Autor Wątek: Okołogunsowe pytania różne  (Przeczytany 285566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpnia 27, 2012, 10:42:28 pm »
+1
A jak zaczęła się jego przyjaźń z Betą, jak on ją w ogóle poznał?

Podobno była nianią Dylana. Po odejściu Steph od Axla została z Axlem, ponieważ uznała go za dobrego człowieka.

Do ludzi trudnych trzeba miec podejscie i cierpliwosc. Stephanie z twarzy wygląda mi na taką, co to lubi szpileczkę wbić tak żeby zabolało. Na bank święta nie była w tych ich relacjach. A Erin, jeśli faktycznie brała narkotyki była sama sobie winna.
Po traumatycznych przeżyciach dzieciństwa Axl prawdopodobnie potrzebuje dużo czułości, zrozumienia, akceptacji. A w dzieciach dużo łatwiej znaleźć te cechy niż w dorosłych. Dzieciom obce jest myślenie tylko o sobie, dopóki ktoś ich tego nie nauczy. Złośliwości też uczą się od innych. Dziecko akceptuje, potrafi bezgranicznie zaufać i pokochać. Dlatego pewnie Axl lgnie do dzieci. Bo dzieci nie ranią, dopóki ktoś ich tego nie nauczy.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpnia 28, 2012, 10:04:10 am »
+1
Mi się właśnie ta Erin zawsze wydawała taką miłą dziewczyną, a Steph nigdy nie lubiłam ;b W każdym razie mam pytanie trochę odbiegające od tematu. Obiło mi się ostatnio o uszy, że Gunsi I Motley Crue za sobą nie przepadają, bo Izzy podobno pobił się z Vince'm. Nie wie ktoś czy to prawda i ewentualnie o co się pobili?  :>
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpnia 28, 2012, 10:14:49 am »
0
Ja słyszałem na odwrót - że bardzo się lubili, podobno kiedyś byli nawet razem w trasie i trzeba było jednych i drugich strasznie pilnować, bo jak wychodzili razem na miasto to zawsze kończyło się totalnym zgonem lub/i małą awanturą

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpnia 28, 2012, 03:36:13 pm »
0
Właśnie wiem że byli w trasie razem i Slash mówił, że bardzo lubi i ich muzykę i ich samych, dlatego też się zdziwiłam jak usłyszałam o tej kłótni. Podobno jeszcze żona Vince'a była w to zamieszana, nie wiem ile w tym jest prawdy.
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpnia 28, 2012, 05:40:22 pm »
0
Nikki przyjaźnił się ze Slashem, zresztą do dzisiaj się lubią, ale Nikki nie przepadał zbytnio za Axl'em mimo, że ceni jego talent. Jak byli w trasie razem, to były początki Gunsów, a środek najgłębszych uzależnień w Motley, podobno przed którymś koncertem, Motley częstowało ich narkotykami, a oni nie bardzo chcieli skorzystać, aż w końcu Axl wziął kreskę i jeszcze się zakrztusił, a potem poszli. Ale imprezowali parę razy ze Slashem i Duffem. Tak Nikki opisał to w swoich pamiętnikach.
No i jeszcze jest jedna fotka, ale nie wiem na ile to wyraz niechęci, a na ile żartu:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394327_457478857617734_465962188_n.jpg

Fragment książki:
"TOMMY LEE: We hung out with Slash every day on tour but Axl was a lot more reserved. There were times he would be really cool, but then at other times he just had that fucking singer thing that they all get–LSD: Lead Singer Disease."

"Now that, my friend, was insane. We loaded up about 25 pyro blasts and when Guns kicked into Welcome to the Jungle they all went off at once. The band looked like they were gonna shit their pants and then got the biggest smiles I’ve ever seen. Axl was wearing a Mötley T-shirt…THAT
was unexpected. Gotta get ready…last show…"

A wzmianki o Izzy'm:
"We took a chopper to the gig here. Izzy just came into
the dressing room (miracle) and introduced us to his
girlfriend. Oh my God–can I say Bruce Dickinson all over
again? It’s this chick Suzette that I fucked in a reh room in
Hollywood when she was 17. Then I used to buy drugs from
her later. She would come over and I’d tie her up and treat
her like a farm animal. She’s cute as long as she doesn’t
talk. I used to gag her so I wouldn’t have to hear her coke
babble. Life is weird and getting weirder all the time.
When she came in with Izzy I acted like I never met her.
Then when Izzy left, Tommy said, Sixx, dude, that’s the
chick from the Whisky A Go-Go bathroom floor, remember
that? Oh fuck, I forgot about that, too.

a później:
"P.S. Suzette came to my room before the party and
wanted to fuck me. Tommy was in here with me doing a
bump and I told her to leave. She got all crazy and I threw
her out the door and she slammed into the wall and started
crying."

i jeszcze później:
"Had Slash, Steven and Duff
fly on our jet last night. Izzy wouldn’t come ’cause I threw his
girlfriend against a wall. Hey, Izzy, I fucked her first so fuck
off.
Axl never comes. He’s a twat"
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 06:00:03 pm wysłana przez Emma »

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 28, 2012, 05:56:33 pm »
+4
podobno przed którymś koncertem, Motley częstowało ich narkotykami, a oni nie bardzo chcieli skorzystać, aż w końcu Axl wziął kreskę i jeszcze się zakrztusił, a potem poszli.

