Satan no comments.
Moje zdanie jest takie: niech Rob zostaje przy muzyce, bo to mu znacznie lepiej wychodzi.



SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #258 dnia: Września 08, 2007, 11:56:02 am »
0
ogladalem tylko Bekarty Diabla czyli druga czesc  i byla zajebista. A Zombie akurat zrobil remake Halloween

http://www.imdb.com/gallery/granitz/6380/Events/6380/FredDurst_Eric_14662800_400.jpg.html?path=gallery&path_key=0373883 - Durst na premierze tego filmu ... o k***a

http://www.imdb.com/title/tt0373883/fullcredits#cast film

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #259 dnia: Września 08, 2007, 12:14:39 pm »
0
Jak jest tak samo zajebista jak pierwsza to ja podziękuje.

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #260 dnia: Września 08, 2007, 12:16:31 pm »
0
dunno, pierwszej nie widzialem. Co nie zmienia faktu ze zacny film

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #261 dnia: Września 08, 2007, 12:23:18 pm »
0
Zacny film?! To może looknij pierwszą cześć i napisz jakąś recenzję. Jak wyjdzie z niej że film ZA***STY  to będę wiedziała ze nie warto oglądać Bękartów Diabła;P

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #262 dnia: Września 08, 2007, 12:29:40 pm »
0
oj ten sam typ to pewnie bedzie to samo tylko  w dwojce oni spierdalaja przed policja. Poszukam gdzies i obczaje i juz.
A wlasnie mecze wszystkich ludzi prezydenta. No k***a, zajebiste toto

Offline Stupid Princess

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #263 dnia: Września 08, 2007, 01:52:44 pm »
0
Natalie, masz rację!Zombie i jego kiczowaty film, to dnoooo!Muzyka fajna, a reszta to beznadziejna komercha, przeznaczona dla półmózgów! Nie wiem jak "BD", bo nie widziałam. pierwsza cześc wystarczyła, żeby stwierdzic, że Zombie na robieniu muzyki powinien poprzestac.

Ostatnimi czasy po raz n-ty "Chłopcy z Ferajny" Scorsese i maraton Star Wars. Zawsze zasypiam na ostatniej części;/
a niech was piekło i szlag trafi, a jezeli wy wszyscy jestescie po stronie dobra, to ja cieszę się, że po tej drugiej.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #264 dnia: Września 08, 2007, 02:26:28 pm »
0
bękarty diabła w sumie fajne, taki nieskomplikowany film, w sam raz do obejrzenia przed snem :D

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #265 dnia: Września 08, 2007, 02:43:47 pm »
0
koncowka najlepsza jak przy free bird jadą na barykadę, ogolnie imo klimat mialo swietny

Wszyscy ludzie prezydenta - wjebało mi posta ;f nie chce mi sie od nowa, tylko tyle ze film daje rade

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #266 dnia: Września 08, 2007, 03:00:32 pm »
0
A co pana tak wzięło na filmy polityczne? Jak nie JFK to Wszyscy ludzie prezydenta.
Ten pierwszy widziałam, nie powalił mnie na kolan aczkolwiek ciekawy.

Offline Patience

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 919
  • Płeć: Kobieta
  • sex,drugs&rock n' roll
  • Respect: +1
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #267 dnia: Września 08, 2007, 03:06:03 pm »
0
Najulubieńszy film Patience to "Hair"
:D
Cocaine Queen

Offline Stupid Princess

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #268 dnia: Września 08, 2007, 03:20:51 pm »
0
Hair jest świetne. Forman jak zwykle odwalił kawał dobrej roboty;p. Najlepsza w "Hair" jest komunia z LSD! No i muzaaaaa. szkoda, że końcówka taka przygnębiająca.
a niech was piekło i szlag trafi, a jezeli wy wszyscy jestescie po stronie dobra, to ja cieszę się, że po tej drugiej.

SSolid

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #269 dnia: Września 08, 2007, 03:22:27 pm »
0
A co pana tak wzięło na filmy polityczne? Jak nie JFK to Wszyscy ludzie prezydenta.
Ten pierwszy widziałam, nie powalił mnie na kolan aczkolwiek ciekawy.


bo sa zajebiste, chociaz jfk momentami przypomina x files w kwestii konspiracji