Aż mi się przypomniało :D:
https://www.youtube.com/watch?v=dWuwKrUJJGw
Geoff Fuckin' Tate!


Offline wera

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpnia 28, 2012, 07:57:43 pm »
0
W książce o Motley Crue ,, Brud'' jest opisane, że Izzy przystawiał się na imprezie do żony Vinca. Vince mu przywalił, Axl to widział i wyzwał na pojedynek, ale zaraz się wycofał. Później umawiał się z Vincem jeszcze kilka razy przez media. Vince zawsze się stawiał na miejscu, Axla nie było. Vince uważa propozycję  za aktualną i ciągle czeka żeby przywalić Axlowi. Wybaczył Izziemu, bo zadzwonił i przeprosił. Wspomina też, że ze Slashem i Duffem są przyjaciółmi tylko Axl go wkurza. :P

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 28, 2012, 10:42:22 pm »
+1
Wera, to pewnie o tym słyszałam, dzięki (;
Z zespołów z którymi Gunsi jeździli w trasy mało, kto lubił Axl'a. Slash mówił że najgorzej było w trasie z Metallicą, bo oni bardzo poważnie podchodzili do koncertów i nigdy się nie spóźniali, a z Axl'em nigdy nie było wiadomo czy w ogóle się pojawi, dlatego też Metallica zawsze grała pierwsza a potem fani czekali ze dwie godziny na Guns N'Roses. Reszcie Gunsów było głupio z tego powodu, to samo było jak grali z Aerosmithem i Slash musiał się Stevenowi tłumaczyć gdzie się podziewa ich wokalista 10 minut przed występem. Wcale im się nie dziwię, że ich wkurzał, na płaszczyźnie zawodowej też bym z nim nie wytrzymała ;b
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpnia 28, 2012, 11:20:35 pm »
0
dlatego też Metallica zawsze grała pierwsza a potem fani czekali ze dwie godziny na Guns N'Roses.

A czy to nie było tak, że oni grali na zmianę? Jeden koncert jako pierwszy grali Gunsi, kolejny otwierała Metallica i tak w kółku aż do kontuzji Hetfielda. Rzuci ktoś linkiem?

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpnia 29, 2012, 10:11:14 am »
0
Gnatek
Ja tylko piszę to, co Slash napisał w autobiografii. Z tego co pamiętam, to cały czas Metallica otwierała. Z tą kontuzją Hetfielda też był niezły cyrk, bo Metallica zeszła ze sceny i natychmiast dzwonili po Gunsów żeby zaczęli wcześniej, a ci nie dosyć że nie przyszli wypełnić czasu Metalliki, to jeszcze spóźnili się na swoją godzinę i z tego co pamiętam fani czekali na nich 4 godziny

edit
Mam pytanie, Axl faktycznie ma coś przeciwko homoseksualistom, czy to tylko plotki?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2012, 06:36:16 pm wysłana przez eternity »
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpnia 30, 2012, 08:17:32 am »
0
Ponoć ma: kiedy "wędrował" z Indiany do LA (czy też NY, bo i też tam pomieszkiwał) nocował w hotelu, czy też motelu. Któregoś razu miał niefajną pobudkę: otwiera oczy, a do jego du.y próbuje dobrać się jakiś facet. Ogólnie to przyczepiali się do Axla homoseksualiści => myślę że to z powodu jego wyglądu (lata '70, '80 ubiegłego wieku).

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpnia 30, 2012, 03:51:13 pm »
-1



Co pisze nad tym tatuażem Izza ??

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpnia 30, 2012, 04:07:23 pm »
0
Normalnie też mówisz "co tam maluje" zamiast "co tam jest namalowane"?

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpnia 30, 2012, 04:30:15 pm »
0
Rose25 chyba jest to Izzy, każdy z gunsów ma tatuaż ze swoim imieniem  :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpnia 30, 2012, 04:36:10 pm »
-1
Normalnie też mówisz "co tam maluje" zamiast "co tam jest namalowane"?

Jeżeli się czepiasz, to nie popełniaj błędów. Poprawnie to powinno być: "Co zostało napisane" lub "co napisano". A jeżeli chodzi o odpowiedź na pytanie, to nie mam zielonego pojęcia. Próbowałem powiększyć zdjęcie i w ten sposób odczytać napis, ale nic z tego nie wyszło.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Okołogunsowe nagrania z roku 2016

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5521
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2016, 09:54:18 am
wysłana przez maxi023